ARTYKUŁ

  10bet

  Ocena SureBety.pl *
  7 / 10
   

  10bet jest średniej klasy bukmacherem z bardzo przyjemną dla oka szatą graficzną. Dobre kursy i ciekawy bonus powitalny przyciąga nowych graczy.

  bonus w 10bet 50% do 200PLN

  baner-bonusowy-10bet

  Zarejestruj się w 10bet

  Fakty dotyczące 10bet

  10bet działał od 2003 do 2016 roku na licencji Curacao. Od 2016 działa na licencji maltańskiej. Od 2016 NIE jest już dostępny w języku polskim.

  Ranking wiarygodności

  10bet otrzymał inicjujący ranking wiarygodności 18 lutego 2006 na poziomie C+.
  19.06.2007 awansowali do noty B-.
  09.05.2008 zostali zdegradowani do oceny C.
  12.07.2013 wrócili do C+.
  21.01.2014 awansowali do B-.

  Od 02.03.2015 10bet ma ranking B. Bukmacher jest zarejestrowany w IBAS.

  10bet-strona-glowna

  Zalety 10bet

  • bukmacher NIE potrąca 12% od wygranej na podatek
  • dobry ranking wiarygodności
  • można założyć konto w PLN
  • dobre kursy
  • szeroka oferta zakładów
  • szybko wystawiana oferta (piłka nożna głównie europejska)
  • bonusy reload 50÷100€
  • pomocny support dostępny non-stop po angielsku, francusku, grecku i serbsku
  • dostępny Live Chat (choć czas oczekiwania nie jest rewelacyjny)
  • bardzo ładna szata graficzna
  • jest pole szukania zakładu

  Wady 10bet

  • strona niedostępna od 2016 w języku polskim
  • obsługa klienta (support) tylko w języku angielskim
  • w przeszłości zdarzały się przypadki okradania klientów, niesłusznych zwrotów, własnej interpretacji regulaminu bonusu
  • niskie limity (rzędu kilkudziesięciu euro) dla graczy, którzy ich ogrywają
  • prowizje przy wypłacie (MB 1€, karta 5€, przelew 6€)
  • wypłata na Skrill potrafi trwać 6 dni
  • wymagają 3 razy obrót depozytem jaki się wpłaci, aby móc bez prowizji wypłacić środki; inaczej pobierają dużą prowizję (8%? 10€?)
  • zakłady na żywo na niskim poziomie (duża marża, kursy przyjmowane lub nie - nigdy nie wiadomo czy będzie przyjęty, mecze koszykówki ściągają kiedy chcą nawet w 2. kwarcie, nie zawsze widać aktualne kursy, tłumaczenie strony jakimś translatorem może być niezrozumiałe)
  • kursy na żywo przyjmowane są w czasie 10-30 sekund nawet i nigdy nie wiadomo jak szybko i czy wezmą; (na szczęście?) mimo zmiany kursów zakład czasem jest przyjmowany po starym kursie

  Warunki bonusu w 10bet

   1. Aby móc skorzystać z bonusu powitalnego, podczas składania depozytu musisz użyć kodu bonusowego TIMEPLAY.
   2. Przyznamy ci 50% bonusu powitalnego aż do 200 PLN (lub ekwiwalent w twojej walucie) przy pierwszym depozycie. Na przykład, wpłać 400 PLN i otrzymasz 200 PLN bonusu.
   3. Masz prawo skorzystać z bonusu powitalnego tylko raz.
   4. Bonus jest przyznawany do twojego konta zakładów sportowych w momencie, gdy depozyt zostanie przynajmniej raz obrócony.
   5. Aby skorzystać z bonusu musisz go obrócić w ciągu 90 dni od pierwszej wpłaty. W przeciwnym razie wszystkie środki przechowywane na twoim saldzie bonusowym zostaną utracone.
  Depozyt oraz kwota bonusu muszą być obrócone na zakładach sportowych więcej niż pięć razy
    , zanim będzie można wypłacić wygrane. W przeciwnym razie kwota bonusu oraz wygrane z niego pochodzące zostaną utracone. Zakłady zostaną zaliczone na poczet wymogu obrotu, gdy zostaną rozstrzygnięte.
   1. Aby otrzymać bonus i spełnić wymagania dot. obrotu, wszystkie zakłady muszą być założone przy kursach przynajmniej 1.60. Zakłady Combo, w których całkowity kurs wynosi 1.60 też liczą się do bonusu. Pojedyncze zakłady na handicap (poza handicapem 3-drogowym) oraz zakłady under/over nie liczą się do bonusu. Niekwalifikujące się zakłady mogą być zawierane, ale nie liczą się one do bonusów.
   2. Do obrotu będzie brana najwyżej kwota 50% wartości bonusu. Na przykład, jeżeli twój bonus to 200 PLN, maksymalna kwota każdego zakładu liczącego się do wymogów obrotu wyniesie 100 PLN. Więc jeżeli założysz się o 100 PLN, zaliczona zostanie cała kwota. Jeżeli założysz się na 200 PLN, tylko 100 PLN będzie zaliczone. Wiele zakładów zawartych na to samo wydarzenie może być uznanych za próbę manipulacji bonusem.
   3. 10bet zastrzega sobie prawo do zmiany, anulowania, odzyskania oraz odmowy jakichkolwiek promocji według własnego uznania.
   4. Wszystkie bonusy oraz promocje 10bet są przeznaczone dla graczy rekreacyjnych i 10bet może według wyłącznie własnego uznania ograniczyć dostęp klientów do promocji.
   5. Te zasady i warunki są częścią 
  Ogólnych zasad i warunków
    10Bet.

  Niestety trzeba być świadomym, że ich regulamin bonusu jest pełen pułapek.

  Proszę zwrócić uwagę, że tylko bonus i wygrane z niego liczą się do obrotu. (ale do obrotu jest najpierw brana kwota depozytu!) Jeśli przegrasz część zawierającą bonus przed spełnieniem warunków obrotu, będziesz uprawniony do wypłaty depozytu. Ukrywają jednak fakt, że jeśli przegra się bonus i poprosi o wypłatę depozytu, to pobierają 50€ prowizji!

  Drugą niespodzianką może być to, że do zakładu najpierw brany jest depozyt, a dopiero potem kwota bonusu! Przykładowo jeśli ma się na koncie 100PLN depozytu i 50PLN bonusu i postawi zakład za 120PLN, to 100 idzie z balansu depozytu (zwiększając/zmniejszając część depozytową konta), a 20 z balansu bonusu (zwiększając/zmniejszając część bonusową konta). Tylko to 20 jest liczone do obrotu.

  Wynika z tego, że granie za kwoty mniejsze niż kwota depozytowa na koncie nie liczy się w ogóle do obrotu bonusem. Trzeba użyć środków bonusowych do stawiania (czyli grać najlepiej za wszystko) aby cokolwiek liczyło się do obrotu. Dlatego jest to tak trudny bonus do obrócenia. Łatwiej go przegrać na inne konto bukmacherskie niż obrócić.

  Mało tego. Jeśli zagramy za bonus i wygramy, to zysk jest dodawany do kwoty przyznanego bonusu. Na szczęście wielkość obowiązkowego obrotu jest liczona na podstawie pierwotnej wartości przyznanego bonusu. Jest to ważne dlatego, że jeśli będziemy chcieli zrezygnować z przyznanego bonusu, to zostanie odjęta kwota "narosłego bonusu", a nie pierwotnie przyznanego. bonus można anulować bez kar.

  Depozyt trzeba obrócić 3x aby móc go wypłacić (po wpłacie), gdzie w innych bukmacherach standardem jest obrót 1 raz.

  Z wyżej wymienionych powodów warto rozważyć wzięcie mniejszej kwoty depozytu. Jeśli "uda się całość przegrać", to potem zwykle po pewnym czasie i tak przyjdzie oferta ponownego depozytu z 25-50% bonusem reload.

  Moja opinia o 10bet

  10bet niestety często korzystał ze swojego prawa anulowania zakładu, stąd przed 2014 rokiem niska ocena SBR. Trzeba było uważać co się u nich gra.

  10bet był bukmacherem kompletnie amatorskim - nie mieli nawet własnych odds compilerów. Kopiowali kursy z bukmacherów azjatyckich albo Pinnacle Sports. Zmienili szatę graficzną i bonus na bardziej przystępny dla graczy.

  W roku 2014 10bet zrobił duże postępy.

  Awansowali w rankingu wiarygodności, poprawili ofertę i funkcjonowanie strony. Według ankiety, na jednym z zagranicznych serwisów bukmacherskich, z 11.000 oddanych głosów, aż 5% użytkowników z całego świata uważa ich za najlepszego bukmachera (1. bet365 7,3%, 2. 10bet 5,0% 3. betfair 2,4%, 4. pinnacle 2,3%, 5. marathonbet 1,6%).

  Dlatego warto rozważyć założenie tam konta.

  10bet jest jednym z niewielu bukmacherów, który mnie jeszcze nie zlimitował :) Pewnie dlatego, że jestem u nich na minusie. To co mi się najbardziej w 10bet podoba to częste bonusy reload. Każdy bonus wraz z depozytem "przegrywałem na betfair" surebetami w tenisie na żywo. To dużo łatwiejsze niż spełnienie wymagań obrotu, a w ten sposób obie strony były zadowolone. Do tego ogromną zaletą jest fakt, że mają taki sam regulamin rozliczania kreczy jak w betfair.

  10bet często kopiował kursy z bet365. Teraz się nimi już tylko sugerują. Na kursach meczu w 2015 roku nadal łatwo o surebety. Trzeba jednak pamiętać, że przyjęcie zakładu trwa długo.

  Jak założyć konto w 10bet

  Minimalna stawka to 1 jednostka w danej walucie. Koszt wypłaty to 1 EUR.

  Konto można prowadzić w jednej z 15 walut: GBP, EUR, USD, AUD, CAD, DKK, HDK, JPY, RM, NOK, PLN, RMB, SEK, SGD, ZAR. 

  • kliknij poniższy banner lub link
  • na górze znajdź flagę i zmień język w razie potrzeby
  • rozwiń na dole "Zasady i Warunki" - jest tam podany kod bonusu jaki trzeba wpisać w trakcie rejestracji!
  • na górze kliknij "PRZYŁĄCZ SIĘ TERAZ"
  • wypełnij wszystkie wymagane pola (nie zapomnij o kodzie bonusu) wybierając rodzaj kursów Odds Display jako "Decimal (1.80)"
  • przeczytaj i zaakceptuj regulamin, wpisz kod weryfikujący widoczny na rysunku i kliknij "Utwórz konto"

  baner-bonusowy-10bet

  Zarejestruj się w 10bet

  P.S. Nie jestem w stanie śledzić wszystkich bukmacherów. Jeżeli zauważyłeś, że artykuł się zdezaktualizował, możesz mi pomóc to naprawić poprzez kontakt ze mną. Krzysztof

  Ostatnia aktualizacja: 25.07.2016

  7 / 10
   


  Tagi:10bet  bukmacher  bonus  curacao  internetowy 
   


  Nie jesteś zalogowany.
  ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.

  Captcha

  Komentarze (74)  • anonim IP: 94.254.***.***
   26-01-2017 13:18 (czw)

   Niby buk azjatycki... a limituje jak jakieś betssony. Ledwo ponad 1000e ugrane przy stawkach 100-300e i limity rzędu 1e :-) Żadnych surebetów, multikont itp. Wyświetlają błędne kursy i max stawki (np pytają czy akceptujesz niższy kurs np 1,72 zamiast 1,85 pomimo tego że na stronie jest dalej 1,85 po odświeżeniu i się nie zmienia na niższy lub stawiasz 100 przy limicie 500 a i tak nie przyjmuje zakładu bo... za wysoka stawka). Amatorski buk jednak po spełnieniu wymogów weryfikacyjnych nie kombinują z wypłatami.

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (378)
   26-01-2017 09:50 (czw)

   Bardzo dobry buk    tylko wersja Polska jest gorsza.....  w niemczech naprzyklad na każde zakład bez problemu postawisz 3-4 tys euro   co chwile maja promocje dla niemcow   tak to wyglada

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (42)
   26-01-2017 03:17 (czw)

   chcialem zagrac pewne zdarzenie klikam za jaka max stawke moge je zagrac, wyswietla sie 635, wstukuje 600 i co sie okazuje ? ze moja stawka jest za wysoka i tak naprawde max jaki moge zagrac to 100, dodam ze specjalnie wplacilem te pare stowek (bo ten buk to scierwo i nie trzymam tam hajsu) aby to zagrac. je**** pseudobuk jak niemal wszystko poza 365 i pinnacle. tym wszystkim  scierwombukom zycze jak najszybszego bankructwa

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (378)
   30-12-2016 19:28 (pt)

   10bet Robi furore w Niemczech podbija ich rynek kursami wyplatami bonusem   specjalnym dla nich 100% na 100%=100 euro    ale maz tez mozliwosc wyboru bonusa 50% do 200 euro   tym to dobrzeee{#emotions_dlg.laughing}{#emotions_dlg.money_mouth}

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (378)
   09-12-2016 16:16 (pt)

   Bonus powitalny sportowy jest grałem pare dni temu 400 wplata dostajesz 200  czyli 50 % tylko nie wolno grac over under itd.... bez problemu wyplacaja  i daja bonus      

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (1)
   30-11-2016 16:40 (śr)

   Witam , po dzisiejszej rozmowie na czacie i sprawdzeniu regulaminu okazało się żę bonus o którym tutaj mowa jest niedostępny dla osób z Polski . Pozdrawiam :)

   Odpowiedzi: 1
   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (378)
   18-11-2016 12:52 (pt)

   Admin mysle ze Unibet nie zasługuje na 9 miejsce,,,, szybkie limity ,wlamania na konta itd , czas zmienic pozycje ... wil hiil tez chyba wypada z 10 po pierwsze nie dla Polaków  szybsze niz kiedys limity gorsza niz kiedys weryfikacja  czesto żadają zdjecia z dowodem przy twarzy....od UK Niemcow itd     

   1 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (1028)
   17-11-2016 12:10 (czw)

   Dziękuję arman i ObserwatorM za info. 

   Zmienili licencję z Curacao na Maltę. To bardzo dobrze, choć Malta szału nie robi jak chodzi o reklamacje, ale Curacao bardzo słabo było :) Do mnie info wysłali w październiku, ale dopiero teraz mam chwilę by to zaktualizować.

   Przychylam się do wniosku i podnoszę ocenę z 6,5 do 7,0.
   7,5 będzie za wysoko przy rankingu tylko B.

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  Logowanie

  W celu zalogowania się na swoje konto, wypełnij poniższy formularz. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się.  zamknij ×
  Popover Starter

  Jednorazowa oferta

  Jeżeli chcesz:

  Oferuję Ci ZA DARMO 31 minut nagrania video.


   Zgadzam się z Polityką Prywatności
  Top