ARTYKUŁ

  Betano

  Ocena SureBety.pl *
  6,5 / 10
   

  Betano to bukmacher specjalnie dla Polaków, który rozpoczął swoją działalność w 2014 roku. Ma atrakcyjne kursy, transmisje video zakładów na żywo i ciekawe okresowe promocje dla graczy.

  bonus powitalny w Betano 100% do 200PLN

  Zarejestruj się w Betano

  Fakty dotyczące Betano

  Betano to bardzo młody bukmacher, który na rynek zakładów bukmacherskich wszedł w październiku 2014.

  Betano jest marką, która należy do maltańskiej spółki Gambling Malta Ltd.
  Tamże też posiada licencję wydaną przez maltański organ kontroli gier i zakładów LGA.

  W roku 2016 rynkiem docelowym dla bukmachera jest tylko PolskaBetano pozwala rejestrować się graczom z prawie wszystkich krajów, ale strona prowadzona jest tylko w języku polskim. Rezydenci Wielkiej Brytanii nie mogą mieć konta w Betano.

  Cechą charakterystyczną Betano jest organizowanie zakładów z 0% marżą.

  Minimalna stawka na zakład to 0,50 PLN
  Bukmacher zapewnia jedną darmową wypłatę na konto bankowe w miesiącu kalendarzowym.
  Na Skrill każda wypłata jest wolna od prowizji.

  Wiarygodność Betano

  Spółka Gambling Malta Ltd zdobyła już doświadczenie w branży hazardowej oferując zakłady mieszkańcom Grecji.
  Osiągnęli sukces pod marką Stoiximan.com (był dostępny tylko dla Greków i Cypryjczyków), która funkcjonowała online od ok. lipca 2013 roku.

  Renomowany w Grecji portal foxbet.gr dał im ocenę 8,7/10, która była składową oferty, kursów, rynku na żywo, płatności, obsługi klienta i promocje. 
  Dodano też komentarz: jedna z czołowych firm na rynku greckim.
  Dla porównania Sportingbet dostał od nich 8,1 Paddy Power dostał 7,3.

  Bukmacher wypuścił wtedy serię reklam tego typu:

  Ambasadorzy Betano

  25 kwietnia bukmacher poinformował, że ambasadorami Betano zostali:

  • Maciej Żurawski
  • Tomasz Hajto

  betano-zurawski-hajto.jpg

  Betano o sobie

  najbardziej-wartosciowy-gracz Most Valuable Player,
  dewiza Betano

  Betano to marka należąca do firmy Gambling Malta Ltd, z siedzibą i licencją na Malcie. Polska jest pierwszym krajem, w którym została wprowadzona marka Betano

  Marka Betano wyróżnia się na rynku doskonałą obsługą klienta, szeroką ofertą lig i sportów, świetnymi kursami (także z 0% marżą) oraz transmisjami LIVE z wielu wydarzeń. 

  Filozofię Betano wyraża hasło Be the MVP!, oznaczające, że dla firmy każdy jej gracz jest najbardziej wartościowy, bez względu na zasobność portfela.

  Zalety Betano

  • bukmacher z polską stroną, obsługą klienta, skierowany tylko do Polaków!
  • duży bonus powitalny (jest możliwość monitorowania postępów obrotu!), bonusy do AKO
  • dobra oferta
  • liczne cykliczne promocje, m.in. mecze z 0% marżą, zwroty stawek przy wyniku 0-0, premia w zakładach kombi
  • spore możliwości kontaktu z polskim supportem: email, call back, czat
  • obsługa klienta szybko odpowiada
  • obszerna oferta zakładów na żywo, wiele z transmisjami live video
  • strona internetowa bardzo wysokiej jakości
  • bardzo jasny regulamin zakładów
  • łatwa rejestracja

  Wady Betano

  • szybko nakładane limity dla dobrych graczy
  • brak handicapów azjatyckich
  • niekorzystne dla gracza zapisy w regulaminie
  • po wpłacie za pośrednictwem paysafecard wypłata jest zwykle na konto bankowe (należy zachować fizyczny kupon paysafecard do celów weryfikacji!)
  • współpracują z NETELLER/Skrill w sprawach wykrywania multikont
  • brak możliwości zmiany emaila?

  Bonus w Betano

  Firma oferuje bonus powitalny 100% do 200 PLN.

  Bonus


  Zarejestruj się w Betano, dokonaj pierwszej wpłaty, a my ją podwoimy, aż do kwoty 200 PLN.

  OGÓLNE ZASADY I WARUNKI

  1. Dokonaj pierwszej wpłaty na swoje konto Betano (20 PLN lub więcej), a przyznamy Ci bonus w wysokości 100% do kwoty 200 PLN (w przypadku wpłaty 200 PLN bądź większej). 
  2. Bonus pojawi się na Twoim koncie natychmiast po dokonaniu wpłaty. Bonus powitalny, który Ci przysługuje, przyznawany jest w momencie zaksięgowania pierwszej wpłaty, a nie po założeniu konta. Jeśli z jakiegoś powodu bonus nie zostanie Ci przyznany automatycznie (co zdarza się rzadko), prosimy o kontakt na adres mailowy polska@betano.com
  3. Aby móc wypłacić kwotę salda bonusowego ze swojego konta, musisz 5-cio krotnie obrócić całą kwotą zgromadzoną na koncie Betano (wpłata + bonus). W przypadku wpłaty 200 PLN, dla której przysługuje bonus w wysokości 200 PLN (w sumie 400 PLN), musisz obstawić zakłady (dokonać obrotu) o łącznej wartości 2000 PLN.
  4. Wszelkie dostępne na Twoim koncie kwoty gotówkowe (wpłacone przez Ciebie lub wygrane w zakładach) przy zawieraniu zakładów zawsze będą wykorzystywane jako pierwsze przed saldem bonusowym. Wszystkie zyski z zakładów rozdzielane są w zależności od źródła, z którego pochodzą pieniądze użyte do zawarcia zakładu.

   Każde żądanie wypłaty środków przed dokonaniem wymaganego obrotu (patrz punkt 3) spowoduje automatyczne i nieodwołalne umorzenie salda bonusowego oraz anulowanie wszelkich innych aktualnych promocji włącznie z bonusem powitalnym oraz wszystkich zysków z wygranych zdobytych przy użyciu tych promocji.

   Przykład 1:
   Wpłacasz 30 PLN i otrzymujesz bonus w wysokości kolejnych 30 PLN. Zawierasz pierwszy zakład, obstawiając kwotę 60 PLN (30 PLN salda gotówkowego i 30 PLN bonusu) i wygrywasz 300 PLN. Składowe Twojego salda będą następujące: 150 PLN salda gotówkowego (kwota, którą możesz wypłacić) oraz 150 PLN salda bonusowego. W przypadku żądania wypłaty przed spełnieniem warunku pięciokrotnego obrotu całą sumą (kwota wpłaty + bonus), 150 PLN salda bonusowego zostaje umorzone automatycznie i nieodwołalnie.

   Przykład 2:
   Wpłacasz 200 PLN i otrzymujesz bonus w wysokości kolejnych 200 PLN. Zawierasz pierwszy zakład, obstawiając kwotę 300 PLN (200 salda gotówkowego i 100 PLN bonusu) i wygrywasz 600 PLN. Składowe Twojego salda są następujące: 400 PLN salda gotówkowego (kwota, którą możesz wypłacić) oraz 300 PLN salda bonusowego. W przypadku żądania wypłaty przed spełnieniem warunku pięciokrotnego obrotu całą sumą (kwota wpłaty + bonus), saldo bonusowe zostaje umorzone automatycznie i nieodwołalnie.

   UWAGA:
   W każdej chwili możesz sprawdzić składowe swojego salda (kwoty wkładu własnego oraz kwoty bonusowe), wystarczy, że najedziesz kursorem na „Saldo” swojego konta.

  5. Obrót bonusem uważa się za ważny jedynie w przypadku kursów 1,65 lub większych. W każdej chwili możesz sprawdzić brakującą kwotę obrotu wymaganą do wypłaty bonusu w zakładce „Promocje”, która znajduje się w poziomym menu w sekcji Twojego konta. Tam znajdziesz stosowne obliczenia Twojego obrotu.
  6. Zakłady z marżą 0%: Zakłady z marżą 0% nie są uwzględniane w obliczaniu obrotu, nie można też skorzystać przy ich zawieraniu z salda bonusowego.
  7. Naliczenie obrotu następuje po rozliczeniu zakładów, nie po ich zawarciu. Zakłady zawarte na tym samym rynku lub sprzeczne zakłady nie będą brane pod uwagę w ostatecznej kalkulacji przeprowadzanej na potrzeby tej promocji. Ta sama zasada ma zastosowanie przy zakładach podwójnej szansy, dokładnym wyniku, handicap oraz różnicy zwycięstwa w piłce nożnej. Gambling Malta Ltd zastrzega sobie prawo do umorzenia bonusu w dowolnej chwili oraz do odebrania całego salda bonusowego (bonus i wygrane uzyskane z obrotów saldem bonusowym), jeśli uzna, iż posiadacz rachunku próbuje wypłacić bonus, nie stosując się do powyższych zasad.
  8. Anulowane zakłady lub zakłady na mecze odwołane lub zawodników, którzy nie wzięli udziału w meczu, a także wydarzenia, które z jakiegokolwiek powodu zostały rozliczone po kursie 1,00, nie są wliczane do obrotu. 
  9. Twoje saldo bonusowe oraz zyski z zakładów zawartych przy wykorzystaniu tego salda, zanim dokonasz wymaganego obrotu, nie są one dostępne do gry w kasynie (patrz punkt 3). Jeśli zatem wpłacisz 20 PLN i otrzymasz 20 PLN bonusu, nie możesz grać w kasynie przy użyciu 20 PLN Twojego salda bonusowego.
  10. Prawo do bonusu przysługuje jedynie naszym klientom, którzy są mieszkańcami Polski. Jeśli jesteś Polakiem mieszkającym za granicą i z tego powodu nie otrzymałeś bonusu automatycznie, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.
  11. Promocja obowiązuje w przypadku dokonania pierwszej wpłaty w ciągu 6 miesięcy od dnia rejestracji. Po dokonaniu pierwszej wpłaty każdy gracz ma 60 dni kalendarzowych na spełnienie warunków dotyczących obrotu (patrz punkt 3). Jeśli nie uczyni tego w okresie 60 dni, cała kwota salda bonusowego przepada.
  12. Gracze, którzy otrzymali bonus, płacąc przy użyciu Paysafecard, nie mogą dokonać wypłaty na konto Skrill, jeśli nie podjęli najpierw kwoty równej co najmniej tyle, ile wynosiła wpłata przy użyciu Paysafecard, na konto bankowe, którego są beneficjentami lub, jeśli tak uzna firma, całej należącej do nich kwoty.
  13. Ta oferta skierowana jest do nowych graczy Betano i nie łączy się z innymi promocjami dla nowych kont graczy. Jeśli gracz skorzystał już z jakiejkolwiek promocji subskrypcji, pierwszej wpłaty lub pierwszego zakładu w Betano, nie przysługuje mu prawo do bonusu.
  14. Gracz w danej chwili może korzystać tyko z jednego aktywnego bonusu lub jednej aktywnej promocji. Tylko po zakończeniu poprzedniej oferty, gracz może skorzystać z nowego bonusu. Na przykład, jeśli jakiś gracz skorzystał z free bet code wygranego w konkursie, nie zakończył jednak udziału lub nie spełnił warunków tej promocji, zyska prawo do promocji bonusu 100% przy pierwszej wpłacie, której dokona, po zakończeniu udziału w promocji free bet code.
  15. Zastrzegamy sobie prawo do przeprowadzenia procesu weryfikacji poszczególnych pozycji rachunku naszego klienta, prosząc o przesłanie drogą mailową skanów odpowiednich dokumentów, dzięki czemu nadal będzie on uprawniony do bonusu. W przypadku nieprzesłania odpowiednich dokumentów w ciągu 10 dni kalendarzowych gracz traci prawo do bonusu oraz do salda bonusowego.
  16. Limit promocji to jeden bonus na osobę, rodzinę, adres pocztowy, adres mailowy, IP lub komputer. W przypadku identyfikacji użytkownika (lub grupy użytkowników), który naruszył tę zasadę i zdobył bonus nielegalnie, zastrzegamy sobie prawo do zamknięcia wszystkich kont powiązanych z tym użytkownikiem, zwracając początkową kwotę wpłaty i wstrzymując wypłatę wszelkich wygranych pochodzących z bonusu. Zastrzegamy sobie prawo do odbierania bądź przyznawania członkom praw do bonusu ilekroć uznamy za stosowne.
  17. Oferta Betano przeznaczona jest dla graczy, którzy obstawiają zakłady dla rozrywki. W przypadku gdy gracz lub grupa graczy naruszy lub będzie próbowała naruszyć którąkolwiek z powyższych zasad lub jeśli dowiemy się, że próbuje czerpać gwarantowane zyski z bonusu/promocji, kupując i sprzedając zakłady (arbitrage) lub w jakikolwiek inny sposób, zastrzegamy sobie prawo do zamknięcia wszystkich powiązanych kont, anulowania bonusu/promocji oraz zysków z niego na tych kontach, jak również zysków ze wszelkich późniejszych zakładów zawartych po wypłacie bonusu.
  18. Każda wpłata musi zostać zabezpieczona indywidualnie. Nie można dokonywać wpłaty na rzecz innej osoby lub grupy osób.
  19. Nasza firma zastrzega sobie prawo do zmiany warunków oferty lub jej wycofania w dowolnej chwili, bez podania powodu lub powiadamiania użytkowników.

  Moja opinia o Betano

  Przy tak dużych firmach jak "bukmacher" realizacja hasła "Be the MVP" (ang. Bądź Najbardziej Wartościowym Graczem) jest moim zdaniem niemożliwa.
  W praktyce nie można traktować jednakowo wszystkich graczy. Jest to moim zdaniem zwykły chwyt marketingowy :) 

  Istotne punkty regulaminu

  Ogólny regulamin jest przejrzysty i zawiera wiele szczegółów.

  Bardzo niekorzystny jest następujący punkt regulaminu (ten punkt regulaminu istnieje przynajmniej od 17.03.2015):

  2.5. GML zezwala na posiadanie tylko jednego konta na każdą rodzinę, gospodarstwo domowe, adres (pocztowy lub IP) adres email lub jakiekolwiek otoczenie, gdzie komputery lub inne urządzenia umożliwiające dostęp są współdzielone (np. uniwersytet, miejsce pracy, publiczna biblioteka itd.).

  Jest to niestandardowy zapis w Warunkach Ogólnych. Zwykle dotyczy on wyłącznie graczy, którzy korzystają z bonusu powitalnego.

  W praktyce może się okazać, że cały blok mieszkalny korzysta z tego samego IP i ktoś przed Tobą już założył u nich konto. Mają wtedy prawo do zabrania Ci wszystkich środków!

  Przed wpłatą środków mocno rekomenduję wystosowanie najpierw emaila do ich supportu czy Twoje konto nie łamie punktu 2.5. regulaminu o restrykcji do 1 konta (numer punktu może ulec zmianie).

  Inne punkty też mogą być istotne:

  • 6.3. Gambling Malta Ltd zastrzega sobie prawo do zamknięcia Konta Gambling Malta Ltd należącego do użytkownika i zwrócenia mu salda środków "Dostępnych do zawierania zakładów" z potrąceniem odpowiednich opłat z tytułu wypłaty, według wyłącznego uznania Gambling Malta Ltd i bez obowiązku podania powodu lub wcześniejszego powiadamiania.
  • 7.1.2 Użytkownik bierze udział w Grach w niesłużbowym, ściśle prywatnym charakterze, wyłącznie w celach rekreacyjnych i rozrywkowych;
  • 7.1.17 Użytkownik nie jest sklasyfikowany jako gracz gier hazardowych z kompulsywnym problemem i nie jest zarejestrowany (dobrowolnie lub mimowolnie) w jakimkolwiek rejestrze lub bazie danych wyłączonych graczy.

  To standardowe zapisy, które należy rozumieć w ten sposób: jeśli gracz jest nierentowny, to mają prawo zamknąć mu konto (pkt 6.3), zwracając środki które ugrał, z potrąceniem ewentualnych opłat administracyjnych. To oczywiście zaprzecza regule "Be the MVP" :] Niemniej jednak doszły mnie słuchy, że wielu graczy jest z nich bardzo zadowolonych.

  Niemile widziani są gracze zawodowi (pkt 7.1.2), do których mogą zastosować pkt 6.3 :)

  Nie do końca też wiem o jakich rejestrach graczy mowa w pkt 7.1.17.
  Osoby które zawieszały konta u innych bukmacherów muszą dopytać o szczegóły tego pkt.

  Odnośnie bonusu:

  • 17. Oferta Betano przeznaczona jest dla graczy, którzy obstawiają zakłady dla rozrywki. W przypadku gdy gracz lub grupa graczy naruszy lub będzie próbowała naruszyć którąkolwiek z powyższych zasad lub jeśli dowiemy się, że próbuje czerpać gwarantowane zyski z bonusu, kupując i sprzedając zakłady (arbitrage) lub w jakikolwiek inny sposób, zastrzegamy sobie prawo do zamknięcia wszystkich powiązanych kont, anulowania bonusu oraz zysków z niego na tych kontach, jak również zysków ze wszelkich późniejszych zakładów zawartych po wypłacie bonusu.

  Jest to już niemal standardowy zapis. Bukmacher jest zakładany dla zysku, a nie dotowania bonus hunterów.

  Betano to firma, która doskonale zdaje sobie sprawę z tego jak dużo wart jest rynek zakładów bukmacherskich w Polsce.
  Duży bonus, zakłady z zerową marżą, bonus 50% przy AKO i wiele innych promocji mają firmie pomóc wejść z hukiem na polski rynek i wydrzeć polskich klientów konkurencji.

  Uważam iż bonusy i promocje, oferowane na chwilę obecną, są najważniejszym atutem bukmachera, zwłaszcza że warunki obrotu bonusu są dość łatwe.
  Czy jednak pomoże im to zdobyć lojalnych klientów?

  Jak założyć konto w Betano

  Na chwilę obecną istnieje możliwość wyboru tylko dwóch walut podczas rejestracji: PLN i EUR.

  • kliknij baner lub link na tej stronie
  • po załadowaniu strony bukmachera kliknij pod "Zarejestruj się" napis "100% BONUS"
  • tam znajdziesz aktualne warunki bonusu - zapoznaj się z nimi, bo mogły ulec zmianie
  • kliknij na górze button Zarejestruj się
  • wypełnij dwa formularze podając Kod promocji jeśli potrzeba
  • odbierz email i złóż depozyt aby rozpocząć grę

  Zarejestruj się w Betano

  Zobacz też:
  Selekcja bukmacherów
  Najlepsi bukmacherzy
  Najlepsze bonusy bukmacherskie

  UWAGA:
  W trosce o jakość i wiarygodność opinii,  negatywne komentarze anonimów na stronach bukmacherów nie będą przepuszczane.

  Ostatnia aktualizacja: 22.07.2016

  6,5 / 10
   


  Tagi:betano  bonus  bukmacher  internetowy  malta 
   


  Nie jesteś zalogowany.
  ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.


  Captcha


  Komentarze (223)  • anonim IP: 77.114.**.**
   24-09-2016 15:28 (sob)

   betano mili państwo podobno w bardzo dużych ilościach rozsyła bonusy reload, albo walczą o klienta polskiego albo.... bankrutują :):)

   a co Admin o tym sądzi ?   21 20 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (85)
   26-08-2016 21:15 (pt)

   witam zmieniły sie Warunki Bonusa wplacasz 200 odrazu juz nie dostaniesz 200 bonusowych tylko trzeba poprosic o call beck i jak wtedy sie nie Pomylisz przyznają bonus do 200 zł     Prosze o poprawienie warunków bonusowych na surbety.pl pozdrawiam Krzysztofa (żadna kobieta nie dostanie bonusa powitalnego w Betano )  woląc facetów hahahahahaha   38 32 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 195.238.***.**
   23-07-2016 19:04 (sob)

   Anonimie z usuniętym zdarzeniem z kuponu.

   Podobne  krzaki zdarzaja sie także u innych bukmacherów Mi unieważniono zakład w bet at home  z powodu rozpoczęcia spotkania ,mimo że postawiłem 5 minut przed rozpoczęciem pierwszego gema.Nagminnie anuluje zakłady betsson z powodu błędów w kursach.

   Ostatnio na betfair miałem problem z zaginionym całym kuponem.

   O ile niedzieje się to zbyt często to po prostu miałeś pecha i bukmacher zle ocenił ryzyko postawil anulowac zakład.Prawnikiem zapewne nic nie wskórasz bo pewnie maja odpowiednie zapisy w regulaminach do których da się podpiac twój przypadek.

       44 37 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (9)
   30-06-2016 12:19 (czw)

   Betano przygotowało specjalną promocję na mecz Polska - Portugalia. Dostaniecie 40 złotych do postawienie na to właśnie spotkanie.

   Wystarczy tylko:
   1) założyć konto w serwisie Betano.
   2) Dokonujecie pierwszego depozytu za minimum 40 złotych. Ale spokojnie, tych pieniędzy nie ruszacie.
   3 Dodajecie do kuponu dowolny zakład na mecz Szwajcaria – Polska (poza zakładem na to, który zawodnik zdobędzie bramkę)
   4) Kiedy dodacie zakład, „full bet” o wartości 40 złotych pojawi się na dole kuponu.
   5) Potem naciśnij 40 PLN Full Bet i postaw zakład   58 53 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (85)
   18-06-2016 17:58 (sob)

   jestem ciekawy  ile postawiles na tenis....no max 300-800 euro....i poszedles Anonimie do adwokata??? :--) bajki....:--) adwokat nic za darmo nie robi ..a swoja drogą to Betano  powinno przestac zachowywać sie nie przyjemnie zaczynajac od zdjec z dowodem przy twarzy... no i ostatnio Suppert troszke nie mily jest      63 52 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 46.170.**.**
   17-06-2016 11:30 (pt)

   Witam,

   po przeczytaniu komenatrza Administratora zgłosiłem się do prawnika w celu odzyskania swoich wygrnaych pieniedzy. Jestesmy na etapie przygotowywania wniosku do SBR i organu nadzorczego MGA. Będę walczył o swoje pieniądze!

   Nie rozumiem dlaczego bukmacher BETANO usunał moje wygrane zdarzenie z kuponu :( Prawnik stwierdził, że to zwykła kradzież...

   Zdarzenie z kuponu nie zostało ANULOWANE tylko USUNIĘTE całkowicie.

   O potępowaniu będę informował na bieżąco. Na ten moment nie chce ujawniać loginu ponieważ boję się o włamanie na konto. Po zakończoeniu procesu wyślę do właściciel astrony wszystkie moje dane, wszystkie dowody, skany oraz login i hasło do konta w celu publikacji solidnego obiektywnego artykułu.

   Jest mi tylko niezmiernie przykro, że wiele stron reklamuje tą stronę a negatywne komentarze są usuwane. Mam nadzieję, że mój zostanie i będzie przestrogą dla kolejnych graczy.

   KOCHANI - UWAŻAJCIE bo to zwykli złodzieje. Moja ocena to 0/10

   Dziękuje Adminowi za wskazanie kierunku działań i mam nadzieję, że sprawa się wyjaśni i odzyskam swoje pieniądze.

   Pozdrawiam Graczy i właściciela strony.   Odpowiedzi: 1 57 60 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (85)
   16-06-2016 10:13 (czw)

   nie podawaj swojego username    kasy juz wtedy napewno nie odzyskasz.....   daruj sobie   i graj dalej.,.,.,.,.   60 59 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 46.170.**.**
   15-06-2016 06:33 (śr)

   Aha krecz? Nie wiedziałem, że usunięcie wygranego zdarzenia z kuponu jest kreczem. Kupon zawierał 6 zdarzeń na drugi dzień po zalogowaniu było 5. Supprot tłumaczy, że wycofał spotkanie z oferty :) 

   Czy to normalne, że jak zagrasz spotkanie i po spotkaniu jest wycofane z oferty?

   Jestem poczatkującym graczem i nie wiem czy to normalne. W Unibet nie było takich sytuacji na to samo spotkanie.   Odpowiedzi: 2 55 51 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  Logowanie

  W celu zalogowania się na swoje konto, wypełnij poniższy formularz. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się.  zamknij ×
  Popover Starter

  Jednorazowa oferta

  Jeżeli chcesz:

  Oferuję Ci ZA DARMO 31 minut nagrania video.


   Zgadzam się z Polityką Prywatności
  Top