ARTYKUŁ

  Betano

  Ocena SureBety.pl *
  4 / 10
   

  Betano to bukmacher specjalnie dla Polaków, który rozpoczął swoją działalność w 2014 roku. Ma atrakcyjne kursy, transmisje video zakładów na żywo i ciekawe okresowe promocje dla graczy.

  bonus powitalny w Betano 100% do 200PLN

  Zarejestruj się w Betano

  Fakty dotyczące Betano

  Betano to bardzo młody bukmacher, który na rynek zakładów bukmacherskich wszedł w październiku 2014.

  Betano jest marką, która należy do maltańskiej spółki Gambling Malta Ltd.
  Tamże też posiada licencję wydaną przez maltański organ kontroli gier i zakładów LGA.

  W roku 2016 rynkiem docelowym dla bukmachera jest tylko PolskaBetano pozwala rejestrować się graczom z prawie wszystkich krajów, ale strona prowadzona jest tylko w języku polskim. Rezydenci Wielkiej Brytanii nie mogą mieć konta w Betano.

  Wiarygodność Betano

  Spółka Gambling Malta Ltd zdobyła już doświadczenie w branży hazardowej oferując zakłady mieszkańcom Grecji.
  Osiągnęli sukces pod marką Stoiximan.com (był dostępny tylko dla Greków i Cypryjczyków), która funkcjonowała online od ok. lipca 2013 roku.

  Renomowany w Grecji portal foxbet.gr dał im ocenę 8,7/10, która była składową oferty, kursów, rynku na żywo, płatności, obsługi klienta i promocje. 
  Dodano też komentarz: jedna z czołowych firm na rynku greckim.
  Dla porównania Sportingbet dostał od nich 8,1 Paddy Power dostał 7,3.

  Bukmacher wypuścił wtedy serię reklam tego typu:

  Ambasadorzy Betano

  25 kwietnia bukmacher poinformował, że ambasadorami Betano zostali:

  • Maciej Żurawski
  • Tomasz Hajto

  betano-zurawski-hajto.jpg

  Betano o sobie

  najbardziej-wartosciowy-gracz Most Valuable Player,
  dewiza Betano

  Betano to marka należąca do firmy Gambling Malta Ltd, z siedzibą i licencją na Malcie. Polska jest pierwszym krajem, w którym została wprowadzona marka Betano

  Marka Betano wyróżnia się na rynku doskonałą obsługą klienta, szeroką ofertą lig i sportów, świetnymi kursami (także z 0% marżą) oraz transmisjami LIVE z wielu wydarzeń. 

  Filozofię Betano wyraża hasło Be the MVP!, oznaczające, że dla firmy każdy jej gracz jest najbardziej wartościowy, bez względu na zasobność portfela.

  Zalety Betano

  Cechą charakterystyczną Betano jest organizowanie zakładów z 0% marżą.

  • bukmacher z polską stroną, obsługą klienta, skierowany tylko do Polaków!
  • duży bonus powitalny (jest możliwość monitorowania postępów obrotu!), bonusy do AKO
  • dobra oferta
  • liczne cykliczne promocje, m.in. mecze z 0% marżą, zwroty stawek przy wyniku 0-0, premia w zakładach kombi
  • spore możliwości kontaktu z polskim supportem: email, call back, czat
  • obsługa klienta szybko odpowiada
  • obszerna oferta zakładów na żywo, wiele z transmisjami live video
  • strona internetowa bardzo wysokiej jakości
  • bardzo jasny regulamin zakładów
  • łatwa rejestracja

  Wady Betano

  Wiele z wad wynika z faktu, iż Betano jest mocniej nastawiony na zysk niż dobro klientów (wbrew głoszonej polityce).

  • uciążliwy proces weryfikacji konta (wiele dokumentów, rozmowa telefoniczna, w tym zdjęcie ID przy twarzy)
  • szybko nakładane limity dla dobrych graczy, nawet do 1€/zakład
  • trzeba długo czekać na wypłatę (zwykle od 2 dni w górę)
  • niekorzystne dla gracza zapisy w regulaminie
  • współpracują z NETELLER/Skrill w sprawach wykrywania multikont
  • po wpłacie za pośrednictwem paysafecard wypłata jest zwykle na konto bankowe (należy zachować fizyczny kupon paysafecard do celów weryfikacji!)
  • brak handicapów azjatyckich
  • brak możliwości zmiany emaila?

  Bonus w Betano

  Firma oferuje bonus powitalny 100% do 200 PLN.

  Bonus


  Zarejestruj się w Betano, dokonaj pierwszej wpłaty, a my ją podwoimy, aż do kwoty 200 PLN.

  OGÓLNE ZASADY I WARUNKI

  1. Dokonaj pierwszej wpłaty na swoje konto Betano (20 PLN lub więcej), a przyznamy Ci bonus w wysokości 100% do kwoty 200 PLN (w przypadku wpłaty 200 PLN bądź większej). 
  2. Bonus pojawi się na Twoim koncie natychmiast po dokonaniu wpłaty. Bonus powitalny, który Ci przysługuje, przyznawany jest w momencie zaksięgowania pierwszej wpłaty, a nie po założeniu konta. Jeśli z jakiegoś powodu bonus nie zostanie Ci przyznany automatycznie (co zdarza się rzadko), prosimy o kontakt na adres mailowy polska@betano.com
  3. Aby móc wypłacić kwotę salda bonusowego ze swojego konta, musisz 5-cio krotnie obrócić całą kwotą zgromadzoną na koncie Betano (wpłata + bonus). W przypadku wpłaty 200 PLN, dla której przysługuje bonus w wysokości 200 PLN (w sumie 400 PLN), musisz obstawić zakłady (dokonać obrotu) o łącznej wartości 2000 PLN.
  4. Wszelkie dostępne na Twoim koncie kwoty gotówkowe (wpłacone przez Ciebie lub wygrane w zakładach) przy zawieraniu zakładów zawsze będą wykorzystywane jako pierwsze przed saldem bonusowym. Wszystkie zyski z zakładów rozdzielane są w zależności od źródła, z którego pochodzą pieniądze użyte do zawarcia zakładu.

   Każde żądanie wypłaty środków przed dokonaniem wymaganego obrotu (patrz punkt 3) spowoduje automatyczne i nieodwołalne umorzenie salda bonusowego oraz anulowanie wszelkich innych aktualnych promocji włącznie z bonusem powitalnym oraz wszystkich zysków z wygranych zdobytych przy użyciu tych promocji.

   Przykład 1:
   Wpłacasz 30 PLN i otrzymujesz bonus w wysokości kolejnych 30 PLN. Zawierasz pierwszy zakład, obstawiając kwotę 60 PLN (30 PLN salda gotówkowego i 30 PLN bonusu) i wygrywasz 300 PLN. Składowe Twojego salda będą następujące: 150 PLN salda gotówkowego (kwota, którą możesz wypłacić) oraz 150 PLN salda bonusowego. W przypadku żądania wypłaty przed spełnieniem warunku pięciokrotnego obrotu całą sumą (kwota wpłaty + bonus), 150 PLN salda bonusowego zostaje umorzone automatycznie i nieodwołalnie.

   Przykład 2:
   Wpłacasz 200 PLN i otrzymujesz bonus w wysokości kolejnych 200 PLN. Zawierasz pierwszy zakład, obstawiając kwotę 300 PLN (200 salda gotówkowego i 100 PLN bonusu) i wygrywasz 600 PLN. Składowe Twojego salda są następujące: 400 PLN salda gotówkowego (kwota, którą możesz wypłacić) oraz 300 PLN salda bonusowego. W przypadku żądania wypłaty przed spełnieniem warunku pięciokrotnego obrotu całą sumą (kwota wpłaty + bonus), saldo bonusowe zostaje umorzone automatycznie i nieodwołalnie.

   UWAGA:
   W każdej chwili możesz sprawdzić składowe swojego salda (kwoty wkładu własnego oraz kwoty bonusowe), wystarczy, że najedziesz kursorem na „Saldo” swojego konta.

  5. Obrót bonusem uważa się za ważny jedynie w przypadku kursów 1,65 lub większych. W każdej chwili możesz sprawdzić brakującą kwotę obrotu wymaganą do wypłaty bonusu w zakładce „Promocje”, która znajduje się w poziomym menu w sekcji Twojego konta. Tam znajdziesz stosowne obliczenia Twojego obrotu.
  6. Zakłady z marżą 0%: Zakłady z marżą 0% nie są uwzględniane w obliczaniu obrotu, nie można też skorzystać przy ich zawieraniu z salda bonusowego.
  7. Naliczenie obrotu następuje po rozliczeniu zakładów, nie po ich zawarciu. Zakłady zawarte na tym samym rynku lub sprzeczne zakłady nie będą brane pod uwagę w ostatecznej kalkulacji przeprowadzanej na potrzeby tej promocji. Ta sama zasada ma zastosowanie przy zakładach podwójnej szansy, dokładnym wyniku, handicap oraz różnicy zwycięstwa w piłce nożnej. Gambling Malta Ltd zastrzega sobie prawo do umorzenia bonusu w dowolnej chwili oraz do odebrania całego salda bonusowego (bonus i wygrane uzyskane z obrotów saldem bonusowym), jeśli uzna, iż posiadacz rachunku próbuje wypłacić bonus, nie stosując się do powyższych zasad.
  8. Anulowane zakłady lub zakłady na mecze odwołane lub zawodników, którzy nie wzięli udziału w meczu, a także wydarzenia, które z jakiegokolwiek powodu zostały rozliczone po kursie 1,00, nie są wliczane do obrotu. 
  9. Twoje saldo bonusowe oraz zyski z zakładów zawartych przy wykorzystaniu tego salda, zanim dokonasz wymaganego obrotu, nie są one dostępne do gry w kasynie (patrz punkt 3). Jeśli zatem wpłacisz 20 PLN i otrzymasz 20 PLN bonusu, nie możesz grać w kasynie przy użyciu 20 PLN Twojego salda bonusowego.
  10. Prawo do bonusu przysługuje jedynie naszym klientom, którzy są mieszkańcami Polski. Jeśli jesteś Polakiem mieszkającym za granicą i z tego powodu nie otrzymałeś bonusu automatycznie, skontaktuj się z naszym działem obsługi klienta.
  11. Promocja obowiązuje w przypadku dokonania pierwszej wpłaty w ciągu 6 miesięcy od dnia rejestracji. Po dokonaniu pierwszej wpłaty każdy gracz ma 60 dni kalendarzowych na spełnienie warunków dotyczących obrotu (patrz punkt 3). Jeśli nie uczyni tego w okresie 60 dni, cała kwota salda bonusowego przepada.
  12. Gracze, którzy otrzymali bonus, płacąc przy użyciu Paysafecard, nie mogą dokonać wypłaty na konto Skrill, jeśli nie podjęli najpierw kwoty równej co najmniej tyle, ile wynosiła wpłata przy użyciu Paysafecard, na konto bankowe, którego są beneficjentami lub, jeśli tak uzna firma, całej należącej do nich kwoty.
  13. Ta oferta skierowana jest do nowych graczy Betano i nie łączy się z innymi promocjami dla nowych kont graczy. Jeśli gracz skorzystał już z jakiejkolwiek promocji subskrypcji, pierwszej wpłaty lub pierwszego zakładu w Betano, nie przysługuje mu prawo do bonusu.
  14. Gracz w danej chwili może korzystać tyko z jednego aktywnego bonusu lub jednej aktywnej promocji. Tylko po zakończeniu poprzedniej oferty, gracz może skorzystać z nowego bonusu. Na przykład, jeśli jakiś gracz skorzystał z free bet code wygranego w konkursie, nie zakończył jednak udziału lub nie spełnił warunków tej promocji, zyska prawo do promocji bonusu 100% przy pierwszej wpłacie, której dokona, po zakończeniu udziału w promocji free bet code.
  15. Zastrzegamy sobie prawo do przeprowadzenia procesu weryfikacji poszczególnych pozycji rachunku naszego klienta, prosząc o przesłanie drogą mailową skanów odpowiednich dokumentów, dzięki czemu nadal będzie on uprawniony do bonusu. W przypadku nieprzesłania odpowiednich dokumentów w ciągu 10 dni kalendarzowych gracz traci prawo do bonusu oraz do salda bonusowego.
  16. Limit promocji to jeden bonus na osobę, rodzinę, adres pocztowy, adres mailowy, IP lub komputer. W przypadku identyfikacji użytkownika (lub grupy użytkowników), który naruszył tę zasadę i zdobył bonus nielegalnie, zastrzegamy sobie prawo do zamknięcia wszystkich kont powiązanych z tym użytkownikiem, zwracając początkową kwotę wpłaty i wstrzymując wypłatę wszelkich wygranych pochodzących z bonusu. Zastrzegamy sobie prawo do odbierania bądź przyznawania członkom praw do bonusu ilekroć uznamy za stosowne.
  17. Oferta Betano przeznaczona jest dla graczy, którzy obstawiają zakłady dla rozrywki. W przypadku gdy gracz lub grupa graczy naruszy lub będzie próbowała naruszyć którąkolwiek z powyższych zasad lub jeśli dowiemy się, że próbuje czerpać gwarantowane zyski z bonusu/promocji, kupując i sprzedając zakłady (arbitrage) lub w jakikolwiek inny sposób, zastrzegamy sobie prawo do zamknięcia wszystkich powiązanych kont, anulowania bonusu/promocji oraz zysków z niego na tych kontach, jak również zysków ze wszelkich późniejszych zakładów zawartych po wypłacie bonusu.
  18. Każda wpłata musi zostać zabezpieczona indywidualnie. Nie można dokonywać wpłaty na rzecz innej osoby lub grupy osób.
  19. Nasza firma zastrzega sobie prawo do zmiany warunków oferty lub jej wycofania w dowolnej chwili, bez podania powodu lub powiadamiania użytkowników.

  Moja opinia o Betano

  Przy tak dużych firmach jak "bukmacher" realizacja hasła "Be the MVP" (ang. Bądź Najbardziej Wartościowym Graczem) jest moim zdaniem niemożliwa.
  W praktyce nie można traktować jednakowo wszystkich graczy. Jest to moim zdaniem zwykły chwyt marketingowy :) 

  Istotne punkty regulaminu

  Ogólny regulamin jest przejrzysty i zawiera wiele szczegółów.

  Bardzo niekorzystny jest następujący punkt regulaminu (ten punkt regulaminu istnieje przynajmniej od 17.03.2015):

  2.5. GML zezwala na posiadanie tylko jednego konta na każdą rodzinę, gospodarstwo domowe, adres (pocztowy lub IP) adres email lub jakiekolwiek otoczenie, gdzie komputery lub inne urządzenia umożliwiające dostęp są współdzielone (np. uniwersytet, miejsce pracy, publiczna biblioteka itd.).

  Jest to niestandardowy zapis w Warunkach Ogólnych. Zwykle dotyczy on wyłącznie graczy, którzy korzystają z bonusu powitalnego.

  W praktyce może się okazać, że cały blok mieszkalny korzysta z tego samego IP i ktoś przed Tobą już założył u nich konto. Mają wtedy prawo do zabrania Ci wszystkich środków!

  Przed wpłatą środków mocno rekomenduję wystosowanie najpierw emaila do ich supportu czy Twoje konto nie łamie punktu 2.5. regulaminu o restrykcji do 1 konta (numer punktu może ulec zmianie).

  Inne punkty też mogą być istotne:

  • 6.3. Gambling Malta Ltd zastrzega sobie prawo do zamknięcia Konta Gambling Malta Ltd należącego do użytkownika i zwrócenia mu salda środków "Dostępnych do zawierania zakładów" z potrąceniem odpowiednich opłat z tytułu wypłaty, według wyłącznego uznania Gambling Malta Ltd i bez obowiązku podania powodu lub wcześniejszego powiadamiania.
  • 7.1.2 Użytkownik bierze udział w Grach w niesłużbowym, ściśle prywatnym charakterze, wyłącznie w celach rekreacyjnych i rozrywkowych;
  • 7.1.17 Użytkownik nie jest sklasyfikowany jako gracz gier hazardowych z kompulsywnym problemem i nie jest zarejestrowany (dobrowolnie lub mimowolnie) w jakimkolwiek rejestrze lub bazie danych wyłączonych graczy.

  To standardowe zapisy, które należy rozumieć w ten sposób: jeśli gracz jest nierentowny, to mają prawo zamknąć mu konto (pkt 6.3), zwracając środki które ugrał, z potrąceniem ewentualnych opłat administracyjnych. To oczywiście zaprzecza regule "Be the MVP" :] Niemniej jednak doszły mnie słuchy, że wielu graczy jest z nich bardzo zadowolonych.

  Niemile widziani są gracze zawodowi (pkt 7.1.2), do których mogą zastosować pkt 6.3 :)

  Nie do końca też wiem o jakich rejestrach graczy mowa w pkt 7.1.17.
  Osoby które zawieszały konta u innych bukmacherów muszą dopytać o szczegóły tego pkt.

  Odnośnie bonusu:

  • 17. Oferta Betano przeznaczona jest dla graczy, którzy obstawiają zakłady dla rozrywki. W przypadku gdy gracz lub grupa graczy naruszy lub będzie próbowała naruszyć którąkolwiek z powyższych zasad lub jeśli dowiemy się, że próbuje czerpać gwarantowane zyski z bonusu, kupując i sprzedając zakłady (arbitrage) lub w jakikolwiek inny sposób, zastrzegamy sobie prawo do zamknięcia wszystkich powiązanych kont, anulowania bonusu oraz zysków z niego na tych kontach, jak również zysków ze wszelkich późniejszych zakładów zawartych po wypłacie bonusu.

  Jest to już niemal standardowy zapis. Bukmacher jest zakładany dla zysku, a nie dotowania bonus hunterów.

  Betano to firma, która doskonale zdaje sobie sprawę z tego jak dużo wart jest rynek zakładów bukmacherskich w Polsce.
  Duży bonus, zakłady z zerową marżą, bonus 50% przy AKO i wiele innych promocji mają firmie pomóc wejść z hukiem na polski rynek i wydrzeć polskich klientów konkurencji.

  Uważam iż bonusy i promocje, oferowane na chwilę obecną, są najważniejszym atutem bukmachera, zwłaszcza że warunki obrotu bonusu są dość łatwe.
  Czy jednak pomoże im to zdobyć lojalnych klientów?

  Jak założyć konto w Betano

  Minimalna stawka na zakład to 0,50 PLN
  Bukmacher zapewnia jedną darmową wypłatę na konto bankowe w miesiącu kalendarzowym.
  Na Skrill każda wypłata jest wolna od prowizji.

  Na chwilę obecną istnieje możliwość wyboru tylko dwóch walut podczas rejestracji: PLN i EUR.

  • kliknij baner lub link na tej stronie
  • po załadowaniu strony bukmachera kliknij pod "Zarejestruj się" napis "100% BONUS"
  • tam znajdziesz aktualne warunki bonusu - zapoznaj się z nimi, bo mogły ulec zmianie
  • kliknij na górze button Zarejestruj się
  • wypełnij dwa formularze podając Kod promocji jeśli potrzeba
  • odbierz email i złóż depozyt aby rozpocząć grę

  Zarejestruj się w Betano

  Zobacz też:
  Selekcja bukmacherów
  Najlepsi bukmacherzy
  Najlepsze bonusy bukmacherskie

  UWAGA:
  W trosce o jakość i wiarygodność opinii,  negatywne komentarze anonimów na stronach bukmacherów nie będą przepuszczane.

  Ostatnia aktualizacja: 22.11.2016

  4 / 10
   


  Tagi:betano  bonus  bukmacher  internetowy  malta 
   


  Nie jesteś zalogowany.
  ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.

  Captcha


  Komentarze (325)  • (260)
   mniej niż tydzień temu

   czyli mialem Czuja ze  to Powolny Koniec Betano.... z tego co piszecie to wyglada na to ze lubia wplacajacych i nie biorą pod uwage wypłat :-) Borusburak Zadowolony jestes?   zostanie wam tylko Rumunia tam mozna oszukiwac do buluuuuuu


   1 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (9)
   mniej niż tydzień temu

   Weryfikacja mega uciążliwa. W potwierdzeniach przelewów z banków jeśli nie masz adresu, albo jakiegokolwiek rachunku na siebie to będziesz miał problem z 100% weryfikacją konta bo akt zameldowania starszy niż 3 miesiące albo screen z adresem ze strony banku nie wystarczy. W dodatku potrafią anulować zakład na kilkaset złotych bez uprzedzenia, gdzie linia jest wystawiona zgodnie z innymi bukami a łączny payout nie sięga nawet 101%. Faktem jest że potem linia wszędzie poszła do góry, ale takie praktyki u dobrych bukmacherów nie miałaby miejsca, a na betano w przypadku mojej zwłoki spowodowałby spore plecy. W dodatku dochodzi mało przyjemny support, gdzie chyba połowę formułek mają na zasadzie "kopiuj-wklej" . Długi czas oczekiwania na wypłaty( jeszcze nie otrzymałem) ale sama realizacja trwała 2 dni. Najpierw mieli dzwonić w ramach weryfikacji, a potem się dowiedziałem że wypłata została zaakceptowana bez konieczności rozmowy i czeka na realizacje(1 dzień)

   Ogólnie nie polecam tego buka. Jeden z najsłabszych na których gralem.


   1 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 109.173.***.***
   mniej niż tydzień temu

   W 2015 założyłem konto w Betano, ponieważ podobała mi się ich oferta. 14 grudnia 2016 roku dostałem maila od Betano ze moje konto zostało zamknięte. Dostałem takiego maila:

   "Z przykrością informujemy, że Pańskie konto zostało zablokowane z powodu pogwałcenia naszego regulaminu. Jednocześnie informujemy, że Pańskie zakłady zostały przez nas anulowane, a złożony przez Pana depozyt zostanie zwrócony na Pańskie konto Skrill."

    

   Zacznę od początku... Sprawdziłem swoje konto MB i wpłaciłem do nich 1200PLN w 2015 roku. Pierwsze zakłady jakie u nich zagrałem z tego co pamiętam (bo to był 2015rok a dostępu do konta już nie mam.) to były zakłady z LIGI MISTRZÓW!!! następnie grałem zakłady typu na strzelca bramek np. Messi 2-3gole czasem zagrałem jakieś kartki. Potem miałem długa przerwę w graniu i praktycznie nie grałem bardzo rzadko coś postawiłem w Betano. Dopiero jakoś na Euro2016 zagrałem parę zakładów(ale nic specjalnego). Następnie w Betano zacząłem obstawiać ok. Sierpnia/Września też jakieś pojedyncze zakłady typu Lechia Gdańsk w polskiej lidze następnie znowu strzelców w lidze Mistrzów, lidze Hiszpańskiej, lidze Niemieckiej. Znów jakieś kartki w LM i LE. Nigdy nie grałem żadnych Surebetów, spadków itd. Co można sprawdzić w historii mojego konta. Przepraszam bardzo, ale grając LM, LE czy ligę Hiszpańską na

   zawodników ze zdobędą bramkę? to jestem oszustem? Odnośnie stawek jakie gram na takie zakłady to są od 25zl do 500zl. Po prostu lubię LM, LE i najlepsze ligi europejskie plus Polska liga. Obstawiam sobie strzelców a potem oglądam mecz w TV i czekam aż moje zakłady wejdą… z reguły przy piwku

   Pamiętam, jak grałem Lechie Gdańsk u siebie za 400zl w tej rundzie i to dla mnie było dużo. Zdarzyło się nawet zagrać Lewego za 50-200zl ze strzeli gola albo 2. Pytam się czy po takich zakładach blokuje się konta klientom?

   Napisze jeszcze ze prowadzę firmę często jestem w Warszawie, Poznaniu, Krakowie i Szczecinie, bo tego wymagają ode mnie obowiązki służbowe. Nie patrzę z jakiego miejsca się loguje. Bo często korzystam z hoteli/wynajętych mieszkań itd.

   W październiku 2016 postanowiłem zlecić wypłatę 450PLN. 23 Października dostałem od Betaino maila w celu weryfikacji, że mam do nich wysłać

   - rachunki dotyczące usług telekomunikacyjnych , usług internetowych itp. (z widoczną datą wystawienia dokumentu

   - wyciąg z konta bankowego lub potwierdzenie dowolnego przelewu,

   - potwierdzenia adresu zameldowania wystawiane przez odpowiedni urząd Gminy.

   Dokumenty zostały wysłane i dostałem odpowiedz:

   Dziękujemy za wiadomość. Chcielibyśmy poinformować, że otrzymaliśmy kopie dokumentów, a weryfikacja została pomyślnie

   zakończona przez dział obsługi klienta.

   Kwota 450PLN została wypłacona.

    

   Pod koniec listopada 2016 zleciłem wypłatę z Betano 2000PLN albo 2200PLN (dokładnie nie pamiętam, bo już nie mam dostępu do serwisu może było więcej) i dostałem maila od Betano następującej treści:

   "Dział ryzyka poprosił nas ( w celu finalizacji płatności) aby przesłał nam Pan screenshot Pańskiego konta Skrill ( ekran danych konta) wraz z widocznym adresem URL oraz zdjęcia Pańskiego dowodu osobistego przy Pańskiej twarzy(obydwie strony dowodu).

   Bardzo przepraszamy za wszelkie związane z tym niedogodności.

   Niestety bez powyższych dział ryzyka nie zaakceptuje wypłaty."

   Oczywiście wysłałem i dostałem odpowiedz od Betano

   "Dziękujemy za wiadomość. Chcielibyśmy poinformować, że otrzymaliśmy kopie dokumentów, a weryfikacja została pomyślnie zakończona przez dział obsługi klienta."

    

   Jednak wyplata nie została zrobiona. Napisalem maila i dostałem odpowiedz:

   "Wysłaliśmy w tej kwestii zapytanie do odpowiedniego działu. Skontaktujemy się z Panem niezwłocznie, gdy otrzymamy odpowiedź w tej kwestii."

   i jak znowu napisałem to 14 grudnia dostałem odpowiedz od nich taka:

   "Z przykrością informujemy, że Pańskie konto zostało zablokowane z powodu pogwałcenia naszego regulaminu. Jednocześnie informujemy, że Pańskie zakłady zostały przez nas anulowane, a złożony przez Pana depozyt zostanie zwrócony na Pańskie konto Skrill.

   W trakcie korzystania z serwisu Betano dopuścił się Pan złamania następujących punktów naszego regulaminu:

   2.3.

   Użytkownik ma prawo posiadać tylko jedno Konto w serwisie należącym do GML. Posiadanie/używanie większej ilości kont (w odniesieniu do istniejących kont, bez względu na fakt czy istniejące konto jest aktywne lub nieaktywne lub z jakiegokolwiek powodu zostało zamknięte) jest niedozwolone. W przypadku podjęcia uzasadnionych podejrzeń co do tego, że którykolwiek z użytkowników założył więcej niż jedno konto w serwisie należącym do GML, zastrzegamy sobie prawo, według własnego uznania, do tymczasowego zablokowania kont w serwisie należącym GML użytkownika i/lub do ich zamknięcia. Wszelkie wygrane, bonusy, darmowe zakłady oraz wygrane z tytułu takich bonusów lub darmowych zakładów uzyskane poprzez założenie dodatkowych konto użytkownika zostaną unieważnione. Jednocześnie informujemy, że depozyty złożone na dodatkowych kontach użytkownika nie będą zwracane. Środki znajdujące się na wszystkich kontach użytkownika zostaną zablokowane, tak, by uniemożliwić ich wypłatę.

   2.13.

   Użytkownik serwisu zobowiązuje się do nie udostępniania dostępu do konta osobom trzecim jak również osobom nieletnim. Informacje udostępniane użytkownikowi na stronie internetowej są wyłącznie do osobistego wykorzystania przez użytkownika i ich dystrybucja lub użycie komercyjne tych informacji jest ściśle zabronione.

    

   Dodatkowo Pańskie zakłady zostały anulowane na podstawie punktów regulaminu:

   12.4.1

   Jeśli użytkownik naruszy dowolne postanowienie niniejszego Regulaminu lub jeśli GML ma uzasadnione powody, aby podejrzewać, że doszło do ich naruszenia przez użytkownika, GML zastrzega sobie prawo do nieotwierania, zawieszenia lub zamknięcia Konta GML takiego użytkownika, wstrzymania płatności wygranych i wykorzystania takich środków na pokrycie ewentualnych spowodowanych przez użytkownika strat.

   12.4.2

   Jeśli GML podejrzewa, że użytkownik prowadzi nielegalne lub oszukańcze działania podczas korzystania że Strony Internetowej, lub naruszył niniejszą Umowę; lub ma problemy z wierzycielami lub w inny sposób szkodzi prowadzonej przez nas działalności, możemy zablokować lub zamknąć konto takiego użytkownika lub anulować wszelkie stawki według naszego wyłącznego uznania."

    

   Następne maile dostawałem z automatu typu.:

   "Uprzejmie informujemy, iż otrzymał Pan już od nas pełne wyjaśnienie w tej kwestii."

   "Wysłaliśmy w tej kwestii zapytanie do odpowiedniego działu. Skontaktujemy się z Panem niezwłocznie, gdy otrzymamy odpowiedź w tej kwestii."

   Potem wysłałem, skoro mi zablokowaliście konto i sami piszecie ze dostane zwrot depozytu:

    

   "Uprzejmie informuje, że w ciągu 48 godzin środki powinny znaleźć się na Pańskim koncie. ​"

    

   Niestety do dnia dzisiejszego nie dostałem żadnych pieniędzy od Betano a na koncie dokładnie teraz nie pamiętam, ile miałem ale było to między 3000-4000PLN a nawet nie chcieli oddać depozytu a sami pisali ze wypłacą.

    

   Nie pisze ze Betano to zły bukmacher, ale jeśli myślisz nad założeniem konta to się zastanów dwa razy i może warto wybrać innego...

    

   Jak chciałem wypłacić 450 przeszedłem weryfikacje pozytywnie. Jak chciałem wypłacić powyżej 2000 znów miałem weryfikacje i przeszedłem pozytywnie, ale dwa dni później dostałem maila ze konto zostało zamknięte i to jest przykra sprawa ze taki bukmacher jak Betano stosuje takie praktyki, bo jak to rozumieć ze grając dla emocji(z reguły, żeby się odprężyć przy TV) na drużyny z LM, LE, HISZ, NIE czy strzelców bramek/kartek blokuje się konto i nie wypłaca pieniędzy, mimo iż DWA razy pozytywnie przeszło się weryfikacje!


   1 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (15)
   08-01-2017 11:42 (nd)

   Po ciężkiej weryfikacji , dowód i rachunek, sms oraz kod na email przez 2 msc grałęm kupony po 5-30zł . 

   Ogólnie na plus 300zł konto , po wypłącie 100zł było ok , potem wygrałem znowu 200zł i miałem 400zł na koncie.

   Więc zleciłem wypłate w kwocie 200zł :D !!!!!!!!!!!

   Wypłata nie dochodziła i zauważyłem w wiadomościach ,że będzie wykonana weryfikacja telefoniczna.

   Przeszłem weryfikację telefoniczną i wypłącili , gram dalej , ugrałem w ciągu msc 700zł i miałem na koncie 900zł .

   Zleciłęm wypłątę 600zł i znowu nie dochodzi kasa, w emailu wiadomość żeby wysłać zrzut z skrill z danymi i adresem URL.

   Gdy wysłąłęm to wypłąta doszła i grałem dalej , ugrałem jeszcze 500zł .Łącznie byłęm około 1500zł plus i dostałęm jakieś limity.

   Wcześniej miałęm 1500zł zysku na zakłądzie a teraz mam odraniczone od 200złdo500zł.

   Ogólnie można grać dalej i jeszczę się bawię , ale miejcie na nich oko.

   Łącznie tych weryfikacji widzicie ile było , teraz czekam na następne - może zdjęcie z wakacji :D 


   1 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (260)
   08-01-2017 10:42 (nd)

   z pocztakiem 22 wychodzi ze warszawski numerem pytaja o wszystko kiedy zalozylec co zagrales jakie stwaki mega uciazliwi jaki masz email  jaki numer wpiasalem telefonu noo i musisz byc przygotowany na wyslanie zdjecia dowodu przy twarzy...( kobieta nie przejdzie weryfikacji i nie dostanie bonusa to musisz wiedziec )  musisz tez wiedziec ze beda sie podawac za np Roberta BurakaBoruca a to ta sama osoba...  tak wiec uwazaj co mowisz....


   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (9)
   08-01-2017 07:40 (nd)

   Z jakiego nr zazwyczaj dzwonią z weryfikacją, kiedy ona występuje i o co pytają na tym bukmacherze?


   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (260)
   04-01-2017 19:22 (śr)

   odpisuja zawsze na email chamsko ale odpisują/////{#emotions_dlg.wink}   BurakBoruc Zamilkł......{#emotions_dlg.sealed}   a Mam pytanie jak z tymi zmianami w Betano???{#emotions_dlg.laughing}???  Co sie zmieniło na PLUS ???? po ZEBRANIUUU 2-3 dniowym..{#emotions_dlg.wink}   BurakBoruc   na Alexa.com juz Polski nie pokazuje..co to oznacza?ADMIN  od 2 dni uciekaja z Polskiego rynku ?Rumunie golą...?


   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (260)
   04-01-2017 17:33 (śr)

   Najlepiej Anonim zaloguj sie wyslij Adminowi kopie orginalne zapisu rozmowy ...ze bys byl Wiarygodny       Betano szaleje.....


   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  Logowanie

  W celu zalogowania się na swoje konto, wypełnij poniższy formularz. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się.  zamknij ×
  Popover Starter

  Jednorazowa oferta

  Jeżeli chcesz:

  Oferuję Ci ZA DARMO 31 minut nagrania video.


   Zgadzam się z Polityką Prywatności
  Top