ARTYKUŁ

  betgang.pl

  ocena SureBety.pl
  Ty też oceń artykuł
  Ocena: 2/5
  Głosów: 4
  Aby ocenić artykuł, musisz się zalogować.

  Darmowe 990zł od Betgang

  Płatne typy to temat coraz popularniejszy wśród graczy zakładów bukmacherskich. Zdania na temat korzystania z płatnych typów są mocno podzielone - dla jednych to źródło pewnego zarobku, dla drugich mielizna pełna oszustów.

  Już dziś możesz otrzymać za darmo wyjątkową okazję na wyrobienie sobie zdania na temat płatnych typów.

  Dlatego SureBety.pl we współpracy z Betgang dają Ci możliwość wyrobienia sobie opinii na ten temat. Tylko od Ciebie zależy czy skorzystasz z tej niepowtarzalnej możliwości.

  Betgang rozdaje 99 darmowych voucherów w kwotach 5-15zł, które możesz przeznaczyć na zakup typów jednego z kilkudziesięciu typerów lub typów VIP z zamkniętej grupy Betgang.

  Jak otrzymać środki?

  Wystarczy, że w temacie http://www.surebety.pl/artykul/betgang-pl wpiszesz jako komentarz swój nick z serwisu Betgang.pl, a na Twoim koncie pojawi się gotówka. 

  Wartość vouchera jest uzależniona od kolejności zgłoszeń:

  Pierwsze 33 osoby: darmowe 15 zł
  Osoby 34-66: darmowe 10 zł
  Osoby 67-99: darmowe 5 zł

  W sumie 990zł do Waszej dyspozycji.

  Przekazane środki są prezentem od serwisu Betgang i mogą być wykorzystane natychmiast po otrzymaniu.

  Gotowy? Nie zwlekaj. Kto pierwszy ten lepszy! 
  Przekaż informację swoim znajomym ;)

  Historia Betgang.pl

  Serwis Betgang.pl powstał w 2009 roku i od tamtej pory zrewolucjonizował rynek płatnych typów w Polsce. Stał się miejscem, w którym osoby zainteresowane zakupem typów, do tej pory skazane na pokątne kupowanie na forach i blogach od anonimowych osób, wreszcie mogły robić to w sposób cywilizowany, bez ryzyka zostania oszukanym.

  Stało się to dzięki wprowadzeniu prostej, ale skutecznie eliminującej wszelakiej maści oszustów zasadzie – sprzedający typy otrzymuje zapłatę dopiero po wywiązaniu się z zobowiązań.

  Betgang.pl dokonał przełomu na polskim rynku typów, sprowadzając niezwykle drogie i do tej pory niedostępne w kraju typy np. z serwisu SecretbettingTips.com w cenie dostępnej dla kieszeni każdego typera.

  O firmie

  Betgang.pl należy do spółki Webmasters Corp LTD zarejestrowanej w Wielkiej Brytanii. Do spółki należy również serwis Windykowani.pl - lider polskiego rynku czyszczenia BIK oraz pomocy osobom zadłużonym. Właścicielem Betgangu nie jest więc anonimowy podmiot, a spółka posiadająca znaną i rozpoznawalną w kraju markę.

  Dlaczego Betgang.pl?

  Pomimo tego, że klony serwisu Betgang.pl wyrastają masowo, Betgang.pl posiada niezagrożoną pozycję na rynku. Związane jest to z zaufaniem tysięcy graczy, którzy korzystają z usług serwisu oraz renomą marki, na którą serwis pracował od początku powstania. Renomą firmy na wskroś uczciwej, która na tak trudnym rynku jak typy bukmacherskie, wprowadziła nowe normy etyczne.

  Sercem i mózgiem serwisu są jednak ludzie – szczególnie elita zawodowych graczy, skupiona w sercu serwisu, czyli zamkniętej Rodzinie Corleone. To ich obecność nadaje serwisowi Betgang.pl niepowtarzalny (i niemożliwy do sklonowania) charakter, dzięki któremu cieszy się on taką popularnością. Sam dostęp do typów to tylko mały element sukcesu. Kultura gry, nauka zarządzania budżetem, planowania strategii to jest prawdziwy klucz do celu, jakim jest finansowy sukces gracza

  Użytkownicy Betgang.pl mogą korzystać z porad zawodowych graczy z kilkunastoletnim stażem, dzięki czemu ich wiedza na temat gry płatnymi typami jest niewspółmierna do innych grających płatne typy, którzy tej wiedzy nie mają gdzie zdobyć.

  Co to są zrzutki na typy?

  Zrzutki na typy bukmacherskie to obecnie najczęściej poszukiwana forma zakupów upragnionego przez każdego gracza towaru jakim są skuteczne typy zawodowych typerów.

  Betgang.pl jest pionierem jeśli chodzi o organizację profesjonalnych zrzutek pozwalających na zakupy przede wszystkim bezpieczne, ale i tanie.

  Zakupy grupowe to przełom w dostępie do typów serwisów znanych, renomowanych, sprawdzonych i uczciwych za ułamek ceny dla klient indywidualnego. Ceny, powiedzmy sobie szczerze, zaporowej w stosunku do budżetu przeciętnego gracza amatorskiego.

  Czy ktoś mógłby pozwolić sobie na wydanie 200$ za jeden typ? Raczej nie, ale wydanie 12-15 zł jest już całkowicie w zasięgu możliwości finansowych każdego. Szczególnie, że mówimy tutaj o kosztach zakupu typów z najwyższej półki, pozwalających osiągać stałe i regularne zyski z bukmacherki.

  Jak działają zrzutki?

  Zasada działania jest prosta dla każdego. Osoby nieustannie monitorujące Internet w poszukiwaniu typów znajdują i proponują serwisy ty perskie z całego świata. Zakładając temat na forum pozwalają na wywiązanie się dyskusji wśród uczestników – ktoś bowiem mógł mieć jakieś doświadczenia z danym serwisem, słyszeć opinie, znać wyniki finansowe gry z nimi itp.

  Jeśli w wyniku dyskusji pojawi się grupka osób chętnych na zakup – wówczas organizowana jest zrzutka na zakup danego serwisu. W temacie pojawia się link do automatu zrzutkowego pozwalającego na samodzielne określenia kwoty deklarowanej na zrzutkę. Jeśli deklaracje uczestników pozwolą na zakup, automat podlicza koszty zakupu (równe dla każdego uczestnika) i dokonywany jest zakup typów. Osoby biorące udział w zrzutce automatycznie otrzymują typy pochodzące z zakupionego serwisu.

  Do trwającej zrzutki oczywiście można się w każdej chwili dopisać – trwa to kilka sekund. Spóźnialscy lub niezdecydowani nie są więc w żaden sposób dyskredytowani.

  Przewaga zrzutek.betgang nad amatorskimi zrzutkami

  Jest zasadnicza. Przede wszystkim know-how oraz kilkuletnie doświadczenie dają uczestnikom zrzutek gwarancję najwyższej jakości obsługi. Nadzorca zrzutek, czyli Betgang.pl to znów gwarant bezwzględnej uczciwości w stosunku do uczestników. Nasi klienci nie są narażeni na ryzyko zakupu typów z drugiej czy trzeciej ręki, jak ma to miejsce u amatorów nieudolnie próbujących naciągać swoich klientów na rzekomo oryginalne typy - faktycznie kupowane za grosze, gdy są już public betami.. Zrzutki.betgang to synonim najwyższej jakości usług świadczonych przez serwis o wieloletnim doświadczeniu i nieposzlakowanej opinii na temat uczciwego podejścia do klientów.

  Przełom w zrzutkach w Polsce

  Zrzutki.Betgang jako pionier systemu zrzutek w Polsce niejako stoi w obowiązku kształtowania tego rynku. Dlatego też od kwietnia 2014 roku wprowadziliśmy szeregi innowacyjnych zmian będących ogromnym ukłonem w stronę niedoświadczonych graczy i cierniem dla oszustów bukmacherskich: zrzutki na blogi, fixy i typy z facebooka.

  Dzięki innowacjom, jakie niesie ze sobą system zrzutek na niemonitorowane typy podwyższonego ryzyka mniej doświadczeni polscy gracze nie będą więcej zasilać portfeli oszustów. Teraz , zamiast ryzykować indywidualnie, będą mogli w grupie przetestować uczciwość niemonitorowanego typera. Poprzez działania grupowe indywidualne ryzyko finansowe wyniesie zaledwie kilka złotych zamiast kilkuset. A typer złapany na nieuczciwości natychmiast trafi na czarną listę oszustów bukmacherskich i nie oszuka nikogo więcej.

  Oczywiście zrzutki na monitorowane typy zagraniczne wciąż pozostają i pozostaną głównym obszarem działań zrzutek prowadzonych przez serwis zrzutki.betgang.pl.

  Oferta Betgang.pl dla graczy

  Oferta serwisu to typy sportowe, oferowane w trzech kategoriach:

  1. Płatne typy z możliwością zakupu abonamentu od 1 do 60 dni. Wszyscy typerzy Betgang.pl posiadają rozbudowane statystyki, pozwalające na obejrzenie przed zakupem wielu detali, takich jak przedział kursów z procentowym rozkładem skuteczności czy różnicą czasową między podaniem a rozpoczęciem typu oraz weryfikowane i sprawdzone pod kątem poprawności archiwum. Wszystkie zakupy w serwisie objęte są gwarancją 100% bezpieczeństwa.
  2. Zrzutki na typy – kilkanaście światowej sławy serwisów starannie selekcjonowanych przez doświadczonych graczy za 3-5% oryginalnej ceny. Kilkuset zrzutkowiczów nieustannie śledzących rynek i wybierających najlepsze aktualnie serwisy do gry. Bardzo niskie ceny ze względu na duża ilość aktywnych zrzutkowiczów. Najlepszy sposób na najlepsze typy za grosze. Największe i najsprawniej działające zrzutki w kraju.
  3. Rodzina Corleoneelitarna grupa zawodowych graczy działająca w serwisie Betgang.pl od 2010 roku. Najbardziej doświadczeni weterani płatnych typów. Ogromna wiedza na temat zakładów, niedostępna w żadnym innym miejscu. Najlepsze inwestycyjnie serwisy bukmacherskie wybierane przez grupę największych w kraju ekspertów. Unikalne i ekskluzywne miejsce dla osób, które podchodzą poważnie do bukmacherki, a oprócz dostępu do najlepszych typów chciałyby mieć możliwość uczenia się od najlepszych.
  4. Betgang VIP - najnowsza propozycja serwisu dla osób, które od zrzutek wymagają czegoś więcej. Miejsce wymiany doświadczeń graczy z kilkuletnim stażem, wspólne analizowanie formy najlepszych światowych serwisów typerskich i wspólne zakupy z dzieleniem kosztów na kilkudziesięciu uczestników. Więcej – dzięki unikalnemu systemowi dystrybucji w Betgang VIP możesz mieć dostęp do najlepszych typów za darmo i dodatkowo zarabiać na nich.

  Oferta Betgang.pl dla typerów:

  Serwis Betgang.pl pozwala każdemu Typerowi z dobrymi wynikami na rozpoczęcie kariery i w charakterze typera zawodowego. Typerem w serwisie Betgang.pl zostać można na trzy sposoby:

  1. Dokonując zakupu statusu Typera Zawodowego (start natychmiastowy, rozpoczęcie sprzedaży w ciągu kilku chwil)
  2. Otrzymując zaproszenie od administracji po wcześniejszym pokazaniu swych możliwości w specjalnym dziale na forum i uzyskaniu statusu Analityka Zawodowego
  3. Zajmując czołowe miejsca w Lidze Typerów prowadzonej przez nowy serwis należący do Betgang.pl o nazwie DarmowiTyperzy.pl
  UWAGA:
  Powyższy opis został przygotowany przez Betgang.pl, a SureBety.pl tylko nieodpłatnie go publikują celem zebrania opinii i komentarzy.

  Ostatnia aktualizacja: 11.09.2014

  Ty też oceń artykuł
  Ocena: 2/5
  Głosów: 4
  Aby ocenić artykuł, musisz się zalogować.


  Tagi:betgang  płatne typy  typy bukmacherskie  zrzutki 
   


  Nie jesteś zalogowany.
  ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.

  Captcha

  Komentarze (116)  • anonim IP: 109.231.*.***
   28-01-2017 16:07 (sob)

   betgang = rodzina corleone = nielegalni typerzy = betconsigliere i nie wiadomo co jeszcze. Lubują sie włoskimi klimatami - ojciec chrzestny i te sprawy :) spoko tylko niech nie robią wody z mózgu ludziom! Nie mają talentu ani do bukmacherski ani do projektowania stron www, tym bardziej do marketingu, strzelają sobie w kolano co jakiś czas.

   1 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (2)
   20-07-2016 17:27 (śr)

   Wakacyjna oferta od VIP Group by BetGang.pl

   Przetestuj grupę VIP za 1 zł do końca wakacji.*

   -14 wyselekcjonowanych serwisów
   -typy na mail
   -bezpośredni link do typu (betbrain)
   -niskie koszta
   -SMS (dodatkowo płatne)

   Typy pochodzą z zagranicznych serwisów, (tylko i wyłącznie).
   Wybrane na przełomie ostatnich lat, z dużym naciskiem na nasze realia.
   staramy się nie grać typerów, których linie spadają zanim odczytamy typ
   odnośnie kursów j/w - gramy tylko tych których nawet po odjęciu spadku opłaca się grać (np. długoterminowo)
   staramy się być ostrożni w dodawaniu nowości, dlatego też bardzo rzadko zmieniamy typerów (chyba, że sam typer zmieni styl lub wydarzy się coś co zadecyduje o wyrzuceniu/wymianie typera)
   W grupie aktualnie znajdują się same osoby z dość dużym stażem bukmacherskim, niektórzy zajmują się tym zawodowo, grają na giełdzie a seriwsy i grupę traktują jako dodatek. Atmosfera jest w końcu taka jak być powinna. 
   Test nie obejmuje zatem dostępu do zamkniętej strefy (forum itp,)

   Rynek zrobił się bardzo trudny, liczy się szybkość. W zasadzie najlepiej byłoby chodzić z włączonym bukmacherem przy nosie, żeby móc zdążyć zagrać to co podaje typer, a czasem i to jest za mało.
   Dlatego selekcja polegała na jednym i drugim, a w zasadzie na wypośrodkowaniu gdzieś tej granicy między tym co dobre, a tym co da się grać. 

   Kto chce, niech spróbuje - Link do zakupu podaliśmy w ostatnim newsletterze, jeśli ktoś nie dostał proszę pisać na nasz firmowy mail: betgnag@betgang.pl 

   *UWAGA: Ilość miejsc ograniczona !! Kto pierwszy ten lepszy. 
   Dostęp do TESTU udostępnimy każdemu, ale na jak długo zadecyduje kolejność zgłoszeń.


   SPROSTOWANIE:
   Odnośne spekulacji pojawiających się tu i ówdzie,
   Od jakiegoś czasu serwis betgang.pl zmienił właścicieli, kładziemy zdecydowany nacisk na grupę zamkniętą. 
   Działamy w środku, niewidoczni dla otoczenia - bo tak jest po prostu lepiej. 
   Nie liczymy kasy, liczy się to co możemy wspólnie osiągnąć. 

   co do bet4C - nie mam pojęcia co to za twór i kto go stworzył, ale wątpię żeby miał coś wspólnego ze starą gwardią RC, która tak naprawdę przeszła do nowego zespołu, kto chciał odszedł, kto chciał został, ale nie wydaje mi się aby ten serwis w jakikolwiek sposób był powiązany z tą prawdziwą grupą RC. Bym może tak jak ktoś wspomniał w postach to był tylk chwyt marketingowy.

   szanujemy konkurencje i staramy się nie wchodzić sobie w drogę, na to też liczymy z drugiej strony, więc wszelkie przepychanki słowne lub propagowanie niezdrowej konkurencji zostawiamy daleko w tyle, a każdemu kto chce spróbować sił w świecie zrzutek lub płatnych typów itp dyscyplin życzymy powodzenia

   zrzutki.betgang.pl - tutaj nietrudno się zgodzić, że świeca one pustkami, próbowaliśmy je wskrzesić całkiem niedawno niestety brak mocy przerobowej stawia nas w dość trudnej sytuacji, dlatego też APELUJĘ - jeśli ktoś ma pomysł/czas/chęci to zapraszam do współpracy, w międzyczasie powstawało kilka prób zrzutkowych na innych domenach, nie wiem kto je tworzył, ale z racji aktualnego ich stanu domniemam, że albo nie wypaliły, albo komuś brakło sił - dlatego też, jeszcze raz, jeśli ktoś chce spróbować zostawiam domenę zrzutek do użytku w 100% dla osoby chętnej!

   betgang.pl - na głównej domenie cały czas utrzymujemy typerów z Polski, nie bierzemy pieniędzy za utworzenie konta, symboliczna złotówka, tak żeby system mógł przetworzyć profil. Jeśli ktoś chce spróbować swoich sił to zapraszam, bo sam system jest łatwy a zarazem dość zaawansowany. 

   osoby chętne do współpracy ZAPRASZAM,
   krytykę przyjmuję i staram się z niej wyciągać wnioski, bo ten się nie myli co nic nie robi

   /Administrator
   betgang@betgang.pl
   -z góry przepraszam jeśli długo nie odpisuje, ale tj wspomniałem brakuje mocy przerobowych!
   -komentarze czytam jeszcze rzadziej, więc proponuje jednak mailowo

   Odpowiedzi: 1
   37 44 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 79.133.***.***
   07-06-2016 23:18 (wt)
   jeśli kogoś jeszcze interesuja zrzutki na platne typy bukmacherskie (m.in. blogabet, betrush), polecam zrzutkanatypy.com 50 47 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (140)
   01-02-2016 12:41 (pon)

   I znów anonimowy komentarz chwalący serwis. ;-) Dajcie już sobie spokój. Też kiedyś korzystałem z usług betgang i nie wspominam tego okresu zbyt dobrze. Forma typerów to tak naprawdę wielka loteria (równie dobrze mogę puścić kupon w totku), a i z rozliczaniem zakładów bywa różnie (typerze sami to robią, a administracja tego nie pilnuje) - wielokrotnie zgłaszano na ich forum problemy z źle rozliczonymi typami. Szybkość reakcji administracji pozostawia wiele do życzenia. A teraz ich nowy twór pokazuje, jaką skuteczność ma ta słynna Rodzina Corleone. Oni dobrzy są jedynie w marketingu, na pewno nie w typowaniu. Nie polecam.

   79 55 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 78.159.**.**
   30-01-2016 23:18 (sob)

   Tyle narzekania,sam korzystałem z Betgang i róznych innych Serwisów,Przecie to nie ich wina że typer traci np. skuteczność lub wychodzi na minus.

   Betgang mimo wszystko wygląda najlepiej,przejrzystra strona,Archiwum ,statystyki nie ma w necie  drugiego takiego serwisu! A przecie wystarczy wyszukać odpowiedniego typera po statystykach i grać,nie wiem czemu wy płaczecie,bo typer zaliczył minus? To norma na każdej stronie,nikt wam nie zapewni 100% skuteczności a zarobić można ,tylko trzeba korzystać z dobrego typera.

   69 74 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (140)
   30-01-2016 16:43 (sob)

   Zresztą wystarczy spojrzeć na najnowsze "dzieckow" betgang - bet4corleone (tutaj ich archiwum). Jakieś anonimy (najprawdopodobniej przedstawiciele betgang) próbowały ściemniać, że serwis radzi sobie bardzo dobrze. Wystarczył monitoring niezależnego podmiotu, by okazało się, że ich poczynania wyglądają niesamowicie słabo. To wystarczy za wszelki komentarz.

   89 69 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 93.105.**.*
   30-01-2016 14:15 (sob)

   ADMIN POWINIEN USUNĄĆ TEN ARTYKUŁ - BYŁO MINĘŁO.

    

   TERAZ BET4CORLEONE CZY JAKOŚ TAK TO WŁAŚNIE ONI.

   NADAL PROMUJĄ SIĘ "JAKO ZARABIAJĄCY" GRUBĄ KASĘ, A STRONĘ MAJĄ NA DARMOWEJ JOOMLI (CMS) KTÓRE WYGLĄDA TANDETNIE.

   63 64 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 79.185.**.***
   30-01-2016 08:13 (sob)

   Absolutna zgoda z przedmówcą - to że byli jednymi z pierwszych w tej formie organizacyjnej na naszym rynku i poszli z duzym rozmachem przysporzyło im na początku sporą rzeszę klientów. Niestety to wszystko było ty;lko manipulacją właścicieli , tam wcale nie było wartościowych typerów tylko był odpowiedni marketing. Obecnie serwis jest chyba w tzw   "śmierci klinicznej" , juz dawno "umarłr" zrzutki BG etc.....  W tej chwili przy tej konkurencji oni absolutnie sie juz nie liczą na rynku i podejrzewamże nikt raczej nie będzie płakał z tego powodu bo jednak zapewne spora grupa graczy straciła tam pieniądze na własne życzenie- ja do nich niestety też należę (((.

   86 65 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  Logowanie

  W celu zalogowania się na swoje konto, wypełnij poniższy formularz. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się.  zamknij ×
  Popover Starter

  Jednorazowa oferta

  Jeżeli chcesz:

  Oferuję Ci ZA DARMO 31 minut nagrania video.


   Zgadzam się z Polityką Prywatności
  Top