ARTYKUŁ

  Betsample.com

  ocena SureBety.pl
  Ty też oceń artykuł
  Ocena: 3,63/5
  Głosów: 8
  Aby ocenić artykuł, musisz się zalogować.

  Betsample analizy sportowe

  O Betsample

  Betsample jest nowym projektem forum. Powstał na początku 2016 roku i sukcesywnie powiększa swoją bazę użytkowników. W godzinach szczytu skupiamy około 90-100 użytkowników online (nie licząc gości, którzy nie mogą przeglądać zasobów naszego forum).

  Idea i wizja projektu została sforumowałana na podstawie doświadczen kilkudziesięciu typerów, którzy od dłuższego czasu współpracowali ze sobą na różnych platformach. Wspólnie doszli do wniosku, że brakuje bezpiecznej witryny, która skupia się tylko i wyłącznie na warsztacie analitycznym użytkowników i ich fachowości, niżeli na zbijaniu kapitału administracji poprzez promocję podmiotów oferujących zakłady sportowe.

  Założenia

  Głównym założeniem projektu Betsample jest dostarczanie zarejestrowanym użytkownikom rzetelnych informacji dotyczących wydarzeń sportowych, analiz poszczególnych spotkań oraz umożliwienie wymiany poglądów na te tematy. Bazę użytkowników tworzy grupa założycieli forum oraz użytkownicy przyjęci w toku rekrutacji, która obejmuje między innymi weryfikację wiedzy i warsztatu każdego nowego użytkownika chcącego współtworzyć społeczność na forum. Reasumując, aby do nas dołączyć musisz wykazać się swoją wiedzą na temat danej dyscypliny sportowej.

  Drugim głównym założeniem projektu Betsample jest wzajemna budowa serwisu. Wychodzimy z założenia, że wspólnie wszyscy pracujemy na dobro serwisu. Działamy pro bono, udostępniamy swoją wiedzę sportową i nie liczymy na żadne profity z tego tytułu. W odpowiedzi dostajemy najlepsze analizy sportowe i wysoki poziom merytoryczny oraz możliwość uczestnictwa w zamkniętym gronie, skupiającym najlepszych graczy zakładów w Polsce.

  Trzecim, ale również bardzo istotnym założeniem jest to, że Betsample nie oferuje na swoich witrynach żadnych reklam oraz linków affilacyjnych i nie jest zainteresowana współpracą z żadnym podmiotem, oferującym możliwość zawierania zakładów sportowych. Skupiamy tylko i wyłącznie doświadczone osoby, które są świadome istniejących regulacji prawnych oraz rynku bukmacherskiego w Polsce i na świecie. Polityka ta pozwala na utrzymanie wysokiej jakości zasobów na forum, wolnych od powiązań czy ingerencji przedstawicieli branży bukmacherskiej i położenie nacisku na wartość merytoryczną analiz, a nie na ich ilość.

  Naszym atutem jest również profesjonalne zabezpieczenie witryny w celu ochrony naszych użytkowników, wolność słowa i brak barier programistycznych w celu poprawy funkcjonalności witryny.

  Co zawiera nasze forum?

  Pełne forum BETSAMPLE obejmuje:

  • dział z typami i dyskusją na żywo (DNTB), lżej moderowany – tu można podyskutować na żywo o typach i wydarzeniach sportowych, podawać typy LIVE, ale i wyładować swoje emocje nie przekraczając rozsądnej miary;
  • dział Oferta Dnia, zawierający selekcję typów na każdy dzień od naszych użytkowników - na bazie tych typów stworzone są ligi typerów z regularnymi, dokładnymi statystykami podliczanymi codziennie w skali wątku i co tydzień indywidualnie co do każdego usera;
  • dział z kuponami, w którym użytkownicy prowadzą swoje dzienniki z typami, zawierające statystyki miesięczne i zbiorcze;
  • działy analityczne, czyli podzielone wg dyscyplin sportowych działy, w których nasi userzy zamieszczają typy z analizami, działy są regularnie podliczane co miesiąc, a statystyki każdego działu prezentowane w odpowiednich postach - do grudnia 2016 nasi użytkownicy podali już ponad 5700 typów z analizami w tych działach;
  • forum dotyczące spraw organizacyjnych, zawierające Regulamin i dyskusje dotyczące rozwoju forum, miejsce w którym każdy użytkownik może zgłaszać swoje inicjatywy i propozycje rozwoju forum;
  • forum Hyde Park, gdzie dyskutujemy na różne tematy z przymrużeniem oka

  Jak do nas dołączyć?

  Rejestracja konta na naszym forum i korzystanie z jego zasobów są bezpłatne. Nowo zarejestrowani użytkownicy trafiają do okresu próbnego, trwającego najczęściej od 2 do 4 tygodni, w trakcie którego prowadzą tematy z własnymi analizami i mają dostęp jedynie do niektórych zasobów forum. Administracja i Moderatorzy forum oceniają wartość merytoryczną analiz i typów przedstawionych przez użytkowników i na tej podstawie decydują o przyjęciu w poczet pełnoprawnych użytkowników bądź odrzuceniu kandydatury.

  Alternatywnie, osoby które są w stanie udokumentować/udowodnić swoje umiejętności analityczne i typerskie na podstawie wcześniejszej działalności w innych miejscach (konta na innych forach bukmacherskich, prowadzenie bloga/serwisu z typami, działalność w serwisach typu oddsportal itd.), mogą zostać przyjęte na forum z zastosowaniem krótszego okresu próbnego, bądź w ogóle z jego pominięciem. Każdy taki wniosek jest indywidualnie rozpatrywany przez administrację.

  Taka forma rekrutacji nowych użytkowników gwarantuje nam utrzymanie dobrej jakości bazy userów oraz samych treści zamieszczanych przez nich na forum.

  Naszym celem jest konsekwentne zwiększanie zasobów forum o kolejne merytoryczne analizy i typy bukmacherskie. Jednocześnie stale dbamy o powiększanie bazy użytkowników. Jesteśmy otwarci na nowe osoby, posiadające wiedzę o konkretnych dyscyplinach sportowych, umiejące przekazać ją innym i gotowe aktywnie współtworzyć naszą społeczność. Zapraszamy do dołączenia do nas!

  Zarejestrować się można pod tym linkiem:

  REJESTRACJA BETSAMPLE

  UWAGA:
  Powyższy opis został przygotowany przez betsample.pl, a SureBety.pl tylko nieodpłatnie go publikują celem zebrania opinii i komentarzy.

  Ostatnia aktualizacja: 8.12.2016

  Ty też oceń artykuł
  Ocena: 3,63/5
  Głosów: 8
  Aby ocenić artykuł, musisz się zalogować.


  Tagi:betsample  forum 
   


  Nie jesteś zalogowany.
  ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.

  Captcha

  Komentarze (72)  • (16)
   01-10-2017 12:24 (nd)

   Najlepsi typerzy września 2017 w dziale "Oferta dnia" na forum Betsample. Jesteś dobry ? Dołącz do nas!

   TOP5 wrześniaq na Betsample.com

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (1)
   02-09-2017 11:04 (sob)

   Witam

   Jestem prawdziwym użytkownikiem Betsample - tutaj jest dowód.

   https://ibb.co/cziiwv

   Postaram się obiektywnie wszystkim przedstawić wady i zalety. Nie jest to projekt idealny, ale w porównaniu do innych for bukmacherskich stoi na dość wysokim poziomie.

   Zalety:

   - nowoczesne forum, obsługujące zakłady na żywo (ich autorskie rozwiązanie)

   - Ogarnięta kadra (szczególnie po tym jak usunęli Pudzianna z moderacji), brak kija w dupie jak na niektórych forach, gdzie moderatorzy wcielają się w role gestapowców

   - Projekt jest dosyć dynamiczny, co jakiś czas coś się zmienia, poprawia, przedstawiane są kolejne pomysły na rozwoj

   - Dla mnie dosyć sporo typów, statystyi wszystkich działów, użytkowników

   - Statystyki są na plus, czyli betsample zarabia

   - Nie reklamują żadnych bukmacherów (w ogóle nie promują)

   - Brak nowicjuszy, aby się dostać trzeba udowodnić swoją wiedzę

   - Większość to doświadczeni typerzy

   Wady:

   - W mojej opinii forum jest zbyt liberalne, często są jakieś kłótnie, a osoby takie jak Pudzianxx nie są banowane. Moderacja na zaczepki również nie reaguje. 

   - Duża część forum jest dosyć chciwa, korzystają z typów innych użytkowników, a nie dołożą nawet cegiełki na rozwój forum. Takich userów powinno się wyrzucić, a z racji wyzej wymienionych nie są podejmowane żadne działania. To jest niesprawiedliwe względem innych.

   - Userzy często narzekają (czasem nawet niewiadomo na co, prowokują zaczepki)

   - Wyczuwalny jest brak mobilizacji (gdyby nie kadra to projekt raczej by nie przetrwał)

   - Mała rotacja nowch typerów

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (16)
   29-08-2017 08:47 (wt)

   Kolego anonimowy odniosę się wyłącznie merytorycznie i krótko do Twojej wypowiedzi.

   1. Gra "Live" nie stanowi problemu, możliwości grania u bukmacherach typu B365, czy Pinnacle wciąż jest. Wystarczy ruszyć głową. Twojego zarzutu, że zakłady "Live" podawane są dla zagranicznych buków lepiej nie komentować.

   2. Nasz projekt przynosi zyski dla użytkowników od samego startu działalności (tego nie możesz podważyć, wszystkie statystyki są dostępne. http://betsample.com/statystyki/index.html

   Dla użytkowników - bardziej szczegółowe (ilość zakładów, yield, skuteczność etc). Np. dla zobrazowania, w Sierpniu w jednym dziale "Oferta dnia" zostało oddanych 667 typów. Mało? Hazardu nie uprawiamy, sorry.

   3. Bardzo duża część użytkowników ma własne tematy z typami - w dziale "Kupony" tematów jest 147.

   4. Nasz projekt funkcjonuje na zasadzie crowdfundingu (czy dla Ciebie dziwne jest to, że administrator np. Wikipedii nie utrzymuje projektu za własne pieniądze?)

   4. Nie bez powodu w każdej swojej wiadomości nawiązujesz do innego forum - i na tym zakończmy bo wiadomo jaki jest cel Twojej wypowiedzi. 

   Pozdrawiamy
   ekipa Betsample


   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (129)
   28-08-2017 09:40 (pon)

   Ostatnimi czasy pojawiają się niekulturalne wypowiedzi w tym temacie. Niektóre z tych wypowiedzi nie mają na celu ewentualną krytykę betsample tylko obrażanie forum jak i ludzi z nim związanych. Takie posty będą regularnie niedopuszczane oraz usuwane.

   Proszę o kulturalne wypowiedzi w tym temacie.

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 185.65.***.***
   27-08-2017 08:05 (nd)

   Jestem użytkownikiem betsample i tam jest coraz gorzej, zresztą tam zawsze było źle. Tam dawno pisali że projekt nigdy nie ruszył do przodu a teraz to został sam czat dla śmiechu. Założyciele tacy bogaci ludzie, a już stekaja że nie będą utrzymywac forum za darmo. W swoim poscie poniżej nie odniosłes się w ogóle do moich zarzutów poniżej. Kogo obchodzą powiadomienia LIVE ? Co to ma dać? A kto dziś gra live i gdzie... Tam nikt nie ma wlasnego tematu z typami, a Ci co mieli dawno poplyneli na dużym minusie. A podobno tam trzeba typować, a realnie te 83 osoby nic tam nie robią a typować to napewno nie potrafią, zakłady live nikogo nie interesują podawane z nudów do zagranicznych buków. Działy tematyczne to pustka. Kiedyś pisał maksymalnie jeden użytkownik w danym dziale sam ze sobą, a teraz to i tego nie ma. Jak piszesz o czymś takim to dokładnie się wypowiadaj. Następna rzecz to ja nie pisałem że na betsample się śmieją z forum bukmacherskie. Ja napisałem że ze względu na brak ruchu w działach na betsample ludzie przeglądają non stop te drugie forum. Bo ile można prowadzić sebowy dialog na czacie. Nie zaklamuj rzeczywistości, chcesz screeny? A może 5 złoty? Jak szukacie typerow i sponsorów (5 złotych) to sami pokażcie że umiecie typować. Bo ta cała halastra na betsample nigdy się nie podjęła typowania a jakieś cuda wymyśla i zakłamuje rzeczywistość. Pieniędzy z tego nie będzie, u Was to nawet dział z prywatnymi typami użytkowników jest pusty, a powinno być tam minim te 83 tematy. Wy własnych założeń sami nigdy byście nie spełnili. Idźcie teraz poczytać forum Bukmacherskie

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 87.117.***.**
   26-08-2017 21:39 (sob)

   Uwielbiam czytać te negatywne komentarze nt. Betsample od anonimowych wiecznie użytkowników. Ciekawi mnie tylko kogo tak cisnie złość..

   Sam z żalem pisze, ale z projektu zostałem wykluczony bo nie byłem aktywny i wiecie, co? Moglbym tutaj ich zbluzgać z jadem, a le... Niemam im tego za źle bo faktycznie mało wnosiłem do społeczności ostatnimi czasy.

   Niemniej jednak jest to obecnie najlepsza społecznościowa platforma do typowania, wszystkie zakłady porozliczane w raz że statystykami, każdego działu czy też użytkownika. Dodatkowo zakłady live, które przychodzą na mobile nawet jak siedzę sobie na kawie w kawiarni, takiego rozwiązania nie widziałem nigdzie.

   Z forum bukmacherskiego faktycznie się naśmiewają, ale czy nie mają racji? Do surebety natomiast portalu który reprezentuje poziom nie raz linkowali (a konkretnie do art z brokerami). Na forum bukmacherskim za reklamę Surebety już dawno by zbanowali

   Ps.

   Właśnie zalogowałem się na to martwe forum i jest 83 zalogowanych userow o godzinie 23:30 :) 

   Musicie pamiętać, że czarny PR to i tak PR, więc ruch im zwiększacie poprzez takie komentarze ;)

   Maciek.

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 207.154.***.***
   26-08-2017 11:58 (sob)

   Ale po co być u Was aktywnym jak ponad 50% użytkowników to zwykle komputerowe seby co dołączyły po znajomości na gg. Ci co typowali (własne tematy) dawno tego zaprzestali. Działy tematyczne to zawsze u Was pustka, chyba że ktoś jeden męczennik sie trafi i pisze sam ze sobą. A później tłumaczenie że macie sezon ogórkowy. Wejście na was czat o du.. maryny, czyli o wszystkim i o niczym to tylko zabawne grafiki, sebowe żarty, a poziom na temat zakładów bardzo niski bo tam same zagubione dusze. Ostatnio jakieś warunki stawiacie i chcecie składek na utrzymanie forum i ogólnego sponsoringu. A jak nikt nic nie pisał analiz tak jest ciągle cisza. Na ten moment to spokojnie 80% Waszych użytkowników nie przeszło by tego wymagane okresu weryfikacyjnego. Ci którzy dostali się tam po "dębowej znajomości" na 100% by tego nie zaliczyła, a to jest Wasza większość i najglosniej krzyczycie tam. Szukacie tylko typerow, bo ich u Was nie można znaleźć, a jeszcze niedługo pieniędzy będziecie chcieć za uczestnictwo na pustym forum. Do roboty a nie debili szukacie co przy sponsorują i za free martwe forum rozruszaja! Betsample to zerowe korzyści, chyba że dla właściciela, a prywatnie to tylko strata czasu. Tam typów i pomocy nie ujrzymy, a tylko sami mamy być pożyteczni  i jeszcze chcą aby im zapłacić za to. Totalna Zenada to forum. Co gorsza użytkownicy betsample non stop przeglądają forum bukmacherskie bo u nich wieczna pustka i zero ruchu

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (16)
   25-08-2017 09:49 (pt)

   {#emotions_dlg.cool} Nasze statystyki dostępne pod adresem: http://betsample.com/statystyki/index.html
   W zakładach Live 9 miesięcy z rzędu na plusie. Zapraszamy! Załącznik:

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  Logowanie

  W celu zalogowania się na swoje konto, wypełnij poniższy formularz. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się.  zamknij ×
  Popover Starter

  Jednorazowa oferta

  Jeżeli chcesz:

  Oferuję Ci ZA DARMO 31 minut nagrania video.


   Zgadzam się z Polityką Prywatności
  Top