ARTYKUŁ

  Betsample.com

  ocena SureBety.pl
  Ty też oceń artykuł
  Ocena: 3,43/5
  Głosów: 7
  Aby ocenić artykuł, musisz się zalogować.

  Betsample analizy sportowe

  O Betsample

  Betsample jest nowym projektem forum. Powstał na początku 2016 roku i sukcesywnie powiększa swoją bazę użytkowników. W godzinach szczytu skupiamy około 90-100 użytkowników online (nie licząc gości, którzy nie mogą przeglądać zasobów naszego forum).

  Idea i wizja projektu została sforumowałana na podstawie doświadczen kilkudziesięciu typerów, którzy od dłuższego czasu współpracowali ze sobą na różnych platformach. Wspólnie doszli do wniosku, że brakuje bezpiecznej witryny, która skupia się tylko i wyłącznie na warsztacie analitycznym użytkowników i ich fachowości, niżeli na zbijaniu kapitału administracji poprzez promocję podmiotów oferujących zakłady sportowe.

  Założenia

  Głównym założeniem projektu Betsample jest dostarczanie zarejestrowanym użytkownikom rzetelnych informacji dotyczących wydarzeń sportowych, analiz poszczególnych spotkań oraz umożliwienie wymiany poglądów na te tematy. Bazę użytkowników tworzy grupa założycieli forum oraz użytkownicy przyjęci w toku rekrutacji, która obejmuje między innymi weryfikację wiedzy i warsztatu każdego nowego użytkownika chcącego współtworzyć społeczność na forum. Reasumując, aby do nas dołączyć musisz wykazać się swoją wiedzą na temat danej dyscypliny sportowej.

  Drugim głównym założeniem projektu Betsample jest wzajemna budowa serwisu. Wychodzimy z założenia, że wspólnie wszyscy pracujemy na dobro serwisu. Działamy pro bono, udostępniamy swoją wiedzę sportową i nie liczymy na żadne profity z tego tytułu. W odpowiedzi dostajemy najlepsze analizy sportowe i wysoki poziom merytoryczny oraz możliwość uczestnictwa w zamkniętym gronie, skupiającym najlepszych graczy zakładów w Polsce.

  Trzecim, ale również bardzo istotnym założeniem jest to, że Betsample nie oferuje na swoich witrynach żadnych reklam oraz linków affilacyjnych i nie jest zainteresowana współpracą z żadnym podmiotem, oferującym możliwość zawierania zakładów sportowych. Skupiamy tylko i wyłącznie doświadczone osoby, które są świadome istniejących regulacji prawnych oraz rynku bukmacherskiego w Polsce i na świecie. Polityka ta pozwala na utrzymanie wysokiej jakości zasobów na forum, wolnych od powiązań czy ingerencji przedstawicieli branży bukmacherskiej i położenie nacisku na wartość merytoryczną analiz, a nie na ich ilość.

  Naszym atutem jest również profesjonalne zabezpieczenie witryny w celu ochrony naszych użytkowników, wolność słowa i brak barier programistycznych w celu poprawy funkcjonalności witryny.

  Co zawiera nasze forum?

  Pełne forum BETSAMPLE obejmuje:

  • dział z typami i dyskusją na żywo (DNTB), lżej moderowany – tu można podyskutować na żywo o typach i wydarzeniach sportowych, podawać typy LIVE, ale i wyładować swoje emocje nie przekraczając rozsądnej miary;
  • dział Oferta Dnia, zawierający selekcję typów na każdy dzień od naszych użytkowników - na bazie tych typów stworzone są ligi typerów z regularnymi, dokładnymi statystykami podliczanymi codziennie w skali wątku i co tydzień indywidualnie co do każdego usera;
  • dział z kuponami, w którym użytkownicy prowadzą swoje dzienniki z typami, zawierające statystyki miesięczne i zbiorcze;
  • działy analityczne, czyli podzielone wg dyscyplin sportowych działy, w których nasi userzy zamieszczają typy z analizami, działy są regularnie podliczane co miesiąc, a statystyki każdego działu prezentowane w odpowiednich postach - do grudnia 2016 nasi użytkownicy podali już ponad 5700 typów z analizami w tych działach;
  • forum dotyczące spraw organizacyjnych, zawierające Regulamin i dyskusje dotyczące rozwoju forum, miejsce w którym każdy użytkownik może zgłaszać swoje inicjatywy i propozycje rozwoju forum;
  • forum Hyde Park, gdzie dyskutujemy na różne tematy z przymrużeniem oka

  Jak do nas dołączyć?

  Rejestracja konta na naszym forum i korzystanie z jego zasobów są bezpłatne. Nowo zarejestrowani użytkownicy trafiają do okresu próbnego, trwającego najczęściej od 2 do 4 tygodni, w trakcie którego prowadzą tematy z własnymi analizami i mają dostęp jedynie do niektórych zasobów forum. Administracja i Moderatorzy forum oceniają wartość merytoryczną analiz i typów przedstawionych przez użytkowników i na tej podstawie decydują o przyjęciu w poczet pełnoprawnych użytkowników bądź odrzuceniu kandydatury.

  Alternatywnie, osoby które są w stanie udokumentować/udowodnić swoje umiejętności analityczne i typerskie na podstawie wcześniejszej działalności w innych miejscach (konta na innych forach bukmacherskich, prowadzenie bloga/serwisu z typami, działalność w serwisach typu oddsportal itd.), mogą zostać przyjęte na forum z zastosowaniem krótszego okresu próbnego, bądź w ogóle z jego pominięciem. Każdy taki wniosek jest indywidualnie rozpatrywany przez administrację.

  Taka forma rekrutacji nowych użytkowników gwarantuje nam utrzymanie dobrej jakości bazy userów oraz samych treści zamieszczanych przez nich na forum.

  Naszym celem jest konsekwentne zwiększanie zasobów forum o kolejne merytoryczne analizy i typy bukmacherskie. Jednocześnie stale dbamy o powiększanie bazy użytkowników. Jesteśmy otwarci na nowe osoby, posiadające wiedzę o konkretnych dyscyplinach sportowych, umiejące przekazać ją innym i gotowe aktywnie współtworzyć naszą społeczność. Zapraszamy do dołączenia do nas!

  Zarejestrować się można pod tym linkiem:

  REJESTRACJA BETSAMPLE

  UWAGA:
  Powyższy opis został przygotowany przez betsample.pl, a SureBety.pl tylko nieodpłatnie go publikują celem zebrania opinii i komentarzy.

  Ostatnia aktualizacja: 8.12.2016

  Ty też oceń artykuł
  Ocena: 3,43/5
  Głosów: 7
  Aby ocenić artykuł, musisz się zalogować.


  Tagi:betsample  forum 
   


  Nie jesteś zalogowany.
  ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.

  Captcha

  Komentarze (64)  • (13)
   25-07-2017 19:32 (wt)

   Odniesiemy się do poprzedniego komentarza na temat naszego projektu - niemniej jednak w tym wypadku opierając się na faktach.

   1. Cygan bo o takim użytkowniku mowa był na naszym forum kilka dni, przy czym został wpuszczony na próbę za wytrwałość bo typował w dziale próbnym na naszym forum kilka miesięcy aż w końcu udało mu się wyrobić plus w temacie.

   Jego skrajnie dziwne zachowanie (pytanie się użytkowników kto był w więzieniu i kto grypsuje ?) skłoniło nas do prześwietlenia jego profilu, co potwierdziło, że jest to mulikonto pewnego użytkownika, który jakiś czas temu dostał bana na naszym forum. 

   W tym momencie odcięliśmy mu dostęp do forum - warto również podkreślić, że user odstępował poziomem od reszty użytkowników, katastrofalna skuteczność, brak wiedzy na temat sytuacji prawnej w Polsce etc.

   2. Cygan po otrzymaniu dostępu do forum pisał jakie to nie jest świetne (IP pokrywa się nawet z IP komentarza na Surebety). Dowód?

   https://image.prntscr.com/image/T2yolNsSTbqd-gLT0BbC-Q.png

   Po kilku dniach po jego zdemaskowaniu zdecydował się napisać nam "laurkę" na Surebety.pl

   3. Użytkownik miał również pomysły, które jawnie łamią Polskie prawo, m.in: https://image.prntscr.com/image/V8cUj093RnO0k4XjiIjTMw.png

   Świadczy to również o jego braku doświadczenia, zresztą nie ma nawet czego tłumaczyć.

   Pozdrawia

   Ekipa Betsample

   ... i zaprasza normalnych ludzi :-)

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 83.31.***.***
   25-07-2017 18:58 (wt)

   Jestem na betsample od samego początku. Pierwsze i najważniejsze co broni forum to są statystyki, są dostępne na stronie (podliczane co tydzień statystyki z "oferty dnia" oraz co miesiąc z każdego działu). A chyba o to w tym wszystkim chodzi, żeby zarabiać!

   "i jak pokazalem im miejsce w szeregu" - przecież zaliczyłeś 0/7 ze swoich typów

   Kamillo0103

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 37.47.**.**
   25-07-2017 17:29 (wt)

   Szkoda,że kolega Cygan (nie anonim) nie wspomni już,że dodawał typy z analizą do tematu po tym jak dany mecz się skończył :D i wcześniej pod kilkoma innymi nickami próbował się dostać na forum po czym trollował i rozbijal forum od środka :) zależało mu tylko i wyłącznie na tym,zeby zrobić zamieszanie i głęboko gdzieś miał jakieś merytoryczne typy (nie wspomnę jego bilansu) 

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 62.87.***.***
   24-07-2017 13:36 (pon)

   Najbardziej rzeczowy komentarz. Te forum jest nic nie warte szkoda poświęcać swój czas na betsample. Większość osób na forum dyskutuje na temat różnych głupot w DNTB a konkretnych rzeczowych analiz tam nie widać. Z tej strony utworzyło się forum plotkarskie.

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 85.203.*.**
   23-07-2017 21:01 (nd)

   Mam mało czasu aby wystawić dłuższą recenzję (w przyszłości napiszę więcej). Byłem kiedyś, jak i byłem tydzień temu "tam" i te całe Betsample to jeden wielki "shit". Nie pisze tego aby komuś dopiec i odegrać sie, bo ja nawet nie miałem ochoty uczestniczyć w tym czymś (forum bukmacherskie to napewno nie jest) bo to zwykła strata czasu. Nie podam loginów (przynajmniej dziś). Cała ta społeczność, która zawitała wielką grupą na te wlasne forum to jakaś banda zakompleksionych ludzi. Szczycą się że tam są typerzy, że każdy tam ma być typerem (regularne staty itp). To jest zwykle kłamstwo, bo 95% osób to internetowi koledzy co tam nic nie robią. Na tym forum nie ma nic, a odnośnie typów, czy wskazówek co grać nie należy tego tam szukać, bo tam tych informacji nie zastamy. Forum to jedynie dział DNTB (skrót oznacza prawdopodobnie: Dyskusja Na Tematy Bukmacherskie). Lecz Ci ludzie, którzy spędzają całe swoje życie przed komputerem piszą zwykle farmazony w tym dziale. Mi to się nudzi po jednej godzinie, a oni tak żyją. Człowiek ma  ciągle wrażenie że to życiowe no name'y i nic więcej. Teksty typu cyt: "...jak to przeczytałem w tel w tramwaju, to tylko parsknelem i ludzie spojrzeli jak na głupiego...". Oni idąc ulicą nawet żyją Tym Czatem pisząc wszystko, ale nie o zakładach. To samo robiono na FB i mądra administracja wyrzuciła "chore glowy". Oczywiście jest to towarzystwo zakompleksionej adoracji. Oni tylko troluja, spamuja (95% to kolega kolegi bez weryfikacji typów tzn nie umie kompletnie typować). Wystarczy napisać, skrytykować te bzdety i oznajmić że to nie forum, to w tedy Ban bez ostrzeżenia. Na tym forum nie wolno napisać, że tam jest gromada durni i niczego więcej. Ci ludzie slodzą sobie w internecie tworząc "szajkę ameb". To samo robili na FB, zachowania typu: Kozak w necie, pi... w świecie. Dałem przykład że 95% to jedynie puste pisanie, lecz nikt niech się nie łudzi że 5% robi tam robotę. Właśnie te 5% co podjęło próbę typowania niestety dawno tego zaprzestalo. Tam zachowują się jak dzieciaki 20 lat temu. Używają zwrotów z filmu "Symetria" jakby to było zabawne, to się przecież nudzi po jednej godzinie, a nie non stop to samo... Ponadto ludzie z tego forum nie udzwigneli by psychicznie nawet rozmowy z dzielnicowym. Grypsowanie w internecie świadczy tylko o jednym, że czat DNTB to ich całe życie i hobby. Jeszcze dodam, czemu nie wolno skrytykować i pokazać że jest się mądrzejszym, czy oznajmiac że to zwykła strata czasu. Taki tekst to dla nich poniżenie i skrytykowanie ich "życia". Nie chcesz być "trutniem iternetowym" to wypadasz z "klubu no name'. Kolejna bzdura, że te forum, Ci ludzie utrzymują z zakładów bukmacherskich. Tam ktoś nieswiadomy próbuję czegoś szukać, reszta tak naprawdę nie gra i zajmuje się pisaniem farmazonow. Ciągle robią zbiórki funduszy na utrzymanie forum. Tam jest realnie 50 osób, a aktywnie pisze coś o zakładach i poda pusty Typ maks 5-7 osób. O to ten wielki projekt, a po to są tak odizolowanii, bo się wstydzą swego "życiowego kalectwa". Odnośnie analiz sportowych, jest to ostatnia rzecz jaką tam można znaleźć. Świadczy o tym dodatkowo ich konto na blogabet. Około 200 typow i ani jednej analizy. Tam powinni pisać analizy w każdym języku świata, a po polsku nie potrafią nawet. Konto na blogabet ma tylko 50 Followers przez okres dwóch lat. Ponadto głównie to ich konta lubią konto betsample. Nikogo te "bzdury bukmacherskie" nie interesują. Robili próbę promocji ich konta z blogabet na wykop.pl , iż będą wręczać wylosowany 20 pln z pośród nowych Followers'ow. Nie mają kasy ani pomysłu na promocję, bo ukrywanie swoich zboczen z DNTB jest raczej ważniejsze. Kolejna zenada, to chociażby wpsiy z tego forum surebety. Specjalnie sami umieścili tutaj wpis ze niby ktoś chce kupić konto na betsample. Niby promocja i niby próba sprowokowania do "płatności". Niestety nie mam już czasu, lecz w drugiej części recenzji opiszę szczegółowo mój kontakt i zachowania z tymi "typerami" i jak pokazalem im miejsce w szeregu. Na koniec moja ocena tego projektu bukmacherskiego. W skali 1 do 10 daje 0 bo to żaden projekt bukmacherski. Całe szczęście że FB pozbyli się tych "inteligentnych zawodników"co od rana do nocy same ploty robia , cdn.

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (13)
   24-05-2017 17:42 (śr)

   W najbliższym czasie profil na Blogabet będzie ponownie regularnie prowadzony.

   Pozdrawiamy,

   Ekipa Betsample.com

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (39)
   27-02-2017 15:51 (pon)

   macie zamiar bardziej intensywnie prowadzić swoj profil na blogabet?

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (49)
   19-12-2016 10:43 (pon)

   nazywasz sie inwestorem ?

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  Logowanie

  W celu zalogowania się na swoje konto, wypełnij poniższy formularz. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się.  zamknij ×
  Popover Starter

  Jednorazowa oferta

  Jeżeli chcesz:

  Oferuję Ci ZA DARMO 31 minut nagrania video.


   Zgadzam się z Polityką Prywatności
  Top