ARTYKUŁ

  EnergyBet

  ocena SureBety.pl
  Ty też oceń artykuł
  Ocena: 5/5
  Głosów: 1
  Aby ocenić artykuł, musisz się zalogować.

  EnergyBet to wiarygodny bukmacher średniej klasy dla Polaków. Ma przyzwoite kursy i ciekawą ofertę. Niestety nie oferuje bonusu powitalnego. Ma też dość niskie limity sumaryczne na poszczególne wydarzenia.

  Bonusy okresowe w EnergyBet

  Zarejestruj się w EnergyBet

  Fakty dotyczące EnergyBet

  EnergyBet istnieje w sieci od sierpnia 2016 roku. Bukmacherem zarządza spółka Probe Investments Limited na podstawie licencji MGA numer C51749. W jej skład wchodzi także jedno z czołowych kasyn na świecie - EnergyCasino. Co ciekawe, zezwolenie na prowadzenie internetowych zakładów sportowych reguluje inna, bardziej wiarygodna licencja UK Gambling Commission pod numerem 000-039325-R-319309-002. Jest to niewątpliwie dobra wiadomość dla graczy, którzy mogą liczyć na reakcje komisji brytyjskiej w przypadku sporu z bukmacherem.

  Energybet dysponuje dość bogatą ofertą, zarówno przedmeczowo, jak i na żywo. Dużym atutem jest dostępność niższych lig polskich, co do tej pory było domeną bukmacherów naziemnych. Kursy także kształtują się konkurencyjnie, na poziomie firm ze średniej półki typu Betsafe, Unibet, OddsRing. Oprócz standardowych dyscyplin, Energybet ma dostępne także zakłady e-sportowe oraz specjalne/polityczne/społeczne.

  Średnia marża bukmachera wynosi od 7% do 9%, co klasyfikuje go jako rynkowego przeciętniaka.

  System lojalnościowy (EnergyPoints) dotyczy tylko gry w kasynie.

  Sponsoring

  W sezonie 2016/2017 EnergyBet jest sponsorem klubu Leyton Orient oraz oficjalnym partnerem Aston Villa. Emilia Rynkowska, Country Manager Energybet w Wielkiej Brytanii, powiedziała:

  EnergyBet jest podekscytowane współpracą z klubem piłkarskim o takiej renomie jak Aston Villa. To jeden z najstarszych i najbardziej utytułowanych klubów w Anglii i jest to niezwykła przyjemność, być związanym z każdym na Villa Park. Klub zapewni nam doskonałą platformę do promowania naszej marki.

  EnergyBet o sobie

  Istotne punkty Regulaminu EnergyBet

  EnergyBet zastrzega sobie prawo do nałożenia pewnych warunków (poza te wyszczególnione w klauzulach 3, 4, 5, 6, 7) w celu umożliwienia gry (np. minimalna liczba ukończonych gier, weryfikacja konta) oraz rozszerzenia lub zmiany usług na stronie w dowolnym czasie.

  Usługi są dostępne i mogą być używane tylko i wyłącznie przez osoby, które mogą zawierać prawnie wiążące umowy zgodnie z prawem właściwym do ich miejsca zamieszkania. Do obowiązków użytkownika należy upewnienie się, czy w jego kraju legalnym jest korzystanie z hazardu online.

  Klient gwarantuje, że nie jest rezydentem żadnego z poniższych krajów: USA, Izrael, Turcja, Hong Kong, Curacao, Francja, Hiszpania, Włochy, Dania, Estonia, Belgia, Rumunia i/lub nie znajduje się na obszarze jakiegokolwiek innego terytorium, gdzie występują ograniczenia prawne dotyczące hazardu online.

  EnergyBet zastrzega sobie prawo do zablokowania dostępu do usług i gier według własnego uznania bez jakiegokolwiek uzasadnienia jeżeli:

  EnergyBet ma podstawy sądzić, że korzystanie ze strony przez daną osobę jest nielegalne;

  EnergyBet może ponieść jakiekolwiek straty (w tym finansowe) w wyniku czyjejś działalności;

  Po zawarciu i zaakceptowaniu zakładu, odpowiednia kwota zostaje pobrana z Konta Użytkownika. Jego obowiązkiem jest również sprawdzenie czy dokonuje poprawnego zakładu. Po zgłoszeniu zakładu nie ma możliwości jego anulowania lub zmiany. Zastrzegamy sobie prawo do odmowy akceptacji lub jedynie częściowej akceptacji zakładów.

  Szereg zakładów może być traktowany jako jeden, gdy Klient wysyła wiele kopii tego samego zakładu. EnergyBet zastrzega sobie prawo do unieważnienia wszystkich zakładów, które są wynikiem zmowy między dwoma lub większą liczbą graczy lub gdy istnieje podejrzenie, że jedno konto jest używane przez kilka różnych osób.

  Przyjmowanie i wypłata środków z zakładów podlegają różnym limitom. Dotyczą one w szczególności wysokości stawki, limitu konkretnego zdarzenia, limitu maksymalnej wygranej oraz osobistego limitu Klienta. Limity te mogą ulec zmianie bez powiadomienia i będą wymienione na liście zakładów lub wyszczególnione na Koncie Użytkownika. EnergyBet zastrzega sobie prawo do ograniczenia stawki zakładów przed zaakceptowaniem zakładu i / lub do zmiany kursów przed zawarciem zakładu.

  EnergyBet zastrzega sobie prawo do zmiany lub aktualizacji Regulaminu w dowolnym momencie, bez obowiązku informowania Klientów o każdej ze zmian. Klienci są odpowiedzialni za to, aby na bieżąco zapoznawać się z obowiązującymi wersjami Regulaminu. Zawieranie zakładów przez Klienta jest równoznaczne z zaakceptowaniem najnowszej wersji Regulaminu Zakładów Sportowych.

  Z podejrzeniem oszustwa w związku z zawarciem zakładów sportowych mamy do czynienia, kiedy co najmniej jeden z poniższych warunków zostaje spełniony:

  (a) stawka postawiona na zdarzenie zakończone nietypowym wynikiem,

  (b) stawka postawiona na zdarzenie z niezwykle wysoką wygraną,

  (c) wielokrotne zawieranie zakładów na niezwykłe mecze/rozgrywki,

  (d) powtarzanie tych samych typów w takiej samej lub podobnej kombinacji,

  (e) zawieranie zakładów wskazujące na grupę połączonych ze sobą graczy.

  Maksymalna stawka zakładu zależy od wysokości kwoty jaką EnergyBet akceptuje w momencie zawarcia zakładu i może różnić się dla różnych sportów oraz dla poszczególnych Klientów. Jeżeli zakład jest większy niż wysokość pierwotnie ustanowiona przez EnergyBet (kwota może się zmieniać bez wcześniejszego powiadomienia), wtedy stawka zostanie rozpatrzona indywidualnie. Wszystkie zakłady wysłane do manualnej akceptacji mogą zostać odrzucone, zaakceptowane częściowo, albo całkowicie, niezależnie od wysokości stawki zgłaszanej przez klienta. EnergyBet zastrzega sobie prawo do odrzucenia każdego zakładu zgłoszonego do akceptacji. Każdy zakład, który z jakiegokolwiek powodu nie został rozpatrzony przed rozpoczęciem zdarzenia, zostanie automatycznie anulowany. EnergyBet posiada prawo do ustanowienia osobnych limitów dla każdego Klienta i na każdy typ zakładu.

  Wypłata wygranych lub ich części może zostać zrealizowana wyłącznie po uprzednim zleceniu jej przez użytkownika. Prosimy zauważyć, że wyłącznie jedna wypłata środków tygodniowo wolna jest od dodatkowej opłaty. Druga i każda kolejna wypłata środków w tym samym tygodniu kosztuje €5. Minimalna kwota wypłaty środków na transakcję wynosi €20 (lub ekwiwalent w innej walucie) i nie dotyczy wyłącznie przypadku, w którym klient dokonuje zamknięcia konta gracza. Maksymalna kwota wypłaty uzależniona jest od metody płatności.

  Każdy depozyt złożony na konto gracza podlega co najmniej 1-krotnemu obrotowi zanim możliwe będzie dowolne dysponowanie środkami zgromadzonymi na koncie gracza. W żadnym wypadku środki z konta gracza nie mogą zostać wypłacone bez wcześniejszego obrotu nimi, chyba że zostało to wcześniej uzgodnione z Departamentem Bezpieczeństwa.

  Walutą bazową w serwisie EnergyBet jest EURO. Jednakże bilans konta gracza może być wyświetlany w innej walucie. Gracz może wybrać taką opcję na swoim koncie, jednakże musi pamiętać, iż środki na jego koncie wówczas mogą podlegać kursom walutowym, które są przez niego płatne.

  Po upływie 6 miesięcy braku jakiejkolwiek aktywności i pozostawieniu salda mniejszego niż €20 na koncie gracza zostanie naliczona opłata administracyjna w wysokości €1,50 miesięcznie.

  Środki bonusowe wymienione są na koncie gracza w osobnej rubryce i mogą zostać wypłacone tylko po dokonaniu wymaganego obrotu. W przypadku gdy na koncie gracza znajdują się środki pochodzące z depozytu oraz kwota bonusu uznaje się, że środki bonusowe mogą zostać użyte dopiero w momencie utraty wszelkich środków pochodzących z depozytu.

  W przypadku gdy gracz wygrywa kwotę wynoszącą dwa i pół tysiąca euro (€2500) lub więcej w wyniku korzystania z oprogramowania lub serwisu, może on zostać poproszony o udzielenie pozwolenia na wykorzystywanie przez EnergyBet nazwy użytkownika, imienia i/lub wizerunku we wszystkich mediach w celach marketingowych i promocyjnych. Jednakże ostateczna decyzja dotycząca pozwolenia na wykorzystywanie przez EnergyBet danych osobowych w celach marketingowych i promocyjnych pozostaje w gestii użytkownika.

  Zdjęcie potwierdzające tożsamość, na którym Klient trzyma przy swojej twarzy dokument ze zdjęciem stwierdzający jego tożsamość, taki jak paszport lub dowód osobisty, w przypadku gdy EnergyBet ma wątpliwości co do prawdziwości tożsamości posiadacza rachunku.

  Od czasu do czasu EnergyBet może kontaktować się z Klientami drogą telefoniczną lub poprzez e-mail w celu przekazania dodatkowych informacji dotyczących EnergyBet lub też unikalnych ofert promocyjnych. Klient akceptuje i wyraża zgodę na taką formę kontaktu akceptując warunki i zasady serwisu podczas rejestracji konta gracza. Każda osoba pragnąca zrezygnować z dalszego kontaktu z EnergyBet powinna skontaktować się z działem Obsługi Klienta

  Zalety EnergyBet

  • bukmacher NIE potrąca 12% od wygranej na podatek
  • bukmacher dostępny w języku polskim
  • live-czat po polsku (dni powszednie od 9:00 do 0:00, w weekendy 13:00-21:00)
  • całkiem bogata oferta, zarówno przedmeczowo jak i na żywo
  • przystępne/dobre kursy
  • okresowe promocje
  • limity widoczne przed zawarciem zakładu
  • niska minimalna stawka zakładu - tylko 1 PLN
  • sprawnie działający support
  • niskie minimum wpłaty (20 PLN)
  • rozbudowany FAQ
  • swoboda wyboru loginu

  Wady EnergyBet

  • w praktyce PLN jest niedostępna, bo konto gracza i tak podlega wahaniom EUR/PLN
  • bukmacher ewidentnie nastawiony na zysk a nie klienta
  • niezbyt wysokie limity sumaryczne i personalne
  • brak bonusu powitalnego
  • trzyczęściowa weryfikacja danych (dane osobowe, adres zamieszkania oraz procesor płatniczy); od niektórych wymagane zdjęcie z dowodem przy twarzy
  • stosunkowo wysokie minimum wypłaty (90 PLN) w porównaniu do innych bukmacherów
  • wbrew informacji na stronie, live-chat po polsku nie zawsze jest osiągalny w podanych godzinach
  • brak transmisji video w zakładach na żywo

  Bonus powitalny w EnergyBet

  W momencie tworzenia artykułu, bukmacher NIE posiada żadnej oferty promocyjnej przeznaczonej na zakłady sportowe. Według informacji supportu, w niedalekiej przyszłości ma pojawić się bonus powitalny. Jeśli tak się stanie, opis zostanie zaktualizowany. Poza tym EnergyBet czasami organizuje promocje okolicznościowe, głównie zwrot części środków z nietrafionych kuponów AKO. Aktualne oferty można znaleźć w zakładce 'Promocje' na stronie bukmachera.

  Moja opinia o EnergyBet

  Strona Energybet działa w dwóch wersjach językowych: angielskiej i polskiej. Świadczy to o dużej atrakcyjności naszego rodzimego rynku zakładów, którego bukmacher stawia w drugiej kolejności tuż za liderującym, brytyjskim środowiskiem.

  EnergyBet to młody bukmacher, który powstał jako pochodna EnergyCasino - światowego potentata na rynku gier hazardowych. Od strony wizualnej, kursowej i ofertowej do złudzenia przypomina bukmachera z polską licencją LVBet. Jest to efekt użytkowania tego samego software'u - BetConstruct.

  Jak już wielokrotnie pokazała historia, zakłady bukmacherskie są dużo trudniejszą branżą niż kasyno. Bez umiejętnego prowadzenia tego biznesu można ponieść dotkliwe straty, zwłaszcza na polskim rynku. Czas pokaże jak dobrą mają kadrę zarządzającą.

  Co do wiarygodności EnergyBet, w związku z krótką obecnością na rynku, nie figuruje on w żadnych rankingach. Startowa wiarygodność jest wysoka z uwagi na rdzenny serwis EnergyCasino - jedno z najbardziej zaufanych, stażowych i wiarygodnych kasyn online. Raczej nie ma powodów by sądzić, że witryną bukmacherską będą chcieli zaszkodzić swojej wysokiej renomie - tym bardziej zważywszy na fakt, że posiadają oni dobrą dla graczy, brytyjską licencję na organizowanie zakładów sportowych w Internecie.

  Oczywiście jest to młody bukmacher, więc ostrożność z deponowaniem większych kwot jest jak najbardziej wskazana, jednak w tym przypadku możemy obdarzyć ich nieco większym zaufaniem niż np. równie niewielkich stażowo bukmacherów ze wschodnimi (rosyjskimi, tureckimi) korzeniami.

  Od strony technicznej EnergyBet wypada pozytywnie - całkiem bogata oferta, przyzwoite kursy, choć niezbyt wysokie limity to główne cechy tej firmy. Jest to bukmacher dla Polaków, o czym świadczy nie tylko polski interfejs, waluta PLN, ale także okresowe promocje, np. na mecze reprezentacyjne naszej kadry jak i oferta na niższe klasy rozgrywkowe w naszym kraju.

  EnergyBet jest typowym średniakiem, szkoda, że nie oferują póki co bonusu powitalnego. Ze względu na limity nie jest on przeznaczony dla zawodowców, natomiast gracze rekreacyjni i średniozaawansowani jak najbardziej mogą zwrócić na niego uwagę.

  Rejestracja w EnergyBet

  W EnergyBet można teoretycznie zakładać się w jednej z kilkunastu walutach, w tym także PLN. W praktyce zalecam wybrać EUR, by saldo konta nie podlegało wahaniom EUR/PLN. Bazową walutą jest dla nich EUR.

  Minimalna stawka pojedynczego kuponu to jedynie 1 PLN. Aby zarejestrować się w EnergyBet, postępuj zgodnie z poniższą instrukcją:

  • kliknij baner lub link poniżej
  • odszukaj na górze przycisk 'Rejestracja'
  • wypełnij formularz prawdziwymi danymi
  • potwierdź konto, klikając w stosowny link na skrzynce mailowej
  • wpłać pieniądze i rozpocznij obstawianie

  Zarejestruj się w EnergyBet

  Ostatnia aktualizacja: 7.12.2016

  Ty też oceń artykuł
  Ocena: 5/5
  Głosów: 1
  Aby ocenić artykuł, musisz się zalogować.


  Tagi:bukmacher  energybet  gambling commission  malta 
   


  Nie jesteś zalogowany.
  ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.

  Captcha

  Komentarze (13)  • (7)
   15-02-2017 19:40 (śr)

   Witam!

   Dziękuję Omnibet i Abes1  za informację. Faktycznie "Energybet" i LvBet" to ta sama "rodzina". Nawet teraz mają identyczną ofertę na 3 ligę polską piłki nożnej. 

   Pozdrawiam

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (7)
   08-02-2017 22:28 (śr)

   Abes1 skąd masz tę informację o tym bonusie? Masz tam konto? Swoją drogą zastanawiam się dlaczego ten "buk" z bonusem zwleka? Powinien się pośpieszyć z przyciąganiem nowych klientów z Polski, bo niedługo u Nas wejdzie nowa ustawa hazardowa. Nie słyszałem, że ma zamiar wykupić polską licencję..

   Odpowiedzi: 2
   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (29)
   06-02-2017 01:55 (pon)

   a wiesz moze do jakiej kwoty? oby nie było tak jak z otobetem

   a i warunki normalne, w calorocznym to jest kurs 1,50 do obrotu, a gdzie indziej to ako z ponad 2,00

   Odpowiedzi: 1
   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (27)
   05-02-2017 21:21 (nd)

   Otrzymaliśmy informację, że do końca lutego EnergyBet planuje wprowadzić bonus powitalny. Jeśli takowy rzeczywiście się pojawi (pierwotnie miał być do końca 2016 roku), będziemy na bieżąco aktualizować opis bukmachera. :)

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (197)
   07-12-2016 14:16 (śr)

   "EnergyBet to młody bukmacher, który powstał jako pochodna EnergyCasino - światowego potentata na rynku gier hazardowych. Od strony wizualnej, kursowej i ofertowej do złudzenia przypomina bukmachera z polską licencją LVBet. Jest to efekt użytkowania tego samego software'u - BetConstruct. "

   To nie tylko ten sam software, ale Energybet, LVbet.com i LVbet.pl to ścisła współpraca (oferta kursowa), a zapewne również silne powiązanie właścicielskie (które na pierwszy rzut oka nie widać).

   1 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (7)
   02-12-2016 22:12 (pt)

   Witam

   Gratulacje "Admin" za zebranie w tak krótkim czasie tylu informacji o tym bukmacherze. Jestem jak zwykle pełen podziwu Pana wiedzy i włożonej pracy. Ciekawi mnie jeszcze jaką ocenę (w skali 1 do 10) na początek dostałby "Energybet" od eksperta?

   Pozdrawiam

   Odpowiedzi: 1
   1 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 178.21.***.*
   02-12-2016 21:26 (pt)

   Dziś dostałem bonus 200zl na zakład bez ryzyka do obrotu 20x

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 178.21.***.*
   01-12-2016 19:05 (czw)

   Mam status vip-a w energy Casino i rozmawiałem wczoraj ze swoim opiekunem konta.Bonus powitalny ma być wprowadzony po nowym roku.Zgłosiłem też uwagę ze odstają z kursami od najlepszych.To też ma ulec zmianie w niedługim czasie.

   1 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  Logowanie

  W celu zalogowania się na swoje konto, wypełnij poniższy formularz. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się.  zamknij ×
  Popover Starter

  Jednorazowa oferta

  Jeżeli chcesz:

  Oferuję Ci ZA DARMO 31 minut nagrania video.


   Zgadzam się z Polityką Prywatności
  Top