ARTYKUŁ

  eXbinoG

  Ocena SureBety.pl *
  0 / 10
   

  eXbino Gaming jest stosunkowo nowym bukmacherem, który deklaruje doświadczenie w branży zakładów od 2003 roku. Oferuje graczom stronę w języku polskim zaawansowaną technologicznie stronę z szeroką ofertą.

  bonus w eXbinoG 100% do 250€

  exbinog-468x60-100euro.jpg

  Zarejestruj się w eXbinoG

  Fakty dotyczące eXbinoG

  eXbinoG to bukmacher, który na rynek polski wszedł w październiku 2014. Wcześniej działał pod marką BetDad. Zarząd firmy postanowił zmienić nazwę marki, aby kojarzyła się z dotychczasowymi produktami, z których są dumni.

  eXbinoG działał na koncesji wydanej 26.08.2013 w Czarnogórze (tego dnia dla marek BetDad i BetBro) do 2015 roku. Od 2016 jest licencjonowany na Curacao.

  25 listopada 2015 SBR przyznał im najniższy ranking F, co oznacza, że znaleźli się na czarnej liście SCAM'ów.

  Strona jest dostępna w językach:

  • angielski
  • polski
  • czeski
  • niemiecki
  • włoski
  • portugalski
  • hiszpański
  • rosyjski

  Jak widać Polacy będą stanowili ważny rynek dla tego bukmachera, obok Czechów, stąd także obecność na SureBety.pl.

  Drugim projektem firmy jest bukmacher betbro.com (licencja także od 26.08.2013).
  BetBro miał stanowić uzupełnienie do marki BetDad. Ostatecznie wysiłki będą jednak skupione nad marką eXbinoG.

  Dla fanów wysokich wygranych mają opcję Pool Betting
  Trzeba w niej wytypować 15 zakładow w opcji 1X2, a pula za trafienie JackPota wynosi min. 50.000€
  Przy braku JackPota pula jest rozdzielana według regulaminu.

  eXbinoG o sobie

  eXbino Gaming jest ugruntowaną i ciągle rozwijają się firmą z bogatym doświadczeniem (od 2003 roku), przynoszącą naszym graczom najlepsze doświadczenia z zakładami. Jesteśmy dumni, że służymy graczom z całego świata.

  Sport nigdy nie śpi tak jak my - z ponad 15.000 meczami na żywo miesięcznie z szerokim zakresem zdarzeń i rynków przedmeczowych, wielojęzyczną obsługą klienta 24/7 i wiele więcej - mamy wszystko czego potrzebujesz.

  Możesz stawiać zakłady na ponad 50 sportów, włączając piłkę nożną, koszykówkę, tenis ziemny, hokej, baseball, futbol amerykański, boks, kolarstwo i wiele innych.

  betconstruct500x233.png Biuro bukmachera w czasie godzin pracy, BetConstruct.com

  Zaufanie do eXbinoG

  Siłę marki eXbino Gaming postanowił zbudować na firmie eXbino, oferującej handel opcjami binarnymi (możliwość inwestowania w waluty, towary, akcje oraz indeksy giełdowe). Rynek opcji binarnych jest młody. Pierwszy serwis brokerski powstał w 2008 roku.[1]

  eXbino jest marką spółki Exclusive LTD, zarejestrowaną zgodnie z prawem Unii Europejskiej: IBC REGISTRATION NO. 109205, Suites 7B & 8B, 50 Town Range, Gibraltar.

  W poszukiwaniu zbadania wiarygodności bukmachera eXbinoG przeczesałem fora w poszukiwaniu opinii na temat opcji binarnych eXbino.
  Oto co znalazłem[2][3].

  eXbino to pierwsza polskojęzyczna platforma opcji binarnych.[4]
  Wśród mankamentów wymieniane są głównie 4 cechy:

  • duża różnica w pipsach między wykresami na eXbino a meta trader4 (wynika z niezrozumienia faktu, iż cena na platformie jest PROPOZYCJĄ zakupu opcji, a nie ceną rynkową. Cena końcowa zaś jest rozliczana zgodnie z reuters/leverate)
  • gracze uważają 30-krotny obrót bonusu za niemożliwy itp.
  • skargi na zawieszanie się softu (nowy soft został wprowadzony w sierpniu 2014 z dodatkiem opcji FOREX i podobno od tej pory ani razu się jeszcze nie zawiesił)

  Klienci chwalą sobie kilka cech eXbino:

  • świetny kontakt z supportem (niestety w przypadku bukmachera jest wręcz przeciwnie)
  • żadnych problemów z wypłacalnością
  • wiarygodność w sensie długiego pobytu na rynku i pozycji lidera w Polsce (przypomnę, że rynek opcji binarnych działa od 2008, a eXbino od 2011)

  exbino-support500x160.png eXbino jest chwalony m.in. za świetną obsługę klienta, TrueAff.com

  Skargi graczy

  Opinie niezadowolonych graczy przeniosłem do tematu na blogu: Problemy z eXbino Gaming.

  SBR 5 czerwca 2015 opublikował jedną ze skarg przeciwko bukmacherowi:

  Model biznesowy eXbinoG

  Bukmacher działa w oparciu o firmę outsourcingową BetConstruct, która ma doświadczenie w branży od 2003 roku i zajmuje się pełnym zarządzaniem zakładami sportowymi: zatrudnia ponad 700 pracowników, tworzą zdarzenia sportowe, wystawiają (i rozliczają?) kursy, zarządzają ryzykiem i systemem bonusów.

  exbinog-stanowisko-betconstruct500x355.jpg Stanowisko BetConstruct na wystawie Bege EXPO w Sofii, prefixbg.com

  Czyli eXbinoG kupił sobie gotowe oprogramowanie z potrzebnymi zasobami, pracę doświadczonych osób, które już świadczą usługi na rzecz innych bukmacherów, głównie z rynku litewskiego/rosyjskiego (TopSport.lt 2002, vbet.com 2003, Orakulas.com 2003, VivaroBet.am 2003, Profitbet.kz 2011, avalabet.com 2011, melbet.com 2012, Olybet.com 2013) i emailową obsługę klienta 24/7 w języku angielskim.

  Takie rozwiązanie ma dla graczy swoje plusy i minusy. 
  Z przewagą raczej plusów:

  • regularna oferta o bardzo szerokim zasięgu (ponad 50 dyscyplin)
  • kursy wystawiane na czas
  • własne kursy (BetConstruct obsługuje tylko kilka firm, z czego dotychczasowe są prawie nieznane)
  • obsługa klienta na wysokim poziomie (deklarowane doświadczenie od 2003 roku; niestety w praktyce się to nie potwierdza)

  Minusem będzie: uzależnienie bukmachera od jednej firmy czy możliwość zamknięcia biznesu z dnia na dzień (co wykluczam). 
  Potencjalne problemy mogą wystąpić jedynie w przypadku obniżenia wiarygodności firm: BetConstruct i eXbino
  A mają solidną pozycję na swoich rynkach.

  Ktoś zainwestował ogromne pieniądze w to przedsięwzięcie! Niestety wygląda na to, że dla bukmachera liczy się tylko wynik finansowy. Widać to chociażby po sukcesywnie zmienianym bonusie powitalnym i skargach graczy.

  Moja opinia o eXbinoG

  Niespełnione obietnice

  eXbinoG wystartował bardzo mocno na polskim rynku w październiku 2014.
  Wiele naobiecywali. Początkowy bonus powitalny był bardzo atrakcyjny. Z czasem eXbinoG stracił w oczach wielu graczy z powodu coraz gorszych warunków bonusu, problemów z supportem, a wiele osób zgłaszało mi na nich skargi konfiskaty środków.

  Zła obsługa klienta

  Zawiodłem się na jakości supportu. Nie każdy gracz potrafi czytać ze zrozumieniem (niestety jest to nagminne w branży zakładów). Ale nie jest to powód by ich zbyć czy wysłać odpowiedź po kilku dniach. Byłem zasypywany emailami Czytelników z tego powodu, pt. dlaczego oni nie odpisują?

  Druga kwestia, która spowodowała lawinę emaili do mnie, to wypłaty tylko w poniedziałki. Dotyczy to tylko bonusów, bo reszta wypłat jest realizowana codziennie. Oczywiście niewielu klientów o tym wiedziało. Ta informacja nie została przez graczy przyswojona i raczej jest to wina eXbinoG.

  Ryzyko dla środków graczy

  Z czasem okazało się, że polityka bukmachera idzie ewidentnie tylko w jednym kierunku: będzie przewidywała tylko graczy rekreacyjnych

  eXbinoG poprzez wprowadzenie do regulaminu kilku niestandardowych zapisów dał sobie prawo do konfiskaty środków graczy, którzy są przyzwyczajeni do innych zasad gry, jakie obowiązują u kilkuset innych bukmacherów.

  W związku z tym, że bukmacher prowadzi nieczystą grę, zdecydowanie odradzam rejestrację u nich. Radzę poszukać innego bukmachera.

  Zalety eXbinoG

  • doświadczenie w branży sięgające 2003 roku
  • strona dostępna po polsku z prawdziwymi Polakami w obsłudze klienta
  • bardzo atrakcyjny bonus dla nowych graczy
  • bardzo bogata oferta
  • bardzo bogata oferta zakładów na żywo wraz z darmowymi statystykami i piękną oprawą graficzną
  • konkurencyjne kursy (marże: piłka nożna 6-8%, hokej na lodzie 7-8%, tenis ziemny 8%)
  • support emailowy w języku polskim
  • darmowe wpłaty, 1 darmowa wypłata w miesiącu
  • przyjmują wpłaty w BitCoinach i realizują wypłaty w BitCoinach (stosują bufory bezpieczeństwa dla dużych wahań walut)
  • zwracają depozyt w przypadku zamknięcia konta z powodu złamania regulaminu (inni bukmacherzy konfiskują często całość środków)
  • strona zaawansowana technologicznie na wysokim poziomie estetycznym z opcją wyszukania zakładu
  • darmowe centrum Wiadomości: informacje i ciekawostki ze świata sportu

  Wady eXbinoG

  • obietnice o supporcie dostępnym 24/7 nie są spełnione, a emaile klientów są czasem ignorowane
  • brak streamów w zakładach na żywo
  • zdjęcie z dowodem przy twarzy dla celów weryfikacji konta
  • mają 14 dni na transfer wpłaty na konto (choć zwykle trwa to szybciej)

  Bonus w eXbinoG 100% do 250€

  Mamy zaszczyt zaprosić do skorzystania z wyjątkowej promocji dla nowych klientów – bonus powitalny do pierwszego depozytu. Czeka na Ciebie najkorzystniejsza oferta w branży! Zostań dziś naszym klientem i rozpocznij korzystanie z ekskluzywnych ofert eXbinoG dostępnych TYLKO dla naszych regularnych graczy!

  Jak skorzystać z oferty?

  Otwórz darmowe konto na eXbinoG, zasil konto gracza depozytem od 10€ do 250€ (lub równowartością w innej walucie), a przy pierwszej wpłacie otrzymasz 100% bonusu powitalnego.
  W celu ubiegania się o Bonus powitalny, napisz do nas e-mail na adres support@exbinog.com z tytułem „Welcome Bonus + Twój login bądź ID użytkownika”. Bonus powitalny zostanie dodany do salda Twojego konta w ciągu 24 godzin!

  Regulamin bonusu

  1. Ogólne warunki

  1.1 Aby móc skorzystać z Bonusu powitalnego do 250€ należy otworzyć DARMOWE konto gracza w eXbinoG i wpłacić pierwszy depozyt.

  1.2 Nowy klient ma 7 dni od daty rejestracji na zgłoszenie się po bonus powitalny. Bonus zostanie przelany i/lub przeliczony na walutę konta gracza według dzisiejszych kursów (przykład: 100€ – 130$ – 420 zł – 2800 Kc – 85£).

  1.3 Graj w sposób odpowiedzialny, mądry i bez pośpiechu. Klient ma aż 180 dni na spełnienie wszystkich wymagań zakładów czy wypłat wygranych. Wszelkie niewykorzystane/pozostające środki bonusowe i związane z nimi wygrane zostaną usunięte z konta gracza na końcu podanego okresu.

  1.4 eXbinoG stosuje politykę zerowej tolerancji w stosunku do jakichkolwiek prób wyłudzania bonusów oraz innych działań powszechnie uznawanych za nieuczciwe. “100% Bonus powitalny” jest promocją ograniczoną do jednego konta gracza na osobę, adres, rodzinę, gospodarstwo, adres email, kartę płatniczą/debetową/kredytową, adres IP lub współdzielony komputer (szkoła/uczelnia/biblioteka/miejsce pracy). eXbinoG zastrzega sobie prawo do wycofania dostępności promocji „100% Bonus powitalny” dla dowolnego użytkownika. W celu ochrony kont klientów eXbinoG i uniemożliwienia prowadzenia nieuczciwej działalności, wszyscy nowi użytkownicy muszą przejść przez proces weryfikacji tożsamości.

  1.5 Bonus powitalny jest promocją przeznaczoną wyłącznie dla nowych graczy, którzy chcą stać się stałymi i regularnymi klientami eXbinoG. Każdy klient, który zostanie zidentyfikowany przez Dział Nadużyć Finansowych jako bonus hunter/abuser (łowca bonusów) i/lub profesjonalny gracz zakładów bukmacherskich, lub naruszył w jakikolwiek sposób niniejsze warunki i zasady, zostanie zbanowany i pozbawiony prawa do uzyskania premii 100%, wszystkie zakłady będą nieważne, konto gracza zostanie zamknięte, a depozyt zostanie zwrócony po potrąceniu kosztów wykrycia oszustwa w wysokości 75€.

  1.6 Promocja „100% Bonus powitalny” kończy się 30 czerwca 2016 roku 23:59eXbinoG zastrzega sobie prawo do zmiany warunków i/lub zakończenia promocji „100% Bonus powitalny” w dowolnym czasie, z dowolnego powodu i bez uprzedzenia.

  1.7 Warunki promocji „100% Bonus powitalny” to warunki dodatkowe, obowiązujące w połączeniu z ogólnym Regulaminem eXbinoG.

  2. Warunki obrotu bonusem

  2.1 Bonus powitalny może być wykorzystany w nieograniczonej liczbie zakładów, bez względu na kurs, na każdej imprezie sportowej dostępnej w ofercie eXbinoG. Jedynym wyjątkiem są zakłady Handicap total (powyżej/poniżej) oraz zakłady na baseball.

  2.2 Zakłady wielokrotne są liczone jako jeden zakład. W przypadku wymogów dotyczących kursów średnia kursów na kuponie musi wynosić minimum 1,80. Kasyno i inne produkty eXbinoG są wyłączone z promocji „100% Bonus powitalny”.

  2.3 Maksymalna możliwa wygrana wygenerowana i wypłacona z promocji „100% Bonus powitalny” to 10 000€ (lub równowartość w innej walucie).

  2.4 WAŻNE: W przypadku złożenia prośby o wypłatę przed spełnieniem wymagań regulaminowych dotyczących „100% Bonus powitalny”, cały bonus i wygrane mogą zostać/zostaną skonfiskowane (przepadną).

  3. Wypłata wygranych uzyskanych z bonusu

  3.1 Wypłata środków bonusowych i związanych z nimi wygranych z konta gracza może być zlecona wyłącznie przez częstych i regularnych klientów eXbinoG.

  3.2 Za częstych i regularnych klientów uważa się wszystkich graczy, których aktywność u bukmachera eXbinoG utrzymuje się przez co najmniej 2 miesiące, z co najmniej 100 zakładami postawionymi na różnych imprezach sportowych miesięcznie.

  3.3 Bez względu na to, że klient może dokonać dowolnej liczby zakładów, zarówno bonus do pierwszej wpłaty jak i pierwszy depozyt musi zostać postawiony co najmniej 10 razy, w ciągu co najmniej 6 miesięcy, w zakładach o minimalnym kursie 1.80 lub wyższym, zanim wypłata wygranych płynących z bonusu będzie przyjęta do realizacji.

  UWAGA:
  Po założeniu konta dodawane jest automatycznie 10 EUR (zobacz warunki "10€ bonusu za darmo" na stronie ).
  Aby uzyskać bonus do 250 EUR, trzeba napisać email do bukmachera według schematu jak podano w Regulaminie powyżej.

  Rejestracja w eXbinoG

  Dostępne jest 5 walut: EUR, GBP, USD, PLN, CZK.
  Minimalna stawka 1€/5PLN.

  Nie ma powodu, dla którego warto się zarejestrować w eXbinoG.
  Wybierz bukmachera z wysoką wiarygodnością.

  Literatura

  [1] Forum Comparic.pl
  [2] Forum Zarabiam.com - bardzo popularne forum o zarabianiu w Polsce
  [3] Forum HYIP - jedno z najbardziej popularnych for w sieci o zarabianiu pieniędzy
  [4] Investing.com - wybrać listę brokerów opcji binarnych w języku polskim

  P.S. Nieaktualne informacje? Potrzebujesz pomocy lub porady przy wyborze bukmachera? Napisz do mnie.

  Zobacz też:
  Bet365
  Najlepsze bonusy bukmacherskie
  Bukmacherzy z polskim językiem

  UWAGA:
  W trosce o jakość i wiarygodność opinii,  negatywne komentarze anonimów na stronach bukmacherów nie będą przepuszczane.

  Ostatnia aktualizacja: 29.12.2016

  0 / 10
   


  Tagi:bonus  bukmacher  curacao  exbinog  internetowy  malta  montenegro  polska 
   


  Nie jesteś zalogowany.
  ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.

  Captcha

  Komentarze (351)  • (1)
   28-08-2016 07:26 (nd)

   no i stało się... zablokowali mi dostep do konta a przypomnienie hasła nie działa bo pewnie mnie wypisali z bazy, a przypomnę że ukradli i nie wypłacili 16 tys od ponad roku. Zycze im wszystkiego najgorszego !

   28 26 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 77.254.***.***
   13-06-2016 17:11 (pon)

   Niestety sprawa wciaz tkwi w martwym punkcie.

   Zlozylem skarge do SBR w dniu 05.05.2016, po 8 dniach dostałem tylko pytanie od nich ile mi exbinog wisi kasy, od tamtej pory zero progresu..

   59 56 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 46.113.***.**
   10-06-2016 12:31 (pt)

   nie, nic mi SBR nie odpisal

   55 58 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (27)
   09-06-2016 17:36 (czw)

   Przez ponowy kontakt z SBR wznowili komuś sprawę? Odzyskał ktoś cokolwiek? Była do kogoś jakaś odpowiedź?

   59 51 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (27)
   10-05-2016 10:02 (wt)

   Dla wszystkich zastanawiających się na tym bukiem polecam temat na blogu "Problemy z eXbino Gaming". Na pewno mało kto tam zagląda, a jest tam świeży komentarz o ich praktykach. A wpłata 5000 zł za bycie VIP-em Exbinog :). Normalnie marzę o zostaniu takim VIP-em.

   65 65 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (1028)
   04-05-2016 21:00 (śr)

   Osoby poszkodowane przez bukmachera (raz jeszcze) są proszone o kontakt z SBR:

   http://www.sportsbookreview.com/sports-betting-news/exbinog-sportsbook-agrees-revisit-all-past-complaints-72105/

   54 44 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (27)
   27-04-2016 17:00 (śr)

   Chcą się dogadać? Mają jeszcze kilka nierozwiąznych spraw, mnie również olewają. Jakby ktokolwiek miał wątpliwości czy się tam rejestrować, pamietajcie to jest SCAM.

   49 59 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 178.37.**.**
   21-04-2016 08:49 (czw)

   Do mnie wysłałi 2 maile w marcu z promocjami :D

   Oczywiście przy okazji upomniałem się o zwrot przywłaszczonych 15 tys przez nich. Tradycyjnie od roku bez odzewu :)


   Drogi użytkowniku,


   Do końca miesiąca pozostało tylko 7 dni.. Czy odebrałeś swój bonus €20 Miesięcznie za Darmo?

    

   Ważne:

   W każdym miesiącu kalendarzowym możesz otrzymać tylko jeden bonus €20 Miesięcznie za Darmo

   Tylko depozytorzy są uprawnieni do otrzymania maksymalnej kwoty bonusu - 240€ (12 x €20).

   Fałszywe konta lub multi-konta będą blokowane.


   Jak otrzymać bonus?

   Wyślij nam email na adres support@exbinog.com, wpisując w temacie €20 Miesięcznie za Darmo” oraz ID konta lub Nazwę Użytkownika”. eXbinoG zasili Twoje konto kwotą €20 za darmo!

   Środki bonusowe €20 Miesięcznie za Darmo zostaną dodane na Twoje konto w ciągu 24 godzin!


   Depozyt weryfikacyjny:

   http://www.exbinog.com/#/?action=deposit

   Aby uzyskać dostęp do maksymalnej kwoty Darmowego Bonusu €240 (12 x €20),

    

   prosimy o dokonanie minimum jednego depozytu weryfikacyjnego (min. €1).


   Napisz, udostępnij i wygrywaj środki bonusowe!
   Napisz na nasz temat komentarz lub udostępnij jakiekolwiek treści o eXbinoG.com, a otrzymasz €20 Bonusu na swoje konto w eXbinoG.com!

   Post negatywny:    €1-20 Bonus
   Post pozytywny:    €20-99 Bonus
   Kompletna podstrona: €100 Bonus (min. 3 obrazy i 500 słów na temat eXbinoG.com umieszczone na dowolnej stronie internetowej)

   WAŻNA INFORMACJA: Do promocji zaliczane będą tylko posty na stronach związanych ze sportem, pokerem, bingo, kasynowymi lub związanymi z hazardem.

   Jak wziąć udział?
   Krok 1: Napisz, udostępnij gdziekolwiek, kiedykolwiek komentarz na temat eXbinoG.com lub pochodzący z naszego serwisu (Min. wymagania: obraz i/lub 100 słów i/lub link do eXbinoG.com).
   Krok 2: Wyślij nam link lub zrzut ekranu udostępnionych treści na adres support(at)exbino.com wpisując w temacie “Napisz & Udostępnij Bonus” oraz swoje ID konta lub nazwę użytkownika eXbinoG
   Krok 3: Udostępniona przez Ciebie zawartość zostanie przez nas sprawdzona i zaklasyfikowana pod względem należnej kwoty bonusu. Bonus w wysokości €1 do €100 zostanie następnie dodany do Twojego konta!

   51 50 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  Logowanie

  W celu zalogowania się na swoje konto, wypełnij poniższy formularz. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się.  zamknij ×
  Popover Starter

  Jednorazowa oferta

  Jeżeli chcesz:

  Oferuję Ci ZA DARMO 31 minut nagrania video.


   Zgadzam się z Polityką Prywatności
  Top