ARTYKUŁ

  Expekt

  Ocena SureBety.pl *
  7 / 10
   

  Expekt to bukmacher, który był promowany przez prezesa PZPN Zbigniewa Bońka. Expekt ma wysoką wiarygodność i jest bukmacherem idealnym dla początkujących graczy z Polski.

  bonus cashback w Expekt 100% do 222 PLN

  Jak ominąć blokadę strony bukmachera w 2 minuty?

  Rejestracja w Expekt

  Fakty dotyczące Expekt

  Expekt działa na rynku zakładów online od 1999 roku. Główna siedziba znajduje się na Gibraltarze, a firma zatrudnia ponad 150 pracownikówExpekt ma SBR ranking B- . 

  Jest to firma o szwedzkich korzeniach. Są częścią grupy Betclic Everest Group, która zrzesza 4 marki: Everest Gaming, Betclic, bet-at-home i Expekt. Kapitał całkowity grupy na 30 Czerwca 2012 wynosi 29,07 mln EUR.

  Ambasador Expekt

  Do 31.03.2017 ambasadorem Expekt była legendą piłki nożnej (TOP 100 najlepszych piłkarzy według FIFA) — Zbigniew Boniek. Prezes PZPN-u zmienił nawet narodowość specjalnie do tego celu: Zbigniew Boniek jest Włochem.

  Expekt dynamicznie rozwija się w Polsce, co warte podkreślenia jest także niezwykle wiarygodną firmą. Wiem, że można zaufać tej marce, dlatego mogę zarekomendować Expekt każdemu graczowi w PolsceZbigniew Boniek.

  Istotne punkty Regulaminu Expekt

  8.7. Zgodnie z polityką bezpieczeństwa, Expekt zastrzega sobie prawo do wypłacania jakiejkolwiek należnej kwoty częściowo lub w całości przy użyciu tej samej metody płatniczej, jaka została użyta do wpłacenia depozytu na Konto. Expekt zastrzega sobie również prawo do wypłaty żądanej przez Klienta kwoty bezpośrednio na konto bankowe należące do Klienta.

  W związku z ustawą hazardową w Polsce, część graczy może mieć obawy co do tej metody wypłaty. Komentarz bukmachera powinien rozwiać te wątpliwości w tej kwestii:

  Zawierając zakład w portalu Expekt w chwili obecnej nie zawiera zakładu na terenie Polski tylko na Malcie, zgodnie z licencją wydaną przez Malta Gaming Authority w skrócie MGA. Żaden sąd w Polsce nie jest w stanie skazać gracza za korzystanie z naszego serwisu. Kwestia odrębną są sprawy podatkowe. Tutaj jest ewentualne zagrożenie dla gracza, a konkretnie chodzi o nałożenie podatku od wzbogacenia się z wygranej przez polski fiskus.

  Jeśli saldo konta jest ujemne nie może być mowy o wygranej, a w takim przypadku problem fiskusa odpada. Gdyby gracz napotkał jakieś problemy z urzędem skarbowym w przyszłości, może się do nas zgłosić - wtedy wystawimy certyfikat potwierdzający wygraną środków, zgodnie ze stanem faktycznym na dzień kontaktu i od tej kwoty gracz będzie zobligowany do zapłacenia podatku.

  Wraz z zaostrzeniem ustawy hazardowej w 2017 roku, ww. tematy zostaną uregulowane a Expekt będzie działał na zasadzie polskiej licencji, dlatego tym bardziej nie ma powodu do strachu.

  Zalety Expekt

  • członek EGBA
  • bukmacher NIE potrąca 12% od wygranej na podatek
  • wiarygodny i wypłacalny bukmacher
  • wysokie kursy
  • bardzo dobra oferta bonusowa
  • bogata oferta zakładów
  • bardzo niska minimalna stawka: 0.5 PLN
  • pomocny support
  • szybkie wypłaty na Skrill (zwykle do kilku godzin)
  • możliwość powiadomień mailowych o zakończonym zakładzie
  • 10 darmowych powiadomień na komórkę w miesiącu o rozliczonym zakładzie
  • często występuje w surebetach

  Wady Expekt

  • niskie limity (gracze surebetów do max. 10€/zakład, chyba że przyjmą kupon wysłany do akceptacji)
  • po krótkiej chwili braku aktywności zostaje się wylogowanym z zakładów LIVE
  • zakłady przedmeczowe przekraczające limit są automatycznie przesyłane do akceptacji bez decyzji gracza
  • niektórych klientów weryfikują więcej niż 1 raz
  • zdarza się, że maile z gmail.com do nich nie dochodzą

  Ciekawsze fragmenty z Regulaminu bukmachera:

  3.6
  (1) Zastrzegamy sobie prawo do wystosowania prośby o przesłanie czytelnej oraz zawierającej wszystkie dane kopii karty VISA/Mastercard i/lub kopii potwierdzenia bankowego realizacji transakcji i/lub kopii dowodu osobistego bądź paszportu i/lub innego ważnego i oficjalnego dokumentu tożsamości, który pozwoli na potwierdzenie wieku i tożsamości - w każdej chwili, a szczególnie przed dokonaniem wypłaty z konta gracza. (...) Jeśli dopatrzymy się rozbieżności, zastrzegamy sobie prawo do anulowania Twoich zakładów oraz zatrzymania środków znajdujących się na Twoimi koncie, jeśli nie będziesz w stanie udowodnić w inny sposób, iż należą Ci się one.
  4.6
  Klient musi potwierdzić swoją chęć zawarcia zakładu indywidualnie. Wielokrotne zawieranie tego samego zakładu poprzez tę samą osobę, lub poprzez innych użytkowników, może być unieważnione pod następującymi warunkami:
  4.6.1
  Kiedy Expekt podejrzewa że użytkownicy działają w sposób zorganizowany.
  4.6.2
  Kiedy zakłady bukmacherskie zostały złożone w krótkim odstępie czasowym od siebie.
  4.7
  W jakimkolwiek przypadku omówionym w punkcie 4.6 Expekt może wypłacić tylko sumę za zakład pojedynczy złożony przez jednego klienta.

  Nie podoba mi się zwłaszcza punkt 3.6, który narusza zasady bezpieczeństwa środków na karcie gracza. Proponuje NIE wpłacać do nich za pomocą kart.

  Bonus powitalny w Expekt

  W ramach oferty powitalnej gracz może wnieść pierwszy zakład sportowy bez ryzyka. W przypadku przegranej gracz otrzymuje zwrot stawki do 222 zł.

  Regulamin
  Data publikacji: 13.10.2016
  Wersja: 1.0

  1. Załóż konto na stronie Expekt
   Wypełnij krótki formularz rejestracyjny i aktywuj konto przy pomocy linku zawartego w e-mailu wysłanym na Twoją skrzynkę pocztową.
  2. Dokonaj wpłaty na konto
   Aby rozpocząć grę w Expekt, musisz wpłacić na konto, co najmniej 15 zł. Aby skorzystać z powitalnego bonusa, środki należy wpłacić przy pomocy karty płatniczej lub przelewu. Wpłata przy pomocy e-portfela (Skrill, Neteller itd.) NIE uprawnia do skorzystania z oferty, podobnie jak przelew środków lub bonusów z innego działu Expekt.
  3. Wnieś pierwszy zakład
   Wnieś pierwszy kwalifikujący zakład. Jeśli NIE trafisz, zwrócimy Ci stawkę do 222 zł. Kwalifikujący zakład to dowolny zakład przedmeczowy na wydarzenie z co najmniej 3 możliwymi wynikami (np. na kursy meczu 1X2), dowolny zakład wielokrotny lub dowolny zakład na żywo. Zakłady systemowe są wyłączone z oferty. Cashback nie dotyczy trafionych zakładów.
  • Oferta jest przeznaczona wyłącznie dla nowych graczy stawiających pierwszy zakład w Expekt.
  • Oferta dotyczy tylko graczy zamieszkałych w Polsce. Jeśli jesteś rezydentem innego kraju, nie możesz z niej skorzystać. Expekt zastrzega sobie prawo do zmiany tego punktu regulaminu w dowolnym momencie i wedle własnego uznania.
  • Expekt przyznaje tylko jeden cashback na dane konto, adres IP, komputer, rodzinę, adres, numer telefonu lub kartę kredytową/debetową.
  • Expekt zastrzega sobie prawo do zablokowania próby wypłaty, jeśli zaistnieje podejrzenia o nadużycie. Expekt zastrzega sobie prawo do indywidualnego rozpatrzenia każdego incydentu.
  • Expekt zastrzega sobie prawo do odebrania bonusu i/oraz anulowania freebetów/zakładów postawionych przy jego użyciu, jeśli zauważymy, że gracz postawił zakład/serię zakładów, które zagwarantują mu profit bez względu na wyniki obstawionych wydarzeń sportowych.
  • Z bonusu NIE można skorzystać w połączeniu z innymi promocjami, jeśli nie zaznaczono inaczej.
  • Expekt zastrzega sobie prawo do jego zmiany lub całkowitego wycofania w dowolnym momencie i bez podawania przyczyny. Gracze powinni regularnie sprawdzać regulamin, by być na bieżąco z zachodzącymi w nim zmianami.
  • Expekt zastrzega sobie prawo do wykluczenia z oferty danych graczy lub rezydentów danego regionu z natychmiastowym efektem i według własnego uznania.
  • Angielska wersja regulaminu jest wersją nadrzędną.
  • Niniejszy regulamin obowiązuje w połączeniu z regulaminem ogólnym Expekt Gaming (Malta) Limited, który jest dostępny na stronie Expekt.com.

  Jeśli przegra się pierwszy zakład i otrzymasz cashback, to teoretycznie będziesz mógł te pieniądze od razu wypłacić. W praktyce jednak zostanie to potraktowane jako nadużycie bonusu.

  Moja opinia o Expekt

  Expekt to bukmacher z bardzo dobrymi kursami. Zmodernizował stronę w 2009 roku i przez cały czas starają się mieć jakąś promocję dla nowych graczy. Czyż nie zasługujesz na nią? :)

  To co mi się najbardziej podoba u tego bukmachera, to minimalna stawka. Można się założyć już o 0.5 złotego! Z tego tytułu jest on idealnym bukmacherem dla polskich graczy początkujących, którzy stawiają pierwsze kroki wśród bukmacherów internetowych.

  Dobrze ich wspominam, bo Expekt był jednym z soft-bukmacherów, który zlimitował mnie najpóźniej.

  Rejestracja w Expekt

  • kliknij banner lub link poniżej
  • kliknij "Więcej o ofercie 222 zł Cashback" a potem "regulamin"
  • na wyświetlonej stronie wybierz zakładkę "Regulamin" by zapoznać się z aktualnymi warunkami promocji (mogły ulec zmianie)
  • idealnie by było gdybyś zapoznał się z angielską wersją tego regulaminu, ale… nie znalazłem takiej na stronie (niewygodne niedociągnięcie z ich strony)
  • kliknij na górze strony "Zarejestruj się!" przy okienkach do logowania się
  • wypełnij wymagane pola, wpłać środki i zacznij grę

  Do tego bukmachera polecamy wpłaty/wypłaty za pomocą ecoPayz.

  bonus cashback w Expekt 100% do 222 PLN

  Rejestracja w Expekt

  Ostatnia aktualizacja: 16.11.2017

  7 / 10
   


  Tagi:betclic  bonus  bukmacher internetowy  cashback  expekt  malta 
   


  Nie jesteś zalogowany.
  ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.

  Captcha

  Komentarze (167)  • anonim IP: 79.185.***.*
   kilka dni temu

   Shakal dalej działa, reklamuje ciągle swoje strony na różnych forach, za oszustwa nie do końca spotkała go kara, bo uciekł za granicę przed odpowiedzialnością. Jedyny plus tej sytuacji że częściowo musiał tam wziąć się do uczciwej pracy, ale po niej ma dużo wolnego czasu i dalej promuje swoje strony z oszustwami żeby oszukiwać kolejne osoby. Uważajcie!

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 89.73.***.*
   28-12-2017 09:10 (czw)

   Boze... ten szakal to jest wrak czlowieka....

    

   Mimo ze jest przegrany totalnie i ma rodzine patologiczna, to dalej jest czlowiekiem. Trzeba mu pomoc

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 148.81.***.*
   25-11-2017 15:23 (sob)

   przez tego gościa przegrałem kredyt zaciągnięty na spłatę zadłużenia z innych płatnych typów, najpierw chciałem się odkuć na jego piłkarskich blogach, a potem w kasynie, gdzie nie dość że zapłaciłem 499 zł to jeszcze przegrałem parę pensji na maszynach, jedyna możliwość to zgłoszenie jego machlojek na policję, bo przez niego musiałem spieniężyć biżuterię dziewczyny żeby spróbować się odkuć bo tamtych wtopach :/ szakal ty .....

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (26)
   23-05-2017 10:06 (wt)

   no i doczekałem się że i mnie oszukał dostałem reload 100% do 200 zł wziąłem go ale przez weekend nie miałem czasu dużo obstawiać i teraz wchodzę a bonus przeterminowany bo ważny był tylko 5 dni ! nie było żadnej wzmianki o terminie więc myślałem że standardowo 30 dni rozmowa na chacie nic nie dała czyli złodzieje 

   0 1 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (10)
   11-04-2017 12:16 (wt)

   Potwierdzam komentarz anonima , do mnie tez wysłał emaila z propozycją pakietu .Nie odpisałem... Zenada

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (445)
   02-04-2017 12:13 (nd)

   takich Szakali jest na internecie tysiace.... ale tez tysiace naiwnych idiotów co kupuja konta Zweryfikowane...PLatne typy itd    Pretensje do siebieeeeee Miejcie.....{#emotions_dlg.wink}

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (22)
   02-04-2017 11:51 (nd)

   Na to wygląda że w expektcie można nadal grać he he ))). ciekawe jak długo ???

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 83.9.**.*
   29-03-2017 11:46 (śr)

   No jak to nic złego? Łamał ustawę hazardową grając u bukmacherów bez licencji polskiej. Reklamował ich co jest również zakazane. Następnie sprzedwał typy nielegalnie unikając opodatkowania. Na dodatek jeszcze oszukiwał podczas sprzedaży fałszując archiwa swoich scamów.  Następnie oszukiwał na allegro oraz w wielu innych miejscach. Oszustwa bukmacherskie to tylko niewielki procent jego przestępczej działaności

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  Logowanie

  W celu zalogowania się na swoje konto, wypełnij poniższy formularz. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się.  zamknij ×
  Popover Starter

  Jednorazowa oferta

  Jeżeli chcesz:

  Oferuję Ci ZA DARMO 31 minut nagrania video.


   Zgadzam się z Polityką Prywatności
  Top