ARTYKUŁ

  Expekt

  Ocena SureBety.pl *
  6,5 / 10
   

  Expekt to bukmacher promowany przez prezesa PZPN Zbigniewa Bońka. Expekt ma wysoką wiarygodność i jest bukmacherem idealnym dla początkujących graczy z Polski.

  bonus cashback w Expekt 100% do 222PLN

  Zarejestruj się w Expekt

  Fakty dotyczące Expekt

  Expekt działa na rynku zakładów online od 1999 roku. Główna siedziba znajduje się na Gibraltarze, a firma zatrudnia ponad 150 pracownikówExpekt ma SBR ranking B- . 

  Jest to firma o szwedzkich korzeniach. Są częścią grupy Betclic Everest Group, która zrzesza 4 marki: Everest Gaming, Betclic, bet-at-home i Expekt. Kapitał całkowity grupy na 30 Czerwca 2012 wynosi 29,07 mln EUR.

  Ambasador Expekt

  Ambasadorem Expekt jest legendą piłki nożnej (TOP 100 najlepszych piłkarzy według FIFA) — Zbigniew Boniek. Obecny prezes PZPN-u zmienił nawet narodowość specjalnie do tego celu: Zbigniew Boniek jest Włochem.

  Expekt dynamicznie rozwija się w Polsce, co warte podkreślenia jest także niezwykle wiarygodną firmą. Wiem, że można zaufać tej marce, dlatego mogę zarekomendować Expekt każdemu graczowi w PolsceZbigniew Boniek.

  Istotne punkty Regulaminu Expekt

  8.7. Zgodnie z polityką bezpieczeństwa, Expekt zastrzega sobie prawo do wypłacania jakiejkolwiek należnej kwoty częściowo lub w całości przy użyciu tej samej metody płatniczej, jaka została użyta do wpłacenia depozytu na Konto. Expekt zastrzega sobie również prawo do wypłaty żądanej przez Klienta kwoty bezpośrednio na konto bankowe należące do Klienta.

  W związku z ustawą hazardową w Polsce, część graczy może mieć obawy co do tej metody wypłaty. Komentarz bukmachera powinien rozwiać te wątpliwości w tej kwestii:

  Zawierając zakład w portalu Expekt w chwili obecnej nie zawiera zakładu na terenie Polski tylko na Malcie, zgodnie z licencją wydaną przez Malta Gaming Authority w skrócie MGA. Żaden sąd w Polsce nie jest w stanie skazać gracza za korzystanie z naszego serwisu. Kwestia odrębną są sprawy podatkowe. Tutaj jest ewentualne zagrożenie dla gracza, a konkretnie chodzi o nałożenie podatku od wzbogacenia się z wygranej przez polski fiskus.

  Jeśli saldo konta jest ujemne nie może być mowy o wygranej, a w takim przypadku problem fiskusa odpada. Gdyby gracz napotkał jakieś problemy z urzędem skarbowym w przyszłości, może się do nas zgłosić - wtedy wystawimy certyfikat potwierdzający wygraną środków, zgodnie ze stanem faktycznym na dzień kontaktu i od tej kwoty gracz będzie zobligowany do zapłacenia podatku.

  Wraz z zaostrzeniem ustawy hazardowej w 2017 roku, ww. tematy zostaną uregulowane a Expekt będzie działał na zasadzie polskiej licencji, dlatego tym bardziej nie ma powodu do strachu.

  Zalety Expekt

  • członek EGBA
  • bukmacher NIE potrąca 12% od wygranej na podatek
  • wiarygodny i wypłacalny bukmacher
  • wysokie kursy
  • bardzo dobra oferta bonusowa
  • bogata oferta zakładów
  • bardzo niska minimalna stawka: 0.5 PLN
  • pomocny support
  • szybkie wypłaty na Skrill (zwykle do kilku godzin)
  • możliwość powiadomień mailowych o zakończonym zakładzie
  • 10 darmowych powiadomień na komórkę w miesiącu o rozliczonym zakładzie
  • często występuje w surebetach

  Wady Expekt

  • niskie limity (gracze surebetów do max. 10€/zakład, chyba że przyjmą kupon wysłany do akceptacji)
  • po krótkiej chwili braku aktywności zostaje się wylogowanym z zakładów LIVE
  • zakłady przedmeczowe przekraczające limit są automatycznie przesyłane do akceptacji bez decyzji gracza
  • niektórych klientów weryfikują więcej niż 1 raz
  • zdarza się, że maile z gmail.com do nich nie dochodzą

  Ciekawsze fragmenty z Regulaminu bukmachera:

  3.6
  (1) Zastrzegamy sobie prawo do wystosowania prośby o przesłanie czytelnej oraz zawierającej wszystkie dane kopii karty VISA/Mastercard i/lub kopii potwierdzenia bankowego realizacji transakcji i/lub kopii dowodu osobistego bądź paszportu i/lub innego ważnego i oficjalnego dokumentu tożsamości, który pozwoli na potwierdzenie wieku i tożsamości - w każdej chwili, a szczególnie przed dokonaniem wypłaty z konta gracza. (...) Jeśli dopatrzymy się rozbieżności, zastrzegamy sobie prawo do anulowania Twoich zakładów oraz zatrzymania środków znajdujących się na Twoimi koncie, jeśli nie będziesz w stanie udowodnić w inny sposób, iż należą Ci się one.
  4.6
  Klient musi potwierdzić swoją chęć zawarcia zakładu indywidualnie. Wielokrotne zawieranie tego samego zakładu poprzez tę samą osobę, lub poprzez innych użytkowników, może być unieważnione pod następującymi warunkami:
  4.6.1
  Kiedy Expekt podejrzewa że użytkownicy działają w sposób zorganizowany.
  4.6.2
  Kiedy zakłady bukmacherskie zostały złożone w krótkim odstępie czasowym od siebie.
  4.7
  W jakimkolwiek przypadku omówionym w punkcie 4.6 Expekt może wypłacić tylko sumę za zakład pojedynczy złożony przez jednego klienta.

  Nie podoba mi się zwłaszcza punkt 3.6, który narusza zasady bezpieczeństwa środków na karcie gracza. Proponuje NIE wpłacać do nich za pomocą kart.

  Bonus powitalny w Expekt

  W ramach oferty powitalnej gracz może wnieść pierwszy zakład sportowy bez ryzyka. W przypadku przegranej gracz otrzymuje zwrot stawki do 222 zł.

  Regulamin
  Data publikacji: 13.10.2016
  Wersja: 1.0

  1. Załóż konto na stronie Expekt
   Wypełnij krótki formularz rejestracyjny i aktywuj konto przy pomocy linku zawartego w e-mailu wysłanym na Twoją skrzynkę pocztową.
  2. Dokonaj wpłaty na konto
   Aby rozpocząć grę w Expekt, musisz wpłacić na konto, co najmniej 15 zł. Aby skorzystać z powitalnego bonusa, środki należy wpłacić przy pomocy karty płatniczej lub przelewu. Wpłata przy pomocy e-portfela (Skrill, Neteller itd.) NIE uprawnia do skorzystania z oferty, podobnie jak przelew środków lub bonusów z innego działu Expekt.
  3. Wnieś pierwszy zakład
   Wnieś pierwszy kwalifikujący zakład. Jeśli NIE trafisz, zwrócimy Ci stawkę do 222 zł. Kwalifikujący zakład to dowolny zakład przedmeczowy na wydarzenie z co najmniej 3 możliwymi wynikami (np. na kursy meczu 1X2), dowolny zakład wielokrotny lub dowolny zakład na żywo. Zakłady systemowe są wyłączone z oferty. Cashback nie dotyczy trafionych zakładów.
  • Oferta jest przeznaczona wyłącznie dla nowych graczy stawiających pierwszy zakład w Expekt.
  • Oferta dotyczy tylko graczy zamieszkałych w Polsce. Jeśli jesteś rezydentem innego kraju, nie możesz z niej skorzystać. Expekt zastrzega sobie prawo do zmiany tego punktu regulaminu w dowolnym momencie i wedle własnego uznania.
  • Expekt przyznaje tylko jeden cashback na dane konto, adres IP, komputer, rodzinę, adres, numer telefonu lub kartę kredytową/debetową.
  • Expekt zastrzega sobie prawo do zablokowania próby wypłaty, jeśli zaistnieje podejrzenia o nadużycie. Expekt zastrzega sobie prawo do indywidualnego rozpatrzenia każdego incydentu.
  • Expekt zastrzega sobie prawo do odebrania bonusu i/oraz anulowania freebetów/zakładów postawionych przy jego użyciu, jeśli zauważymy, że gracz postawił zakład/serię zakładów, które zagwarantują mu profit bez względu na wyniki obstawionych wydarzeń sportowych.
  • Z bonusu NIE można skorzystać w połączeniu z innymi promocjami, jeśli nie zaznaczono inaczej.
  • Expekt zastrzega sobie prawo do jego zmiany lub całkowitego wycofania w dowolnym momencie i bez podawania przyczyny. Gracze powinni regularnie sprawdzać regulamin, by być na bieżąco z zachodzącymi w nim zmianami.
  • Expekt zastrzega sobie prawo do wykluczenia z oferty danych graczy lub rezydentów danego regionu z natychmiastowym efektem i według własnego uznania.
  • Angielska wersja regulaminu jest wersją nadrzędną.
  • Niniejszy regulamin obowiązuje w połączeniu z regulaminem ogólnym Expekt Gaming (Malta) Limited, który jest dostępny na stronie Expekt.com.

  Jeśli przegra się pierwszy zakład i otrzymasz cashback, to teoretycznie będziesz mógł te pieniądze od razu wypłacić. W praktyce jednak zostanie to potraktowane jako nadużycie bonusu.

  Moja opinia o Expekt

  Expekt to bukmacher z bardzo dobrymi kursami. Zmodernizował stronę w 2009 roku i przez cały czas starają się mieć jakąś promocję dla nowych graczy. Czyż nie zasługujesz na nią? :)

  To co mi się najbardziej podoba u tego bukmachera, to minimalna stawka. Można się założyć już o 0.5 złotego! Z tego tytułu jest on idealnym bukmacherem dla polskich graczy początkujących, którzy stawiają pierwsze kroki wśród bukmacherów internetowych.

  Dobrze ich wspominam, bo Expekt był jednym z soft-bukmacherów, który zlimitował mnie najpóźniej.

  Jak założyć konto w Expekt

  • kliknij banner lub link poniżej
  • kliknij "Więcej o ofercie 222 zł Cashback" a potem "regulamin"
  • na wyświetlonej stronie wybierz zakładkę "Regulamin" by zapoznać się z aktualnymi warunkami promocji (mogły ulec zmianie)
  • idealnie by było gdybyś zapoznał się z angielską wersją tego regulaminu, ale… nie znalazłem takiej na stronie (niewygodne niedociągnięcie z ich strony)
  • kliknij na górze strony "Zarejestruj się!" przy okienkach do logowania się
  • wypełnij wymagane pola, wpłać środki i zacznij grę

  bonus cashback w Expekt 100% do 222PLN

  Zarejestruj się w Expekt

  Ostatnia aktualizacja: 2.12.2016

  6,5 / 10
   


  Tagi:betclic  bonus  bukmacher internetowy  cashback  expekt  malta 
   


  Nie jesteś zalogowany.
  ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.

  Captcha

  Komentarze (129)  • anonim IP: 89.66.**.**
   22-12-2016 15:01 (czw)

   Od jakiego pośredniak siędostaje wypłate? WORLDPAY? 

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 164.126.***.***
   12-12-2016 21:24 (pon)

   Wyplacał ktoś na konto bankowe? Co widnieje w tytule otrzymanego przelewu? 

   Nie chca mi wyplacic na skrilla, musze wyplacic tylko na konto bankowe, ale troche strach, jezeli w tytule przelewu bedzie np. "wygrana w expekt"

   Odpowiedzi: 1
   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (994)
   12-12-2016 11:43 (pon)

   Opiekun konta Expekt wystosował do mnie email:

   W związku z obecnym systemem regulacji rynku czeskiego i węgierskiego od dnia dzisiejszego tj. 09.12.2016 podjęliśmy decyzję o zamknięciu marki Expekt na Węgrzech (Betclic w dalszym ciągu będzie działać na dotychczasowych zasadach) oraz kompletnym zaprzestaniu usług na terenie Czech

   Decyzja ta nie będzie miała żadnego wpływu na działalność partnerską w ramach innych jurysdykcji.

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (994)
   02-12-2016 11:30 (pt)

   Dopisałem nagłówek Istotne punkty Regulaminu Expekt.

   Expekt zamierza wykupić licencję w Polsce po zmianie prawa.
   Jeśli wejdą, to wejdzie cała grupa kapitałowa, czyli także Bet-at-home i BetClic.

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 94.254.***.***
   17-10-2016 21:26 (pon)

   a kiedy update oferty powitalnej, od 13 października wrócił stary cashback do 222 zł.

   Odpowiedzi: 1
   5 6 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (303)
   05-10-2016 14:26 (śr)

   To dlatego miejsce na swoją siedzibę upodobało sobie wiele firm, w tym branża bukmacherska, która jest jednym z filarów tamtejszej gospodarki obok usług finansowych i turystyki. Wiele z firm bukmacherskich, obecnych w Polsce, też korzysta z tego parasola. Płaci jedynie dodatkowo specjalny podatek dla branży hazardowej - 1-proc. podatek od obrotu, ale ograniczony do kwoty 425 tys. funtów.

   W taki sposób działają u nas m.in. Expekt związany reklamowo ze Zbigniewem Bońkiem, Betclic, którego twarzą jest z kolei Mateusz Borek, Betfair, Bet365, Bwin, Gamebookers, William Hill, BetVictor. Wszystkie bez polskiej licencji (mimo że wymaga tego prawo), za to z licencją wydaną na Gibraltarze.

   Działają, tłumacząc, że swoje serwisy w języku polskim prowadzą dla polskojęzycznych klientów zamieszkałych poza terytorium Polski.

   - Gibraltar stworzył całe otoczenie regulacyjne dla branży gier hazardowych online, dlatego jest często wybierany przez te firmy. To bardzo niszowa i trudna branża, która bardzo szybko się zmienia, dlatego zwykłe regulacje w innych krajach są najczęściej przestarzałe i nieadekwatne. Na Gibraltarze jest po prostu mądra legislacja w tym zakresie, podczas gdy na przykład w Polsce przepisy pisane są tak, żeby skorzystało na nich jedynie kilka polskich podmiotów. I to jest główny powód, dla którego Gibraltar stał się rajem dla branży hazardowej 

   11 11 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (303)
   05-10-2016 14:25 (śr)

   Gibraltar ma nie lada kłopot. Szef tamtejszego rządu twierdzi, że Brexit może być dla niego "śmiertelnym zagrożeniem". Dodatkowo zakusy Hiszpanii mogą podważyć rolę Gibraltaru jako raju podatkowego. A to oznacza ból głowy przedsiębiorców - w tym działających w Polsce firm bukmacherskich, a może też i Sławomira Lachowskiego, twórcy mBanku, który wspólnie z Chińczykami planuje na Gibraltarze stworzyć coś na kształt banku internetowego.

   Od kilku miesięcy po rynku krąży plotka, że twórca mBanku Sławomir Lachowski przygotowuje coś ekstra. Człowiek, który zbudował pierwszy internetowy bank dla klasy średniej w zaledwie 100 dni i szybko wprowadził go do pierwszej trójki największych banków w Polsce, wraca do finansów. Odkąd w październiku ubiegłego roku odszedł ze stanowiska prezesa FM Banku, słuch o nim zaginął. Aż do teraz.

   Lachowski jest prezesem spółki G Rock zarejestrowanej na Gibraltarze (pierwszy napisał o tym "Puls Biznesu"). Oficjalnie to internetowy projekt typu wealth management. Co to oznacza? Ma to być regionalny bank internetowy, który umożliwi otwieranie rachunków na odległość, ale to również kantor internetowy i różnego rodzaju inwestycje. Wiadomo, że spółka G Rock podpisała już z rządem Gibraltaru list intencyjny dotyczący tej inwestycji.      Rzecz w tym, że biznesplan może im pokrzyżować Brexit. Zresztą nie tylko im, ale też chlebodawcy Zbigniewa Bońka, szefa PZPN. Firma bukmacherska Expekt, która płaci mu za to, że został jej twarzą, również zarejestrowana jest na Gibraltarze. A ten maleńki teren o powierzchni 6,5 km2 zależny od Wielkiej Brytanii może mieć poważne kłopoty, jeśli zostanie zmuszony do wyjścia z Unii Europejskiej razem z Koroną.

   12 13 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (303)
   05-10-2016 14:23 (śr)

   Echa Brexit: raj bukmacherów i twórcy mBanku może mieć poważne kłopoty

   10 12 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  Logowanie

  W celu zalogowania się na swoje konto, wypełnij poniższy formularz. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się.  zamknij ×
  Popover Starter

  Jednorazowa oferta

  Jeżeli chcesz:

  Oferuję Ci ZA DARMO 31 minut nagrania video.


   Zgadzam się z Polityką Prywatności
  Top