ARTYKUŁ

  Expekt

  Ocena SureBety.pl *
  6,5 / 10
   

  Expekt to bukmacher promowany przez prezesa PZPN Zbigniewa Bońka. Expekt ma wysoką wiarygodność i jest bukmacherem idealnym dla początkujących graczy z Polski.

  bonus cashback w Expekt 100% do 222PLN

  Zarejestruj się w Expekt

  Fakty dotyczące Expekt

  Expekt działa na rynku zakładów online od 1999 roku. Główna siedziba znajduje się na Gibraltarze, a firma zatrudnia ponad 150 pracownikówExpekt ma SBR ranking B- . 

  Jest to firma o szwedzkich korzeniach. Są częścią grupy Betclic Everest Group, która zrzesza 4 marki: Everest Gaming, Betclic, bet-at-home i Expekt. Kapitał całkowity grupy na 30 Czerwca 2012 wynosi 29,07 mln EUR.

  Ambasador Expekt

  Ambasadorem Expekt jest legendą piłki nożnej (TOP 100 najlepszych piłkarzy według FIFA) — Zbigniew Boniek. Obecny prezes PZPN-u zmienił nawet narodowość specjalnie do tego celu: Zbigniew Boniek jest Włochem.

  Expekt dynamicznie rozwija się w Polsce, co warte podkreślenia jest także niezwykle wiarygodną firmą. Wiem, że można zaufać tej marce, dlatego mogę zarekomendować Expekt każdemu graczowi w PolsceZbigniew Boniek.

  Zalety Expekt

  • członek EGBA
  • bukmacher NIE potrąca 12% od wygranej na podatek
  • wiarygodny i wypłacalny bukmacher
  • wysokie kursy
  • bardzo dobra oferta bonusowa
  • bogata oferta zakładów
  • bardzo niska minimalna stawka: 0.5 PLN
  • pomocny support
  • szybkie wypłaty na Skrill (zwykle do kilku godzin)
  • możliwość powiadomień mailowych o zakończonym zakładzie
  • 10 darmowych powiadomień na komórkę w miesiącu o rozliczonym zakładzie
  • często występuje w surebetach

  Wady Expekt

  • niskie limity (gracze surebetów do max. 10€/zakład, chyba że przyjmą kupon wysłany do akceptacji)
  • po krótkiej chwili braku aktywności zostaje się wylogowanym z zakładów LIVE
  • zakłady przedmeczowe przekraczające limit są automatycznie przesyłane do akceptacji bez decyzji gracza
  • niektórych klientów weryfikują więcej niż 1 raz
  • zdarza się, że maile z gmail.com do nich nie dochodzą

  Ciekawsze fragmenty z Regulaminu bukmachera:

  3.6
  (1) Zastrzegamy sobie prawo do wystosowania prośby o przesłanie czytelnej oraz zawierającej wszystkie dane kopii karty VISA/Mastercard i/lub kopii potwierdzenia bankowego realizacji transakcji i/lub kopii dowodu osobistego bądź paszportu i/lub innego ważnego i oficjalnego dokumentu tożsamości, który pozwoli na potwierdzenie wieku i tożsamości - w każdej chwili, a szczególnie przed dokonaniem wypłaty z konta gracza. (...) Jeśli dopatrzymy się rozbieżności, zastrzegamy sobie prawo do anulowania Twoich zakładów oraz zatrzymania środków znajdujących się na Twoimi koncie, jeśli nie będziesz w stanie udowodnić w inny sposób, iż należą Ci się one.
  4.6
  Klient musi potwierdzić swoją chęć zawarcia zakładu indywidualnie. Wielokrotne zawieranie tego samego zakładu poprzez tę samą osobę, lub poprzez innych użytkowników, może być unieważnione pod następującymi warunkami:
  4.6.1
  Kiedy Expekt podejrzewa że użytkownicy działają w sposób zorganizowany.
  4.6.2
  Kiedy zakłady bukmacherskie zostały złożone w krótkim odstępie czasowym od siebie.
  4.7
  W jakimkolwiek przypadku omówionym w punkcie 4.6 Expekt może wypłacić tylko sumę za zakład pojedynczy złożony przez jednego klienta.

  Nie podoba mi się zwłaszcza punkt 3.6, który narusza zasady bezpieczeństwa środków na karcie gracza. Proponuje NIE wpłacać do nich za pomocą kart.

  Bonus powitalny w Expekt

  W ramach oferty powitalnej gracz może wnieść pierwszy zakład sportowy bez ryzyka. W przypadku przegranej gracz otrzymuje zwrot stawki do 222 zł.

  Regulamin
  Data publikacji: 13.10.2016
  Wersja: 1.0

  1. Załóż konto na stronie Expekt
   Wypełnij krótki formularz rejestracyjny i aktywuj konto przy pomocy linku zawartego w e-mailu wysłanym na Twoją skrzynkę pocztową.
  2. Dokonaj wpłaty na konto
   Aby rozpocząć grę w Expekt, musisz wpłacić na konto, co najmniej 15 zł. Aby skorzystać z powitalnego bonusa, środki należy wpłacić przy pomocy karty płatniczej lub przelewu. Wpłata przy pomocy e-portfela (Skrill, Neteller itd.) NIE uprawnia do skorzystania z oferty, podobnie jak przelew środków lub bonusów z innego działu Expekt.
  3. Wnieś pierwszy zakład
   Wnieś pierwszy kwalifikujący zakład. Jeśli NIE trafisz, zwrócimy Ci stawkę do 222 zł. Kwalifikujący zakład to dowolny zakład przedmeczowy na wydarzenie z co najmniej 3 możliwymi wynikami (np. na kursy meczu 1X2), dowolny zakład wielokrotny lub dowolny zakład na żywo. Zakłady systemowe są wyłączone z oferty. Cashback nie dotyczy trafionych zakładów.
  • Oferta jest przeznaczona wyłącznie dla nowych graczy stawiających pierwszy zakład w Expekt.
  • Oferta dotyczy tylko graczy zamieszkałych w Polsce. Jeśli jesteś rezydentem innego kraju, nie możesz z niej skorzystać. Expekt zastrzega sobie prawo do zmiany tego punktu regulaminu w dowolnym momencie i wedle własnego uznania.
  • Expekt przyznaje tylko jeden cashback na dane konto, adres IP, komputer, rodzinę, adres, numer telefonu lub kartę kredytową/debetową.
  • Expekt zastrzega sobie prawo do zablokowania próby wypłaty, jeśli zaistnieje podejrzenia o nadużycie. Expekt zastrzega sobie prawo do indywidualnego rozpatrzenia każdego incydentu.
  • Expekt zastrzega sobie prawo do odebrania bonusu i/oraz anulowania freebetów/zakładów postawionych przy jego użyciu, jeśli zauważymy, że gracz postawił zakład/serię zakładów, które zagwarantują mu profit bez względu na wyniki obstawionych wydarzeń sportowych.
  • Z bonusu NIE można skorzystać w połączeniu z innymi promocjami, jeśli nie zaznaczono inaczej.
  • Expekt zastrzega sobie prawo do jego zmiany lub całkowitego wycofania w dowolnym momencie i bez podawania przyczyny. Gracze powinni regularnie sprawdzać regulamin, by być na bieżąco z zachodzącymi w nim zmianami.
  • Expekt zastrzega sobie prawo do wykluczenia z oferty danych graczy lub rezydentów danego regionu z natychmiastowym efektem i według własnego uznania.
  • Angielska wersja regulaminu jest wersją nadrzędną.
  • Niniejszy regulamin obowiązuje w połączeniu z regulaminem ogólnym Expekt Gaming (Malta) Limited, który jest dostępny na stronie Expekt.com.

  Jeśli przegra się pierwszy zakład i otrzymasz cashback, to teoretycznie będziesz mógł te pieniądze od razu wypłacić. W praktyce jednak zostanie to potraktowane jako nadużycie bonusu.

  Moja opinia o Expekt

  Expekt to bukmacher z bardzo dobrymi kursami. Zmodernizował stronę w 2009 roku i przez cały czas starają się mieć jakąś promocję dla nowych graczy. Czyż nie zasługujesz na nią? :)

  To co mi się najbardziej podoba u tego bukmachera, to minimalna stawka. Można się założyć już o 0.5 złotego! Z tego tytułu jest on idealnym bukmacherem dla polskich graczy początkujących, którzy stawiają pierwsze kroki wśród bukmacherów internetowych.

  Dobrze ich wspominam, bo Expekt był jednym z soft-bukmacherów, który zlimitował mnie najpóźniej.

  Jak założyć konto w Expekt

  • kliknij banner lub link poniżej
  • kliknij "Więcej o ofercie 222 zł Cashback" a potem "regulamin"
  • na wyświetlonej stronie wybierz zakładkę "Regulamin" by zapoznać się z aktualnymi warunkami promocji (mogły ulec zmianie)
  • idealnie by było gdybyś zapoznał się z angielską wersją tego regulaminu, ale… nie znalazłem takiej na stronie (niewygodne niedociągnięcie z ich strony)
  • kliknij na górze strony "Zarejestruj się!" przy okienkach do logowania się
  • wypełnij wymagane pola, wpłać środki i zacznij grę

  bonus cashback w Expekt 100% do 222PLN

  Zarejestruj się w Expekt

  Ostatnia aktualizacja: 24.10.2016

  6,5 / 10
   


  Tagi:betclic  bonus  bukmacher internetowy  cashback  expekt  malta 
   


  Nie jesteś zalogowany.
  ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.


  Captcha


  Komentarze (124)  • anonim IP: 94.254.***.***
   mniej niż tydzień temu

   a kiedy update oferty powitalnej, od 13 października wrócił stary cashback do 222 zł.   Odpowiedzi: 1 2 2 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (85)
   05-10-2016 14:26 (śr)

   To dlatego miejsce na swoją siedzibę upodobało sobie wiele firm, w tym branża bukmacherska, która jest jednym z filarów tamtejszej gospodarki obok usług finansowych i turystyki. Wiele z firm bukmacherskich, obecnych w Polsce, też korzysta z tego parasola. Płaci jedynie dodatkowo specjalny podatek dla branży hazardowej - 1-proc. podatek od obrotu, ale ograniczony do kwoty 425 tys. funtów.

   W taki sposób działają u nas m.in. Expekt związany reklamowo ze Zbigniewem Bońkiem, Betclic, którego twarzą jest z kolei Mateusz Borek, Betfair, Bet365, Bwin, Gamebookers, William Hill, BetVictor. Wszystkie bez polskiej licencji (mimo że wymaga tego prawo), za to z licencją wydaną na Gibraltarze.

   Działają, tłumacząc, że swoje serwisy w języku polskim prowadzą dla polskojęzycznych klientów zamieszkałych poza terytorium Polski.

   - Gibraltar stworzył całe otoczenie regulacyjne dla branży gier hazardowych online, dlatego jest często wybierany przez te firmy. To bardzo niszowa i trudna branża, która bardzo szybko się zmienia, dlatego zwykłe regulacje w innych krajach są najczęściej przestarzałe i nieadekwatne. Na Gibraltarze jest po prostu mądra legislacja w tym zakresie, podczas gdy na przykład w Polsce przepisy pisane są tak, żeby skorzystało na nich jedynie kilka polskich podmiotów. I to jest główny powód, dla którego Gibraltar stał się rajem dla branży hazardowej    8 7 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (85)
   05-10-2016 14:25 (śr)

   Gibraltar ma nie lada kłopot. Szef tamtejszego rządu twierdzi, że Brexit może być dla niego "śmiertelnym zagrożeniem". Dodatkowo zakusy Hiszpanii mogą podważyć rolę Gibraltaru jako raju podatkowego. A to oznacza ból głowy przedsiębiorców - w tym działających w Polsce firm bukmacherskich, a może też i Sławomira Lachowskiego, twórcy mBanku, który wspólnie z Chińczykami planuje na Gibraltarze stworzyć coś na kształt banku internetowego.

   Od kilku miesięcy po rynku krąży plotka, że twórca mBanku Sławomir Lachowski przygotowuje coś ekstra. Człowiek, który zbudował pierwszy internetowy bank dla klasy średniej w zaledwie 100 dni i szybko wprowadził go do pierwszej trójki największych banków w Polsce, wraca do finansów. Odkąd w październiku ubiegłego roku odszedł ze stanowiska prezesa FM Banku, słuch o nim zaginął. Aż do teraz.

   Lachowski jest prezesem spółki G Rock zarejestrowanej na Gibraltarze (pierwszy napisał o tym "Puls Biznesu"). Oficjalnie to internetowy projekt typu wealth management. Co to oznacza? Ma to być regionalny bank internetowy, który umożliwi otwieranie rachunków na odległość, ale to również kantor internetowy i różnego rodzaju inwestycje. Wiadomo, że spółka G Rock podpisała już z rządem Gibraltaru list intencyjny dotyczący tej inwestycji.      Rzecz w tym, że biznesplan może im pokrzyżować Brexit. Zresztą nie tylko im, ale też chlebodawcy Zbigniewa Bońka, szefa PZPN. Firma bukmacherska Expekt, która płaci mu za to, że został jej twarzą, również zarejestrowana jest na Gibraltarze. A ten maleńki teren o powierzchni 6,5 km2 zależny od Wielkiej Brytanii może mieć poważne kłopoty, jeśli zostanie zmuszony do wyjścia z Unii Europejskiej razem z Koroną.   10 9 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (85)
   05-10-2016 14:23 (śr)

   Echa Brexit: raj bukmacherów i twórcy mBanku może mieć poważne kłopoty   8 8 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 31.1.***.***
   25-09-2016 10:19 (nd)

   jak ktos nie gra surebetow przedmeczowych albo zakladow live tylko i wylacznie pojedynczych zdarzen na kuponie tylko jest normalnym graczem ktory gra raz tak a raz tak, krotko mowiac nie jest zawodowcem to jest to bardzo dobry bukmacher   14 13 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (874)
   24-09-2016 19:18 (sob)

   Bukmacher zmienił bonus 20.09.2016.
   Nie jest to już freebet, a bonus gotówkowy!
   Nie dostałem jeszcze nowych banerów - wstawię nowe ASAP.

   Obecnie bonus wynosi 200% do 100 PLN. Czyli ma się 3x więcej na grę na starcie!
   Warunki obrotu tylko 6x(depozyt+bonus) po @2.0, więc dosyć atrakcyjnie.
   Niestety tylko 30 dni na obrót :/
   Gracze surebetów oczywiście są wykluczeni z tej promocji. 

   Może warto założyć konto i grać handicapy przeciwko Legii w Lidze Mistrzów? :D

   Poprawiło się z limitami u nich ostatnio?
   Da się u nich pograć sensownie na live teraz?

   Czy mogę im podnieść ocenę na 7,0 na równi z dafabet, ladbrokes, William Hill, Unibet, matchbook?
   Co myślicie?
   Ostatnio mają mnóstwo promocji i freebetów dla obecnych graczy.   18 16 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (23)
   25-08-2016 12:16 (czw)

   Dzisiaj nowo założone konto limit 20zł (nic nie postawione) czyżby expect wział się za polaków?   29 27 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (874)
   27-05-2016 21:24 (pt)

   Już w tę sobotę mecz na który czekają wszyscy kibice w Europie. Finał Ligi Mistrzów w Mediolanie pomiędzy Realem i Atletico. Z tej okazji oczywiście nie mogliśmy zapomnieć o promocji dla naszych graczy. Wystarczy, że gracz postawi zakład na sobotni finał, a jego pierwszy zakład na żywo (też finał) będzie zakładem bez ryzyka.

   • Data rozpoczęcia: 23.05.2016 00:01 GMT
   • Data zakończenia: 28.05.2016 23:59 GMT
   • Data publikacji: 23.05.2016 00:01 GMT
   • Wersja: 1.0
   • 1. Niniejszy regulamin obowiązuje w połączeniu z Regulaminem Ogólnym Expekt.

   • 2. Promocja jest przeznaczona dla graczy posiadających konto w Expekt. Gracze muszą zarejestrować się na stronie promocji, aby móc wziąć w niej udział.

   • 3. Uczestnicy promocji muszą postawić minimum jeden kwalifikujący zakład przedmeczowy oraz jeden kwalifikujący zakład live na finał Ligi Mistrzów (28.05.2016).

   • 4. Kwalifikujący zakład przedmeczowy pojedynczy zakład na finał Ligi Mistrzów z minimalnym kursem 1,50 oraz minimalną stawką 40 zł.

   • 5. Kwalifikujący zakład live to pojedynczy zakład live na finał Ligi Mistrzów.

   • 6.Anulowane zakłady i zakłady systemowe nie są brane pod uwagę.

   • 7. Gracze, którzy postawią kwalifikujący zakład przedmeczowy oraz live otrzymają zwrot stawki (do 40 zł), jeśli ich pierwszy zakład na żywo okaże się nietrafiony.

     


   • 8. Gracz może otrzymać maksymalnie 40 zł zwrotu. Zwrot zostanie przyznany w formie bonusu.

   • 9. Bonusy zostaną przyznane w ciągu 24 godzin od rozliczenia zakładów.

   • 10. Wykorzystanie freebeta określone jest zasadami Warunków Ogólnych Expekt. Aby wypłacić freebet, musi on zostać obrócony 6-krotnie w jednym lub większej ilości zakładów na różne zdarzenia, z minimalnie trzema potencjalnymi wynikami oraz o kursie minimalnym 2,00. Wszystkie freebety ważne są przez 30 dni od dnia przyznania. Jakikolwiek niewykorzystany bonus, zostanie po tym czasie usunięty z konta użytkownika. Jeżeli bonus zostanie postawiony w więcej niż jednym zakładzie, każdy taki zakład musi byś postawiony na różnych wydarzeniach (różne rodzaje zakładów postawione na jedno wydarzenie lub jeden rodzaj zakładu postawiony na różne wydarzenia).

   • 11. Obrót bonusem zostaje naliczany od momentu przyznania bonusu na konto.

   • 12. Jeśli bonus nie zostanie obrócony wymaganą liczbę razy w ciągu 180 dni, niewykorzystana część bonusu oraz wygrane uzyskane przy pomocy bonusu zostaną usunięte z konta gracza.

   • 13. Bonus nie może zostać wykorzystany w połączeniu z inną ofertą.

   • 14. Expekt nie jest w żaden sposób powiązany z organizatorami Ligi Mistrzów bądź klubami biorącymi w niej udział.


   64 60 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  Logowanie

  W celu zalogowania się na swoje konto, wypełnij poniższy formularz. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się.  zamknij ×
  Popover Starter

  Jednorazowa oferta

  Jeżeli chcesz:

  Oferuję Ci ZA DARMO 31 minut nagrania video.


   Zgadzam się z Polityką Prywatności
  Top