SureBety – wszystko o zakładach bukmacherskich

  ARTYKUŁ

  Expekt

  Ocena SureBety.pl *
  8 / 10
   

  Expekt to bukmacher, który był promowany przez prezesa PZPN Zbigniewa Bońka. Expekt ma wysoką wiarygodność i jest idealnym bukmacherem dla początkujących graczy z Polski.

  bonus cashback w Expekt 100% do 222 PLN

  Jak ominąć blokadę strony bukmachera w 2 minuty?

  Rejestracja w Expekt

  Fakty dotyczące Expekt

  Expekt działa na rynku zakładów online od 1999 roku. Główna siedziba znajduje się na Gibraltarze, a firma zatrudnia ponad 150 pracownikówExpekt ma SBR ranking B- . 

  Jest to firma o szwedzkich korzeniach. Są częścią grupy Betclic Everest Group, która zrzesza 4 marki: Everest Gaming, Betclic, bet-at-home i Expekt. Kapitał całkowity grupy na 30 Czerwca 2012 wynosi 29,07 mln EUR.

  Ambasador Expekt

  Do 31.03.2017 ambasadorem Expekt była legendą piłki nożnej (TOP 100 najlepszych piłkarzy według FIFA) — Zbigniew Boniek. Prezes PZPN-u zmienił nawet narodowość specjalnie do tego celu: Zbigniew Boniek jest Włochem.

  Expekt dynamicznie rozwija się w Polsce, co warte podkreślenia jest także niezwykle wiarygodną firmą. Wiem, że można zaufać tej marce, dlatego mogę zarekomendować Expekt każdemu graczowi w PolsceZbigniew Boniek.

  Zalety Expekt

  • członek EGBA
  • bukmacher NIE potrąca 12% od wygranej na podatek
  • wiarygodny i wypłacalny bukmacher
  • wysokie kursy
  • bardzo dobra oferta bonusowa
  • bogata oferta zakładów
  • bardzo niska minimalna stawka: 0.5 PLN
  • pomocny support
  • szybkie wypłaty na Skrill (zwykle do kilku godzin)
  • możliwość powiadomień mailowych o zakończonym zakładzie
  • 10 darmowych powiadomień na komórkę w miesiącu o rozliczonym zakładzie
  • często występuje w surebetach

  Wady Expekt

  • niskie limity (gracze surebetów do max. 10€/zakład, chyba że przyjmą kupon wysłany do akceptacji)
  • po krótkiej chwili braku aktywności zostaje się wylogowanym z zakładów LIVE
  • zakłady przedmeczowe przekraczające limit są automatycznie przesyłane do akceptacji bez decyzji gracza
  • niektórych klientów weryfikują więcej niż 1 raz
  • zdarza się, że maile z gmail.com do nich nie dochodzą

  Bonus powitalny w Expekt

  W ramach oferty powitalnej gracz może wnieść pierwszy zakład sportowy bez ryzyka. W przypadku przegranej gracz otrzymuje zwrot stawki do 222 zł.

  Regulamin
  Data publikacji: 13.10.2016
  Wersja: 1.0

  1. Załóż konto na stronie Expekt
   Wypełnij krótki formularz rejestracyjny i aktywuj konto przy pomocy linku zawartego w e-mailu wysłanym na Twoją skrzynkę pocztową.
  2. Dokonaj wpłaty na konto
   Aby rozpocząć grę w Expekt, musisz wpłacić na konto, co najmniej 15 zł. Aby skorzystać z powitalnego bonusa, środki należy wpłacić przy pomocy karty płatniczej lub przelewu. Wpłata przy pomocy e-portfela (Skrill, Neteller itd.) NIE uprawnia do skorzystania z oferty, podobnie jak przelew środków lub bonusów z innego działu Expekt.
  3. Wnieś pierwszy zakład
   Wnieś pierwszy kwalifikujący zakład. Jeśli NIE trafisz, zwrócimy Ci stawkę do 222 zł. Kwalifikujący zakład to dowolny zakład przedmeczowy na wydarzenie z co najmniej 3 możliwymi wynikami (np. na kursy meczu 1X2), dowolny zakład wielokrotny lub dowolny zakład na żywo. Zakłady systemowe są wyłączone z oferty. Cashback nie dotyczy trafionych zakładów.
  • Oferta jest przeznaczona wyłącznie dla nowych graczy stawiających pierwszy zakład w Expekt.
  • Oferta dotyczy tylko graczy zamieszkałych w Polsce. Jeśli jesteś rezydentem innego kraju, nie możesz z niej skorzystać. Expekt zastrzega sobie prawo do zmiany tego punktu regulaminu w dowolnym momencie i wedle własnego uznania.
  • Expekt przyznaje tylko jeden cashback na dane konto, adres IP, komputer, rodzinę, adres, numer telefonu lub kartę kredytową/debetową.
  • Expekt zastrzega sobie prawo do zablokowania próby wypłaty, jeśli zaistnieje podejrzenia o nadużycie. Expekt zastrzega sobie prawo do indywidualnego rozpatrzenia każdego incydentu.
  • Expekt zastrzega sobie prawo do odebrania bonusu i/oraz anulowania freebetów/zakładów postawionych przy jego użyciu, jeśli zauważymy, że gracz postawił zakład/serię zakładów, które zagwarantują mu profit bez względu na wyniki obstawionych wydarzeń sportowych.
  • Z bonusu NIE można skorzystać w połączeniu z innymi promocjami, jeśli nie zaznaczono inaczej.
  • Expekt zastrzega sobie prawo do jego zmiany lub całkowitego wycofania w dowolnym momencie i bez podawania przyczyny. Gracze powinni regularnie sprawdzać regulamin, by być na bieżąco z zachodzącymi w nim zmianami.
  • Expekt zastrzega sobie prawo do wykluczenia z oferty danych graczy lub rezydentów danego regionu z natychmiastowym efektem i według własnego uznania.
  • Angielska wersja regulaminu jest wersją nadrzędną.
  • Niniejszy regulamin obowiązuje w połączeniu z regulaminem ogólnym Expekt Gaming (Malta) Limited, który jest dostępny na stronie Expekt.com.

  Jeśli przegra się pierwszy zakład i otrzymasz cashback, to teoretycznie będziesz mógł te pieniądze od razu wypłacić. W praktyce jednak zostanie to potraktowane jako nadużycie bonusu.

  Istotne punkty Regulaminu Expekt

  Expekt jest na tyle ważnym bukmacherem dla Polaków, że postanowiłem wypisać najważniejsze fragmenty z Regulaminu bukmachera.

  4.2.9. Akceptując niniejsze Ogólne Warunki, Klient oświadcza, że wszelkie środki pieniężne użyte przez niego na Witrynie nie pochodzą z nielegalnych źródeł, oraz że nie użyje Witryny w celach bezprawnych czy nieuczciwych, w tym, lecz nie wyłącznie, w celu prania brudnych pieniędzy w rozumieniu prawa każdej z jurysdykcji, która odnosi się do niego. 

  Chodzi tu o sytuację, w której ktoś obraca bardzo dużymi pieniędzmi - w rzadkich przypadkach bukmacher może zażądać potwierdzenia legalnego źródła tych pieniędzy.

  Gracz może być podejrzany o pranie pieniędzy, jeśli wpłaca jedną metodą płatności, a wypłaca inną. Zwykle jest to systemowo zablokowane i obowiązuje dla sama metoda dla wypłat co dla wpłat:

  8.7. Zgodnie z polityką bezpieczeństwa, Expekt zastrzega sobie prawo do wypłacania jakiejkolwiek należnej kwoty częściowo lub w całości przy użyciu tej samej metody płatniczej, jaka została użyta do wpłacenia depozytu na Konto. Expekt zastrzega sobie również prawo do wypłaty żądanej przez Klienta kwoty bezpośrednio na konto bankowe należące do Klienta.

  W związku z ustawą hazardową w Polsce, część graczy może mieć obawy co do tej metody wypłaty. Komentarz bukmachera z początku 2017 roku powinien rozwiać te wątpliwości:

  Zawierając zakład w portalu Expekt w chwili obecnej nie zawiera zakładu na terenie Polski tylko na Malcie, zgodnie z licencją wydaną przez Malta Gaming Authority w skrócie MGA. Żaden sąd w Polsce nie jest w stanie skazać gracza za korzystanie z naszego serwisu. Kwestia odrębną są sprawy podatkowe. Tutaj jest ewentualne zagrożenie dla gracza, a konkretnie chodzi o nałożenie podatku od wzbogacenia się z wygranej przez polski fiskus.

  Jeśli saldo konta jest ujemne nie może być mowy o wygranej, a w takim przypadku problem fiskusa odpada. Gdyby gracz napotkał jakieś problemy z urzędem skarbowym w przyszłości, może się do nas zgłosić - wtedy wystawimy certyfikat potwierdzający wygraną środków, zgodnie ze stanem faktycznym na dzień kontaktu i od tej kwoty gracz będzie zobligowany do zapłacenia podatku.

  24 października 2017 pojawił się nowy punkt w regulaminie:

  4.11. Potwierdzasz i akceptujesz, że nie wolno Ci korzystać z jakichkolwiek środków/urządzeń dających nieuczciwą przewagę podczas gry. Niedozwolone środki to m.in. aplikacje, oprogramowania, bazy danych, strony internetowe, płatne serwisy firm trzecich czy też pomoc osób trzecich (bez względu na to czy osoby te posiadają konto w Expekt). Nieuczciwa przewaga to korzystanie z technik takich jak liczenie kart czy też posiadanie/gromadzenie informacji (na temat wydarzeń/osób), które nie są dostępne publicznie, np. informacje o kontuzji kluczowego zawodnika. Korzystanie z poufnych informacji w celu zdobycia nieuczciwej przewagi może doprowadzić do zamknięcia konta w Expekt oraz zatrzymania znajdujących się na nim środków.

  Z punktu 4.11 jasno wynika, że powinieneś typować indywidualnie i nie korzystać z narzędzi, które dadzą ci "nieuczciwą" przewagę. Jest to bardzo nietypowy punkt, którego jeszcze nie widziałem u żadnego innego bukmachera w latach 2005-2017! Można go streścić krótko: jak expekt używa narzędzi dających przewagę to dobrze, ale jak gracz używa tych narzędzi to źle. Zaburza to sprawiedliwość rywalizacji moim zdaniem. Postaram się dowiedzieć czy ten punkt regulaminu nie łamie praw klientów.

  Możesz także przeczytać w zakładce Zasady zakładów (tam gdzie Regulamin):

  10.3 w przypadku, gdy ogłoszenie i/lub informacja w domenie publicznej w odniesieniu do zakładu lub zakładów znacząco zmienia kursy jakiegokolwiek zakładu, Expekt ma prawo anulować zakłady na dane zdarzenie według własnego uznania. W odniesieniu do indywidualnych zakładów, oznacza to zwrot stawki na konta graczy. W odniesieniu do zakładu kombinacyjnego, pozostaje on ważny, ale łączne jego kursy będą liczone bez kursu zakładu, który został anulowany (np. kursy anulowanego zakładu będą rozliczone po 1,00).

  Można z tego wywnioskować, że mogą anulować zakłady tylko wybranym klientom. Brakuje słowa "wszystkie" [zakłady na dane zdarzenie po znaczącej zmianie kursu].

  13. Podobne możliwości/ewentualności - Expekt nie akceptuje zakładów wielokrotnych, które mają podobne możliwości wyników i zastrzega sobie prawo, według własnego uznania, do ich anulowania. Zakład wielokrotny na podobne możliwości/ewentualności, to taki gdzie wynik jednego wyboru może przyczynić się do wyniku innego wyboru. Przykładem takiego zakładu jest zakład zawierający wybór Hiszpanii na najlepszy zespół w mistrzostwach świata i Hiszpanii na to, że wygra mistrzostwa świata.

  Chodzi po prostu o to, żeby nie stawiać AKO na zdarzenia zależne, gdzie wynik jednego zdarzenia bezpośrednio sprzyja wynikowi innego.

  15. Zakłady indywidualne - Klienci muszą zarejestrować swoje zakłady jako jednostki. Powtarzane zakłady zawierające ten sam wybór(y) od tego samego lub różnych klientów mogą być unieważnione, gdy Expekt będzie podejrzewał, że klienci działają w zmowie lub jako syndykat i / lub gdzie zakłady stawiane będą w krótkim od siebie czasie. Expekt zastrzega sobie prawo do wstrzymania płatności, podczas gdy prowadzone jest dochodzenie i następnie do zachowania funduszy tam, gdzie istnieją uzasadnione dowody podejrzanych lub oszukańczych zakładów.

  To również nowy zapis z 2017 roku. Niestety poznałem już osoby, które padły jego ofiarą.

  Na koniec jeszcze jedna ważna sprawa:

  26.1. Angielska wersja Ogólnych Warunków jest nadrzędna w stosunku do jakiejkolwiek innej wersji językowej, sporządzonej przez Expekt w danym czasie.

  Moja opinia o Expekt

  Expekt to bukmacher z bardzo dobrymi kursami. Przez cały czas starają się mieć jakąś promocję dla nowych graczy. Z roku na rok celują jednak coraz bardziej w graczy rekreacyjnych.

  To co mi się najbardziej podoba u tego bukmachera, to minimalna stawka. Można się założyć już o 0.5 PLN! Z tego tytułu jest on idealnym bukmacherem dla początkujących polskich graczy, którzy stawiają pierwsze kroki wśród bukmacherów internetowych.

  Gracze zawodowi muszą rozważyć za i przeciw. Większość zawodowców i tak ma tam wieloletnie konto, bo jest to jeden z "klasycznych bukmacherów", u którego trzeba mieć założone konto.

  Dobrze ich wspominam, bo Expekt był jednym z soft-bukmacherów (nastawioni na graczy rekreacyjnych), który zlimitował mnie najpóźniej w stosunku do innych soft-bukmacherów.

  Rejestracja w Expekt

  • kliknij banner lub link poniżej
  • kliknij "Więcej o ofercie 222 zł Cashback" a potem "regulamin"
  • na wyświetlonej stronie wybierz zakładkę "Regulamin" by zapoznać się z aktualnymi warunkami promocji (mogły ulec zmianie)
  • idealnie by było gdybyś zapoznał się z angielską wersją tego regulaminu, ale… nie znalazłem takiej na stronie (niewygodne niedociągnięcie z ich strony)
  • kliknij na górze strony "Zarejestruj się!" przy okienkach do logowania się
  • wypełnij wymagane pola, wpłać środki i zacznij grę

  Do tego bukmachera polecamy wpłaty/wypłaty za pomocą ecoPayz.

  bonus cashback w Expekt 100% do 222 PLN

  Jak ominąć blokadę strony bukmachera w 2 minuty?

  Rejestracja w Expekt

  UWAGA:
  W trosce o jakość i wiarygodność opinii na stronach bukmacherów negatywne komentarze wymagają uzasadnienia, a komentarze anonimów będą usuwane.

  Ostatnia aktualizacja: 1.07.2018

  8 / 10
   


   


  Nie jesteś zalogowany.
  ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.


  Komentarze (172)  • (3)
   26-06-2018 16:50 (wt)

   Uwaga na tego bumkachera. Od tygodnia nie mogę doprosić się środków za polecenie znajomych, znajomi walczyli przez 3 doby z odzyskanie środków za zakład bez ryzyka [w regulaminie jest napisane, że środki powinny być automatycznie przyznane]. Pomimo wielokrotnych interwencji nadal nie mogę rozwiązać swojego problemu. Dokładnie to samo na betclic!!!Nie polecam!

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (1224)
   17-05-2018 10:52 (czw)

   Unibet: miewali problemy z wiarygodnością. Nie zawsze dobrze traktowali Polaków. Teraz w ogóle nawet nie mają ecoPayz i na Polaków się wypięli. Czy tak robi poważny bukmacher? :)

   Betsson i betsafe to mocno przeciętne kursy. Mam podgląd do statystyk i prawie nikt tam nie gra, kto przechodzi przez moją stronę. Poza tym rok ich nie było na polskim rynku. To też niepoważne.

   Dafabet też zrobił się niedostępny dla Polaków. Mam z nimi perturbacje od roku jak chodzi o prawidłowe wyliczanie prowizji partnera. To też nie jest poważne podejście. A rzeszy graczy też nie przyciągają.

   Uważam, że Expekt jest lepszy od każdego z tych bukmacherów osobno, biorąc pod uwagę wszystkie najważniejsze czynniki.

   Oczywiście nie ma wysokich kursów, ich zakłady live nie powalają. 
   Dlatego nie jest to bukmacher dla każdego.
   Jest to sprawa indywidualna i jeśli tobie bardziej odpowiada Unibet, betsson, betsafe czy dafabet, to mnie to nie dziwi ;)

   Gdyby był 1 najlepszy bukmacher na rynku, to nie pojawialiby się ciągle nowi :)

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 78.10.***.***
   15-05-2018 13:57 (wt)

   Unibet, Betsson, Betsafe, Dafabet tu opisane maja noty dużo niższe (6.0/6.5) a dużo lepiej się prezentują kursowo i pod wieloma innymi wzgledami

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 78.10.***.***
   14-05-2018 16:37 (pon)

   chyba troche admina ponioslo z tym 8/10. Zgadzam sie ze sa wiarygodni i wyplacalni, ale kursy maja przecietne, a bonusy ciezkie do obrocenia

   Odpowiedzi: 1
   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (1224)
   18-04-2018 13:03 (śr)

   Na polskiej scenie zostało kilku bukmacherów. Myślę, że Expekt jest w czołówce jak chodzi o ofertę "nielegalnych" bukmacherów.

   Od lat utrzymują wysoką wiarygodność, łatwy do otrzymania bonus powitalny i wysoką jakość usług.
   Nie ma żadnych skarg dot. wypłacalności.

   Podnoszę mu ocenę z 7.0 na 8.0.

   Odpowiedzi: 2
   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 79.191.***.***
   03-03-2018 16:26 (sob)

   Bartosz K. z Siedlec działa dalej prężnie w branży typerów pod innymi nazwami i wyłudza pieniądze od nieświadomych dzieci. Ktoś powinien się tym zająć, bo ten artykuł niczego tego biednego chłopaka nie nauczył.

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (29)
   23-05-2017 10:06 (wt)

   no i doczekałem się że i mnie oszukał dostałem reload 100% do 200 zł wziąłem go ale przez weekend nie miałem czasu dużo obstawiać i teraz wchodzę a bonus przeterminowany bo ważny był tylko 5 dni ! nie było żadnej wzmianki o terminie więc myślałem że standardowo 30 dni rozmowa na chacie nic nie dała czyli złodzieje 

   0 1 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (10)
   11-04-2017 12:16 (wt)

   Potwierdzam komentarz anonima , do mnie tez wysłał emaila z propozycją pakietu .Nie odpisałem... Zenada

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  Logowanie

  W celu zalogowania się na swoje konto, wypełnij poniższy formularz. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się.  zamknij ×
  Popover Starter

  Jednorazowa oferta

  Jeżeli chcesz:

  Oferuję Ci ZA DARMO 31 minut nagrania video.


   Zgadzam się z Polityką Prywatności
  Top