ARTYKUŁ

  forum.bukmacherskie.com

  ocena SureBety.pl
  Ty też oceń artykuł
  Ocena: 3,6/5
  Głosów: 5
  Aby ocenić artykuł, musisz się zalogować.

  forum.bukmacherskie.com to forum nastawione na zysk dla właściciela, a nie na graczy. Panuje wszechobecna komercja i cenzura, a niewygodne komentarze krytykujące głównych bukmacherów czy moderatorów są na bieżąco usuwane.

  Fakty dotyczące forumbukmacherskie.com

  ojciec-chrzestny-avatar.jpgAvatar admina FB

  Forum.bukmacherskie.com zostało założone w 2005 roku i jest największym polskojęzycznym forum o tematyce bukmacherskiej. Mają zarejestrowanych ponad 110,000 loginów, z czego teoretycznie aktywnych ponad 7,500. Na forum opublikowano około 2,000,000 postów.

  Forum.bukmacherskie.com jest postawione na oprogramowaniu vBulletin. W ten sposób wybrane słowa napisane przez użytkowników są cenzurowane. Nazwy prawie wszystkich bukmacherów po opublikowaniu postu są zamieniane na linki partnerskie i kierują do stron bukmacherów.

  Forum prowadzone jest przez 3 administratorów: Marcin-Odra, Lucas i greenvoice. W praktyce forum prowadzi Marcin-Odra. Osoby "niewygodne", które mają inne zdanie niż administracja są banowane. Dotyczy to: 

  • promowania innych stron, 
  • pisania negatywnych komentarzy na temat bukmacherów-partnerów
  • krytykowanie działań moderatorów itp.
  Forum dopuszcza wstawianie avatarów o podtekście seksualnym.

  W dniach 10-14 lipca 2014 administrator forum organizował VI zlot w Skorzęcinie. Na poprzedni piąty zlot zapisało się 29 osób.

  Zalety forum.bukmacherskie.com

  • organizowane są konkursy i promocje
  • na forum można liczyć na pomoc doświadczonych graczy
  • możliwość nawiązania wirtualnych znajomości z innymi graczami/typerami
  • forum ma bogatą bazę linków
  • jest strefa zamknięta (nie wiem jakiej jakości)
  • organizowane co roku zloty forumowiczów
  • ładna szata graficzna

  Wady forum.bukmacherskie.com

  • dane użytkowników wyciekły ostatni raz w 2014 roku
  • forum jest nastawione w dużej mierze na zysk właściciela, a nie na graczy
  • panuje wszechobecna cenzura - frywolne banowanie, czytanie prywatnych wiadomości przez moderatorów itp.
  • posty są usuwane, jeśli wyrażają inne zdanie niż administracja
  • moderatorzy są jak święte krowy: w każdej chwili mogą dać komukolwiek bana
  • banują forumowiczów, którzy typują na innych forach (np. wszyscy z betsample zostali usunięci)
  • administracja forum zajmuje się tylko nagłaśnianiem nowych promocji bukmacherskich oraz umieszczaniem linków referencyjnych
  • żaden z bukmacherów nie jest rzetelnie opisany
  • bywają niekompetentni moderatorzy działów, którzy nie znają się dobrze na dyscyplinie, której dział administrują
  • brak kultury osobistej ze strony użytkowników jak i moderatorów w wielu tematach
  • na forum wypowiada się wielu amatorów, nie mających pojęcia o bukmacherce
  • czasami forum nie działa przez problemy z serwerem

  Moja opinia o forum.bukmacherskie.com

  Na początku zaznaczę, że forum.bukmacherskie.com jest dla mnie konkurencją i vice versa. Dlatego nie jestem w 100% obiektywny pisząc ten artykuł. Aby niniejszy opis był bardziej obiektywny, poprosiłem o pomoc przy opisie jednego z forumowiczów, który jest stałym bywalcem forum.bukmacherskie.com.

  Z mojej perspektywy mają solidnie zbudowaną machinę zarabiania na graczach. Dobra nazwa domeny i wczesny start dał im sporą przewagę nad konkurencją. Z braku lepszych alternatyw pewnie jest to dobre miejsce dla wielu graczy mimo jego wad.

  Pomagałem tam innym graczom w dziale surebetów. Zostałem zbanowany. Nie jestem tam mile widziany. Banują regularnie wielu niewygodnych graczy. Niemniej jest też kilku porządnych moderatorów jak np. Ramzesa (zorganizował akcję "szlachetna paczka").

  Często spotykałem się z chamstwem czy wulgarnymi odzywkami ze strony innych użytkowników forum. Doświadczyłem tego zwłaszcza w dziale tenisa. Poziom konwersacji zwykle jest niski, jak się tego można spodziewać. Inteligentne i rzeczowe komentarze giną w gąszczu paplaniny dzieciaków, którzy kipią sarkazmem. Jako administrator strony wiem jednak jak trudno nad tym zapanować i trzeba się do tego przyzwyczaić, nie dając się sprowokować.

  Administratorzy forum.bukmacherskie.com ograniczają się do banowania, nadzorowania i wklejania nowych promocji

  Jest to jedna z tych stron, gdzie właścicielom mocno NIE zależy na zyskach graczy.
  Czy na pewno chcesz wspomagać finansowo takich ludzi, rejestrując się przez ich linki partnerskie? :)

  Mimo wszystko muszę przyznać, że jest to najlepsze forum bukmacherskie polskojęzyczne w 2016 roku. Ale stworzę lepsze na SureBety.pl.

  Liczę na Wasze pozytywne i negatywne komentarze.

  Ostatnia aktualizacja: 12.12.2016

  Ty też oceń artykuł
  Ocena: 3,6/5
  Głosów: 5
  Aby ocenić artykuł, musisz się zalogować.


  Tagi:forum 
   


  Nie jesteś zalogowany.
  ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.

  Captcha

  Komentarze (31)  • anonim IP: 77.112.**.***
   10-01-2017 13:28 (wt)

   od pół roku coraz więcej hejtu i trollingu na surebety

   strona obiera zły kierunek

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 5.2.**.**
   10-01-2017 11:14 (wt)

   Odradzam korzystania z tego forum, ludzie z branży dobrze wiedzą o co chodzi i kim jest administracja/moderacja tego forum. Tam w ciągu ostatnich lat wiele razy wyciekła baza danych klientów, a wygląda to w ten sam sposób zawsze, ze później otrzymujemy phishing pod Unibet, czy skrill. Zawsze to samo, więc ciagle ta sama grupa osób okrada bazę danych i zawsze poluje na Unibet czy skrill. Widać potrafią stworzyć fałszywy e-mail tylko pod te dwie firmy. Ostatnio pojawiły się pseudo e-maile że skrilla. Czy ktoś wierzy że tak marni przestępcy którzy fałszują e-maile tylko od unibetu i skrila na palę cały czas by powtarzali ten sam atak i tak kilkanaście razy? To raczej nie jest przypadek a celowe działanie! A przynajmniej na takie wygląda... Kolejna sprawa afera z 04.2016 tj fbuk.com i Ban dla K@mila. Administrator Marcin Odra wspólnie przejęli forum, jednak Odra w tajemnicy się "rozmyslil" i wystawił K@mila i oddał forum właścicielowi z Rosji licząc na "awansik". Dwóch pseudo jeźdźców bez głowy. Na forum jako admin, ale nie udzielający się jest brat K@mila. Czy warto ufać tym ludziom? No pewnie że nie! Moderacja z tego forum to zwykle bezrobotne "dzieciaki" co w głowie wiele nie mają, a maja dostęp do wrażliwych danych, a czemu? Bo nikt normalny za 50 złoty by nie był moderatorem takiego projektu. Dwóch bezrobotnych ze wsi @ Macko18 i @ Ted. Forum dla właściciela zarabia duże pieniądz (dziesiątki tysięcy złotych). Zysk mają z tego administratorzy. Co mają klienci? Konkurs Typ Dnia za 150 pln miesięcznie i konkursy od buków za 20-50 pln. To jest poważne? Oni tam cały czas pilnują aby nikt przypadkiem nie zarobił czy nie promował swego biznesu. To tylko i wyłącznie forum bukmacherskie com ma zarobić i nikt więcej, a ludzie nieświadomie im ciągły ruch nakręcają, nie zauważając komu tak naprawdę sluza. Nic dziwnego że się nabierają, jak potrafili lyknac mit inwestycji w złoto w Amber Gold. Teraz najważniejsze charakter i mentalność ludzi prowadzących forum bukmacherskie com widać jak na dłoni. Wszyscy tam się obawiają że ktoś namierzyć ich przelewy wpłaty i logi do zagranicznych bukmacherów. No tak, ale najprostszym sposobem jest ustalenie logów z forum bukmacherskie com bo tam się przyznaje cię do gry z obszaru RP. A taki Odra Maćko czy Ted bez problemu na widok odznaki wszystko odda i to na nich trzeba uważać. Jak się czegoś człowiek ma obawiać, to nie pisze o tym otwarcie w takim miejscu u takich ludzi. Prawdopodobieństwo ze oni sprzedadzą wszystkie dane służbom jest duże. A widać jak na dłoni ze te nasze służby ścigają aktualnie niewinnych ludzi ciężko pracujących, a afery z defraudacja mlrd zł sa nietykane. Myślcie Ludziska!

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 89.230.***.***
   31-08-2016 23:02 (śr)

   Najładniejszy wygląd to chyba ma teraz www.forumbukmacherskiepol.com ale coś ciężko im idzie rozkręcenie forum 

   17 14 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 193.150.**.*
   09-04-2016 22:15 (sob)

   Byłem tam stałym bywalcem jakieś 2-3 lata temu, ale tak jak piszesz nie ma tam za grosz szacunku dla ludzi. Moderacja robi co chce, administratorzy zachowują się jak dzieci, bany i ostrzeżenia lecą za byle co. Stali "płatnicy", że tak ich określę mają pozwolenie na wszystko, a w szczególności już moderatorzy, którzy bez konsekwencji łamią regulamin i nic z tego powodu im nie grozi.

   Byłem głównie użytkownikiem działu tenisa, gdzie każdy pisze co chce, jest to jeden z popularniejszych działów tych "niszowych" sportów, a bałagan tam panuje do dnia dzisiejszego. Moderacja zmieniała się co chwila, a nikt nad działem do dzisiaj nie zapanował. Mimo, że jest to największe polskie forum bukmacherskie to znaleźć tam coś porządnego (co mnie interesuje) jest trudne. Tylko kilka osób w dziale tenisa ma pojęcie o czym pisze, a tak to po prostu wróżenie z fusów.

   Podsumowując, nie żałuję że zaprzestałem się tam udzielać, ba nawet odradzałbym każdemu nowemu i szukał innego miejsca, które może być dla niego o wiele ciekawsze. Wypromowali się na domenie i tylko tyle, bo grafikę jak to określiłeś "ładna" to do standardów XXIw. im daleko.

   Wreszcie ktoś otwarcie opisał mocną opinię na ich temat i w większości się zgadzam,

   Arces

   55 52 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (981)
   09-04-2016 18:54 (sob)

   Admin Marcin-Odra napisał profesjonalnie i wystarczająco.
   Cieszę się, że konkurencja wraca do życia, bo da mi to motywację do dalszej i cięższej pracy :)

   Drodzy Użytkownicy forum.bukmacherskie.com!

   Przepraszamy wszystkich użytkowników forum za ostatnie problemy i niedogodności.
   Przyczyną ostatnich zawirowań jest konflikt prawny, który został właśnie wyjaśniony. 

   Wszystkie wasze dane były i są bezpieczne. Mimo informacji w sieci nie doszło do żadnego włamania czy wycieku bazy danych w niepowołane ręce. 

   Dużo osób pisało do nas dlaczego nie poinformujemy konkretnie co się dzieje. Dla dobra funkcjonowania forum i postępowania nie mogliśmy udzielać żadnych informacji. Prosimy to uszanować. Artykuły na konkurencyjnych stronach to nic innego jak zwykłe plotki.

   Mogą pojawić się drobne problemy techniczne za które przepraszamy i prosimy zgłaszać je w tym temacie.

   Liczymy na Waszą wyrozumiałość.

   Pozdrawiamy
   FB Team

   http://forum.bukmacherskie.com/f16/komunikat-dotyczacy-forum-bukmacherskie-com-131888.html

   45 42 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (92)
   09-04-2016 17:43 (sob)

   Stary administrator na forum K@mil dostał bana natomiast pojawił sie nowy administrator greenvoice.

   49 44 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (92)
   07-04-2016 21:58 (czw)

   forum.bukmacherskie.com przejęło domenę fbuk.com więc chyba powrócą

   50 52 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 81.161.***.**
   06-04-2016 15:59 (śr)

   uzytownikow forum.bukmacherskie.com na czas braku 'istnienia' forum zapraszam na dntb.pl. Utworzylem to forum w styczniu, gdy zaczely sie problemy z dyskusjami na tematy bukmacherskie. Na forum istnieje tylko jeden temat - tak jak brzmi rozwiniecie adresu - dyskusje na tematy bukmacherskie. Zapraszam.

   60 42 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  Logowanie

  W celu zalogowania się na swoje konto, wypełnij poniższy formularz. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się.  zamknij ×
  Popover Starter

  Jednorazowa oferta

  Jeżeli chcesz:

  Oferuję Ci ZA DARMO 31 minut nagrania video.


   Zgadzam się z Polityką Prywatności
  Top