SureBety – wszystko o zakładach bukmacherskich

  ARTYKUŁ

  forum.bukmacherskie.com

  ocena SureBety.pl
  Ty też oceń artykuł
  Ocena: 3,13/5
  Głosów: 8
  Aby ocenić artykuł, musisz się zalogować.

  forum.bukmacherskie.com to forum nastawione na zysk dla właściciela, a nie na graczy. Panuje wszechobecna komercja i cenzura, a niewygodne komentarze krytykujące głównych bukmacherów czy moderatorów są na bieżąco usuwane.

  Fakty dotyczące forumbukmacherskie.com

  ojciec-chrzestny-avatar.jpgAvatar admina FB

  Forum.bukmacherskie.com zostało założone w 2005 roku i jest największym polskojęzycznym forum o tematyce bukmacherskiej. Mają zarejestrowanych ponad 110,000 loginów, z czego teoretycznie aktywnych ponad 7,500. Na forum opublikowano około 2,000,000 postów.

  Forum.bukmacherskie.com jest postawione na oprogramowaniu vBulletin. W ten sposób wybrane słowa napisane przez użytkowników są cenzurowane. Nazwy prawie wszystkich bukmacherów po opublikowaniu postu są zamieniane na linki partnerskie i kierują do stron bukmacherów.

  Forum prowadzone jest przez 3 administratorów: Marcin-Odra, Lucas i greenvoice. W praktyce forum prowadzi Marcin-Odra. Osoby "niewygodne", które mają inne zdanie niż administracja są banowane. Dotyczy to: 

  • promowania innych stron, 
  • pisania negatywnych komentarzy na temat bukmacherów-partnerów
  • krytykowanie działań moderatorów itp.
  Forum dopuszcza wstawianie avatarów o podtekście seksualnym.

  W dniach 10-14 lipca 2014 administrator forum organizował VI zlot w Skorzęcinie. Na poprzedni piąty zlot zapisało się 29 osób.

  Zalety forum.bukmacherskie.com

  • organizowane są konkursy i promocje
  • na forum można liczyć na pomoc doświadczonych graczy
  • możliwość nawiązania wirtualnych znajomości z innymi graczami/typerami
  • forum ma bogatą bazę linków
  • jest strefa zamknięta (nie wiem jakiej jakości)
  • organizowane co roku zloty forumowiczów
  • ładna szata graficzna

  Wady forum.bukmacherskie.com

  • dane użytkowników wyciekły ostatni raz w 2014 roku
  • forum jest nastawione w dużej mierze na zysk właściciela, a nie na graczy
  • panuje wszechobecna cenzura - frywolne banowanie, czytanie prywatnych wiadomości przez moderatorów itp.
  • posty są usuwane, jeśli wyrażają inne zdanie niż administracja
  • moderatorzy są jak święte krowy: w każdej chwili mogą dać komukolwiek bana
  • banują forumowiczów, którzy typują na innych forach (np. wszyscy z betsample zostali usunięci)
  • administracja forum zajmuje się tylko nagłaśnianiem nowych promocji bukmacherskich oraz umieszczaniem linków referencyjnych
  • żaden z bukmacherów nie jest rzetelnie opisany
  • bywają niekompetentni moderatorzy działów, którzy nie znają się dobrze na dyscyplinie, której dział administrują
  • brak kultury osobistej ze strony użytkowników jak i moderatorów w wielu tematach
  • na forum wypowiada się wielu amatorów, nie mających pojęcia o bukmacherce
  • czasami forum nie działa przez problemy z serwerem

  Moja opinia o forum.bukmacherskie.com

  Na początku zaznaczę, że forum.bukmacherskie.com jest dla mnie konkurencją i vice versa. Dlatego nie jestem w 100% obiektywny pisząc ten artykuł. Aby niniejszy opis był bardziej obiektywny, poprosiłem o pomoc przy opisie jednego z forumowiczów, który jest stałym bywalcem forum.bukmacherskie.com.

  Z mojej perspektywy mają solidnie zbudowaną machinę zarabiania na graczach. Dobra nazwa domeny i wczesny start dał im sporą przewagę nad konkurencją. Z braku lepszych alternatyw pewnie jest to dobre miejsce dla wielu graczy mimo jego wad.

  Pomagałem tam innym graczom w dziale surebetów. Zostałem zbanowany. Nie jestem tam mile widziany. Banują regularnie wielu niewygodnych graczy. Niemniej jest też kilku porządnych moderatorów jak np. Ramzesa (zorganizował akcję "szlachetna paczka").

  Często spotykałem się z chamstwem czy wulgarnymi odzywkami ze strony innych użytkowników forum. Doświadczyłem tego zwłaszcza w dziale tenisa. Poziom konwersacji zwykle jest niski, jak się tego można spodziewać. Inteligentne i rzeczowe komentarze giną w gąszczu paplaniny dzieciaków, którzy kipią sarkazmem. Jako administrator strony wiem jednak jak trudno nad tym zapanować i trzeba się do tego przyzwyczaić, nie dając się sprowokować.

  Administratorzy forum.bukmacherskie.com ograniczają się do banowania, nadzorowania i wklejania nowych promocji

  Jest to jedna z tych stron, gdzie właścicielom mocno NIE zależy na zyskach graczy.
  Czy na pewno chcesz wspomagać finansowo takich ludzi, rejestrując się przez ich linki partnerskie? :)

  Mimo wszystko muszę przyznać, że jest to najlepsze forum bukmacherskie polskojęzyczne w 2016 roku. Ale stworzę lepsze na SureBety.pl.

  Liczę na Wasze pozytywne i negatywne komentarze.

  Ostatnia aktualizacja: 12.12.2016

  Ty też oceń artykuł
  Ocena: 3,13/5
  Głosów: 8
  Aby ocenić artykuł, musisz się zalogować.


   


  Nie jesteś zalogowany.
  ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.


  Komentarze (41)  • anonim IP: 191.96.**.**
   14-10-2017 08:11 (sob)

   Główny Admin Marcin-Odra wylapal "Cichego Bana" na forum bukmacherskie com. Dla niepoznaki pojawił się komunikat, że "podziękowano" mu za współpracę i przyznano jako "nagrodę pocieszenia" statut "Forum VIP" na pożegnanie. Jego konto zostało zablokowane. Pa pa Marcinku!

   Odpowiedzi: 1
   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 188.116.**.**
   08-07-2017 07:15 (sob)

   Na forum blokują za Spam przy pierwszej odpowiedzi po rejestracji. Ale! Po rejestracji nie możliwo wysłać wiadomość z linkami i to oznacza że Spam nie jest możliwy.
   Szmira a nie forum.bukmacherskie)

   1 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 85.203.*.**
   09-04-2017 10:14 (nd)

   Odradzam korzystania z tego forum. Kilka dni temu był tam użytkownik o loginie Hazard. Jest to konto Urzędu Skarbowego. Ten człowiek poczęstował w użytkowników forum naiwna historią. W dziale o Ustawie Hazardowej napisał że jest że Szczecina i ze wygrał kilka milionów w bet-at-home (co jest realnie nie możliwe). Wklejal dokumenty screeny w linkach, a wygrywał tak przez kilka lat co jest nierealne w takim Buku. Opisywał swój sposób działania i jak się będzie bronil przed U.S że się nie przyzna, tyle że ujawniając dokumenty i podając szczegółowe dane i miejsce sprawy w Szczecinie przyznał się publicznie do wszystkiego. Jeszcze podawał sposób jak zmieniać IP co było kolejna bzdurą. Temu pracownikowi z Urzędu Skarbowego chodziło tylko aby zainteresować ludzi i wywołać wielkie WoW ta sytuacją. Ludzie bez namysłu klikali w te linki jakie umieszczał z tymi niby dowodami swoich wygranych i dokumentach (nie wiem po co ktoś kto jest w takiej sytuacji zamieszczał by takie dane i się ujawnial). URZAD SKARBOWY poznał adresy IP ludzi którzy weszli na prywatne linki owego Agenta Skarbowego i w ten sposób mogą sprawdzić cała historię działalności w sieci tych osób jak i dane osobowe itp. Od operatora otrzymają historię a tam logowania na adresy e-mail, konta Bukmacherskie, platnicze itp. Administrator tego forum został poinformowany o tym a nic nie zrobił, a jedynie usunął ostrzeżenie o Agencie Skarbowym. Uważajcie na to forum, nie logujcie się, nie bierzcie udziału w dyskusjach itp itd. Aktualnie forum Bukmacherskie nic nie zarabia. Odeszła większość załogi bo forum nie zapłaci im już nawet 50 pln. Zostali sami gimnazjaliści typu @ Macko18, a bezrobotny @ Ted dał sobie spokój z forum. Administrator @ Marcin-Odra już raz pokazał co zrobi dla pieniędzy. Dane użytkowników mogą być przekazane bądź sprzedane jakiemuś podmiotowi. Przypominam że wiele razy dane IP i adresy e-mail wyciekły do przestępców, z tad kradzież środków z kont użytkowników. To jest udokumentowane, jak i kradzież bazy danych przez samego Administratora @ Marcin-Odra, później założenie fbuk i powrót na forum. Jeżeli ktoś się obawia wycieku własnych danych czy IP to w pierwszej kolejności może w tym pomóc forum bukmacherskie. To forum aktualnie nie zarabia nic a szuka ostatniego zastrzyku gotówki, więc radzę uważać. Kiedyś zarabialo kosztem użytkowników, nie dajac nic w zamian, a teraz też to zrobi wykonując ostatni decydujący ruch. Osoby które moderuja to forum są zwykłymi dzieciakami, które i tak siedzą w domu przed komputerem. Robią to dla podniesienia własnego morale. Takimi ludźmi steruje @ Marcin-Odra bo tylko oni mu zostali. Nie należy takim ludziom powierzać własnej tożsamości i mieć jakiegokolwiek kontaktu bo przy tylu już numerach ostatni może być tragiczny. Na początku wpisu przedstawiam ich działalność, jak pomagają Agentowi Urzędu Skarbowego, więc już się zaczyna sprzedaż użytkowników, zresztą te forum zawsze miało taki charakter, a nie inny.

   1 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 5.184.***.**
   27-02-2017 09:45 (pon)

   CD komentarza.

   Polecam również dopisać że usuwa się wypowiedzi które opisują działalność najaktywniejszych użytkowników forum którzy są oszustami (do niedawna admini chronili również oszusta magika a obecnie aka_shakala), użytkownikom którzy mają po x tys punktów reputacji nie możesz nawet zwrócić uwagi nawet gdy masz rację, bo od razu takie posty są kasowane. Wypowiedzi na tym forum nie można brać na serio, bo wszystko jest na bieżąco monitorowane i zostają wypowiedzi tylko poprawne tzn. te które pasują administracji i nie psują im biznesu.

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 5.184.***.**
   27-02-2017 09:17 (pon)

   Te forum to porażka, panuje tam cenzura i inwigilują wiadomości PW. Wypowiedzi które nie pasują moderatorom FB są usuwane a konta banowane. Np wypowiesz się negatywnie o buku którego oni mocno promują to usuną komentarz i możliwe że również zbanują konto.

   Ostatnio pojawił się temat o rodzynku forum bukmacherskiego Aka_Shakalu i jego przekrętach które robi. Jak pojawiły się twardsze dowody na jego przekręty to admini szybko usunęli temat i zablokowali niewygodne konta. Przecież oni jawnie promują oszustów kosztem użytkowników - nieważne czy buk którego promują wypłaca ważne że mają prowizję. Tak samo z forumowymi oszustami którym dodatkowo przymyka się oko na to że mają po kilkanaście kont na forum. Konto się tam przyda na pewno ale forum nie nadaje się do rzeczowej dyskusji na żaden temat.

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 178.235.***.**
   21-02-2017 15:28 (wt)

   haha dobre, wszedłem na ten adres i nie wiedziałem czy się śmiać czy płakać. Słaba reklama, jakiegoś nędznego forum dla gimbusów.

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (24)
   08-02-2017 00:18 (śr)

   Jest tam kilku wartościowych forumowiczów. Znajdą się też totalni idioci jak V*****, K****, W***, oraz wiele innych multikont np. S********. Administracja jest aż nadto pobłażliwa dla niektórych osób.

   Skutecznych typerów tam ze świecą szukać trzeba, a jak jest na forum Surebety? Kogo Krzysztofie polecasz?

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 77.112.**.***
   10-01-2017 13:28 (wt)

   od pół roku coraz więcej hejtu i trollingu na surebety

   strona obiera zły kierunek

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  Logowanie

  W celu zalogowania się na swoje konto, wypełnij poniższy formularz. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się.  zamknij ×
  Popover Starter

  Jednorazowa oferta

  Jeżeli chcesz:

  Oferuję Ci ZA DARMO 31 minut nagrania video.


   Zgadzam się z Polityką Prywatności
  Top