SureBety – wszystko o zakładach bukmacherskich

  ARTYKUŁ

  intertops

  Ocena SureBety.pl *
  3,5 / 10
   

  bonus w Intertops 25% do 100$

  intertops-banner

  ZAREJESTRUJ SIĘ

  Fakty dotyczące Intertops

  Intertops jest amerykańskim bukmacherem i został założony w 1983 roku. W Internecie jest od 1996. Bukmacher ma SBR ranking B+ .

  Intertops.com jest licencjonowany przez władze Antigua and Barbuda i Kahnawake/Quebec.

  Strona jest zarządzana przez International Gaming & Entertainment Ltd. Minimalna stawka to
  • USD, AUD, CAD, EUR, GBP and SFR: 1.00
  • DKR, HKD, MOP, NKR, RMB and SKR: 5.00
  i wcale nie jest najniższa na rynku jak twierdzą.

  Intertops pozwala na jedną wypłatę w miesiącu bez prowizji poprzez przelew bankowy. Więcej wypłat powoduje naliczenie opłaty $30.00+1%. Wypłata nieobróconego przynajmniej raz depozytu powoduje naliczenie prowizji 10%.

  Intertops o sobie

  Intertops.com akceptowało pierwsze światowe zakłady online i jest nadal jednym z największych światowych stron z zakładami sportowymi, kasynem, pokerem i grami. Strona oferuje ponad 4,000 zakładów dziennie dla fanów każdego rodzaju sportu i chwali się usatysfakcjonowanymi klientami w ponad 180 krajach.

  Przez ostatnie 3 lata Intertops.com wypłacił ponad 500 milionów dolarów wygranych swoim klientom na całym świecie. Firma oferuje najmniejsze minimalne stawki w Internecie i zbudowała reputację jako niezawodny i poważny partner dla wszystkich typów entuzjastów zakładania się.

  Zalety Intertops

  • bukmacher NIE potrąca 12% od wygranej na podatek
  • wysoki B+ ranking SBR
  • jedne z najlepszych kursów na baseball (marża 2-3%)
  • jest bonus dla nowych graczy
  • support odpowiada lepiej niż wyczerpująco
  • mają program lojalnościowy
  • zakłady bukmacherskie na żywo
  • przejrzysta strona
  • jest pole wyszukiwania zakładu

  Wady Intertops

  • brak tłumaczenia strony na język polski
  • słabe kursy na piłkę nożną (marża na poziomie 12-13% dla 3-torowych zakładów, 10% dla 2-torowych)
  • słaba oferta zakładów przedmeczowych i na żywo
  • wysokie wymagania bonusu
  • bardzo niskie limity
  • prowizje przy wpłatach przez Skrill

  Warunki bonusu w Intertops

  Bonus 25% do 100$

  Pełne warunki poniżej. W skrócie: oferta bonusu 25% do 100$. Należy się zapisać, złożyć depozyt i wysłać email. Wszystko do 48h od rejestracji. Wymagany jest obrót 8 razy po dowolnym kursie!

  Please note the bonus rules: The 25% bonus offer up to $100 is for new Intertops customers only. This bonus has to be requested by e-mail within 48 hours after the sign-up and after the first deposit has been made. Please send an e-mail to bet@intertops.eu (Subject: 25% Sportsbook Sign-up Bonus) and state your username. The bonus will be credited within 24 hours after the request.

  Only one bonus per account/person given, the maximum amount is $100. This bonus offer is only valid for new Sportsbook customers (IP and postal address) in the USA, Canada, Germany, Austria and Switzerland. Bets on any “no juice” game do not meet the wagering requirements. The Sportsbook sign-up bonus cannot be combined with any other deposit bonus promotion or the Poker sign-up promotion.

  Customers shall be permitted to withdraw funds only if the bonus and the deposit that caused the bonus were rolled-over 8 times in the Sportsbook.

  Rule 2.7 applies (All bonuses awarded to customers by Intertops shall be considered as betting credits only. Intertops reserves the right to audit all requests for withdrawals, to reclaim any bonuses or winnings that have been accorded prior to a failed audit and to alter or discontinue a promotion at any time for any reason whatsoever, without notice. If a customer takes money out of his/her account and places it back into his/her account, this will not be eligible for a re-deposit bonus.).

  Please note, that you can only take advantage of one sign up offer – either the $20 free bet or the 25% deposit bonus.

  100% Freebet

  Nowi klienci którzy zdeponują postawią pierwszy raz w zakładach sportowych przynajmniej 20USD otrzymają freebet token aż do wartości 20USD. Ten 20USD freebet token musi zostać w całości postawiony w ciągu 30 days.

  Aby móc zlecić wypłatę, kwota freebet tokena musi zostać postawiona przynajmniej 16 razy w zakładach sportowych, inaczej kwota freebet tokena zostanie usunięta z konta klienta przed wypłatą. Przysługuje tylko jeden freebet token na klienta. Unieważnione zakłady i zrefundowane nie kwalifikują się jako postawione pieniądze. Zastosowanie mają warunki i regulamin Intertops.com.

  10% Wtorek/Czwartek Bonus

  Przetłumaczę tylko dla Tuesday=Wtorek, bo bonus Thursday=Czwartek to prawie to samo. Różni się tylko pogrubionymi (poniżej w oryginalnym tekście) szczegółami. Więc lepiej wpłacać w czwartek :)

  Przez cały sezon MLB oferujemy niesamowity 10% Bonus w każdy wtorek aż do 50USD na wszystkie depozyty z wyjątkiem karty kredytowej!

  Wszystko co musisz zrobić by potwierdzić bonus to wysłać e-mail do nas na bet@intertops.com (Temat: 10% Tuesday bonus) w ciągu okresu trwania promocji i twoja DARMOWA dodawkowa gotówka będzie przyznana na twoje konto natychmiast.

  Maksymalna kwota wypłacanego bonusu na klienta to 50USD dla kont zakładów Intertops.com z balansem konta mniejszego niż 200USD i BEZ wypłat w ciągu ostatnich 28 dni. Ta oferta NIE jest ważna dla depozytów z użyciem karty kredytowej. Kwota bonusu będzie przyznana tylko po otrzymaniu e-maila żadającego bonusu w ciągu okresu promocji. Ta promocja jest otwarta od 00:01 AM EST każdego wtorku do 11:59 PM EST każdego wtorku.

  Stosuje się Zasadę 2.7:
  Klienci otrzymają zezwolenie na wypłatę środków tylko jeśli bonus i depozyt który spowodował bonus zostaną obrócone 6 razy w Zakładach Sportowych, dopóki nie zostanie podane.
  Przykład: W przypadku gdy Intertops.com przyznał 10% bonus i klient zdeponował $100.00, klient musi w sumie postawić za przynajmniej $660.00 w Zakładach Sportowych, żeby móc uzyskać prawo do zlecenia wypłaty.

  Moja opinia o Intertops

  Intertops bardzo mi przypomina Interwetten. Niskie limity, wysokie wymagania bonusu. Jest nawet gorszy w kursach i ofercie. Jak widać z komentarzy robią różnych wielkości promocje, więc może warto poczekać na jakąś okazję na rozpoczęcie nowego sezonu czy coś w tym stylu.

  Używają typowych tekstów: "jednym z największych", "dostępny w ponad 180 krajach" (jak przez Internet, to oczywiste przecież, nie?). Takie lanie wody, bo co tu więcej napisać o słabej firmie bukmacherskiej żeby przyciągnąć graczy? :)

  Jak założyć konto w Intertops

  • kliknij banner lub link poniżej
  • kliknij w lewym górnym rogu "Special Offers" tuż pod "Sportsbook"
  • wybierz interesujący cię bonus i zapoznaj się z warunkami jego przyznania
  • aby założyć konto kliknij w lewym górnym rogu "SING UP"
  • jeśli któryś z bonusów wymaga wpisania kodu, wpisz go w formularzu obok "Bonus code"
  • pola "Friend's user name or email address" i "Affiliate Code" pozostaw puste

  Bukmacher Intertops

  ZAREJESTRUJ SIĘ

  UWAGA:
  W trosce o jakość i wiarygodność opinii na stronach bukmacherów negatywne komentarze wymagają uzasadnienia, a komentarze anonimów będą usuwane.

  Ostatnia aktualizacja: 15.06.2013

  3,5 / 10
   


   


  Nie jesteś zalogowany.
  ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.


  Komentarze (18)  • (178)
   12-08-2017 22:36 (sob)

   Wiec to co napisalem over , under i na co kasa jest dobrze, żebyście prosto mogli zrozumieć jak widzieć też fixa.

   Ty sam masz problem z dostrzeżeniem fixa. Podałeś kilka propozycji, z których większość to były błędne przypuszczenia. Rozumiem, gdybyś typował 9/10 fixów, ale Ty po prostu strzelasz. To już rachunek prawdopodobieństwa daje większe szanse przy grze typów o kursach 1,80 (a Ty z kursami nie szalejesz). 

   Szacunek dla tych co docenili mój wkład !!!

   Niezła buta, jak na kogoś, kto pokazał się z bardzo słabej strony.
   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (1)
   12-08-2017 19:57 (sob)

   Kończ waść, wstydu oszczędź

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (1)
   07-05-2017 21:21 (nd)

   Dałem to na rozum fixowy: Mafia bez powodu nie daje pograć na odwrót dlatego wystawiają tak kase. Wiec to co napisalem over , under i na co kasa jest dobrze, żebyście prosto mogli zrozumieć jak widzieć też fixa.

    

   Pozdrawiam Żaba !

   Ps. To co uważam za słuszne odpowiadam ;)

   Szacunek dla tych co docenili mój wkład !!!

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (2)
   05-05-2017 16:44 (pt)

   Czy Żaba odpowie na pytania użytkownika syko?

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (178)
   12-04-2017 00:50 (śr)

   Opowiem Wam historie.

   Był sobie Pan Ż., który twierdził, że wie, co to tzw. fixy i jak je znaleźć. Podał 10 meczów, które uważał za "ustawione". Z 10 meczów weszło trzy (ich kursy oscylowały w granicach 1,7-2,1), co dało ujemny yield (na poziomie -40%). Pan Ż. nie mógł pogodzić się z tym, że to nie były fixy, tylko zwykłe, losowe mecze. Nadal uporczywie obstawiał przy swoim - wiedział, że to fixy, tylko tym razem "nie weszły".

   Nie mogę uwierzyć, że Pan Krzysztof dał się tak omamić i nadal widzi w Żabie jakiegoś "specjalistę". Gdzie to merytoryczne podejście, opieranie się na faktach i rzetelnych informacjach? Czy niedługo dojdziemy do sytuacji, w której za fixa będziemy uważać mecz, na którym doszło do spadków na Oddsportalu? {#emotions_dlg.laughing}

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (24)
   10-04-2017 14:45 (pon)

   Tutaj masz błąd w tekście:

   Jeśli widzisz jak tutaj 686 euro na różowym Over 2.5, tzn. że ktoś chce pograć, że będzie Over 2.5.


   Na różowym czyli, że taki wynik nie padnie, czyli, że nie będzie over 2,5 co wskazuje na typ under 2,5.
   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • kibic
   16-06-2012 10:02 (sob)
   Bonus nie dla Polaków, wyraźnie napisane w zasadach. 225 228 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • qw23
   10-09-2009 17:18 (czw)
   Jak tam wpłacić przez przelew jak tam u nich konto bankowe na złotówki w banku Raiffeisen ma iban i 18 cyfr a konta u nas mają 26 ?? 225 219 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  Logowanie

  W celu zalogowania się na swoje konto, wypełnij poniższy formularz. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się.  zamknij ×
  Popover Starter

  Jednorazowa oferta

  Jeżeli chcesz:

  Oferuję Ci ZA DARMO 31 minut nagrania video.


   Zgadzam się z Polityką Prywatności
  Top