Pobierz aplikację na system Android (projekt wstrzymany w 04.2022)

Męska dłoń obejmuje czarny telefon z niebieskim ekranem na którym jest biały kontur koperty z całością na białym tle

Powiadomienie na komórkę jest wygodne, ale potrafi być męczące, fot. ShutterStock

1. Powiadomienie e-mailowe

W 2020 roku dział “Nasze typy” został przeniesiony na serwis TypyBukmacherskie.pl (projekt wstrzymany w 04.2022), gdzie miał być dalej rozwijany (ale życie napisało inny scenariusz).

Dla każdego typera można ustawić powiadomienie mailowe.

  1. Zaloguj się na TypyBukmacherskie.pl.
  2. W prawym górnym rogu najedź na ikonkę osoby i wybierz “Powiadomienia o typach”.
  3. Zaznacz typerów do obserwowania i kliknij “Zapisz”.
  4. W momencie podania typu, otrzymasz powiadomienie emailowe (mogą być opóźnienia) lub powiadomienie w aplikacji mobilnej (bez opóźnień).

2. Dlaczego powiadomienie o typie przychodzi z opóźnieniem?

Po naszej stronie wszystko jest w porządku, to znaczy serwer wysyła natychmiastowo powiadomienia w formie e-mail i powiadomienie w aplikacji.

Aplikacja mobilna na Androida

Osoby, które mają zainstalowaną aplikację na Androida otrzymują powiadomienie od razu. Czas zależy od operatorów telefonii komórkowej, a więc powinien być bardzo szybki (chyba, że jest Sylwester i sieć jest przeciążona). Po to zrobiliśmy aplikację mobilną, aby zagwarantować wam, że powiadomienie o typie przyjdzie możliwie szybko.

Aplikacja mobilna na iPhone’a

Aplikacji na iPhone’a nie mamy i nie będziemy mieć w najbliższej przyszłości, ponieważ zrobienie i utrzymanie jej jest zbyt kosztowne. Mamy za małą społeczność zainteresowaną typami. Przeniesienie opłat na Czytelników nie wydaje nam się zasadne.

Powiadomienia e-mail

W przypadku powiadomień e-mail NIE możemy zagwarantować, że powiadomienie dotrze szybko, bo to nie zależy od nas. W przypadku e-maili zdarza się sytuacja, że email gdzieś krąży w internecie od serwera do serwera i w zależności od rodzaju skrzynki mogą się pojawić różnego rodzaju opóźnienia, na które nie mamy wpływu. W praktyce e-mail może przyjść od razu, po 5 minutach, ale czasem nawet po 1 godzinie czy dwóch. Wiele typów będzie po takim czasie już “nie do zagrania”.

W przeszłości mieliśmy problemy ze skrzynką gmail.com, ponieważ miała ona najbardziej restrykcyjne filtry antyspamowe.

W sytuacji gdy korzystasz z gmail.com mogę doradzić albo założenie skrzynki https://proton.me (dobra skrzynka w Szwajcarii, która dba o anonimowość użytkowników lepiej niż google) albo zainstalowanie aplikacji na Androidzie (urządzenie mobilne Samsung).

Pobierz aplikację na system Android (nieaktywna od 04.2022)

3. Ustawienia skrzynki pocztowej

Jeśli z jakiegoś powodu nie chcesz korzystać z naszej aplikacji, zadbaj o odpowiednie ustawienia odbioru e-maili w twoim programie pocztowym lub przeglądarce.

Warto ustawić częste sprawdzanie e-maili. W programach typu Thunderbird czy Outlook minimalny zakres to “co 1 minutę”.

W programie Thunderbird znajdziesz tą opcję pod: Narzędzia → Konfiguracja kont → Konfiguracja serwera → Sprawdzaj czy nadeszły nowe wiadomości co 1 minut.

W niektórych skrzynkach możesz ustawić powiadomienie o nowych emailach na pulpicie.

4. Powiadomienia e-mailowe z forum

Niektórzy wciąż korzystają z for internetowych, gdzie istnieje możliwość subskrypcji tematów. Wybierając tą opcję masz możliwość bycia na bieżąco z tematami, które Cię interesują. Wartymi uwagi są tematy zawierające typy.

Wejdź na interesujący cię temat. Nad pierwszym postem, w każdym z tematów na forum, widnieje napis Narzędzia tematu. Po kliknięciu w niego wybierz Subskrybuj ten temat. Następnie pozostaje wybór częstotliwości wysyłania maili w Ogólne ustawienia. Masz do wyboru natychmiastowe powiadomienia, które przychodzą po każdym poście, codzienne aktualności albo cotygodniowe aktualności.

Polecany bukmacher:

Fortuna Zakład bez Ryzyka do 600 zł Możesz zagrać Piękna Złota pani na żółtym tle wyciąga do ciebie dłoń z uśmiechem trzymając się pod bok

Czy ten artykuł był pomocny?

Przepraszamy.

Jak możemy poprawić artykuł?

Dziękujemy za przesłanie opinii.