ARTYKUŁ

  LV BET

  Ocena SureBety.pl *
  4,5 / 10
   

  LV BET to nowo powstały bukmacher z licencją polskiego Ministerstwa Finansów, przeznaczony wyłącznie dla rekreacyjnych graczy. Oferuje Posiada bardzo wysoki bonus powitalny, przyzwoitą ofertę, przeciętne kursy oraz niskie limity stawek.

  bonus powitalny do 1000 PLN

  Zarejestruj się w LV bet

  Fakty dotyczące LV BET

  LV BET to licencjonowany bukmacher stacjonarny (tutaj lista punktów naziemnych) zarządzany przez spółkę LV BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o., która działa na mocy zezwolenia Ministra Finansów nr PS4.6831.9.2016.EQK uzyskanego 13 maja 2016 roku na urządzanie i prowadzenie działalności w zakresie zakładów wzajemnych przez sieć Internet.

  LV BET jest zarejestrowany w KRS (0000534588) od grudnia 2014 roku. Firma posiada kapitał zakładowy w kwocie 2 025 000 PLN, a prezesem zarządu jest Rafał Wójtowicz. Jej siedziba znajduje się w Katowicach. Udziały LV BET podzielone są na 3 równe części między spółki z.o.o Ergad, Aplis oraz Eron.

  We wrześniu 2016 roku LV BET udostępnił graczom działający interfejs, co można uznać za datę oficjalnego startu bukmachera.

  W marcu 2017 pojawiło się pierwsze 17 stacjonarnych punktów przyjmowania zakładów na terytorium Polski.

  Las Vegas Energy Drink

  Człon "LV", poprzedzający nazwę bukmachera LV BET, to skrót od Las Vegas - producenta napoju energetycznego - który jest oficjalnym sponsorem polskiej reprezentacji piłki nożnej.

  Las Vegas Energy Drink ma siedzibę pod tym samym adresem co LV BET. Obie działalności łączy także osoba Damiana Zwardonia, który jest zarówno dyrektorem generalnym w sieci energy drinków, jak i członkiem rady nadzorczej LV BET.

  Przed startem Euro 2016 marka Las Vegas Enegry Drink okryła się złą sławą za sprawą podejrzanych wyników w organizowanym przez siebie konkursie pod nazwą "#12zawodnikLV". Szczegóły dotyczące sprawy są całkiem obszerne i o ich przebiegu można przeczytać np. na blogu Bezprawnik.

  Zobacz wywiad z Damianem Zwardoniem opowiadający o motywach sponsorowania polskiej piłki nożnej przez markę Las Vegas Energy Drink.

  Sponsoring LV BET

  Baner LV BET był po raz pierwszy widoczny w Polsce podczas Mistrzostw Świata Footvolleya w Starych Jabłonkach w czerwcu 2016.

  LVbet-Stare-Jablonki.jpgLV BET sponsorem w Starych Jabłonkach (2016), źródło: wo24.pl

  LV BET został sponsorem Widzewa Łódź w sezonie 2016/2017. Umowy zostały przedłużone także z takimi klubami jak Wisła Kraków, Arka Gdynia, Wisła Płock czy Piast Gliwice. Firma wspiera także swój lokalny klub RKS Lechia Tomaszów Mazowiecki.

  W 2016 roku LV BET wymyślił sprytny sposób, by zareklamować się w polskiej telewizji (obowiązywał zakaz reklamy bukmacherów). Podczas transmisji meczów reprezentacji polski można było zobaczyć sponsora pomiaru czasu LV ped, którego logo było łudząco podobne do LV BET :)

  LV BET zostały sponsorem mistrzostw Europy siatkarzy EUROVOLLEY POLAND 2017 (24.08-03.09.2017). Ambasadorem marki podczas turnieju będzie legenda reprezentacji Polski – Krzysztof Ignaczak.

  LV BET o sobie

  OTO MY - LV BET

  Nowa marka na rynku bukmacherskim. Moglibyśmy wzorem konkurencji napisać, że przede wszystkim - jesteśmy LEGALNI na polskim rynku, ale nie na tym chcemy opierać swoją unikalność. Chcemy, abyście wiedzieli, że w LV BET zaskoczymy Was, naszych Graczy, dynamiką rozwoju, świeżymi pomysłami, a przede wszystkim podejściem nastawionym na Was, drodzy Użytkownicy!

  Chociaż jesteśmy firmą nową, to tworzą ją ludzie, którzy wiedzą, czego chcecie i którzy dzielą pasję do sportu, tak samo jak Wy! Jesteśmy przekonani, że znajdziecie tu komfort, różnorodność oraz - a może przede wszystkim - bezpieczeństwo gry, które staną się naszymi znakami rozpoznawczymi zaraz obok kreatywności.

  Istotne punkty Regulaminu LV BET

  Zakłady wymienione pod literą a) i b) dotyczą z reguły regulaminowego czasu gry (bez względu na dogrywkę i ewentualne zmiany), jeśli natomiast spotkanie nie zostaje dograne, to zakłady zostają zwrócone. Spotkania bez regulaminowego czasu gry muszą zostać zakończone pełną ilością określonych setów lub innych wymogów istotnych dla zadecydowania o zakładzie. Jeżeli np. tenisista w trakcie meczu pięciosetowego zrezygnuje z dalszej gry przy stanie 0 : 2, to zakłady na to spotkanie nie tracą ważności, ale zakłady na dokładny wynik zostają zwrócone.

  W przypadkach, kiedy zagrożone jest prawidłowe działanie, ewentualnie interes organizatora zakładów wzajemnych, ma on prawo wstrzymać przyjmowanie zakładów na jakiekolwiek zdarzenia, ewentualnie może pewną ilość zakładów w pewien sposób ograniczyć - np. wysokością stawki, przyjęciem wyłącznie do zakładu typu Kombi lub Singiel, minimalną ilością zdarzeń w zakładzie typu Kombi itp.

  Całkowity dobowy kapitał przeznaczony do natychmiastowej wypłaty wygranej wynosi 100.000 zł . (...) Przez dobę rozumie się okres od godz. 12.00 w południe do godziny 11.59 następnego dnia. W przypadku gdy kapitał przeznaczony do natychmiastowej wypłaty na daną dobę nie wystarczy na pokrycie wszystkich otrzymanych w danym dniu zgłoszeń wypłat, „LV BET Zakłady Bukmacherskie” spółka z o.o. wyda dyspozycję wypłat w terminie 7 dni roboczych, liczonym od następnego dnia, w którym „LV BET Zakłady Bukmacherskie” spółka z o.o. otrzymała polecenie wypłaty.

  LV BET Zakłady Bukmacherskie” spółka z o.o. jest zobowiązana, na podstawie art. 20 ust. 5 ustawy z dnia 19 listopada 2009 r. o grach hazardowych (Dz. U. z 2015r., poz. 612 z późn. zm.), prowadzić ewidencję wypłacanych (wydanych) wygranych, których wartość wynosi co najmniej 20.000 zł. lub wygranych, których łączna kwota wynosi co najmniej 20.000 zł.

  LVbet.com

  LVBET.com jest zagranicznym odpowiednikiem LVBET.pl na Europę. Firma com działa w oparciu o maltańską licencję i oferuje przystępne kursy (marża 8-9%). Interfejs strony jest anglojęzyczny, a dostęp zablokowany dla internautów z Polski.

  LVbet.com rozpoczęło swoją międzynarodową, gamingową działalność pierwotnie jako kasyno w 2016 roku. Niedługo potem w ofercie pojawiły się zakłady sportowe.

  Zalety LV BET

  • wysoka wiarygodność - bukmacher działający na polskiej licencji pod nadzorem Ministerstwa Finansów
  • strona dostępna w języku polskim
  • dostępność punktów naziemnych
  • dużo dyscyplin w ofercie, w tym także e-sporty oraz zdarzenia polityczne
  • niska minimalna stawka zakładu wynosząca 1 PLN
  • niskie minimum wpłaty (10 PLN) przy pomocy bankowości tradycyjnej, 40 PLN dla Skrilla
  • niskie minimum wypłaty (25 PLN)
  • limity widoczne w oknie zawierania zakładu (opcja "Postaw max.")
  • bonus punktowy naliczany "przy okazji" stawiania zakładów
  • czat na żywo (działa codziennie 9:00 - 22:00)
  • bardzo przejrzysty i intuicyjny interfejs
  • swoboda wyboru loginu

  Wady LV BET

  • bukmacher pobiera 12% podatku od każdego kuponu
  • niewiele dodatkowych rynków poza zakładami podstawowymi
  • przeciętne kursy (marża bukmachera waha się w przedziale 8-10%; większość zakładów oscyluje bliżej wartości 8,5%, choć są też zdarzenia, gdzie prowizja jest dwucyfrowa)
  • niskie limity stawek
  • brak bonusu powitalnego
  • słabo rozwinięty rynek zakładów na żywo
  • wypłaty tylko na konto bankowe (wymaga tego ustawa hazardowa)
  • rejestracja nie jest automatyczna (po wysłaniu formularza musimy czekać na ręczną weryfikację poprawności danych)
  • brak transmisji video w zakładach live

  Bonus w LV BET

  Bukmacher oferuje bonus do 1000 PLN z mnożnikiem. Oferta jest dosyć nietypowa, dlatego trzeba się w nią dobrze wczytać żeby zrozumieć o co chodzi.

  1. Oferta skierowana jest wyłącznie do pełnoletnich użytkowników (18+).
  2. Na jedno konto gracza w LV BET przysługuje jeden Bonus Powitalny, co oznacza nie więcej niż jeden bonus na użytkownika, adres IP, komputer (urządzenie), rodzinę, adres zamieszkania, numer telefonu, kartę kredytową/debetową i/lub portfel elektroniczny, oraz miejsce komputerów publicznych (np.: uniwersytet, szkoła, biblioteka, kafejka internetowa, zakład pracy itp.).
  3. Bonus Powitalny jest dostępny przy pierwszej wpłacie oraz będzie aktywny 30 dni od momentu dokonania depozytu.
  4. Wpłata minimalna pozwalająca na skorzystanie z Bonusu Powitalnego to 100 PLN.
  5. Maksymalny bonus (równowartość 1000 PLN) będzie przyznawany następująco: Użytkownik otrzyma bonus w wysokości stanowiącej 1% swojej wpłaty (maksymalnie 10 PLN przy wpłacie 1000 PLN, przy wpłacie wyższej na przykład 2000 PLN użytkownik otrzyma maksymalny bonus w wysokości 10 PLN). Bonus z mnożnikiem może zostać wykorzystany w dowolnym momencie jego ważności, musi jednak zostać wybrany bezpośrednio na kuponie. Opcja postawienia zakładu z mnożnikiem pojawi się dopiero gdy kupon będzie spełniał warunki promocji. Aktywacja bonusu spowoduje wykorzystanie mnożnika x100, co oznacza pomnożenie kursu całkowitego Twojego kuponu razy 100, w efekcie użytkownik otrzyma ekwiwalent nawet do 1000 PLN. Przykładowo: wpłata 1000 PLN, Bonus 10 PLN, Stawka: 8,80 PLN, kurs całkowity kuponu: 2.50, mnożnik: x100, kurs finalny kuponu: 250, wygrana: 2200 PLN
  6. Aby wykorzystać bonus z mnożnikiem, klient musi samodzielnie wybrać na kuponie opcję “Wykorzystaj bonus”, następnie aktywować ten bonus poprzez kliknięcie “Aktywuj” i zatwierdzić zakład z mnożnikiem.
  7. Zakład z wykorzystaniem bonusu z mnożnikiem jest ważny jednorazowo, klient może z niego skorzystać w przeciągu 30 dni od jego otrzymania, samodzielnie go aktywując.
  8. Użycie bonusu i mnożnika „x100” będzie możliwe tylko przy zakładach kombi składających się z minimum 3 zdarzeń, o łącznym kursie kuponu minimum 2.50 oraz minimalnym kursie każdego zdarzenia wynoszącym 1.25.
  9. Kwota depozytu uprawniająca do otrzymania bonusu z mnożnikiem, podlega 2-krotnemu obrotowi (bez ograniczeń czasowych) po kursie minimalnym 2.0, na rynki składające się z co najmniej trzech selekcji, (rynek 3-drogowy to forma zakładu w 1-X-2, w którym są możliwe co najmniej trzy niezależne możliwe zakończenia np. Zwycięzca meczu w piłce nożnej Gospodarz - Remis - Goście, przykładowo “Zwycięzca meczu 3-drogowy”, “3-drogowy Handicap”, itd.), z pominięciem zakładów typu „double chance”. Jeśli zakład jest zakładem typu kombi to przynajmniej jedna selekcja powinna być tzw. zakładem 3-drogowym z kursem minimalnym 1.50. Obrót depozytem może nastąpić zarówno przed jak i po wykorzystaniu bonusu z mnożnikiem. Środki własne podlegają wypłacie wyłącznie po osiągnięciu pełnego 2-krotnego ich obrotu. Przy wpłacie powyżej 1000 PLN (na przykład 2000 PLN) wymaganemu obrotowi podlega tylko kwota 1000 PLN. Wyłącznie kwota wygranej z bonusu jest możliwa do wypłaty, niezależnie od obrotu środków własnych.
  10. Wszystkie zdarzenia na postawionym kuponie z wykorzystaniem bonusu z mnożnikiem, muszą zostać zakończone, a ich wyniki opublikowane. Unieważnione zakłady będą rozliczane po kursie 1.00, a co za tym idzie będą odpowiednio zmniejszały kurs całkowity kuponu.
  11. Środki bonusowe zostaną przeniesione do środków własnych gracza tylko i wyłącznie wtedy, gdy wszystkie zdarzenia z zakładu postawionego przy użyciu bonusu z mnożnikiem zostaną rozstrzygnięte. Środki bonusowe mogą zostać bezpośrednio wypłacone po rozliczeniu kuponu z mnożnikiem.
  12. Posiadając przyznany lecz nieaktywowany bonus z mnożnikiem, klient może postawić zakłady bez wykorzystania mnożnika, do wysokości rzeczywistych funduszy na koncie gracza ( Stan konta klienta jest przedstawiony w formacie “X+Y”, gdzie X to rzeczywiste fundusze, a Y to środki bonusowe).
  13. LV BET zastrzega sobie prawo do zmiany lub anulowania tej promocji w dowolnym momencie, z dowolnej przyczyny.
  14. LV BET zastrzega sobie prawo do wykluczenia jakiegokolwiek gracza i/lub zapisu dotyczącego promocji i/lub zmiany promocji (w tym także jej odwołania), jeżeli LV BET stwierdzi, że doszło do nadużycia.
  15. W przypadku naruszenia postanowień niniejszego regulaminu, próby wyłudzeń lub nadużyć promocji, w szczególności w zakresie spełnienia wymaganych warunków obrotu depozytem oraz wymogów uprawniających do wykorzystania bonusu z mnożnikiem, LV BET zastrzega sobie prawo do anulowania wygranych z zakładów bonusowych oraz zamknięcia konta użytkownika.
  16. W przypadku wykorzystania bonusu z mnożnikiem oraz niespełnienia wymaganego obrotu depozytem zgodnie z niniejszym regulaminem, LV BET zastrzega sobie prawo do wstrzymania zleconej wypłaty z konta klienta do momentu spełnienia wymaganego obrotu.
  17. W promocji nie mogą brać udziału pracownicy LV BET, licencjonowani sprzedawcy LV BET, agenci i inne podmioty powiązane z LV BET, najbliżsi członkowie rodzin pracowników LV BET oraz osoby zamieszkujące pod tym samym adresem.
  18. Powyższe warunki mają zastosowanie wraz z regulaminem LV BET. LV BET rezerwuje sobie prawo do zmiany warunków oraz terminu trwania promocji w każdym czasie, bez podania przyczyny, przy czym zastosowane zmiany mają skutek wyłącznie na przyszłość. Zachęcamy użytkowników do stałego sprawdzania regulaminu i jego zmian.
  19. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, wszystkie decyzje podjęte przez LV BET zostaną uznane za ostateczne.
  20. Wpłaty wykonane przez PAYMENTICON są wykluczone z tej oferty.

  W punkcie 5 stawka wynosi 8,80 PLN zamiast 10 PLN, bo jest pomniejszona o podatek obrotowy 12%. Nie ma maksymalnej wygranej (oczywiście obowiązuje limit podany w regulaminie), jeśli chodzi o kupon z mnożnikiem. Wszystko zależy od całkowitego kursu kuponu.

  Nie wiem czemu tak skomplikowali warunki bonusu. Wygląda to po prostu na freebet 100% od depozytu z warunkami obrotu 2x depozyt. Czas na obrót jest nieograniczony! Jest to najłatwiejsza promocja dla polskich graczy jaką widziałem. Problem polega tylko na tym, że w pełni skorzystają z niej tylko gracze z grubym portfelem.

  Moja opinia o LV BET

  LV BET to bukmacher, który długo kazał na siebie czekać. Pozwolenie na urządzanie zakładów wzajemnych otrzymali w maju 2016, jednak start serwisu, poprzedzony filmikami i szumnymi zapowiedziami, nastąpił dopiero w połowie września 2016.

  Bukmacher na pewno ma solidny atut w postaci rozpromowanej marki Las Vegas. Kapitał mają potężny, dlatego nie ma się co martwić o wypłacalność i wiarygodność LV BET.

  LV BET oferuje najwyższy bonus na rynku. Mimo krótkiego stażu w połowie 2017 bukmacher wyprzedził już popularnością etoto i milenium, m.in. dzięki dobrej jakości supportowi. Idą jak burza.

  lvbet-alexa.png

  LV BET jest przeznaczony wyłącznie dla reakreacyjnych graczy.

  Rejestracja w LV BET

  Złotówki są jedyną akceptowalną walutą w LV BET, a minimalna stawka zakładu wynosi 1 PLN.
  Aby zarejestrować się w LV BET, postępuj zgodnie z poniższą instrukcją:

  • kliknij baner lub link poniżej
  • kliknij w prawym górnym rogu przycisk 'REJESTRACJA'
  • wypełnij formularz swoimi danymi (konieczność ogromnej ilości danych i dołączenia zdjęć dowodu tożsamości przy procesie rejestracji jest wymogiem Ministerstwa Finansów)
  • poczekaj kilkanaście minut na weryfikację danych (o wyniku zostaniesz poinformowany mailowo)

  Zarejestruj się w LV BET

  Ostatnia aktualizacja: 9.08.2017

  4,5 / 10
   


  Tagi:bukmacher  lvbet  naziemny  Polska 
   


  Nie jesteś zalogowany.
  ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.

  Captcha

  Komentarze (35)  • anonim IP: 195.158.***.*
   16-07-2017 15:36 (nd)

   Szkoda czasu na Lv Bet 

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 94.154.**.***
   15-07-2017 22:19 (sob)

   Zarejestrowałem się ale jeszcze nie mogę wpłacać pieniędzy

   Kiedy będę mógł dopiero po weryfikacji i jak długo ona trwa ?

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 89.66.***.**
   13-07-2017 07:49 (czw)

   musz zmienic warunki bonusa  bo na dzien dzisiejszy maja najgorsze warunki dostania bonusa

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 89.66.***.**
   12-07-2017 08:09 (śr)

   Gdy by LVbet   mial lepsze powitalne bonusy to by mogl miec 6 gwizdek   bonusy aku to dramat bonus 250 na lige Polska ale tez z aku dramat  jak to zmienia to sts padnie   na dzien dzisiejszy STS ma duzo lepszy bonus 500 zl plus 50 freebeta  i 50 zl za przyjaciela      Sts  dostal w tylek od lvbeta ale z tego co widze trend sie odwraca   czym wiecej bukow tym lepic  nie ma to jak Konkurencja    15  buków sie stara o Polska licencje bet365  unibet betsson i pare innych

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (118)
   17-06-2017 17:38 (sob)

   Arman po wykresach Alexa widać spadki odwiedzin na wszystkich stronach poświęconych branży zakładów sportowych. My się tym nie przejmujemy i robimy swoje. Mamy konkretne plany na przyszłość i rozwój strony więc tymczasowe zmniejszenie ruchu na surebety.pl nie jest dla nas problemem.

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (1107)
   17-06-2017 06:26 (sob)

   Zły to ptak, co swoje gniazdo kala.

   Arman dostajesz oficjalne ostrzeżenie (wysłane także drogą mailową).

   Następny niechlubny komentarz na mój temat albo na temat funkcjonowania SureBety.pl spowoduje usunięcie twojego konta, które jest darmowe i ma służyć pomocy innym graczom.

   Mam już dość twojego narzekania i biadolenia.

   Jesteś tu gościem w moim domu i mnie obrażasz.
   Jak ci się SureBety.pl nie podobają, to nie musisz nas odwiedzać.
   Idź "dotować" inne strony, które uważasz za lepsze. Nie potrzebujemy twoich wielkich pieniędzy.
   Lepiej nam będzie bez takiego impertynentnego ważniaka i marudy.

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (48)
   15-06-2017 08:32 (czw)

   Retabet hiszpański bukmacher, główny sponsor koszykarskiej drużyny z Bilbao. Słyszał ktoś coś na ich temat? Może Admin przyjrzy się im bliżej i stworzy nowy temat?

   Odpowiedzi: 1
   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (41)
   14-06-2017 21:06 (śr)

   A Arman znowu zrzędzi i krytykuje. Teraz mu się nie podoba, że Admin przedstawił tu promocję LV Bet. Człowieku jak jesteś taki mądry, to załóż własną stronę internetową o zakładach bukmacherskich. Zobaczymy ile osób będzie ją odwiedzało i czym się wykażesz w stosunku do graczy. Zachowujesz się tak jak byś grubo płacił za wejście na  surebety.pl. Jak ci się nie podoba to nie zaglądaj tu.

   1 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  Logowanie

  W celu zalogowania się na swoje konto, wypełnij poniższy formularz. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się.  zamknij ×
  Popover Starter

  Jednorazowa oferta

  Jeżeli chcesz:

  Oferuję Ci ZA DARMO 31 minut nagrania video.


   Zgadzam się z Polityką Prywatności
  Top