ARTYKUŁ

  MayPlay

  ocena SureBety.pl
  Ty też oceń artykuł
  Ocena: 5/5
  Głosów: 1
  Aby ocenić artykuł, musisz się zalogować.

  MayPlay działał od czerwca 2014 do stycznia 2016. Miał szeroką ofertę i atrakcyjny bonus powitalny dla rekreacyjnych graczy z Polski. Przyczyną porażki było zapewne oparcie biznesu na amatorach zakładów i słabe działania marketingowe.

  Fakty dotyczące MayPlay

  MayPlay działał od czerwca 2014 roku do stycznia 2016. Przed zamknięciem bukmacher miał wystawioną notę 3/10 na SureBety.pl.

  Głównym rynkiem docelowym były dla bukmachera kraje Europy Środkowej.
  Bukmacher oferował stronę www w 7 językach:

  • polski
  • angielski
  • czeski
  • węgierski
  • rosyjski
  • słoweński
  • chorwacki

  Do wyboru miał 4 waluty: EUR, PLN, CZK oraz HUF.
  Dostępne były następujące metody płatności: karta płatnicza, Skrill, NETeller.
  Minimalna stawka wynosiła 1 PLN lub 0,25 EUR. Minimalny depozyt wynosił 10€.

  Bukmacher nie miał przyznanego rankingu wiarygodności.

  Licencja MayPlay

  Strona MayPlay jest obsługiwana przez Mayplay International Limited, spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością, o numerze rejestracyjnym C 60986, z siedzibą w Vincenti Buildings, Suite 1357, 28/19 Strait Street, Valletta VLT1432, Malta, na podstawie licencji numer LGA/CL2/497/2008 przyznanej przez Lotteries and Gaming Authority Malta firmie OddsMatrix Ltd, z siedzibą w Suite 4, No. 62/63, Borg Olivier Street, St. Julians, STJ 1081, Malta, oraz firmie Mayplay Holdings N. V., spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, zarejestrowana zgodnie z prawem Curacao o numerze rejestracyjnym 130496 siedzibą w E-Commerce Park Vredenberg, Curacao, pod numerem licencji 8048/JAZ.

  Mayplay Holdings N.V. jest spółką podlegającą prawu Curacao, posiadającą swoją siedzibę pod adresem E-Commerce Park Vredenberg, Willemstad, zarejestrowaną w Izbie Handlu Curacao pod numerem 130496. Mayplay Holdings N.V. jest licencjonowana i kontrolowana w zakresie licencji numer 8048/JAZ2013-025 wydanej przez rząd Curacao.

  Mayplay International i jej grupa jako dostawcy strony internetowej MayPlay posiadają licencję na kasyno wydane przez Maltę oraz licencję na zakłady sportowe wydaną przez Curacao.

  Pod skrzydłami OddsMatrix działają tacy bukmacherzy jak: BetRedKings, Jetbull czy noxwin.

  Istotne punkty Regulaminu MayPlay (wersja 1.0 z 5.11.2013)

  2.13. Rezydenci wymienionych poniżej krajów nie mogą korzystać ze strony internetowej oraz gier dostarczanych przez Mayplay ze względu na lokalne prawo. Rejestrując się Użytkownik potwierdza, że nie jest rezydentem Izraela, Cypru, Wielkiej Brytanii, Danii, Francji, Hong Kongu, Hiszpanii, Stanów Zjednoczonych Ameryki i Turcji. Mayplay ma prawo zamknąć każde konto otwarte przez rezydentów z tych państw.

  4.2. W dowolnym momencie Użytkownik może zdecydować się wypłacić część lub całość swoich funduszy z konta Użytkownika poprzez korzystanie z wielu opcji dostępnych na MayPlay. MayPlay zrobi wszystko, aby proces wypłaty trwał maksymalnie 3-5 dni od otrzymania takiego zlecenia.

  4.5. Może zostać pobrana opłata za wypłatę środków z konta gracza.

  4.6. W przypadku wypłaty środków finansowych które nie zostały użyte do wykonania zakładów, MayPlay przekaże środki tylko i wyłącznie gdy wszelkie procedury zostaną zakończone. MayPlay naliczy minimalnie €10, jeśli środki finansowe zgromadzone na koncie Mayplay nie zostaną choćby raz wykorzystane w grze.

  7.1. Za konta nieaktywne, to jest takie konta, w których nikt się nie logował, ani nie wylogowywał w okresie 12 kolejnych miesięcy, MayPlay zastrzega sobie prawo pobierania opłaty w wysokości 5€ miesięcznie. (…)

  Zalety MayPlay

  • strona bukmachera i obsługa klienta dostępna po polsku (email, skype, telefon)
  • support szybko odpowiada na emaile (pn - pt 09:00 - 17:30)
  • kursy w granicach standardów branży (piłka nożna 6-11%, tenis ziemny ok. 8%, koszykówka 8%)
  • bardzo szeroka oferta zakładów przedmeczowych i zakładów na żywo
  • wysoki i łatwy w obrocie bonus powitalny z możliwością śledzenia postępu obrotu
  • bukmacher stara się być elastyczny - nie uważa się za nieomylnego i wdraża sugestie graczy (czasem nawet w sprawie limitów)
  • szybka weryfikacja
  • fani kobiecego ciała znajdą w kasynie wypuszczoną w 2014 maszynę online PlayBoy slot

  Wady MayPlay

  • bukmacher działa od niedawna i nie wiadomo jakiej jest wiarygodności
  • średnie/niskie limity (zakłady za 200PLN przechodzą)
  • opłata od każdej wypłaty (dla Skrill 4,9%+0,29€)
  • długi czas na realizację wypłaty
  • menu boczne się nie zwija
  • nie da się ustawić własnego "pytania bezpieczeństwa"

  Bonus powitalny w MayPlay

  Warunki ostatniego bonusu powitalnego 100% do 200PLN jaki obowiązywał u bukmachera MayPlay przez zamknięciem:

  1. Oferta bonusu jest ważna tylko dla tych osób, które wcześniej nie miały konta MayPlay i zarejestrowały się po raz pierwszy.
  2. Oferta bonusowa jest ważna dla pierwszego depozytu dokonanego w terminie do 10 dni od daty rejestracji.
  3. Bonus jest dopisywany do konta użytkownika najpóźniej do 24 godzin od rejestracji.
  4. Ta oferta obowiązuje dla użytkowników, którzy mają stały adres zamieszkania w Polsce.
  5. Maksymalna kwota bonusu 100%, która może zostać dopisana do konta użytkownika wynosi 200 PLN.
  6. Minimalny depozyt nie powinien być mniejszy niż 40 PLN. Jeżeli pierwszy depozyt po rejestracji jest mniejszy niż wymagana suma, użytkownik traci prawo do udziału w promocji.
  7. Oferta bonusowa jest dostępna dla wszystkich form płatności.
  8. Pieniądze z bonusu będą użyte przed prawdziwymi pieniędzmi tylko dla tych zakładów, które spełniają kryteria zdefiniowane w punkcie 9. To również oznacza, że pieniądze z bonusu mogą zostać użyte tylko do postawienia zakładów spełniających te warunki. Dla uniknięcia wątpliwości, czy dany zakład spełnia warunki obrotu bonusem, zakład będzie obstawiony przy użyciu wpłaconych pieniędzy ("real money"), a jeżeli na koncie użytkownika jest niewystarczająco środków, wówczas zakład nie zostanie przyjęty.
  9. Bonus musi zostać obrócony minimum 6 razy po minimalnym kursie 1,80. Dla zakładów pojedynczych i systemowych każdy zakład na kuponie, dla zakładów systemowych całkowity kurs na kuponie nie powinien być mniejszy niż minimalny kurs wymieniony w tym punkcie, w przeciwnym wypadku zakład nie będzie wliczany do wymaganego obrotu. Zdeponowane własne pieniądze ("real money") powinny zostać obrócone raz po tym samym minimalnym kursie, jak dla bonusu, przed dokonaniem wypłaty.
  10. Warunki obrotu wymienione w punkcie 9 powinny zostać spełnione przed upływem 60 dni od dnia przyznania bonusu. Jeżeli warunki nie zostaną spełnione, pozostała kwota bonusu przypisana do konta użytkownika zostanie automatycznie odjęta.
  11. Jeżeli bonus został usunięty lub upłynął czas ważności przed spełnieniem warunków obrotu bonusem, cała kwota bonusu zostanie odjęta z konta użytkownika (kwota bonusu przypisana do konta użytkownika, jak również wszelkie potencjalne wygrane, które zostały dokonane przy użyciu funduszy z bonusu), zaś wpłacone pieniądze ("real money") powinny zostać obrócone minimum jeden raz po tym samym minimalnym kursie wymaganym dla bonusu przed możliwością wypłaty środków. W celu uniknięcia wątpliwości, jeżeli użytkownik zażąda wypłaty przed spełnieniem warunków obrotu, spowoduje to usunięcie bonusu.
  12. Powtórzone zakłady na to samo wydarzenie, nawet jeżeli na przeciwny wynik tego samego wydarzenia, nie wliczają się do warunkiów obrotu bonusem i zostaną postawione przy użyciu wpłaconych środków użytkownika ("real money"). Te warunki wliczają się również dla zakładów multi (zakłady składające się z więcej niż z jednego zakładu). W celu uniknięcia wątpliwości tylko jeden zakład na wydarzenie/mecz będzie złożony z pieniędzy z bonusu, wszelkie następne zakłady na to samo wydarzenie/mecz będą złożone z pieniędzy wpłaconych przez użytkownika ("real money").
  13. Bonus może zostać osiągnięty tylko po spełnieniu warunku, że wszystkie wymagane zakłady zostaną uznane. System będzie czekał aż każdy zakład złożony, zostanie rozliczony zanim zaliczy bonus i pozwoli zamienić pieniądze z bonusu na prawdziwe pieniądze. To również oznacza, że zakłady długoterminowe, które nie mogą być rozliczone w terminie 60 dni od przyznania bonusu, automatycznie spowodują, że warunki bonusu nie będą mogły zostać spełnione).
  14. Zakłady postawione na wynik całej ligi lub zawodów (outrights) nie wliczają się do warunków obortu i będą dokonane z prawdziwych pieniędzy.
  15. Zakłady postawione w Kasynie, Grach i Sportach Wirtualnych nie wliczają się do warunków obrotu bonusem i będą dokonane z prawdziwych pieniędzy.
  16. Zakłady na żywo nie wliczają się dla użytkowników z Czech do wymaganego obrotu.
  17. Użytkownicy mogą mieć tylko jeden aktywny bonus w tym samym czasie. Aby skorzystać z następnego bonusu, aktualny bonus musi zostać ukończony lub zamknięty.
  18. Wszelkie oferty MayPlay są skierowane do użytkowników rekreacyjnych i MayPlay może we własnym zakresie dowolnie ograniczyć kwalifikowalność użytkowników do brania udziału we wszelkich lub niektórych promocjach.
  19. Wszelkie oferty dla użytkowników są limitowane do jednej na osobę, rodzinę, adres gospodarstwa domowego, adres email, numer telefonu, numer konta do płatności (np. karty kredytowej lub NETeller itp.), komputer (np. w bibliotece publicznej lub pracy). Rezerwujemy sobie prawo do wycofania dostępności każdej oferty dla każdego lub poszczególnego klienta w dowolnym czasie na naszych warunkach i przy zachowaniu absolutnej dyskrecji. Oferty są dostępne tylko dla użytkowników, którzy dokonali wpłaty prawdziwych pieniędzy na konto MayPlay.
  20. MayPlay rezerwuje sobie prawo do zmian, usunięcia, odzyskania lub odmówienia dowolnej promocji na podstawie własnej decyzji.
  21. Regulamin świadczenia usług obowiązuje.
  22. Pracownicy, agencje i wszelki personel współpracujący z grupą MayPlay nie jest upoważniony do korzystania z oferty bonusu.
  23. Oferta bonusu obowiązuje do odwołania.

  Moja opinia o MayPlay

  MayPlay był bardzo młodym bukmacherem i młodo umarł (1,5 roku). Przy tak atrakcyjnym bonusie powitalnym marża w okolicach 8% jest standardem. Zabezpieczali się przed nadużyciami bonusów za pomocą nakładania limitów i zapisem w regulaminie bonusu o przeznaczeniu tylko dla graczy rekreacyjnych.

  Przykładowa weryfikacja: dowód osobisty + potwierdzenie adresu zamieszkania (np. skan rachunku za prąd).

  Bukmachera mogłem polecić jedynie graczom początkującym, którzy zamierzali zwiększyć swój bankroll poprzez bonus.

  Co było przyczyną zamknięcia bukmachera?

  Na pewno słaby marketing. Działu PR albo nie było albo słabo działał.
  Problemy techniczne z obsługą strony też nie były korzystne.
  Nastawienie się wyłącznie na graczy rekreacyjnych też jest złą strategią moim zdaniem. Gracze zawodowi przyjdą tak czy siak. A ci zwykle wiedzą jak ograć niedoświadczonego bukmachera, który często korzysta z gotowych rozwiązań technologicznych, oszczędzając na pracownikach wysokiej jakości.

  Ostatnia aktualizacja: 1.07.2016

  Ty też oceń artykuł
  Ocena: 5/5
  Głosów: 1
  Aby ocenić artykuł, musisz się zalogować.


  Tagi:bukmacher  internetowy  malta  mayplay  zamknięty 
   


  Nie jesteś zalogowany.
  ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.

  Captcha

  Komentarze (43)  • (164)
   02-02-2016 20:29 (wt)

   Taka informacja pojawiła się na stronie głównej bukmachera:

   Z przykrością musimy powiadomić iż firma Mayplay zostanie zamknięta. Gra w kasynie ani stawianie zakładów nie będzie możliwe. Mogą Państwo jedynie dokonać wypłaty z konta. Jeśli masz jakiekolwiek problemy, nie wahaj i skontaktuj się z naszą obsługą klienta.

   Odpowiedzi: 1
   76 65 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (1029)
   02-11-2015 13:34 (pon)

   29 października 2015 otrzymałem informację, że ograniczają się do rynku Polska i Węgry.

   Aktywne konta z pozostałych krajów zostaną zamknięte w ciągu 14 dni.
   Dalsze rejestracje spoza Polski czy Węgier są zabronione.

   Ciekawe, że tak sobie cenią polski rynek zakładów.
   Oprócz Polaków zatrudniają pewnie także Węgrów, stąd ograniczenie do tych 2 krajów.

   112 110 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (164)
   25-07-2015 16:21 (sob)

   Szanowny kolego Pagni mialem juz okazje komentowac twoj post na konkurencyjnym forum:)

   Z mayplay jest tak ze placa tylko 1 dnia albo 2 dni w tygodniu wiec akurat mozliwe ze trafiles wtedy na ten dzien i tyle w temacie...Buk bylby spoko do gry bo ma wieksze limity niz jetbull ale jest jedno ale.....kur...prowizja za wyplate:D

   167 135 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (22)
   25-07-2015 12:18 (sob)

   A mi Pan Andrzej zweryfikował w ciągu jednego przedpołudnia i do końca dnia miałem zleconą wypłatę na skrillu 

   160 155 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 89.230.***.***
   24-07-2015 19:24 (pt)

   strona dzisiaj niby chwilowo nieczynna. email do suport dzzisiaj do nich nie dochodzi

   nie moge sie zalogowac. kombinuja i chyba bedzie problem odzyskac kase

   161 163 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (2)
   29-05-2015 12:04 (pt)

   nie dość że nie wypłacają kasy na tym maypla'u to jeszcze konta blokują użytkownikom którzy skargę składają... śmiech, zdecydowanie nie polecam tego buka nikomu, nie dla mayplay i tego typu podobnych

   172 178 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (2)
   28-05-2015 05:21 (czw)

   Dziś mija 14 dzień i nic... żaden zwrot akcji nie nastąpił a kasa nie odzyskana, email nie odpowiada w tamtejszej redakcji, telefon w ogóle... ktoś zna jakiś namiar na siedzibę mayplay w polsce ?? sprawa do mga poszła - ale słabo to widzę, buk jest po prostu mało profesjonalny, i robi ludzi w balona

   162 168 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 188.33.***.***
   22-05-2015 22:54 (pt)

   Panowie, ruszyła nowa promocja na depozyty reload, jakies freebety i takie tam, wychodzi, ze da się wyjąć ponad 800 zł przez 4 tyg, z tym, że 3-4 tys. trzeba wpłącić przez ten okres. A jak u piszecie z wyplatami sa problemy, takze tego...

   179 188 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  Logowanie

  W celu zalogowania się na swoje konto, wypełnij poniższy formularz. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się.  zamknij ×
  Popover Starter

  Jednorazowa oferta

  Jeżeli chcesz:

  Oferuję Ci ZA DARMO 31 minut nagrania video.


   Zgadzam się z Polityką Prywatności
  Top