ARTYKUŁ

  Pinnacle

  Ocena SureBety.pl *
  9,5 / 10
   

  Pinnacle to według wielu niezależnych rankingów najlepszy bukmacher na świecie, dostępny także dla Polaków. Wysokie limity i często najlepsze kursy przyciągają rzesze graczy z ponad 200 krajów.

  Zarejestruj się w Pinnacle

  Fakty dotyczące Pinnacle

  Pinnacle (były Pinnacle Sports) to renomowany bukmacher działający od 1998 roku. Od 3 marca 2015 działa na licencji MGA (wcześniej na licencji Curacao). Mają najwyższy ranking wiarygodności z oceną SBR A+. Według wielu niezależnych rankingów Pinnacle jest najlepszym bukmacherem na świecie, z uwagi na bardzo małą marżę i bardzo wysokie limity.

  W wyniku uchwalenia 30.09.2006 roku Unlawful Internet Gambling Enforcement Act Pinnacle przestał akceptować zakłady od amerykańskich graczy od 11. stycznia 2007.
  Szacowano, że Amerykanie stanowili wtedy 60-65% wszystkich klientów firmy[1].

  W związku ze zmianami prawnymi dot. hazardu w Wielkiej BrytaniiPinnacle od 1. listopada 2014 nie świadczy usług dla graczy z terytorium Wielkiej Brytanii (wiązałoby się to z ogromnymi podatkami).

  3 marca 2015 Pinnacle Sports ogłosił, że zmianę właściciela i nową wizję strategiczną. Plotki głoszą o przejęciu przez jeden z największych serwisów pokerowych: PokerStars.
  Moim zdaniem takie połączenie sił uczyniłoby Pinnacle najsilniejszym serwisem hazardowym na świecie. Tylko pod jaką marką by działali?

  Pinnacle jest pierwszym renomowanym bukmacherem, który zaoferował zakłady na eSport (DotAStarcraftLoL). Atrakcyjność podnosi fakt, że rozgrywki można za darmo oglądać na żywo. Trzeba jednak wziąć pod uwagę, że ta raczkująca dyscyplina może być podatna na korupcję.

  Od czerwca 2012 roku Pinnacle publikuje artykuły zwiększające istotnie wiedzę na temat zakładów bukmacherskich.

  Pinnacle o sobie

  Oferujemy graczom unikalną alternatywę wobec innych bukmacherów. Nasza sztuczka jest prosta i polega na oferowaniu najlepszych kursów i najwyższych limitów na każdym rynku, więc możesz wygrać więcej w porównaniu z innymi bukmacherami.

  Jest to możliwe tylko dlatego, że stworzyliśmy unikalne połączenie technologii i doświadczenia w wystawianiu kursów, którym żaden konkurent nie jest w stanie sprostać, nie mówiąc już o przebiciu.

  "Zawsze uzyskuj najlepsze kursy" jest naszą złotą zasadą zakładów sportowych online. Nasze kursy mają znacznie większą wartość niż średnia wartość w tej branży, a także niż giełda zakładów, a my nigdy nie pobieramy prowizji. Po prostu - jeśli nie stawiasz w Pinnacle, tracisz na tym.

  Zalety Pinnacle

  • strona w pełni dostępna w języku polskim z walutą PLN
  • bukmacher NIE potrąca 12% od wygranej na podatek
  • na rynku od 1998 roku
  • najwyższy możliwy SBR ranking A+ (zapewniona wypłacalność)
  • najlepsze kursy (marża często tylko 2%), MLB tylko 1,5%
  • prawdopodobnie najwyższe w Internecie limity stawek na zdarzenia na finał MŚ 2010 można było postawić $250,000
  • limity indywidualne są bardzo dużą rzadkością; trzeba im się bardzo narazić by zostać 'ściętym" do 70% wartości limitu
  • dla każdego spotkania jest podana konkretna wartość limitu (przed zagraniem wiemy ile możemy maksymalnie postawić po danym kursie)
  • w ofercie są zakłady na żywo z bardzo atrakcyjnymi kursami
  • support dostępny 24h na dobę/7dni w tygodniu (tylko email), także w języku polskim! odpowiedź zwykle do 15 minut
  • darmowe wpłaty kartą kredytową i debetową
  • bardzo szybkie wypłaty (na Skrill do 30 minut)
  • często występują w surebetach
  • dostępna opcja "szybkiego stawiania" (np. akceptuj wyższe kursy)
  • bukmacher cały czas się dynamicznie rozwija
  • gracze mogą korzystać z API (m.in. do szybszego obstawiania za pomocą robotów)
  • możliwość zagrania w kasynie na żywo na próbę przed grą na serio
  • strona bardzo przejrzysta, komentarze i informacje tam gdzie trzeba, nie ukrywają opłat jeśli mogą się pojawić prowizje

  Wady Pinnacle

  • oferta zakładów na żywo w dość ubogiej wersji
  • zakłady AKO i rozpisy tylko na wybrane ligi - przyjmują głównie single, na które można stawiać wielokrotnie
  • jedna darmowa wypłata w miesiącu niezależnie od metody
  • dosyć często i szybko zmieniają kursy
  • brak zakładów pobocznych (np. na strzelców bramki)
  • nie można sobie samemu wybrać loginu
  • brak opcji szukania zakładów

  Moja opinia o Pinnacle

  Najlepsze kursy i limity

  Co tu dużo pisać. Pinnacle jest najlepszym bukmacherem jakiego znam. Zarówno ze względu na bardzo wysokie kursy (bardzo małe marże) jak i bardzo wysokie limity.

  Najwyższe kursy potwierdza także wiele niezależnych portali, np. OddsPortal.com, który jest porównywarką kursów.
  Oznacza to, że gracz otrzymuje średnio najwyższe wypłaty w stosunku do stawki jaką ryzykuje.

  pinnacle-sports-najlepsze-kursy.png Pinnacle Sports ma najmniejszą marżę na rynku zakładów bukmacherskich w 2015 roku

  Z tych też powodów stanowi on "barometr kursów". Pinnacle (obok bukmacherów azjatyckich takich jak SBObetwyznacza trend dla ruchu kursów u bukmacherów, a także dla giełd zakładów. Spadki kursów następują w oparciu głównie o tych dwóch bukmacherów. Dlatego wszyscy profesjonalni gracze mają u nich konta.

  Pojawiły się komentarze, że Marathonbet ma równie dobre kursy. To prawda. Co z tego, skoro profesjonalni gracze są tam szybko limitowani do kilku euro na zakład?

  Słabe zakłady na żywo

  Zakłady na żywo są na słabym poziomie w Pinnacle. To bukmacher głównie do rynku przedmeczowego, bo system jest słabo dostosowany do zakładów na żywo. Zaoferowali je żeby były, ale może to nie było dobre posunięcie, bo pod tym kątem odstają mocno za bet365 czy betfair. Zakłady da się obstawiać, ale streamy do meczu są niedostępne, wyświetlany czas spotkania jest nieprawidłowy, mecze są oferowane na żywo z opóźnieniem itp.

  do 2007 zakładów na żywo nie było na stronie. Zawodowi gracze i tak siedzą głównie na giełdach zakładów, jeśli chodzi o zakłady na żywo, więc nie mają dużej motywacji, by jakoś mocniej zabiegać o graczy w tym sektorze. To wyraźnie nie jest ich priorytetem. Zawsze byli liderem rynku przedmeczowego, w nim się specjalizują i tego się trzymają.

  Zakłady singlowe

  To co się wielu osobom nie podoba, to fakt, że Pinnacle oferuje głównie zakłady singlowe. W niektórych ligach można pograć AKO czy rozpis, ale z uwagi na łatwiejsze balansowanie ryzyka na zakładach singlowych, polityka bukmachera jest taka a nie inna. To bukmacher, który celuje w graczy profesjonalnych, a ci w ponad 95% grają tylko zakłady singlowe.

  Obowiązkowa pozycja dla graczy

  Mimo niedogodności, istotnych dla graczy rekreacyjnych, Pinnacle jest obowiązkowym bukmacherem (obok giełdy betfair), gdzie powinieneś mieć założone konto, jeśli poważnie myślisz o zakładach przedmeczowych.

  Jak założyć konto w Pinnacle

  Minimalna stawka to 1$.

  Pinnacle wymaga 3-krotnego obrotu wpłaconej kwoty przed możliwością wypłaty:

  Wszelkie wpłaty na konto, które nie zostaną obrócone (zaryzykowane) trzy razy, spowodują naliczenie 3% opłaty za przetworzenie oraz odpowiedniej opłaty za realizację wypłaty. Użytkownik odpowiada za pokrycie opłat własnego banku, którymi może zostać obciążony z powodu dokonania wpłaty środków na naszą rzecz. Wyjątki w stosunku do tej zasady opisano na stronach „Metody płatności”.

  Pinnacle obsługuje klientów z ponad 200 krajów. W sierpniu 2015 Polacy stanowią 15% wszystkich wejść na stronę bukmachera. Druga jest Japonia (7,2%), a trzeci Niemcy (6,3%). To potwierdza, że jesteśmy jedną z najmądrzejszych nacji jeśli chodzi o zakłady bukmacherskie :)

  • kliknij poniższy banner lub link
  • kliknij na górze logo
  • w lewym górnym rogu możesz zmienić język i rodzaj wyświetlanych kursów (polecam "Kursy Dzięsiętne")
  • znajdź na stronie "ZAŁÓŻ KONTO"
  • uzupełnij formularz - jeśli masz wątpliwości, kliknij znak zapytania obok
  • potwierdź założenie konta na końcu formularza
  • przeczytaj komunikat, który się wyświetli - poinstruuje cię o dalszym postępowaniu
  • odbierz email i chroń swoje hasło

  Zarejestruj się w Pinnacle

  Obsługa Pinnacle

  Zakłady akumulowane

  Przewalutowań dokonują na podstawie kursów walut z oanda.com.

  Aby postawić zakład akumulowany (tzw. AKO) należy po zalogowaniu się kliknąć na górze na granatowym tle Akumulatory (Parlays/Accumulators). Następnie trzeba zaznaczyć w kratkach ligi, z których chcemy wybrać spotkania i wcisnąć "Kontynuuj". Potem trzeba wybrać spotkania jakie chcemy zagrać i znów potwierdzić przez "Kontynuuj". Można wybrać max. 10 typów. Ostatnim krokiem jest wpisanie stawki i potwierdzenie.

  Stawianie zakładu

  Po znalezieniu i wybraniu zakładu po kursie dziesiętnym 1,459, wpisaniu stawki 100 PLN wyświetli się potwierdzenie tego typu:

  Stawka 100.00 Do wygrania 45.87 PLN

  Chciałbym zwrócić uwagę, że system Pinnacle wyświetla wartość ZYSKU, a nie wartość WYGRANEJ. Dlatego wyświetla w podsumowaniu 45,87 a nie 145,87 jak to jest w innych europejskich bukmacherach. Inny zapis, do którego gracze z Polski są przyzwyczajeni, może trochę dziwić.

  Literatura

  [1] Pinnacle Sports stops accepting U.S. bets

  Ostatnia aktualizacja: 14.07.2016

  9,5 / 10
   


  Tagi:bonus  bukmacher  curacao  internetowy  malta  pinnacle sports  USA 
   


  Nie jesteś zalogowany.
  ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.

  Captcha


  Komentarze (429)  • (927)
   02-12-2016 21:50 (pt)

   Pinnacle umacnia swoją pozycję jako bukmacher od eSportów.

   EGR przyznał mu nagrodę eSports Operator of the Year 2016.

   Słowa Marco Blume, Trading Director w Pinnacle (i pierwsza osoba która postawiła zakład na eSports) mówi wiele o szybkości rozwoju tego rynku:

   "When we took our first bet on eSports in 2010 there was no market at all – but through persistence and developing our odds and limits in line with the needs of the growing eSports fan base Pinnacle is now growing eSports betting volume at over 200% per year. This award is a great validation of that success and supports our ongoing intent to lead integrity in eSports betting”.


   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (18)
   29-11-2016 21:35 (wt)

   Pinnacle na gali EGR Magazine został bukmacherem roku 2016 w dziedzinie e-sportów.


   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (48)
   23-11-2016 13:33 (śr)

   Ewazdomu  nie rozumiem cię . Wplacasz kasę i piszesz że się rozmysliles to trochę niepoważne zachowanie, bo żaden szanujący się gracz nie wplaca kasy do buka po to żeby się rozmyslic. Takie moje zdanie. Co do wypłaty bez obrotu to fakt 3 procent jest nie twoje jeśli się na to z decydujesz .


   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (1)
   22-11-2016 19:16 (wt)

   Wpłaciłem do nich 500zł i rozmyśliłem się z gry u nich, chcę wypłacić to mi wysłali wiadomość, że muszę 3-krotnie obrócić czyli za 1,5 kafla zagrać łącznie. Da się bez tego wypłacić z jakąś opłatą czy coś?

   Odpowiedzi: 1
   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 78.159.**.**
   16-11-2016 20:14 (śr)

   Ale weryfikację to oni mają za**bistą. Dwa lata temu robiłem u nich weryfikacje.

   Teraz w niedziele zleciłem wypłatę a im kur*a się przypomniało że moje weryfikacje nie są aktualne. I tak od poniedziałku czekam na weryfikacje a od niedzieli na wypłatę i maila z ich strony.

   Porażka....


   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (180)
   07-11-2016 17:20 (pon)

   Od Nowego Roku prawodpodobnie Pinnacle wejdzie na rynek Wielkiej Brytanii.

   Odpowiedzi: 1
   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (2)
   23-10-2016 10:56 (nd)

   Czy na pinnacle mozna przelewac pieniądze mając konto bankowe w mBanku? 

   Odpowiedzi: 2
   3 4 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (103)
   23-09-2016 09:40 (pt)

   Użytkownicy tacy jak woogie powinni zostać zbanowani - są zwykłymi spamerami. Co w temacie o Pinnacle robi reklama sprzedaży kont bet365!?


   22 18 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  Logowanie

  W celu zalogowania się na swoje konto, wypełnij poniższy formularz. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się.  zamknij ×
  Popover Starter

  Jednorazowa oferta

  Jeżeli chcesz:

  Oferuję Ci ZA DARMO 31 minut nagrania video.


   Zgadzam się z Polityką Prywatności
  Top