ARTYKUŁ

    Ranking Bukmacherów

    ocena SureBety.pl
    Ty też oceń artykuł
    Ocena: 4/5
    Głosów: 12
    Aby ocenić artykuł, musisz się zalogować.
    Ty też oceń artykuł
    Ocena: 4/5
    Głosów: 12
    Aby ocenić artykuł, musisz się zalogować.


    Tagi:bukmacher  ranking 
     


    Nie jesteś zalogowany.
    ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.

    Captcha


    Komentarze (53)



    • (927)
      07-09-2014 22:02 (nd)
      Choć wyczuwam pretensjonalny ton, to wierzę głęboko, że jest on podyktowany troską o dobro SureBetów. Dlatego dziękuję za tą słuszną uwagę! ;)

      Przepraszam, rzeczywiście ostatnio zdarzają mi się dłuższe przestoje w dodawaniu newsów. Z powodów osobistych mam ostatnio bardzo mało czasu, który mogę poświęcić stronie.

      Ta niska częstotliwość nie ulegnie zmianie do połowy października, który będzie dla mnie życiowym punktem zwrotnym. Po tym czasie poświęcę stronie tyle czasu na ile pozwoli mi rodzina :)


      155 146 Odpowiedz

      Odpowiedz na komentarz

      Nie jesteś zalogowany,
      ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
      Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

      zamknij ×

    • anonim IP: 164.127.***.***
      07-09-2014 11:36 (nd)
      może nie tyle uaktualniaj ile newsy wstawiaj częściej !!!! zdarzają Ci się przestoje kilkudniowe
      151 147 Odpowiedz

      Odpowiedz na komentarz

      Nie jesteś zalogowany,
      ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
      Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

      zamknij ×

    • (1)
      06-09-2014 12:44 (sob)
      www.1-x-bet.com - jakiś nowy bukmacher, chyba rosyjski ze stroną internetową również po polsku (tłumaczoną chyba w translatorze google ;) ) Na razie marża na poziomie 1%.Możesz coś więcej powiedzięć na ten temat?
      149 149 Odpowiedz

      Odpowiedz na komentarz

      Nie jesteś zalogowany,
      ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
      Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

      zamknij ×

    • (927)
      06-09-2014 11:32 (sob)
      A co na tej stronie jest do uaktualnienia bo nie widzę?
      157 147 Odpowiedz

      Odpowiedz na komentarz

      Nie jesteś zalogowany,
      ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
      Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

      zamknij ×

    • anonim IP: 5.173.***.**
      03-09-2014 15:49 (śr)
      admin uaktualniaj czesciej strone !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      147 149 Odpowiedz

      Odpowiedz na komentarz

      Nie jesteś zalogowany,
      ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
      Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

      zamknij ×

    • (1)
      24-08-2014 10:18 (nd)
      w 3 miesiace 73000 chyba 370 zl ale przegrałes z reszta jak 90% graczy przecież to banda oszustów która ustawia mecze i nic więcej za komuny to byo nie możliwe a teraz to jest możliwe dlatego oni chwalą ten ustrój bo mogą kraść na lewo i prawo i o to chodziło jak Wałęse wybierali
      145 165 Odpowiedz

      Odpowiedz na komentarz

      Nie jesteś zalogowany,
      ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
      Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

      zamknij ×

    • (6)
      29-07-2014 02:57 (wt)
      Witam, wypożycze zweryfikowane konta na wszystkich bukmacherów. Wszystkie na minusie
      Bet365, Bwin, William hill i inne naturalnie bez limitów. Wicej info na mako180@o2.pl. Pozdrawiam
      156 154 Odpowiedz

      Odpowiedz na komentarz

      Nie jesteś zalogowany,
      ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
      Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

      zamknij ×

    • anonim IP: 109.243.**.***
      17-07-2014 23:34 (czw)
      a tak w 3 zdaniach to o co chodzi ?? bo niechce mi sie tego czytac calego :)
      144 165 Odpowiedz