ARTYKUŁ

  SBObet

  Ocena SureBety.pl *
  8 / 10
   

  SBObet to azjatycki, renomowany bukmacher działający od 2003 roku. Dzięki bardzo dobrym kursom i wysokim limitom jest mocno rekomendowany graczom zawodowym.

  bonus w SBObet 15% do 150€

  welcome-banner-sbobet

  Zarejestruj się w SBObet

  Fakty dotyczące SBObet

  SBObet jest internetowym bukmacherem azjatyckim dostępnym online od 2003 roku. Działa w Azji na licencji Filipin, a w Europie na licencji wiarygodnych wysp Isle of Man. Bukmacher posiada wysoki SBR ranking A- .

  Na corocznym EGR Awards, organizowanym przez eGaming Review Magazine SBObet otrzymał nagrodę "Azjatycki Bukmacher Roku" w 2009 i 2010 roku. EGR Awards to hazardowy odpowiednik filmowych Oskarów.

  SBObet jest dostępny w 10 językach i walutach do wyboru. Minimalna i maksymalna stawka zależy od zdarzenia. Można ją zobaczyć przed zagraniem.

  Od 15.09.2014 SBObet nie będzie prowadził usług dla klientów rezydujących w Wielkiej Brytanii. Ten ruch jest podyktowany zmianami w prawie licencyjnym UK Gambling Commission. Wprowadzono nowy system podatkowy, który spowodował że kontynuowanie działalność na terenie UK staje się uciążliwe. Klienci z Wielkiej Brytanii zostali powiadomieni 05.09.2014.

  Sponsoring

  SBObet był sponsorem na koszulkach angielskich drużyn West Ham United w sezonach 2008/09-2013/14 i Cardiff City w sezonie 2010/2011.

  Kontrowersje

  W październiku 2008 SBObet został poproszony przez The Football Association (FA) by dostarczy wszelkie dowody mogące świadczyć, że mecz Norwich - Derby został ustawionySBObet odmówił prośbie FA, tłumacząc że byłoby to "nadmierne" (ang. excessive) i naruszałoby prywatność klientów. FA ostatecznie nie znalazło dowodu na ustawienie wyniku tego spotkania.

  W październiku 2009 reprezentanci Premier League skrytykowali 188betSBObet za oferowanie na żywo kursów na mecze akademickie twierdząc, że aktywność sportowa dzieci i młodzieży nie powinna być wystawiona na międzynarodowe organizacje hazardowe. Obaj bukmacherzy zawiesili wymienione zakłady i zwrócili się z prośbą o doprecyzowanie, które dokładnie rynki mogą oferować.

  SBObet o sobie

  SBObet jest jednym z czołowych światowych operatorów gier online.

  SBObet zwyciężył Nagrodę Roku Asiatyckich Operatorów w roku 2009 i 2010. Oferuje ponad 1000 zdarzeń sportowych wszystkich głównych lig piłki nożnej i międzynarodowych imprez sportowych. SBObet prowadzi również kursy na żywo piłki nożnej z szybkimi wypłatami, łatwym dostępem i szybkimi zakładami online przez całą dobę.

  Nasz przyjazny SBObet Support Team jest zawsze dostępny.

  Zalety SBObet

  • bukmacher NIE potrąca 12% od kuponu na podatek
  • bukmacher renomowany, sponsor znanych drużyn
  • posiada jedne z najlepszych kursów na rynku handicapów azjatyckich
  • bardzo bogata oferta zakładów
  • wysokie limity, możliwe do zobaczenia przed zagraniem
  • jedna z najlepszych ofert zakładów na żywo (świetne kursy i mnóstwo lig)
  • szybkie wypłaty (deklarują do 24h)
  • support działa non-stop
  • dostępny livechat
  • przejrzysta grafika

  Wady SBObet

  • strona nie obsługuje języka polskiego
  • zaakceptowanie zakładu na żywo potrafi trwać bardzo długo
  • niskie limity na koszykówkę i piłkę ręczną

  Bonus powitalny w SBObet

  Złóż swój pierwszy depozyt, a SBObet przyzna Ci dodatkowe 15% wartości Twojego depozytu aż do 101 GBP, 150 USD, 150 EUR.

  1. Bonus powitalny jest ważny tylko dla klientów, którzy dokonują pierwszego depozytu dla Zakładów Sportowych (Sportsbook) i dla nowych klientów. BD Stadia claimants nie kwalifikują się [przyp. osoby, które u nich wygrały w konkursie i zarejestrowały konto aby otrzymać nagrodę].
  2. Ta promocja jest ograniczona do jednej osoby na gospodarstwo. SBObet rezerwuje prawo do wykluczenia niektórych klientów z tej promocji gdy wykryje to samo imię, adres pocztowy, adres mailowy, numer telefonu, adres IP, numer karty kredytowej/debetowej, numer konta płatności, computer w momencie rejestrowania na stronie.
  3. Zarejestruj się wpisując kod promocji: DEPBON14
  4. Dla użytkowników, którzy mają konto w innej walucie niż EUR, stosuje się ekwiwalent kwoty bonusu zgodnie z tabelą podaną na stronie SBObet.
  5. Twoje konto zostanie automatycznie zasilone bonusem po postawieniu 10-krotności kwoty kwalifikującego się depozytu. Bonus zostanie zaksięgowany na koncie gracza w/na trzeci dzień biznesowy po spełnieniu warunków obrotu. Warunki obrotu muszą zostać spełnione w ciągu 60 dni od aktywacji bonusu na koncie gracza zanim wypłata środków będzie możliwa. Nie spełnienie tego warunku skutkuje odebraniem bonusu.
  6. Jeśli na koncie nie będzie wystarczającej ilości środków, aby dokończyć obrót, klient może dopłacić dalsze środki, aby wypełnić warunki obrotu. Jednakże dodatkowe środki nie dają dodatkowych bonusów. Punkt 7 ma zastosowanie do dowolnej prośby o wypłatę, gdzie warunki obrotu nie zostały spełnione.
  7. Wszelkie prośby anulowania bonusu lub wypłaty środków przed spełnieniem warunków obrotu skutkują wypłatą środków bez bonusu z potrąceniem 10% opłaty administracyjnej od wartości sumy wygranych netto wszystkich kwalifikujących się zakładów z punktu 9.
  8. Wszystkie środki i bonusy mogą być wypłacone po upływie trzech dni biznesowych, o których mowa w punkcie 5.
  9. Tylko kurs dziesiętny 1.50 (i wyższy) na dowolne zdarzenie sportowe Nie-Na-Żywo będą się liczyły do warunków obrotu. Anulowane, odwołane, zwrócone zakłady lub zakłady postawione po kursach malezyjskich NIE będą liczyły się do obrotu.
  10. SBObet rezerwuje prawo do wykluczenia dowolnego klienta z tej promocji w dowolnym momencie i do zmiany lub odwołania tej oferty bonusowej bez wcześniejszego powiadomienia.
  11. Te warunki są publikowane w języku angielskim i modyfikowane od czasu do czasu. Tłumaczenia na inne języki są robione w dobrej wierze. W przypadku rozbieżności pomiędzy wersją angielską a tłumaczeniem, stosuje się wersja angielska ma zastosowanie.
  12. Zastosowanie mają Ogólne Warunki Promocji (General Promotion Terms and Conditions).

  Oferta obowiązuje do 31.01.2016.

  Moja opinia o SBObet

  SBObet jest bukmacherem azjatyckim. Cechują go więc wysokie limity, bogata oferta i obecność handicapów azjatyckich. Dzięki zbudowanej pozycji, wyznacza on trendy kursów na rynkach światowych, dlatego jest obowiązkową pozycją do śledzenia w grze pod spadki. Uważam go za najlepszego wśród bukmacherów azjatyckich.

  SBObet udziela się także charytatywnie. Przykładem jest angielska fundacja "Bobby Moore Cancer Research Fund". Mimo iż bukmacher nie afiszuje się, trudno wierzyć w szczere intencje po tym jak zmienił nazwę turnieju ku pamięci zmarłego z "Bobby Moore Cup" na "SBObet Cup"[1]. To jest ogromny biznes. Niestety zawsze coś za coś. Podchodzą do tematu charytatywności czysto marketingowo.

  Podsumowując SBObet jest na pewno jednym z bukmacherów, gdzie warto mieć konto.

  UWAGA: Czas przyjęcia zakładu na żywo wynosi od 2 do nawet 180 sekund! Zależy czy jest groźna sytuacja na boisku czy nie. Średnio powiedziałbym, że 40-50 sekund. Więc granie u nich overów na żywo mija z celem.

  Jak założyć konto w SBObet

  • kliknij poniższy banner lub link
  • zmień po lewej na górze język jeśli potrzebujesz
  • znajdź na stronie baner mówiący o bonusie powitalnym i kliknij go - powinieneś tam znaleźć wszystkie szczegóły dotyczące promocji
  • aby się zapisać wróć na stronę główną i kliknij na górze "Join Now FREE" i wypełnij formularz wpisując prawdziwe dane osobowe
  • jeśli poprawnie wszystko zrobisz, powinieneś otrzymać email potwierdzający twoją rejestrację
  • wpłać środki na konto gracza i zacznij grę
  • jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o SBObet kliknij na stronie głównej "About us" lub "Tutorials"

  welcome-banner-sbobet

  Zarejestruj się w SBObet

  UWAGA:
  W handicapach na żywo liczą się tylko gole zdobyte po zawarciu zakładu.

  Literatura

  [1] Bobby Moore's widow 'sad' at West Ham's decision to rename charity match

  P.S. Nie jestem w stanie śledzić wszystkich bukmacherów. Jeżeli zauważyłeś, że artykuł się zdezaktualizował, możesz mi pomóc to naprawić poprzez kontakt ze mną. Krzysztof

  Ostatnia aktualizacja: 25.01.2016

  8 / 10
   


  Tagi:bonus  bukmacher  filipiny  internetowy  isle of man  sbobet 
   


  Nie jesteś zalogowany.
  ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.

  Captcha

  Komentarze (47)  • (374)
   28-02-2017 11:55 (wt)

   Sbobet  najlepsza firma w jakiej grałem nooo może Pinacleee   reszta do pięt im nie do rasta .......

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (81)
   27-02-2017 17:50 (pon)

   Patrzyłem dziś z ciekawości i Sbobet oferuje możliwość rejestracji graczy z Polski a to ciekawe , opcja jest taka że czekają na decyzję UE w sprawie ustawy , bądź nie dostali listu z groźbami od polskiego rządu :) 

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (374)
   27-12-2016 22:37 (wt)

   The rollover requirement is 12times, which means that if your initial deposit is 1,200 x 12 = 14,400  czyli ciezko z tym bonusem dla Zawodowców

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (374)
   27-12-2016 22:28 (wt)

   Index of Promotion

   1. Promotion Code: DEPBON20
    Validity Period: 1st of December’ 2016 00:00 GMT +8 to 31st of December 2016 23:59 GMT +8
    Promotion: Additional 15% of your first deposit up to a maximum amount of EUR170
    Other Currencies:
    EUR170 =     czyli maja 170 euro        Admin popraw
   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (374)
   09-12-2016 18:17 (pt)

   Mega fajny Buk ....żadnych Limitów !!!! można powielać zakłady ile razy chcesz !!!! Sbobet kontra Europejskie bukiiii  to jest to  weryfikacja żadny problem wypłata żaden problem       super super   live czat Mega profesjonalni ! nie ma dla nich sprawy nie do rozwiazania !!!     Betano pseudo fachowcy uczcie sie... Kobiety Też tam są mile widziane ..!!!!

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (1028)
   19-10-2015 15:04 (pon)

   SBObet wycofuje się z rynku portugalskiego z powodów prawnych:

   It is with regret that we wish to advise you that SBOBET will no longer be able to provide betting services for customers residing in Portugal with effect from the 16th of October 2015.

   This unfortunate circumstance has been brought about by the legislation in Portugal with regard to online gambling. Please note that the legislation does not affect Affiliates from Portugal.

   Customers residing in Portugal were informed on Saturday (16th October) that their Accounts would be closed. Betting and depositing was suspended on these Accounts on the same day.

    

   All outstanding bets already placed and scheduled to take place after the 16th of October 2015 will not be affected. The bets will be settled once they have been determined and you will earn the commission as normal.

   114 111 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (8)
   31-01-2015 16:18 (sob)
   Witam,
   Potwierdzam to samo co poprzednik,
   skan dowodu przyjęli,
   potwierdzenie przelewu z banku już nie bo ma być skan wersji papierowej z podpisem pracownika banku (ciekaw jestem jak to zdobyć w mBanku który jest on-line i jego potwierdzenia nie wymagają podpisu pracownika).
   Wysłałem rachunek za wodę - odpowiedzieli, że brak logo firmy wystawiającej rachunek i nie przyjęli.
   Inny dokument jak prawo jazdy czy skan karty kredytowej nic nie daje.
   Wygląda na to, że okradli mnie na 120 $. Odpowiedzi: 4
   168 184 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (9)
   17-01-2013 18:14 (czw)
   Witam.
   Jest mi ktos w stanie napisac jak sie tam zweryfikowac?
   Wyslalem im rachunek odrzucili.
   Wyslalem im rachunek z konta w banku w pdfie tez odrzucili.
   Wyslalelm im wyrazne zdjecia pierwszej strony wyciagu z banku, gdzie widac dokladnie moje dane, równiez odrzucili ...
   Co zrobic i w jaki sposob wy sie weryfikowaliscie?
   Dowod zaakceptowany od razu 172 171 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  Logowanie

  W celu zalogowania się na swoje konto, wypełnij poniższy formularz. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się.  zamknij ×
  Popover Starter

  Jednorazowa oferta

  Jeżeli chcesz:

  Oferuję Ci ZA DARMO 31 minut nagrania video.


   Zgadzam się z Polityką Prywatności
  Top