SureBety – wszystko o zakładach bukmacherskich

  ARTYKUŁ

  SBObet

  Ocena SureBety.pl *
  9 / 10
   

  SBObet to azjatycki, renomowany bukmacher działający od 2003 roku. Dzięki bardzo dobrym kursom i wysokim limitom jest mocno rekomendowany graczom zawodowym.

  bonus w SBObet 15% do 200€

  welcome-banner-sbobet

  Zarejestruj się w SBObet

  Fakty dotyczące SBObet

  SBObet jest internetowym bukmacherem azjatyckim dostępnym online od 2003 roku. Działa w Azji na licencji Filipin, a w Europie na licencji wiarygodnych wysp Isle of Man. Bukmacher posiada wysoki SBR ranking A- .

  Na corocznym EGR Awards, organizowanym przez eGaming Review Magazine SBObet otrzymał nagrodę "Azjatycki Bukmacher Roku" w 2009 i 2010 roku. EGR Awards to hazardowy odpowiednik filmowych Oskarów.

  SBObet jest dostępny w 10 językach i walutach do wyboru. Minimalna i maksymalna stawka zależy od zdarzenia. Można ją zobaczyć przed zagraniem.

  Od 15.09.2014 SBObet nie będzie prowadził usług dla klientów rezydujących w Wielkiej Brytanii. Ten ruch jest podyktowany zmianami w prawie licencyjnym UK Gambling Commission. Wprowadzono nowy system podatkowy, który spowodował że kontynuowanie działalność na terenie UK staje się uciążliwe. Klienci z Wielkiej Brytanii zostali powiadomieni 05.09.2014.

  Polacy nadal mogą z nich korzystać, dopóki nie trafią do Rejestru domen.

  Sponsoring

  SBObet był sponsorem na koszulkach angielskich drużyn West Ham United w sezonach 2008/09-2013/14 i Cardiff City w sezonie 2010/2011.

  SBObet o sobie

  SBObet jest jednym z czołowych światowych operatorów gier online.

  SBObet zwyciężył Nagrodę Roku Asiatyckich Operatorów w roku 2009 i 2010. Oferuje ponad 1000 zdarzeń sportowych wszystkich głównych lig piłki nożnej i międzynarodowych imprez sportowych. SBObet prowadzi również kursy na żywo piłki nożnej z szybkimi wypłatami, łatwym dostępem i szybkimi zakładami online przez całą dobę.

  Nasz przyjazny SBObet Support Team jest zawsze dostępny.

  Zalety SBObet

  • bukmacher NIE potrąca 12% od kuponu na podatek
  • bukmacher renomowany, sponsor znanych drużyn
  • posiada jedne z najlepszych kursów na rynku handicapów azjatyckich
  • bardzo bogata oferta zakładów
  • wysokie limity, możliwe do zobaczenia przed zagraniem
  • jedna z najlepszych ofert zakładów na żywo (świetne kursy i mnóstwo lig)
  • szybkie wypłaty (deklarują do 24h)
  • support działa non-stop
  • dostępny livechat
  • przejrzysta grafika

  Wady SBObet

  • strona nie obsługuje języka polskiego
  • zaakceptowanie zakładu na żywo potrafi trwać bardzo długo
  • niskie limity na koszykówkę i piłkę ręczną

  Bonus powitalny w SBObet

  Złóż swój pierwszy depozyt, a SBObet przyzna Ci dodatkowe 15% wartości Twojego depozytu aż do 170 GBP, 200 USD, 200 EUR.

  1. Bonus powitalny jest ważny tylko dla klientów, którzy dokonują pierwszego depozytu dla Zakładów Sportowych (Sportsbook) i dla nowych klientów.
  2. Ta promocja jest ograniczona do jednej osoby na gospodarstwo. SBObet rezerwuje prawo do wykluczenia niektórych klientów z tej promocji gdy wykryje to samo imię, adres pocztowy, adres mailowy, numer telefonu, adres IP, numer karty kredytowej/debetowej, numer konta płatności, computer w momencie rejestrowania na stronie.
  3. Zarejestruj się wpisując aktualny kod promocji zgodnie z tabelą na stronie bukmachera: DEPBON31 (kod na listopad 2017)
  4. Dla użytkowników, którzy mają konto w innej walucie niż EUR, stosuje się ekwiwalent kwoty bonusu zgodnie z tabelą podaną na stronie SBObet.
  5. Twoje konto zostanie automatycznie zasilone bonusem po postawieniu 14-krotności kwoty kwalifikującego się depozytu. Bonus zostanie zaksięgowany na koncie gracza po/na trzeci dzień biznesowy po spełnieniu warunków obrotu. Warunki obrotu muszą zostać spełnione w ciągu 60 dni od aktywacji bonusu na koncie gracza zanim wypłata środków będzie możliwa. Nie spełnienie tego warunku skutkuje odebraniem bonusu i wygranych z niego pochodzących.
  6. Jeśli na koncie nie będzie wystarczającej ilości środków, aby dokończyć obrót, klient może dopłacić dalsze środki, aby wypełnić warunki obrotu. Jednakże dodatkowe środki nie dają dodatkowych bonusów. Punkt 7 ma zastosowanie do dowolnej prośby o wypłatę, gdzie warunki obrotu nie zostały spełnione.
  7. Wszelkie prośby anulowania bonusu lub wypłaty środków przed spełnieniem warunków obrotu skutkują wypłatą środków bez bonusu z potrąceniem 10% opłaty administracyjnej od wartości sumy wygranych netto wszystkich kwalifikujących się zakładów z punktu 9.
  8. Wszystkie środki i bonusy mogą być wypłacone po upływie trzech dni biznesowych, o których mowa w punkcie 5.
  9. Tylko kurs dziesiętny 1.50 (i wyższy) na dowolne zdarzenie sportowe Nie-Na-Żywo będą się liczyły do warunków obrotu. Anulowane, odwołane, zwrócone zakłady lub zakłady postawione po kursach malezyjskich NIE będą liczyły się do obrotu.
  10. SBObet rezerwuje prawo do wykluczenia dowolnego klienta z tej promocji w dowolnym momencie i do zmiany lub odwołania tej oferty bonusowej bez wcześniejszego powiadomienia.
  11. Te warunki są publikowane w języku angielskim i modyfikowane od czasu do czasu. Tłumaczenia na inne języki są robione w dobrej wierze. W przypadku rozbieżności pomiędzy wersją angielską a tłumaczeniem, stosuje się wersja angielska ma zastosowanie.
  12. Zastosowanie mają Ogólne Warunki Promocji (General Promotion Terms and Conditions).

  Moja opinia o SBObet

  SBObet jest bukmacherem azjatyckim. Cechują go więc wysokie limity, bogata oferta i obecność handicapów azjatyckich. Dzięki zbudowanej pozycji, wyznacza on trendy kursów na rynkach światowych, dlatego jest obowiązkową pozycją do śledzenia w grze pod spadki. Uważam go za najlepszego wśród bukmacherów azjatyckich.

  SBObet udziela się także charytatywnie. Przykładem jest angielska fundacja "Bobby Moore Cancer Research Fund". Mimo iż bukmacher nie afiszuje się, trudno wierzyć w szczere intencje po tym jak zmienił nazwę turnieju ku pamięci zmarłego z "Bobby Moore Cup" na "SBObet Cup"[1]. To jest ogromny biznes. Niestety zawsze coś za coś. Podchodzą do tematu charytatywności czysto marketingowo.

  Podsumowując SBObet jest na pewno jednym z bukmacherów, gdzie warto mieć konto.

  UWAGA: Czas przyjęcia zakładu na żywo wynosi od 2 do nawet 180 sekund! Zależy czy jest groźna sytuacja na boisku czy nie. Średnio powiedziałbym, że 40-50 sekund. Więc granie u nich overów na żywo mija z celem.

  Jak założyć konto w SBObet

  • kliknij poniższy banner lub link
  • zmień po lewej na górze język jeśli potrzebujesz
  • znajdź na stronie baner mówiący o bonusie powitalnym i kliknij go - powinieneś tam znaleźć wszystkie szczegóły dotyczące promocji
  • aby się zapisać wróć na stronę główną i kliknij na górze "Join Now FREE" i wypełnij formularz wpisując prawdziwe dane osobowe
  • jeśli poprawnie wszystko zrobisz, powinieneś otrzymać email potwierdzający twoją rejestrację
  • wpłać środki na konto gracza i zacznij grę
  • jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o SBObet kliknij na stronie głównej "About us" lub "Tutorials"

  welcome-banner-sbobet

  Zarejestruj się w SBObet

  UWAGA:
  W handicapach na żywo liczą się tylko gole zdobyte po zawarciu zakładu.

  Literatura

  [1] Bobby Moore's widow 'sad' at West Ham's decision to rename charity match

  UWAGA:
  W trosce o jakość i wiarygodność opinii na stronach bukmacherów negatywne komentarze wymagają uzasadnienia, a komentarze anonimów będą usuwane.

  Ostatnia aktualizacja: 10.11.2017

  9 / 10
   


   


  Nie jesteś zalogowany.
  ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.


  Komentarze (109)  • anonim IP: 95.40.**.***
   04-04-2018 14:44 (śr)

   To się nazywa porządna firma. Sami wypłacili mi środki z konta (mimo że nie dosłałem im skanu nowego dowodu). Inny buk by trzymał bo miał pretekst. Mam nadzieję, że dodadzą inne metody wpłat (eco).

   Odpowiedzi: 1
   1 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (1224)
   21-03-2018 09:53 (śr)

   8 lutego 2018 SBObet został dodany do Domen Blokowanych. Zmusiło to Neteller i Skrill do wypowiedzenia bukmacherowi usług płatności dla rezydentów Polski.

   Depozyty metodą Neteller/Skrill NIE będą obsługiwane w SBObet od 26 marca 2018 (azjatyckiego czasu), a wypłaty będą realizowane tylko te zlecone do 2 kwietnia 2018. Klienci zostali powiadomieni mailowo o tych zmianach, a także podano jak zmienić domyślną formę płatności na koncie gracza.

   Polskim klientom SBObet jako forma płatności na razie pozostaje jedynie entropay. Otrzymałem informację, że w połowie kwietnia powinna się pojawić opcja płatności ecoPayz, którą rekomenduję do tego bukmachera.

   Tym, którzy nie chcą czekać i lubią duże możliwości, polecam betbrokera sportmarket, gdzie można stawiać w SBObet i kilku innych bukmacherach w ramach jednego logowania nadal używając płatności Skrill/Neteller :)

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (107)
   18-03-2018 12:55 (nd)

   Niestety stało się to czego się wszyscy baliśmy. Od 26 marca nie będzie już można dokonywać wpłat za pomocą Skrilla i Netlera do tego bukmachera. Wypłaty tą metodą będą realizowane do 2 kwietnia. 

   Odpowiedzi: 1
   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (2)
   04-03-2018 08:31 (nd)

   Mógłby ktoś zarejestrowany w SBO  sprawdzić czy działają streamy na gonitwach końskich z UK? Bo u mnie od kilku dni pojawia się komunikat że streamy na tę chwile nie działają. I nie wiem czy to tylko u mnie tak czy u innych też.

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (2)
   03-03-2018 13:49 (sob)

   Hej mógłby ktoś sprawdzić czy działają streamy w SBO na gonitwach końskich UK? Bo u mnie od kilku dni pojawia się komunikat że na tą chwilę streamu nie ma i nie wiem czy to u mnie jest problem czy rzeczywiście nie dają streamu.

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (4)
   01-03-2018 17:18 (czw)

   Trzeba zmienić-jak pisałem niżej adres DNS , oprócz tego zmienić na wszelki wypadek wyszukiwarkę z google na inną.To na pewno 

   pomoże {#emotions_dlg.cool}

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (133)
   26-02-2018 08:32 (pon)

   Wszystko działa normalnie logowanie,  stawianie , wpłaty i wypłaty . Gram tam regularnie więc jeśli chcecie jakieś potwierdzone info to dam znać pierwszy jeśli będą jakieś problemy . 

   1 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 89.229.***.***
   25-02-2018 13:41 (nd)

   Jak to wypłaty zablokowane? Bez żadnego maila ze strony SBO? Czy jednak coś przyszło żeby wypłacać?

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  Logowanie

  W celu zalogowania się na swoje konto, wypełnij poniższy formularz. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się.  zamknij ×
  Popover Starter

  Jednorazowa oferta

  Jeżeli chcesz:

  Oferuję Ci ZA DARMO 31 minut nagrania video.


   Zgadzam się z Polityką Prywatności
  Top