ARTYKUŁ

  Vulcanbet

  ocena SureBety.pl
  Ty też oceń artykuł
  Ocena: 5/5
  Głosów: 1
  Aby ocenić artykuł, musisz się zalogować.

  Vulkanbet to nowy bukmacher dla graczy rekreacyjnych o rosyjskich korzeniach, nieznanej wiarygodności, dostępny w języku polskim. Posiada bardzo bogatą ofertę zdarzeń i dobre kursy.

  Bonus w Vulkanbet 100% do 100 EUR ale nie dla Polaków

  Zarejestruj się w Vulkanbet

  Fakty dotyczące Vulkanbet

  Od 11.04.2017 bukmacher nie jest dostępny dla Polaków.

  Vulkanbet istnieje w sieci od 2015 roku. Bukmacherem zarządza spółka Global Innovations Ltd na podstawie licencji MGA numer MGA/CL1/895/2013 wydanej 1 sierpnia 2013 roku. Z uwagi na nieduży staż, Vulkanbet nie posiada oceny SBR, jest natomiast coraz częściej uwzględniany w porównywarkach kursów. Według rankingu wiarygodności BMR otrzymał średnią notę 3/5 możliwych gwiazdek. Taki sam wynik mają np. Expekt, Marathonbet czy Sportingbet.

  Vulkanbet posiada bogatą ofertę zdarzeń, zarówno jeśli chodzi o dostępne dyscypliny, jak i ilość zakładów powiązanych z danym spotkaniem. Szczególnie dobre wrażenie robią sporty wirtualne, gdzie oprócz popularnych gier typu DotA, CS:GO, dostępne są także zakłady na rozgrywki np. Starcraft'a czy World of Tanks.

  Vulkanbet dysponuje także dobrze rozwiniętą sekcją gry na żywo, choć z dość słabymi kursami (średnia marża około 10%). Jeśli chodzi o kursy przedmeczowe, wiele zależy od popularności obstawianej dyscypliny - marża bukmachera waha się tutaj od niespełna 2%, np. na Ligę Mistrzów, do wartości przekraczających nawet 12%, np. na zakłady unihokeja.

  Jest to strategia, która utrudnia specjalistom w niszowych dyscyplinach osiągać duże zyski. Uśredniony wskaźnik payout stabilizuje się w momencie tworzenia artykułu na poziomie 92,84%, co jest mimo wszystko dobrym wynikiem, powyżej średniej rynkowej. Oprócz tego Vulkanbet proponuje swoim użytkownikom bonusy: powitalne oraz lojalnościowe (zebrane punkty za stawiane zakłady można wymieniać na saldo główne).

  Strona Vulkanbet funkcjonuje w 10 językach, w tym także polskim. Tłumaczenie jest kompletne (obejmuje także Regulaminy, Politykę Prywatności itd.), choć miejscami pojawiają się drobne błędy, które nie utrudniają zrozumienia tekstu.

  Vulkanbet o sobie

  Do września 2016 Vulkanbet nie stworzył strony "O nas".

  Istotne punkty Regulaminu Vulkanbet

  Pojedyncze zakłady nie mogą być zawierane dla niektórych dyscyplin sportowych lub wydarzeń. Szczegóły dotyczące zakładów mogą być pobrane z aktualnej listy ratingowej (np. minimum trzy mecze).

  2.2. Wszelkie transakcje podlegają sprawdzeniu, w celu przeciwdziałania prania brudnych pieniędzy. W odniesieniu do obowiązujących przepisów dotyczących zapobiegania prania pieniędzy, GLOBAL INNOVATIONS LIMITED ma prawo domagać się wszelkich dalszych informacji od klienta, które może uznać za właściwe. Jeśli w dowolnym momencie firma GLOBAL INNOVATIONS LIMITED zyska wiarygodne podejrzenie, że ma miejsce pranie pieniędzy lub inna zabroniona prawem transakcja, wówczas firma GLOBAL INNOVATIONS LIMITED natychmiast zgłosi taką transakcję / sytuację do odpowiednich organów.

  2.5. GLOBAL INNOVATIONS LIMITED nie dokona wypłaty środków przekraczających dwa tysiące trzysta dwadzieścia dziewięć euro (2329 euro) poza konto gracza, do czasu kiedy jego tożsamość, wiek i miejsce zamieszkania nie zostaną zweryfikowane (potwierdzone). W przypadku dalszych wyjaśnień GLOBAL INNOVATIONS LIMITED zastrzega sobie prawo do zażądania od użytkownika dodatkowych dokumentów mogących potwierdzić tożsamość lub innej formy uwierzytelnianie.

  Punkt 2.5 to standardowy zapis, który jest narzucony na bukmachera przez organ nadzorczy MGA.

  2.19. Jeżeli klient korzysta z płatności za pośrednictwem wirtualnego portfela, jego adres e-mail musi być taki sam, jak adres podany w formularzu podczas rejestracji w GLOBAL INNOVATIONS LIMITED.

  20. GLOBAL INNOVATIONS LIMITED zastrzega sobie prawo do ustalenia maksymalnej kwoty środków, które mogą być zdeponowane w GLOBAL INNOVATIONS LIMITED w pojedynczej transakcji. (...) Aktualnie limity wpłat zostały ustalone zgodnie z poniższym zestawieniem:

  • Karty kredytowe/debetowe – 500 euro
  • Transfer elektroniczny – 500 euro
  • Przelewy bankowe – 500 euro
  • E-portfele (e-wallets) – 500 euro

  2.30. Gracz jest w pełni świadomy i wyraża zgodę na rejestrowanie wszelkiej aktywności podczas korzystania ze strony internetowej, poczty elektronicznej i nagrywania rozmów telefonicznych między nim / nią a firmą GLOBAL INNOVATIONS LIMITED. Nagrania te będą stanowić wyłączną własność GLOBAL INNOVATIONS LIMITED i mogą być wykorzystane, jako dowód w przypadku jakiegokolwiek sporu lub w celu poprawy obsługi klienta.

  To standardowy zapis. Warto zwrócić uwagę, że dane te są zbierane dla potrzeb bukmachera i w przypadku sporu, bukmacher ich raczej nie udostępni żeby dowodzić przeciwko sobie :)

  3.6. GLOBAL INNOVATIONS LIMITED pobiera pięcio procentową (5%) opłatę administracyjną od wniosków dotyczących wypłat kwoty zdeponowanej na koncie GLOBAL INNOVATIONS LIMITED, a która nie została wykorzystana co najmniej raz do stawiania zakładów i gier hazardowych oferowanych na stronach firmy. GLOBAL INNOVATIONS LIMITED może domagać się prawa do udzielenia pełnych informacji (zgodnie z KYC) o użytkownikach, którzy dokonali wypłaty środków bez wcześniejszego udziału w grach i zakładach oferowanych przez serwis.

  Punkt 3.6 to korzystny zapis. Standardowo jest wymagany 1-5-krotny obrót przed zleceniem wypłaty.

  4.7. GLOBAL INNOVATIONS LIMITED stosuje politykę zerowej tolerancji wobec niewłaściwej gry i działalności mającej na celu oszustwa. Jeżeli GLOBAL INNOVATIONS LIMITED samodzielnie stwierdzi, że Właściciel Konta oszukał, bądź usiłował oszukać firmę GLOBAL INNOVATIONS LIMITED, wliczając w to wykorzystanie skradzionych kart kredytowych lub jakąkolwiek inną działalność prawnie zabronioną (w tym wszelkie typu obciążenia zwrotne lub innego formy zapłaty) lub wykonywanie zabronionych transakcji (w tym prania pieniędzy), GLOBAL INNOVATIONS LIMITED zastrzega sobie prawo do zawieszenia i / lub zamknięcia konta takiego użytkownika oraz przekaże te informacje (łącznie z danymi dotyczącymi jego tożsamości) innym kasynom online, bankom, instytucjom finansowym (wydawcom kart płatniczych), oraz powiadomi o zaistaniałym fakcie odpowiednie służby.

  4.26. Niniejszym gracz przyznaje i akceptuje, że wszelkie skargi lub reklamacje złożone przez gracza przez ponad siedem (7) dni od daty sfinalizowania transakcji, która jest przedmiotem skargi i o której mowa, nie będą rozpatrywane i nie będą miały żadnej wartości.

  7 dni to bardzo krótko. Poziom minimalnej uczciwości to moim zdaniem 30 dni.

  Zalety Vulkanbet

  • bukmacher NIE potrąca 12% od wygranej na podatek
  • strona dostępna w języku polskim
  • bardzo bogata oferta dostępnych zdarzeń, zwłaszcza sportów wirtualnych
  • dobre kursy
  • oferta zakładów na żywo
  • niskie minimum wpłaty (5 EUR/USD) przy użyciu portfeli elektronicznych
  • dużo opcji samokontroli (możliwość ustawienia limitu depozytu, czasu spędzonego na stronie, ilości zakładów danego dnia oraz samowykluczenia konta)
  • wysoki bonus powitalny
  • bonusy lojalnościowe
  • swoboda wyboru loginu

  Wady Vulkanbet

  • nieznana wiarygodność
  • brak waluty PLN
  • wysoka marża w mało popularnych dyscyplinach oraz w zakładach na żywo
  • niskie limity stawek
  • bardzo trudne warunki obrotu bonusem powitalnym
  • brak live-chatu
  • brak transmisji video w zakładach na żywo

  Bonus powitalny w Vulkanbet

  Vulkanbet oferuje nowym użytkownikom bonus powitalny, którym może być promocja 100% od pierwszej wpłaty do 100 EUR lub freebet o wartości 5 EUR. Oferty nie łączą się ze sobą, każdy nowy klient może skorzystać tylko z jednej z nich.

  Warunki obrotu bonusem 100% do 100 EUR są bardzo wygórowane, gdyż Vulkanbet wymaga aż 20-krotnego obrotu bonusowym saldem, do którego liczą się tylko pojedyncze zakłady z kursem wyższym niż @1.75. W dodatku przeznacza na to zaledwie 30 dni.

  Z kolei freebet o wartości 5 EUR dostępny jest tylko 7 dni, podczas których Vulkanbet wymaga 35-krotnego obrotu bonusem. W Regulaminie nie ma żadnej informacji o minimalnym kursie, więc jest on dowolny dla ów promocji.

  Moja opinia o Vulkanbet

  Długo siedzę w zakładach, ale takiej amatorki dawno nie widziałem. Vulkanbet posiada polską wersję językową, a nawet nie wykupił domeny z polską końcówką *.pl za 3€ żeby zrobić przekierowanie na domenę *.com.

  Po drugie strona vulcanbet.com przekierowuje na domenę http://ww2.vulcanbet.com/?folio=7POYGN0G2, która... wygasła! Pojawia się komunikat generowany przez domake.com (rosyjski rejestrator domen).

  This domain name expired on Sep 28 2016 03:24PM
  Click here to renew it.

  Sugeruje to, że za bukmacherem stoi kapitał rosyjski. Potwierdza to umieszczenie język rosyjskiego na drugim miejscu po języku angielskim. Rosja i kraje anglojęzyczne są głównym rynkiem docelowym Vulkanbeta. Polska nie należy do rynków docelowych.

  Jeśli takie podstawy są zawalone, to już wiadomo, że bukmacher nie jest dobrze zarządzany. Co prędzej czy później będzie się odbijało na jakości usług i klientach. W połączeniu z polityką firmy, która wyraźnie jest nastawiona wyłącznie na zyski, nie wróżę im świetlanej przyszłości. Inicjujący ranking SBR będzie zapewne w przedziale między C a D- i tak ich trzeba traktować.

  Vulkanbet to bukmacher skupiający się na propozycji wysokiej jakości oferty (bardzo duża liczba dostępnych zdarzeń, dobre kursy), realizując przy tym politykę zachęcającą do gry na popularnych rynkach. Im bardziej niszowa dyscyplina, tym wyższa prowizja bukmachera, a więc trudniej o długoterminowy zysk.

  Marketingowo stoją nieźle - nastawiają się na agresywną reklamę - choć działają dopiero od 2015 roku, są już notowani w porównywarkach kursów, a prowizja dla partnerów jest atrakcyjna (co nie znaczy, że SureBety.pl będą ślepo ich polecać, bo to nie w naszym stylu). Wygląda na to, że mają spore środki na rozwój, a zatem o wypłacalność w 2016 roku nie trzeba się martwić.

  Vulkanbet wciąż jest na etapie budowania wiarygodności, w której kluczowe są pierwsze 2 lata istnienia. Póki co NIE ma żadnych zarejestrowanych sporów z bukmacherem czy opinii. Maltańska licencja NIE jest gwarantem bezpieczeństwa, choć działa na niej kilku przyzwoitych bukmacherów, dlatego tradycyjnie zalecam zachowanie ostrożności i nie deponowanie wysokich kwot.

  Poza tym Vulkanbet kusi różnymi promocjami. Trzeba mocno przemyśleć czy w ogóle opłaca się brać bonus powitalny. Jest dedykowany dla graczy rekreacyjnych, a jednocześnie jest tylko 30 dni na spełnienie warunków obrotu.

  Polecam natomiast wyszukiwanie wysokich kursów przebijających ofertę konkurencji - choć Vulkanbet nie jest materiałem na bazowego bukmachera, warto mieć u nich konto chociażby z przytoczonego powodu.

  Rejestracja w Vulkanbet

  W Vulkanbet zakładać się można w następujących walutach: EUR, USD, RUB.
  Minimalna stawka pojedynczego kuponu to 1 EUR/USD.

  Aby zarejestrować się w Vulkanbet, postępuj zgodnie z poniższą instrukcją:

  • kliknij baner lub link poniżej
  • na stronie rejestracji nie ma linków do Regulaminów (zaniedbanie lub maja coś do ukrycia) - sprawdź najpierw treść Regulaminów, do których linki znajdziesz w stopce
  • kliknij na górze przycisk 'Rejestracja'
  • wypełnij formularz swoimi danymi
  • potwierdź konto, klikając w stosowny link na skrzynce mailowej
  • złóż depozyt
  • jeśli nie chcesz bonusu, a został automatycznie dopisany, napisz do bukmachera o jego usunięcie zanim zaczniesz grę

  Bonus w Vulkanbet 100% do 100 EUR

  Zarejestruj się w Vulkanbet

  UWAGA:
  W trosce o jakość i wiarygodność opinii na stronach bukmacherów negatywne komentarze wymagają uzasadnienia, a komentarze anonimów będą usuwane.

  Ostatnia aktualizacja: 11.04.2017

  Ty też oceń artykuł
  Ocena: 5/5
  Głosów: 1
  Aby ocenić artykuł, musisz się zalogować.


  Tagi:bukmacher  internetowy  malta  vulcanbet 
   


  Nie jesteś zalogowany.
  ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.

  Captcha

  Komentarze (9)  • anonim IP: 82.139.**.**
   13-04-2017 16:21 (czw)

   przesłali maila w którym informują mnie że z BONUSU NALEŻY MI SIĘ MAX 250 EURO "After a thorough investigation, it was concluded that the costs were calculated and transferred to your real balance correctly. It means that at the moment, when the bonus was activated by you, its conditions were saying that the maximum cashout, which you could receive from that bonus equaled to 250 EUR. The rest of the win, which you would get from that bonus, would be cancelled. So, due to the bonus conditions, it is impossible to transfer more than 250 EUR to your real account. Exactly these conditions were applied in your case. Tylko gdy akceptowałem warunki bonusu nie było o tym żadnej informacji...bo ja czytam takie rzeczy https://www.vulkanbet.com/pl/100-sport-bonus - tu są warunki, konia z rzędem temu kto znajdzie tam wzmiankę o 250 euro jaki mozna otrzymać z bonusu, nawet jak ktoś by wygrał 10.000 euro to też wypłaciłby tylko 250 euro jak dla mnie to jest SCAM, teraz wiem czemu nie mają limitów i można grać normalne stawki, jak i tak cię okradną

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • anonim IP: 82.139.**.**
   13-04-2017 11:18 (czw)

   dodam że bardzo często coś u nich nie działało potrafili dwa razy z rzędu w niedziele nierozliczać cały dzień zakładów po to żebym nie mógł obracać bonusem, postawiłem zakłady w sobotę tak że się spłukałem do zera i rozliczenie nastąpiło np. w poniedziałek rano, wszystko mogę na życzenie opublikować jeżeli ktoś chce się przyjrzeć tym nieuczciwym praktykom buka

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (1199)
   11-04-2017 14:14 (wt)

   11.04.2017 o godzinie 15:00 Vulcanbet oficjalnie wycofał się z Polski.
   Deklarują staranie się o licencję, ale w to nie wierzę.

   Since Poland has introduced the new regulations on gambling industry, Vulkanbet project (The registered address of Global Innovations Ltd is 78, Crossbow House, Bormla Road, Paola, Malta, PLA 1902. Global Innovations Ltd. is regulated and licensed by Malta Gaming Authority (MGA). This public regulatory authority is responsible for the supervision of all kinds of gaming activities that are based in Malta. Global Innovations Ltd. owns licence № MGA/CL1/895/2013 issued on the 1st August 2013 ) is no longer able to operate in Poland.

   You account will be closed. We will be doing our best to receive the local Polish license as soon as possible. You will be informed via e-mail when the website resumes its operation on the territory of Poland.    

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (25)
   24-11-2016 12:42 (czw)

   Witam, pograłem u nich trochę. Generalnie kursy mają na przyzwoitym poziomie więc można pograć zwłasza w przypadku piłki. W przypadku koszykówki bardzo często zdarza się, że handicapy są już nieaktywne mimo, że nadal linie są widoczne. Wpłaty dokonałem korzystając z opcji dotpay. Skrill nie jest dostępny i szczerze mówiąc nie wydaje mi się, żeby była to tylko jakaś chwilowa przerwa w dostępie to tej metody depozytu. Tak jak już wcześniej pisałem obrót bonusem to x30 a nie jak jest to widoczne w regulaminie. Obrót należy wykonać w ciągu 30dni. Nie powinien to być problem bo kursy są ok. Można kontrolować stan wymaganego obrotu. Jest dostępny program lojalnościowy choć i on ma pewne niedociągnięcia. Zgodnie z jego regulaminem jest możliwość wymiany punktów na gotówkę w proporcjach 10:1 natomiast gdy chce się to zrobić to okazuje się że faktyczny przelicznik wynosi 500:1;) Niestety (a może stety) nie mogę nic powiedzieć o wypłatach. W połowie wymaganego obrotu przetransferowałem bowiem wszystkie środki na giełdę. Na forum SBR jest dostępna skarga jednego z graczy (http://www.sportsbookreview.com/forum/sportsbooks-industry/3314216-vulkanbet-com-withdrawals.html) choć trudno coś więcej powiedzieć. Wydaje się jednakże, że permanentne konfiskowanie środków graczy skutkowałoby znaczną ilością skarg na różnych forach. A tych raczej brak na chwilę obecną. Pozdrawiam.  

   1 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (1199)
   23-11-2016 14:00 (śr)

   anonim 83: być może jakieś problemy ze skrzynką, typu masz jakąś darmową marnej jakości jak np. WP.PL :)

   maxxi216 nie widzę tej skargi na SBR. Podaj link jak możesz albo ktoś inny jak znajdzie.

   Poniżej wklejam screen z 29.09.2016 pokazujący stronę vulcanbet.com. Zająłby dużo miejsca w artykule, a chcę żeby był dowód jakie mają marne podejście do biznesu :/ Teraz ta strona jest już nieosiągalna i będzie się to pewnie zmieniać.

    

   Załącznik:
   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (25)
   16-11-2016 14:40 (śr)

   Witam, założyłem właśnie konto i wpłaciłem stówkę. Skrill nie jest oczywiście dostępny. Wygląda na to, że zwiększyli wymogi dotyczące obrotu do poziomu x30 choć w regulaminie nadal widnieje opcja x20. Napiszę coś więcej po kilku dniach.

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (18)
   14-11-2016 07:49 (pon)

   Oferta wyglada ciekawie,zalozylem konto w euro i nie ma opcji wplaty przez neteller albo skrill,pisalem do nich tydzien temu i odpisali ze chwilowy problem,niestety nic z tym nie zrobili.

   0 0 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  • (170)
   03-10-2016 12:43 (pon)

   Jest już pierwsza skarga na SBR.

   13 10 Odpowiedz

   Odpowiedz na komentarz

   Nie jesteś zalogowany,
   ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.
   Podaj powód zgłoszenia komentarza do usunięcia

   zamknij ×

  Logowanie

  W celu zalogowania się na swoje konto, wypełnij poniższy formularz. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się.  zamknij ×
  Popover Starter

  Jednorazowa oferta

  Jeżeli chcesz:

  Oferuję Ci ZA DARMO 31 minut nagrania video.


   Zgadzam się z Polityką Prywatności
  Top