SureBety – wszystko o zakładach bukmacherskich

  10.000 PLN na ME 2016

  26-01-2016, godzina 09:27 UTC+0100 | Ostatnia aktualizacja: 26-01-2016 09:48

  Ty też oceń ten post
  Ocena: 5/5
  Głosów: 1
  Aby ocenić ten post, musisz się zalogować.

  Jak zapewne wiesz, z artykułów SureBety.pl, Expekt i BetClic mają tego samego właściciela. Z reguły bukmacherzy należący do tych samych "firm matek" chcą się od siebie różnić lub chociaż pokazowo "konkurować" walcząc o klientów, bo zyski i tak płyną przecież na to samo konto :)

  W tym wypadku jednak promocje na wytypowanie podium ME 2016 działają na tych samych zasadach, co może dwukrotnie zwiększyć nasze szanse na dodatkowe profity.

  W promocji wystarczy zagrać 5 zakładów, każdy za minimum 50zł (min. kurs 1.50) na EHF EURO 2016 oraz wytypować pierwszą trójkę na fanpage'u bukmacherów (na facebooku). Gwarantowana pula nagród to 10.000zł.

  Polecamy, bo promocje te nie są widoczne na stronach głównych!

  Aby wziąć udział w konkursie:

  1. Jeśli nie masz jeszcze konta ZAREJESTRUJ SIĘ z tych linków: ExpektBetClic.
  2. Jeśli masz już konto, wejdź na stronę bukmachera i zaloguj się.
  3. Zarejestrowany i zalogowany wejdź na stronę promocji i zapoznaj się z Regulaminem:
   ME2016 Expekt
   ME2016 BetClic

  Regulamin: Bonus na ME w piłce ręcznej
  Data rozpoczęcia: 22.01.2016 00:00 CET. 
  Data zakończenia: 29.01.2016 18:30 CET. 
  Publication Date: 22.01.2016 08:00 CET. 
  Wersja: 1.0

  1. Niniejszy reguamin obowiązuje w połączeniu z Regulaminem Ogólnym Expekt.
  2. Promocja jest przeznaczona dla graczy posiadających konto w Expekt.
  3. Aby wziąć udział w tej promocji, każdy gracz musi się do niej zgłosić. Zgłoszeniem określa się dokonanie wpisu z własną propozycją medalistów ME w piłce ręcznej mężczyzn 2016 na fanpage’u Expekt. Innymi słowy gracz zgłasza się do tej promocji podając swoje typy na facebooku w odpowiednio opublikowanym poście, który będzie przypięty zawsze na górze naszego fanpage’a. Zgłosić się/typować można tylko jeden raz. Zakłady będą zaliczane do tej promocji tylko po zgłoszeniu się gracza (pod warunkiem, że wszystkie inne warunki regulaminu również zostaną spełnione). Jeżeli gracz postawi zakład przed zgłoszeniem się to taki zakład nie będzie brał udziału w tej promocji.
  4. Aby typowanie medalistów ME było ważne, należy wnieść przynajmniej 5 zakładów po 50 złotych na piłkę ręczną o kursie 1,50 lub wyższym. Może to być zakład pojedynczy lub zakład wielokrotny. Te 5 lub więcej zakładów należy postawić najpóźniej do 29.01.2016 godz. 18.30 (czyli przed rozpoczęciem pierwszego półfinału). Zakłady mogą zostać rozstrzygnięte później, ale należy je postawić do wymienionej właśnie daty.
  5. W Promocji będą liczone tylko zakłady kwalifikujące się. Zakłady anulowane i systemowe nie będą zaliczane do tej promocji.
  6. Wszyscy gracze, którzy zgłoszą się do promocji, wniosą zakłady zgodne z powyższymi kryteriami i prawidłowo wskażą medalistów ME 2016 otrzymają nagrodę z puli 10,000 złotych. Wytypowanie pierwszej trójki turnieju ME 2016 i wniesienie 5 kwalifikujących zakładów gwarantuje otrzymanie nagrody. Jej wysokość zależy od liczby poprawnych typów innych graczy oraz tego ile osób spełni wymogi tej promocji. Może to być więc nawet 10,000 dla jednego gracza.
  7. Każdy gracz może otrzymać tylko jeden bonus.
  8. Bonusy zostaną dodane do kont graczy w ciągu 72 godzin od rozliczenia zakładu.
  9. Nagroda w tej promocji nie może być wykorzystywana w połączeniu z inną ofertą.
  10. Wykorzystanie freebeta określone jest zasadami Warunków Ogólnych Expekt. Aby wypłacić freebet, musi on zostać obrócony 6-krotnie w jednym lub większej ilości zakładów na różne zdarzenia, z minimalnie trzema potencjalnymi wynikami [przyp. czyli zakłady under/over czy handicapy azjatyckie nie liczą się do obrotu] oraz o kursie minimalnym 2,00. Wszystkie freebety ważne są przez 30 dni od dnia przyznania. Jakikolwiek niewykorzystany bonus, zostanie po tym czasie usunięty z konta użytkownika. Jeżeli bonus zostanie postawiony w więcej niż jednym zakładzie, każdy taki zakład musi byś postawiony na różnych wydarzeniach (różne rodzaje zakładów postawione na jedno wydarzenie lub jeden rodzaj zakładu postawiony na różne wydarzenia).
  11. Obrót bonusu będzie liczony od momentu przyznania go na konto gracza.
  12. Jeżeli bonus nie zostanie obrócony w ciągu 180 dni, pozostała kwota bonusu i wszelkie wygrane z niego pochodzące, zostaną anulowane i usunięte z konta gracza.
  13. Expekt nie jest w żaden sposób powiązany z organizatorami Mistrzostw Europy w Piłce Ręcznej Mężczyzn.


  Komentarze

   

  Nie jesteś zalogowany.
  ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.

  Logowanie

  W celu zalogowania się na swoje konto, wypełnij poniższy formularz. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się.  zamknij ×
  Popover Starter

  Jednorazowa oferta

  Jeżeli chcesz:

  Oferuję Ci ZA DARMO 31 minut nagrania video.


   Zgadzam się z Polityką Prywatności
  Top