SureBety – wszystko o zakładach bukmacherskich

  Misja niemożliwa - 1xBet Euro Cup

  27-04-2016, godzina 22:59 UTC+0200 | Ostatnia aktualizacja: 03-05-2016 09:51

  Ty też oceń ten post
  Ocena: 5/5
  Głosów: 1
  Aby ocenić ten post, musisz się zalogować.

  Konkurs z okazji Euro 2016

  Bukmacher 1xBet proponuje bardzo ciekawy konkurs z okazji Euro 2016. Pula nagród wynosi aż 950 000 EUR! Oczywiście zdobycie pierwszej nagrody graniczy z cudem, ale za to udział w zabawie jest prawie darmowy, zwłaszcza dla tych, którzy grają na codzień w 1xBet - wystarczy minimalna stawka. Biorąc pod uwagę ilość zarejestrowanych u bukmachera graczy - może ktoś trafi nagrodę główną :) W najgorszym przypadku ma się spore szanse na jedną z nagród pocieszenia.

  Zobacz zasady konkursu

  Zasady przyznawania nagród

  Warunki konieczne do zdobycia pierwszego, drugiego, trzeciego miejsca

  Aby wygrać samochód lub udział w podziale puli 120 000 / 95 000 / 80 000 EUR wymagane jest spełnienie tych warunków:

  1. Klient powinien podać swoje przewidywania na stronie EURO 2016 i odgadnąć prawidłowo wszystkie następujące rezultaty turnieju Euro 2016 we Francji:

   • Poprawną tabelę końcową każdej grupy (grupy A, B, C, D, E, F). Drużyny, które zajęły pierwsze i drugie miejsca w każdej grupie automatycznie kwalifikują się do play-off'ów zgodnie z oficjalną regułą. Drużyny, które zajęły "3-cie miejsca" idą do grupy "3-cio miejscowe drużyny".
   • Trzeba odgadnąć prawidłowo, które zespoły z "3-cio miejscowe drużyny" zakwalifikują się do play-off'ów.
   • Trzeba odgadnąć prawidłowo zwycięzcę każdego meczu (zwycięzcy 1/8 finału zakwalifikowani do 1/4 finału, ćwierćfinaliści zakwalifikowani do półfinałów i zwycięzcy półfinałów zakwalifikowani do finału) w fazie play-off'ów.
  2. Nagroda może zostać przyznana tylko jeśli wszystkie przewidywania zostały poprawnie odgadnięte w pojedynczym przewidywaniu.

  3. Zwycięzca może wybrać samochód kosztem nagrody pieniężnej lub nagrodę pieniężną w określonej wysokości.

   • Nasi koledzy skontaktują się ze zwycięzcą konkursu w ciągu 24 godzin po zakończeniu turnieju.
   • Jeśli będzie więcej niż 1 zwycięzca nagrody, pula za samochód zostanie podzielona między nich - pieniądze zostaną podzielone po równo (samochód nie zostanie wydany).
   • Wszyscy zwycięzcy, którzy wygrają jedną z głównych nagród (samochodowych) zostaną wykluczeni z udziału we wszystkich nagrodach extra i pocieszenia.

  Pierwsze miejsce – Mercedes-Benz AMG GT S lub udział w podziale puli 120 000 EUR

  Aby wygrać nagrodę główną - Mercedes-Benz AMG GT S - lub udział w podziale puli 120 000 EUR, klient powinien podać swoje przewidywania na stronie EURO 2016 i odgadnąć prawidłowo wszystkie następujące rezultaty turnieju Euro 2016 we Francji:

  • Trzeba spełnić warunki konieczne.
  • Trzeba odgadnąć prawidłowo zwycięzcę turnieju i dokładny wynik finałowego meczu wliczając dogrywkę i rzuty karne.

  Drugie miejsce - BMW X6 lub udział w podziale puli 95 000 EUR

  Aby wygrać nagrodę - BMW X6 - lub udział w podziale puli 95 000 EUR, klient powinien podać swoje przewidywania na stronie EURO 2016 i odgadnąć prawidłowo wszystkie następujące rezultaty turnieju Euro 2016 we Francji:

  • Trzeba spełnić warunki konieczne.
  • Trzeba odgadnąć prawidłowo zwycięzcę turnieju i dokładny wynik jednego z półfinałowych meczy wliczając dogrywkę i rzuty karne.

  Trzecie miejsce - Audi A4 lub udział w podziale puli 80 000 EUR

  Aby wygrać nagrodę - Audi A4 - lub udział w podziale puli 80 000 EUR, klient powinien podać swoje przewidywania na stronie EURO 2016 i odgadnąć prawidłowo wszystkie następujące rezultaty turnieju Euro 2016 we Francji:

  • Trzeba spełnić warunki konieczne.
  • Trzeba odgadnąć prawidłowo zwycięzcę turnieju i dokładny wynik jednego z ćwierćfinałowych meczy wliczając dogrywkę i rzuty karne.

  Nagroda Extra I - Samsung Galaxy S7 (x100) lub udział w podziale puli 80 000 EUR

  Aby wygrać nagrodę extra - Samsung Galaxy S7 edge, klient powinien podać swoje przewidywania na stronie EURO 2016 i odgadnąć prawidłowo wszystkie następujące rezultaty turnieju, które odbędą się we Francji:

  • Trzeba spełnić warunki konieczne.
  • Trzeba odgadnąć prawidłowo zwycięzcę turnieju.

  Nagroda Extra II - Apple iPhone 6S (x100) lub udział w podziale puli 65 000 EUR

  Aby wygrać nagrodę extra - Apple iPhone 6S, klient powinien podać swoje przewidywania na stronie EURO 2016 i odgadnąć prawidłowo wszystkie następujące rezultaty turnieju, które odbędą się we Francji:

  • Poprawną tabelę końcową każdej grupy (grupy A, B, C, D, E, F). Drużyny, które zajęły pierwsze i drugie miejsca w każdej grupie automatycznie kwalifikują się do play-off'ów zgodnie z oficjalną regułą. Drużyny, które zajęły "3-cie miejsca" idą do grupy "3-cio miejscowe drużyny".
  • Trzeba odgadnąć prawidłowo, które zespoły z "3-cio miejscowe drużyny" zakwalifikują się do play-off'ów.

  Nagroda Extra III - Apple iPad - (x100) lub udział w podziale puli 40 000 EUR

  Aby wygrać nagrodę extra - Apple iPad, klient powinien podać swoje przewidywania na stronie EURO 2016 i odgadnąć prawidłowo wszystkie następujące rezultaty turnieju, które odbędą się we Francji:

  • Poprawną tabelę końcową każdej grupy (grupy A, B, C, D, E, F). Drużyny, które zajęły pierwsze i drugie miejsca w każdej grupie automatycznie kwalifikują się do play-off'ów zgodnie z oficjalną regułą. Drużyny, które zajęły "3-cie miejsca" idą do grupy "3-cio miejscowe drużyny".

  Pieniężne nagrody pocieszenia w wysokości 150 EUR

  Aby wygrać nagrodę pocieszenia w wysokości 150 EUR, klient powinien podać swoje przewidywania na stronie EURO 2016 i odgadnąć prawidłowo wszystkie następujące rezultaty turnieju, które odbędą się we Francji:

  • Drużyny, które zajmą pierwsze i drugie miejsca w każdej grupie (A, B, C, D, E, F).

  Pieniężne nagrody pocieszenia w wysokości 75 EUR

  Aby wygrać nagrodę pocieszenia w wysokości 75 EUR, klient powinien podać swoje przewidywania na stronie EURO 2016 i odgadnąć prawidłowo wszystkie następujące rezultaty turnieju, które odbędą się we Francji:

  • Drużyny, które zajmą pierwsze miejsca w każdej grupie (A, B, C, D, E, F).

  Pieniężne nagrody pocieszenia w wysokości 25 EUR

  Aby wygrać nagrodę pocieszenia w wysokości 25 EUR, klient powinien podać swoje przewidywania na stronie EURO 2016 i odgadnąć prawidłowo wszystkie następujące rezultaty turnieju, które odbędą się we Francji:

  • Drużyny, które zajmą 1-sze, 2-gie, 3-cie i 4-te miejsce w turnieju.

  Pieniężne nagrody pocieszenia w wysokości 15 EUR

  Aby wygrać nagrodę pocieszenia w wysokości 15 EUR, klient powinien podać swoje przewidywania na stronie EURO 2016 i odgadnąć prawidłowo wszystkie następujące rezultaty turnieju, które odbędą się we Francji:

  • Finalistów Euro 2016
  • Dokładny wynik wliczają dogrywkę i rzuty karne.
  UWAGA:
  Wszystkie nagrody pieniężne zostaną zaksięgowane jako freebety po zakończeniu turnieju.

  Zasady ogólne

  1. Uczestnik może wygrać tylko 1 nagrodę na raz. Najtrafniejsze przewidywanie będzie brane pod uwagę.
  2. Przewidywanie może być podane tylko 1 raz do 10 czerwca 2016 00:59 czasu Moskwa.
  3. Przewidywanie nie może być zmienione po tym jak zostanie utworzone.
  4. Każde przewidywanie może zostać potwierdzone poprzez postawienie zakładu na dowolny sport (z wyjątkiem e-sportów). Zakład musi być postawiony tego samego dnia co przewidywanie wyników EURO 2016 (dzień liczony do 23:59 czasu Moskwa), inaczej takie przewidywanie jest traktowane jako nieważne i nie będzie brane pod uwagę.
  5. Tylko środki klienta są brane pod uwagę przy tej ofercie. Zakłady wykorzystujące kody czy środki bonusowe się nie liczą.
  6. Status przewidywania (potwierdzony lub nie potwierdzony) będzie widoczny w "My account" następnego dnia.
  7. Dla celów tej promocji dzień jest liczony od 00:00 do 23:59 czasu Moskwa.
  8. Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą wziąć udział w tej ofercie. Oferta jest aktywna na 1 adres IP, 1 komputer, 1 konto.
  9. Bukmacher rezerwuje sobie prawo do anulowania lub odwołania obecnej oferty lub zmiany klauzul promocji w dowolnym czasie bez podawania powodu.
  10. Wszelkie decyzje bukmachera dotyczące tej oferty są ostateczne i wiążące.

  Zobacz zasady konkursu


  Komentarze

  • 2016-04-30 22:50

   1xbet kusi prócz tej promocji również wieloma innymi ofertami bonusowymi, jednak trochę odstrasza ich niski współczynnik w opisie bukmachera ?

   Warto tu grać ? Korzysta ktos regularnie i może conieco napisać z własnego doświadczenia ?

   

  Nie jesteś zalogowany.
  ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.

  Logowanie

  W celu zalogowania się na swoje konto, wypełnij poniższy formularz. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się.  zamknij ×
  Popover Starter

  Jednorazowa oferta

  Jeżeli chcesz:

  Oferuję Ci ZA DARMO 31 minut nagrania video.


   Zgadzam się z Polityką Prywatności
  Top