SureBety – wszystko o zakładach bukmacherskich

  Betsson rozdaje 800.000 PLN

  15-02-2016, godzina 14:15 UTC+0100 | Ostatnia aktualizacja: 15-02-2016 14:36

  Ty też oceń ten post
  Ocena: 5/5
  Głosów: 1
  Aby ocenić ten post, musisz się zalogować.

  29-go lutego 2016 jeden z graczy betsson wzbogaci się o 400.000 PLN! Jeden los to każde wpłacone i obrócone w zakładach 40 PLN. Inne produkty bukmachera też dają szanse wygranej.

  Zarejestruj się w Betsson

  Betsson postanowił uczcić, że 2016 rok jest rokiem przestępnym! Lojalni gracze mogą wziąć udział w podziale nagród, których suma wynosi aż 800.000 PLN:

  • 29 lutego odbędzie się losowanie nagrody głównej: zwycięzca zgarnie 400.000 PLN! (także dla graczy zakładów)
  • w każdy poniedziałek lutego 100.000 PLN zostanie podzielone pomiędzy 1.000 graczy kasyna!

  Aby wziąć udział w losowaniu:

  1. Zarejestruj się w TUTAJ w betsson, jeśli nie masz jeszcze konta.
  2. Zapoznaj się z warunkami promocji i zapisz się do promocji: Zaloguj się → Kasyno → baner na górze Losowanie w Roku Przestępnym "Więcej Info" → Zapisz się.
  3. Dokonaj depozytu i obstawiaj zakłady bukmacherskie lub skorzystaj z innych produktów betsson, by wziąć udział w losowaniu nagrody głównej.
  4. Skorzystaj ze slotów/videoslotów w kasynie aby wziąć udział w cotygodniowych losowaniach.

  Warunki i Zasady Loterii

  Loteria z nagrodą główną 400.000 PLN

  • Nie ma maksymalnego limitu dotyczącego liczby odebranych losów na loterię z nagrodą główną 400.000 PLN. Otrzymasz jeden los za każde 40 PLN wpłacone i obrócone w kasynie, grach, zdrapkach, bingo, zakładach sportowych i pokerze. Wejściówki do losowania są kumulowane do 23.59 CET, 28 lutego, 2016. Nagroda główna 400.000 PLN zostanie wylosowana 29 lutego, 2016.
  • Nagrodę główną 400.000 PLN zdobędzie jeden gracz. Zwycięzca zostanie wylosowany 29 lutego, 2016 i poinformowany o zwycięstwie w ciągu dwóch dni, drogą emailową i/lub telefoniczną. Jeśli Betsson nie będzie w stanie skontaktować się ze zwycięzcą w ciągu dwóch dni lub zwycięzca nie spełni warunków i zasad, wylosowany zostanie kolejny zwycięzca.
  • Nagroda pieniężna 400.000 PLN zostanie wpłacona na konto zwycięzcy w Betsson jako gotówka. Musi ona zostać wypłacona taką samą metodą, jaka została użyta przez gracza do wpłaty środków.

  Cotygodniowe losowanie

  • Otrzymasz jeden los na cotygodniowe losowanie za każde 40 PLN obrócone w slotach/videoslotach w kasynie podczas trwania kampanii. Darmowe spiny nie wliczają się do warunku obrotu.
  • Wszystkie zebrane w danym tygodniu losy wezmą udział w losowaniu w tymże tygodniu.
  • Losowania odbędą się 8, 15, 22 i 29 lutego. Zwycięzcy zostaną poinformowani o wygranej poprzez centrum wiadomości na koncie gracza w Betsson do 18:00 CET w dniu losowania.
  • Nagroda pieniężna jest wypłacona jako bonus. Bonus zostanie wypłacony w dniu losowania, do 18:00 CET. Może zaistnieć potrzeba wylogowania się i ponownego zalogowania w celu aktywacji bonusu.
  • Bonus musi zostać obrócony jeden raz w kasynie przed możliwością jego wypłaty. Bonusowe środki pozostawione na koncie po siedmiu dniach zostaną utracone.
  • Bonus musi zostać obrócony zgodnie z wymogami wyszczególnionymi w FAQ w lobby kasyna.

  Ogólne Warunki i Zasady

  • Aby wziąć udział w tej promocji, musisz mieszkać w jednym z następujących państw: Norwegia, Szwecja, Finlandia, Holandia, Niemcy, Peru, Polska lub Islandia.
  • Pracownicy Betssona, ich licencjonowani dealerzy, agenci i partnerzy, a także rodziny pracowników nie mogą brać udziału w promocji. Na potrzeby tej promocji, do członków rodziny zalicza się osoby, które mieszkają pod tym samym adresem co pracownik Betssona.
  • Akceptując nagrodę, gracze godzą się na to, że ich imię i/lub wizerunek i/lub głos mogą zostać wykorzystane do celów promocyjnych i reklamowych bez potrzeby otrzymania dodatkowej zgody. Zgadzasz się na wzięcie udziału we wszelkich aktywnościach reklamowych po zakończeniu promocji, które mogą zostać opublikowane w mediach na całym świecie. Możesz także zostać poproszony/a o (i akceptujesz) wzięcie udziału w takich działaniach reklamowych/marketingowych takich jak wywiady, powiązane imprezy/wydarzenia i/lub sesje zdjęciowe
  • Betsson zastrzega sobie prawo do wykluczenia zawodnika z promocji lub dokonania zmian w promocji (w tym - jej zakończenia), jeśli zajdzie podejrzenie, że doszło do złamania jej zasad lub Betsson dojdzie do wniosku, że nie można prowadzić promocji w sposób wcześniej zaplanowany.
  • Powyższe warunki i zasady zostały sporządzone w języku angielskim. W przypadku nieścisłości między oryginalną, angielską wersją tych warunków i zasad, a wersją przetłumaczoną, obowiązuje angielski oryginał.

  Zarejestruj się w Betsson

  UWAGA:
  Zapoznaj się dokładnie z regulaminem promocji. 1 los przysługuje za każde 40 PLN wpłacone i obrócone. Zatem wpłacenie kwoty 40 PLN i obstawianie jej wielokrotnie uprawnia do najwyżej 1 losu.

  P.S. Obowiązuje regulamin angielski, w którym zamiast puli 800.000 PLN jest kwota 200.000 EUR, a więc większa. Nie wiem która będzie miała zastosowanie w przypadku wygranej Polaka, który konto ma w PLN. Walutę PLN na pewno wykorzystano by promocja była bardziej zrozumiała dla Polaków. Niemniej obie kwoty są równie imponujące.


  Komentarze

  • 2016-03-30 12:43

   Super bonus, koniecznie muszę skorzystać z tej promocji. Darmowe gry w betson są najlepsze

   

  Nie jesteś zalogowany.
  ...a zalogowani dostają więcej. Zaloguj się, jeśli chcesz skomentować ten artykuł.

  Logowanie

  W celu zalogowania się na swoje konto, wypełnij poniższy formularz. Jeżeli nie posiadasz jeszcze konta - zarejestruj się.  zamknij ×
  Popover Starter

  Jednorazowa oferta

  Jeżeli chcesz:

  Oferuję Ci ZA DARMO 31 minut nagrania video.


   Zgadzam się z Polityką Prywatności
  Top