drukuj

888sport - Pozostali bukmacherzy - SureBety.pl

888sport to średniej klasy bukmacher szeroko reklamowany na rynku brytyjskim. Działa na podstawie jednej z najbardziej wiarygodnych jurysdykcji, jednak wysokość oferowanych kursów pozostawia wiele do życzenia.

888sport-banner

Zarejestruj się w 888sport

UWAGA:
Od 2015 roku 888sport NIE przyjmuje rejestracji od Polaków.

Fakty dotyczące 888sport

888sport od grudnia 2014 NIE jest dostępny dla Polaków.

888sport działa online od 1998 roku i jest notowany na giełdzie w Londynie. Bukmacher ma wysoki ranking SBR na poziomie B. Strona jest przetłumaczona na 8 języków, bez języka polskiego. Główna siedziba jest na Gibraltarze.

888sport otrzymał serię nagród, z których ostatnia jest z 2010 roku jako "najbardziej społecznie odpowiedzialny operator" przyznaną przez EGR.

Dostępne jest 5 walut: USD, GBP, EUR, DKK, SEK.

Zalety 888sport

Wady 888sport

888sport o sobie

The 888 Group zatrudnia ponad 880 pełnoetatowych pracowników. Pokazywaliśmy zawsze mocne wsparcie dla międzynarodowego sportu przez aktywne sponsorowanie drużyn i zdarzeń. Jesteśmy dumni z bycia głównym sponsorem klubu Sevilla Football Club.

Nasze pozostałe sponsoringi to:

Warunki bonusu w 888sport

888sport ok. listopada 2013 wypuścił nową promocję: free bet do £88, do której kwalifikują się także Polacy (informacja aktualna w dniu 8.11.2013).

Przetłumaczyłem dla Ciebie warunki promocji:

Całkowita liczba postawionych zakładów   

Kwalifikujący zakład   

Wartość przyznanego Free Bet Token                   

1szy zakład

£/€/$10

£/€/$10 Free Bet Token

4ty zakład

£/€/$10

£/€/$10 Free Bet Token

7my zakład

£/€/$10

£/€/$10 Free Bet Token

10ty zakład

£/€/$10

£/€/$10 Free Bet Token

13ty zakład

£/€/$10

£/€/$10 Free Bet Token

16ty zakład

£/€/$10

£/€/$10 Free Bet Token

19ty zakład

£/€/$10

£/€/$10 Free Bet Token

22gi zakład

£/€/$10

£/€/$18 Free Bet Token

 1. Oferta jest skierowana tylko do nowych graczy.
 2. Wszystkie kwalifikujące zakłady muszą być na "prawdziwe pieniądze" za przynajmniej £/€/$10 z wszystkimi selekcjami o kursie 2.0 lub większym (dla zakładów each way całkowita stawka musi wynosić minimum £/€/$20). Każdy zakład w permutacjach (dot. osób grających rozpisy) są traktowane indywidualnie w celach kwalifikacji.
 3. Free bet tokens będą przyznane po rozliczeniu zakładu kwalifikującego i wygasają po 30 dniach.
 4. Stawki free bet nie są zwracane.
 5. Free bet tokens mogą być wykorzystane na Single i "straight line" Multiples (AKO) ale nie mogą być użyte do zakładów "each way" i Permutacji (rozpis).
 6. Free bet tokens muszą zostać użyte w całości. Nie mogą być użyte jako seria mniejszych zakładów.
 7. Free bet tokens muszą być wykorzystane indywidualnie; nie mogą być użyte w połączeniu ze stawkami "prawdziwych pieniędzy".
 8. Zakłady w trakcie, nie kwalifikują się do warunków bonusu. (Bets that are ‘Cashed in’ do not qualify.)
 9. Zakłady odwołane i zakłady unieważnione nie liczą się jako kwalifikujące zakłady.
 10. Zakłady zdublowane (powtórzone) na ten sam wybór tego samego zdarzenia nie liczą się jako zakłady kwalifikujące.
 11. Oferta powitalna wygasa po 90 dniach po rejestracji.
 12. Oferta jest ograniczona do jednej osoby, gospodarstwa, komputera, telefonu, e-maila, danych związanych z płatnościami.
 13. Ta oferta nie może być łączona z innymi ofertami powitalnymi.
 14. Oferty 888sport są przeznaczone dla graczy rekreacyjnych, a 888sport może ograniczyć prawo do promocji wybranym klientom.
 15. 888sport zastrzega sobie prawo do wstrzymania lub odebrania free betów i wypłat z nich pochodzących, jeśli zostały omyłkowo przyznane lub wykryto ślady nadużyć.
 16. Decyzja 888sport jest ostateczna we wszystkich kwestiach dotyczących przyznania wszelkich bonusów i nie powinna być przedmiotem przeglądu lub odwołania uczestnika lub stron trzecich.
 17. Wszyscy nowi klienci w pewnych jurysdykcjach, krajach i stanach (innych niż United Kingdom) mogą nie kwalifikować się do tej oferty według uznania 888sport. Wykluczone obszary mogą być potwierdzone w dziale obsługi 888sport przed rejestracją konta.
 18. 888sport zastrzega sobie prawo do modyfikacji, zawieszenia i odwołania tej promocji bez wcześniejszego powiadomienia.

Niezależnie od tego jest promocja dla urządzeń mobilnych i promocja z darmowymi spinami w Kasynie.

Moja opinia 888sport

888sport to typowy brytyjski bukmacher, z ofertą głównie angielskiej Premier League, darta, snookera, wyścigów konnych itp. co na Wyspach się grywa. Jest wiarygodny, ale niestety nie wyróżnia się jakoś specjalnie, a limity ma niskie. Nadaje się więc co najwyżej dla graczy rekreacyjnych.

Po wprowadzeniu nowego bonusu powitalnego do £88 zapewne znajdą się Polacy, którzy zechcą go zdobyć i na tym skończy się ich aktywność u tego bukmachera. Moim zdaniem jest kwestią czasu, gdy Polacy znów zostaną z niego wykluczeni, także mocno polecam zapytać ponownie supportu przed rejestracją, czy Polacy jeszcze są do niego uprawnieni :)

Jak założyć konto w 888sport

Akceptowane metody depozytów: karta kredytowa, Przelewy24, PayPal, Skrill, NETeller, e-check, przelew bankowy, popularne karty pre-paid.

888sport-banner

Zarejestruj się w 888sport

UWAGA:
W trosce o jakość i wiarygodność opinii na stronach bukmacherów negatywne komentarze wymagają uzasadnienia, a komentarze anonimów będą usuwane.

Ostatnia aktualizacja: 6.09.2016

SUREBETY.PL   ©  2007 - 2016 All rights reserved