drukuj

bet-at-home - Bonus 50% do 350 PLN - Bukmacherzy A-Z - SureBety.pl

Bet-at-home to bukmacher średniej klasy działający od 1999 roku z wysokimi limitami i bardzo atrakcyjnymi bonusami z okazji większych wydarzeń sportowych. Pozycja obowiązkowa dla graczy z Polski.

bonus w bet-at-home 50% do 350 PLN

Jak ominąć blokadę strony bukmachera w 2 minuty?

Zarejestruj się w Bet-at-home

Fakty dotyczące bet-at-home

Bet-at-home (w skrócie bah) został założony w Austrii w 1999 roku i działa na maltańskiej licencji MGA. W związku z ustawą hazardową 2017 bukmacher wydał następujące oświadczenie:

My (Bet-at-home) mamy obowiązujące licencje kasynowe, pokerowe i na zakłady bukmacherskie wydane przez Malta Gaming Authority i jesteśmy uprawnieni do oferowania swoich usług na terytorium Unii Europejskiej, a więc i w Polsce.

Zatem, bet-at-home nie akceptuje tej ustawy i pozostaje aktywny na polskim rynku!

Jeśli pojawią się dalsze wyzwania, dołożymy wszelkich starań by je pokonać, ponieważ chcemy nadal oferować nasze produkty naszym klientom w Polsce i dać naszym partnerom możliwość dalszej promocji bet-at-home wśród polskich użytkowników.

Od sierpnia 2016 bukmacher posiada SBR ranking C-.

W maju 2004 firma przekształciła się w spółkę akcyjną by w grudniu wejść na giełdę we Frankfurcie. Od kwietnia 2009 Bet-at-home jest częścią grupy Betclic Everest Group, która zrzesza 4 marki: Betclic, Everest GamingBet-at-home i Expekt.

Bet-at-home posiada oddziały w Niemczech, Austrii, na Malcie i Gibraltarze. Obsługa klienta i strona są dostępne w 18 językach. Najwięcej klientów mają w krajach niemieckojęzycznych i Europie Wschodniej. Firma zatrudnia 262 pracowników w dniu 30.06.2014. Z 3,8 mln zarejestrowanymi kontami w 2014 roku jest jednym z najbardziej odnoszącym sukcesy providerów gier.

Sponsoring bet-at-home

Bet-at-home sponsorował takie kluby, imprezy i ligi piłkarskie jak:

Reklama Bet-at-home często pojawia się na bandach stadionów podczas spotkań Ligi Mistrzów, Ligi Europy, turnieju Euro czy Mistrzostw Świata.

Bet-at-home sponsoruje oprócz tego 8 turniejów tenisa ziemnego z cyklu ATP i WTA, piłkę ręczną (ME 2012, ME 2010, MŚ 2009), hokeja (MŚ 2011, zespoły: Black Wings Linz, HC Pilzno 1929) oraz skoki narciarskie (2011/12 i 2012/13 Turniej Czterech Skoczni).

W Polsce było o bukmacherze głośno w styczniu 2010 roku z powodu ich rzekomo nielegalnej reklamy w Zakopanem (zobacz artykuł ustawa hazardowa).

Zalety bet-at-home

Wady bet-at-home

Niekorzystne zapisy w Regulaminie

H.7. Klient potwierdza, że nie posiada więcej niż jednego konta w bet-at-home.com i nie posiadał w bet-at-home.com oraz u innych usługodawców zakładów online kont, które zostały zamknięte lub zablokowane.

Chodzi tu głównie o wymagania nadzorcze, aby nie przyjmowali rejestracji od osób, które mogą mieć problem z hazardem

Bet-at-home ma w grupie kapitałowej jeszcze expekt i betclic. Między tymi bukmacherami na pewno jest wymiana informacji, więc zamknięcie konta u jednego z nich pewnie spowoduje zamknięcie pozostałych kont z tej grupy kapitałowej. Jeśli zamkniesz konto u bukmachera spoza tej grupy kapitałowej, bo już nie chcesz tam obstawiać, to problemu nie będzie.

Można też spotkać bardzo nietypowy zapis w Regulaminie, który wygląda mi na zbyt gorliwe przestrzeganie polityki KYC:

I.7. Podczas rejestracji konta gracza oraz wykonywania transakcji jest przeprowadzana procedura "Poznaj Swojego Klienta" (Know your customer, KYC). W ramach procedury KYC klient może zostać poproszony o przesłanie kopii dokumentu tożsamości, potwierdzenia adresu zamieszkania, informacji na temat zarobków i stanu majątkowego oraz innych dodatkowych danych. W przypadku braku możliwości przeprowadzenia procedury KYC (ze względu na niedostateczną kooperację ze strony klienta lub nieprzesłanie odpowiednich dokumentów) bet-at-home zastrzega sobie prawo do natychmiastowego zablokowania lub zamknięcia konta.

W praktyce nie słyszałem jeszcze o przypadku, w którym poprosili kogoś o informacje nt. stanu majątku itp.

Bonus powitalny 50% do 350 PLN w bet-at-home

Wersja: 2.2

Oprócz tego jest dostępny ciekawy bonus cashback 0:0, który polega na tym, że jeśli postawisz jakieś spotkanie Ligi Mistrzów, a zakończy się wynikiem 0-0, to otrzymasz zwrot stawki do maksymalnej kwoty 200 PLN.

Moja opinia o bet-at-home

Bet-at-home to bukmacher, który ogromne pieniądze pompuje w marketing i stosuje agresywną "politykę bonusową". Z okazji wielkich wydarzeń sportowych (Euro, MŚ, start nowego sezonu) nowi i obecni (!) gracze mogą liczyć na ciekawą ofertę promocyjną.

Bet-at-home ma przeciętną, lub nawet dużą marżę na niektórych rynkach, i dlatego mogą sobie pozwolić na tak wysokie bonusy, które obarczone są łatwymi warunkami. Są firmą notowaną na giełdzie i widać, że ich przychody rosną z roku na rok. O wypłacalność firmy jako takiej nie ma się co martwić.

Problemy mogą się pojawić, jeśli ktoś chce nadużyć oferowane przez nich bonusy powitalne. Z uwagi na wiele wymuszeń są bezwzględni wobec graczy podejrzanych o posiadanie wielu kont. W przypadku zamknięcia konta i skonfiskowaniu wszystkich środków, gracz jest na straconej pozycji. Jako powód podają "nadużycie bonusu".

Stąd też niska wiarygodność Bet-at-home. Bukmacher nie przejmuje się graczami, bo przeznacza ogromne kwoty na reklamę i marketing, a Organ Nadzorczy w postaci MGA nie pomaga graczom. W ten sposób bet-at-home pozyskuje klientów, na których mu zależy i o tych dba.

Mimo swoich wad, bet-at-home jest na pewno bukmacherem, u którego warto mieć konto. Jest to jeden z niewielu bukmacherów, który daje tak duże bonusy obecnym graczom, a jednocześnie pozwala obstawiać wysokie stawki. Szczególnie spodoba się graczom, którzy do tej pory obstawiali tylko u legalnych bukmacherów oraz graczom, którzy obstawiają niskie stawki.

W 2011 roku pojawiły się limity personalne, na który też sobie zasłużyłem. Choć wielu życzyłoby sobie tak wysokich limitów: 2000PLN/zakład. W 2015 roku doszły mnie słuchy o limitach do 100PLN/zakład, co i tak jest bardzo dużym limitem, bo u innych bukmacherów limity sięgają 1€/zakład!

Jak założyć konto w bet-at-home

Rejestracja w Bet-at-home

Rekomendowana forma wpłaty: Trustly (przelew zwykły: wybierz "inny bank").

Jak zrealizować bonus w bet-at-home

Po zleceniu wpłaty trzeba sprawdzać co jakiś czas kiedy wpłata zostanie zaksięgowana na koncie gracza.
Na wpisanie kodu bonusu jest ograniczona ilość dni, określona w regulaminie bonusu.

Aby aktywować bonus, należy wejść w: "Moje konto gracza" -> "Wpłata/wypłata" -> "Realizacja bonusu" i tam wpisać kod promocji, klikając poniżej "Realizacja bonusu".
Jeśli wszystko zrobiłeś poprawnie, bonus powinien zostać natychmiast dodany do wartości konta (kliknij przysisk odświeżania obok salda konta).

realizacja-bonusu-bet-at-home.jpg

UWAGA:
W trosce o jakość i wiarygodność opinii, komentarze anonimów na stronach bukmacherów nie będą przepuszczane, a negatywne wymagają uzasadnienia.

Ostatnia aktualizacja: 17.01.2018

SUREBETY.PL   ©  2007 - 2016 All rights reserved