PDA

Zobacz pełną wersję : Klubowe Mistrzostwa Świata - Japonia 2016

Inbloom
11-12-2016, 13:47
W dniach 8-18 grudnia w Japonii odbywają się Klubowe Mistrzostwa Świata.

6 zespołów rozegra swoje spotkania na terenie Osaki i Jokohamy.

Oficjalna strona rozgrywek: http://www.fifa.com/clubworldcup/news/index.html

1rocke1
15-12-2016, 07:02
Club America - Real
Obie drużyny strzelą - tak
1,91 w marathonbet

Real jest wielkim faworytem tego meczu i dysponuje potężną siłą ognia z przodu co potwierdzają statystyki (królewscy strzeli co najmniej 1 gola w każdym z ostatnich 30 meczów i seria ta ciągnie się jeszcze z poprzedniego sezonu!).
Dlatego o bramkę z tej strony można być raczej spokojnym.
Za zdobyczami po stronie zespołu z Meksyku przemawiają 3 główne argumenty.
Po pierwsze rozgrywki te mimo szlachetnej nazwy, nie mają wielkiej renomy i głównie zespoły z Europy podchodzą do nich na większym luzie. Spodziewam się i tym razem takiego podejścia przez Real, w wyniku czego powinniśmy zobaczyć otwarte spotkanie pod publikę i jeśli będzie więcej miejsca do gry to i meksykanie będą mieli swoje okazje.
Po drugie Real w ostatnim czasie nie imponuje grą w defensywie (tracił co najmniej po golu w ostatnich 6 meczach).
Ostatecznie Club America jest już po pierwszym meczu na turnieju (w przeciwieństwie do Realu) co powinno być dla nich korzystne w kontekście aklimatyzacji i przygotowania do spotkania.
Tak więc btts bardzo ładnie mi po tym kursie pasuje, a sam mecz w mojej opinii może być pod względem efektowności podobny nawet do ostatniego Legia - Real.

kkonrad
17-12-2016, 19:52
Club America (MEX) - Atletico Nacional (COL) typ:2 kurs: 2.04 SBOBET
18.XII, niedziela, o 8 rano naszego czasu zagrają

Mecz o 3 miejsce Klubowych Mistrzostw Świata, są takie rozgrywki i trzeba w nich uczestniczyć, niektórzy podchodzą bardziej serio, inne kluby mniej, na pewno dla nikogo nie będą to rozgrywki priorytetowe, a w tym meczu na pewno nie dla meksykańskiego Club America, którym za kilka dni gra pierwszy mecz finałowy w swojej lidze z Tigres. Oczywiście powalczą, nie obejdą tego meczu, ale na uwadze trzeba mieć że szykują się do finału i między półfinałem i finałem była spora przerwa, wiec myślę że zagrają podstwawowi zawodnicy America, żeby nie stracić rytmu meczowego.
Dla Atletico Nacional liga się skończyła, więc tu mogą powalczyć na 100%, tym bardziej że po tragicznym wypadku piłkarzy Campeocense mieli więcej wolnego czasu na przygotowania, odpoczynek. Choć od połowy listopada coś słabiej zaczeli grać, zaliczając 2 porażki, 2 remisy i tylko 1 zwyciestwo. Ale na pewno będą chcieli zakończyć sezon z 3 miejscem w mistrzostwach świata, tym bardziej że nie doszedł do skutku finał Copa Sudamericana.
Ogólnie patrząc na wyniki ostatnich miesięcy to Kolumbijczycy są faworytem w tym spotkaniu, co potwierdzają oferowane kursy u bukmacherów.