PDA

Zobacz pełną wersję : Grupa C [Niemcy, Ukraina, Polska, Irlandia Płn] analizy, typy, dyskusja, harmonogram

paweltyper
23-04-2016, 23:47
104

12-06-2016, 18:00 [Nicea] Polska - : - Irlandia Północna
12-06-2016, 21:00 [Lille] Niemcy - : - Ukraina
16-06-2016, 18:00 [Lyon] Ukraina - : - Irlandia Północna
16-06-2016, 21:00 [Saint-Dennis] Niemcy - : - Polska
21-06-2016, 18:00 [Paryż] Irlandia Północna - : - Niemcy
21-06-2016, 18:00 [Marsylia] Ukraina - : - Polska

109 (http://pl.betano.com?clkco=d07ee727-abd0-4096-9fe7-9f203faa4fa9&adid=606)

Zapraszam do dyskusji na temat grupy C, pisania swoich przemyśleń i analiz oraz umieszczania typów.

paweltyper
03-06-2016, 11:34
Polska zdobędzie powyżej 3.5 gola w turnieju 1.833 bukmacher Marathonbet (http://www.surebety.pl/artykul/marathonbet)

Typ według mnie jest bardzo interesujący a kurs wysoki. Polska reprezentacja ma zawodników którzy potrafią strzelać gole w najlepszych drużynach europejskich więc czemu nie mieliby strzelać w reprezentacji. Do wygrania zakładu mogą starczyć już 3 mecze rozegrane w fazie grupowej. Wystarczy że w jednym z meczy nasza reprezentacja strzeli 2 bramki i w pozostałych dwóch po jednej co uważam że jest osiągalne.

paweltyper
11-06-2016, 20:17
Polska - Irlandia Północna Liczba bramek pierwsza połowa 0.5 kurs 1.52 bukmacher Redbet

Polacy mieli swoje szanse ale nie wykorzystali.

Zakład warty uwagi a kursy na to że w meczu Polski padnie co najmniej jedna bramka w pierwszej połowie cały czas spadają.
Uważam że naszą reprezentację stać na to aby strzelić 1-2 bramki już w pierwszej połowie i resztę meczu mieć pod kontrolą.
Nie widzi mi się 0-0 do przerwy.

Janas132
12-06-2016, 11:03
Polska wygra kurs 1.72. Polska jest najmocniejsza od wielu lat. Według brytyjskich ekspertów Polska jest w gronie 10 drużyn zakwalifikowanych do Euro 2016 z największymi szansami na wygranie turnieju. I choć może do Niemców, Hiszpanów czy Francuzów sporo nam brakuje, to z Irlandią Północną powinniśmy sobie poradzić. Zwłaszcza że to drużyna, która wygrała w eliminacjach słabiutką grupę F, będąc tym samym beneficjentem fatalnej formy i tak nie najlepszych rywali (m.in. Grecji czy Finlandii). Polscy piłkarze na co dzień grają o naprawdę wysokie cele i wielu z nich należy do ścisłej światowej czołówki. Wydaje się więc, że z presją poradzą sobie dobrze. A jeśli tak się stanie, to Irlandia Północna nie będzie miała większych szans. Tym bardziej że biało-czerwoni potrafią grać z drużynami prezentującymi podobny do niej, atletyczny i twardy styl gry. Pokazali to w starciach ze Szkocją i Irlandią.

Abes1
12-06-2016, 20:14
Pierwszy! :D

A więc mamy pierwsze zwycięstwo w swojej historii na ME. Nie był to spacerek, ale jednak jako drużyna widać, że jesteśmy co najmniej poziom wyżej od Irlandczyków z Północy i zdobyliśmy kluczowe 3 punkty. :)

Co do meczu Niemcy - Ukraina; wpadł mi w oko zakład brak gola przed 30:00 minutą @1.83 Bet365

Dlaczego? Cóż, jest to pierwszy mecz turnieju, więc nie spodziewałbym się forsowania tempa od pierwszych minut. Doskonale wiemy, że Niemcy to drużyna turniejowa więc nie zdziwiłbym się jakimś wymęczonym 1:0, tym bardziej, że Ukraina to też nie są chłopcy do bicia i zwłaszcza na początku myślę, że będą za wszelką cenę starać się uniknąć jakichkolwiek 'baboli' w obronie. Spodziewałbym się raczej dość stonowanej gry w środku pola i ostrożnego badania rywala. Ze statystycznego punkty widzenia zazwyczaj te linie (czy raczej minuty) są kilka oczek wyżej, tj. 34',33', tutaj rolę odgrywa głównie obecność Niemiec, którzy IMO aż tak w początkowych fazach meczu nie będą zaznaczać dominacji.

paweltyper
12-06-2016, 20:56
Niemcy - Ukraina brak gola między 76-90 minutą kurs 1.76 Marathonbet

Do 76 minuty mecz powinien być już rozstrzygnięty poprzez przewagę co najmniej 2 bramek przez którąś z drużyn. Kurs dobry a szanse duże.

Abes1
14-06-2016, 21:45
brak gola przed 30:00 minutą @1.83 Bet365

Niestety typ nietrafiony.

A czy widzieliście dzisiejszy post STS na Twitterze? :D

139

paweltyper
16-06-2016, 10:52
Polska - Niemcy

Brak gola pomiędzy 76-90 minutą kurs 1.84 Marathonbet.
Polska żółte kartki powyżej 2.5 kurs 2.12 Marathonbet
Polska rzuty rożne powyżej 4 kurs 1.88 Marathonbet

Do 76 minuty wynik powinien być już rozstrzygnięty, warto wspomnieć że oba zespoły są w komfortowej sytuacji ponieważ wygrały swoje pierwsze spotkania.
Polacy najprawdopodobniej będą ratowali się faulami w niektórych sytuacjach przez co typuję powyżej 2.5 żółtych kartek dla naszej reprezentacji.
Zakład na powyżej 4 rzutów rożnych warto grać z samego względu że nasza reprezentacja będzie starała się tworzyć groźne sytuacje podbramkowe z kontrataków. Bardzo często po kontratakach strona broniąca się blokuje ewentualne dośrodkowania i piłka leci na rzut rożny.

Abes1
16-06-2016, 18:54
Niemcy - Polska 1 AH(-1) @2.08 MarathonBet

Typ niepatriotyczny, po części spełniający starą regułę "albo pieniądze, albo radość". :)

A tak serio nie wydaje mi się, by Polska miała dzisiejszy mecz wygrać lub zremisować. W naszym kraju panuje hurraoptymizm, i dobrze, bo w końcu zaczęliśmy prezentować jakiś poziom w futbolu, ale naprzeciw nam stają Niemcy, aktualni mistrzowie świata, którzy myślę dziś zagrają na pełnych obrotach, by zapewnić sobie samodzielny fotel lidera grupy C. Nie ma co ukrywać, najsłabszą formacją w naszej kadrze jest defensywa, więc coś dla naszych zachodnich sąsiadów wpaść powinno, a wówczas będziemy musieli się odkryć i zaatakować, przez co łatwo 'nadziać' się na zabójczą kontrę. Kurs na zwycięstwo Niemców 1.6 raczej nie do gry, a w przypadku azjana już mamy zwrot, więc 2.08 myślę warto zaatakować. W tych mistrzostwach padło już wiele takich bramek, pieczętujących dwubramkowe zwycięstwo w ostatnich minutach np. w meczu Włochów, Francuzów, czy...Niemców. Według mnie typ z niewielkim, ale jednak value, a czy okaże się trafiony, zweryfikuje boiskowa rzeczywistość.

GraczGracz43
17-06-2016, 13:23
Polecam trzymac sie zasady nigdy nie grac przeciwko swoim.Fakt jest na razie duzo niespodzianek Irlandia Polnocna 6,5kurs , sadze ze jesli grac to w strone underdogow ew male handi w strone slabszych bo euro to turniej wyrownany .Nie ma druzyn naprawde slabych czego potwierdzeniem jest wlasnie wynik Irl Pln 2-0 z Ukraina:) Wg mnie nawet Albania moze wyjsc z 3 miejsca w grupie A zamiast faworyzowanej Rumunii .

Abes1
17-06-2016, 13:32
Niemcy - Polska 1 AH(-1) @2.08 MarathonBet

@up

Jest też zasada nigdy nie grać na swoich; bo jak nie wejdzie, to stracone zarówno pieniądze, jak i nastrój. :) No nic cieszę się niezmiernie z awansu naszej kadry, ale typowanie Euro już chyba sobie odpuszczę. Kopana nigdy nie była moją ulubioną dyscypliną do obstawiania (mało dynamiczna jeśli chodzi o zmiany kursów np. na live i duże skoki np. po bramce), a te Mistrzostwa tylko to przekonanie potwierdzają, że nożna nie jest dla mnie.