PDA

Zobacz pełną wersję : Skrill ponowna weryfikacja

paweltyper
26-08-2017, 21:34
Od jakiegoś czasu skrill apeluje o ponowne wysłanie dokumentów do weryfikacji

"Skrill zmienił politykę dotyczącą weryfikacji rachunku i obecnie wymaga od wszystkich członków wykonania dodatkowych kroków w celu weryfikacji tożsamości. Aby upewnić się, czy korzystanie z rachunku nie zostanie zakłócone, wykonaj dodatkowe kroki w celu weryfyikacji rachunku."

Co o tym myślicie? W ustawieniach limity i weryfikacja, mam transakcje i wypłaty bez limitu a adres i tożsamość zweryfikowaną. Ponoć niezweryfikowane konta mają jakieś limity transakcji.

David
26-08-2017, 21:47
Do 1000€ i często po przepływie pieniędzy dostają bloki do momentu wysłania dokumentów.

paweltyper
27-08-2017, 13:32
Te 1000€ to na pojedyncza transakcję czy na sumę transakcji przez jakiś okres czasu. Gdzie mogę uzyskać informację o limitach na niezweryfikowanych kontach?

kwoy
27-08-2017, 18:41
Skrill usunął z ustawień konta informację i limitach sumarycznych, ale te wynoszą 1000 EUR (lub odpowiednik w danej walucie) dla konto niezweryfikowanych oraz 5000 EUR (lub odpowiednik w danej walucie) dla konto zweryfikowanych częściowo (bez kamerki / selfie). Dopiero weryfikacja kamerką (wysłanie selfie) usuwa wszelkie limity z konta.

paweltyper
27-08-2017, 21:57
Ja mam niezweryfikowane kamerką a pisze w limitach transakcji bez limitu. Nie wiem jak mam to rozumieć. Ogólnie konto skrill do zakładów jest mi coraz mniej potrzebne ale karta skrill to bardzo dobre zabezpieczenie jak jesteśmy np za granicą. Czasami się zdarza że poza Europą są problemy z płatnościami kartami z Polskich banków. Kartą skrill można bez problemu płacić w zagranicznych sklepach internetowych albo wnosić opłaty za wizę turystyczną czy wynająć dzięki niej samochód.

kwoy
28-08-2017, 09:33
Ja też tak miałem (konto bez limitów, ale komunikat z prośbą o weryfikację cały czas widoczny), aż w końcu zweryfikowałem sobie konto. Generalnie stare konta nie mają limitów, bo były weryfikowane przed wejściem nowych zasad (odnośnie weryfikacji konta). Jeśli to jest Twoje "prawdziwe" (na Twoje dane) konto, to nie masz się o co martwić. Skrill zostawił sobie furtkę, by zażądać pełnej weryfikacji (kamerka) w przypadku podejrzanych rachunków (zwykle tych na tzw. słupów).

David
28-08-2017, 12:23
Tak jak wyżej kolega napisał, jeśli to starsze Twoje konto to nie masz czym się martwić.

paweltyper
28-08-2017, 19:59
Czyli wszystko ok jest i nie ma się czym martwić a nie wiecie jak wygląda kwestia netellera? Skrill i neteller ta sama grupa kapitałowa.