PDA

Zobacz pełną wersję : Grupa F [Portugalia, Islandia, Austria, Węgry] analizy, typy, dyskusja, harmonogram

paweltyper
24-04-2016, 01:00
101

14-06-2016, 18:00 [Bordeaux] Austria - : - Węgry
14-06-2016, 21:00 [Saint-Etienne] Portugalia - : - Islandia
18-06-2016, 18:00 [Marsylia] Islandia - : - Węgry
18-06-2016, 21:00 [Paryż] Portugalia - : - Austria
22-06-2016, 18:00 [Saint-Dennis] Islandia - : - Austria
22-06-2016, 18:00 [Lyon] Węgry - : - Portugalia

112 (http://pl.betano.com?clkco=d07ee727-abd0-4096-9fe7-9f203faa4fa9&adid=606)

Zapraszam do dyskusji na temat grupy F, pisania swoich przemyśleń i analiz oraz umieszczania typów.

Bilbao
17-06-2016, 10:33
PORTUGALIA - AUSTRIA typ: 1, kurs: 1,83

Druga runda, obie drużyny potrzebują zwycięstwa, a już minimum remisu, Austriacy po porażce z Węgrami są w bardzo trudnej sytuacji, muszą zagrać bardziej ofensywnie, ryzykując co otworzy szanse Portugalii na łatwiejsze osiągnięcie zwycięstwa.

kkonrad
17-06-2016, 22:54
Analiza meczu Portugalia - Austria (1)

Portugalia ma zdecydowanie więcej atutów do zgarnięcia kompletu punktów w tym spotkaniu. Jednym z nich jest CR7, który w tym spotkaniu wreszcie coś strzeli. Jak grają Austriacy pokazuje wynik spotkania z Węgrami. W tym spotkaniu typuję 2:0 dla Portugalii.

Crubon
18-06-2016, 11:00
Portugalia- Austria

Portugalia po słabym starcie w Mistrzostwach Europy (remis 1:1 z niżej notowaną Islandią) podejmuje reprezentację Austrii. Austriacy sprawili nie lada niespodziankę ulegając Węgrom 2:0. Portugalia aby liczyć na wyjście z grupy musi bezzwłocznie pokonać Austrię co pewnie nastąpi.
Typ na spotkanie: Portugalia wygra/-2,5

Zamko29
18-06-2016, 11:49
Portugalia - Austria

Data: 18.06.2016, 21:00
Typ: Cristiano Ronaldo strzeli jako pierwszy w meczu i Portugalia wygra
Kurs: 5.10

Witam serdecznie. Na dziś przygotowałem bardzo ciekawy typ, może i nieco ryzykowny ale jak dla mnie istnieje duże prawdopodobieństwo że to właśnie dziś CR7 pierwszy wpisze sie na liste strzelców. Na pewno po pierwszym meczu jest bardzo stfrustowany ze nie udało mu się nic strzelić a przecież dogodnych sytuacji miał bardzo dużo. Dzisiaj rywalem Portugalii jest słąbiutka Austria która po meczach z Holandia i Węgrami zastanawiam się jakim cudem znalazła się na Euro 2016. Portugalia nie może już nie potykać po tym pierwszym spotkaniu i dzisiaj muszą za wszelką cene wygrać! Na pewno gre bedzie ciagnal własnie Ronaldo i tutaj upatruje swojej najwiejszej szansy ze w pierwszych minutach bedzie mial pare sytuacji i chociaz ta jedna zamieni na bramke. Uważam ze dzisiaj Portugalia wygra to spotkanie nawet dwoma bramkami a dwie bramki może strzelić Ronaldo byle by tylko poprawił skutecznosc z pierwszego meczu. Fajną opcją na to spotkanie jest właśnie ten mój typ a kurs zachęca zdecydowanie do gry. Dla mniej odważnych można grać że Ronaldo strzeli bramkę w tym spotkaniu lub że po prostu Portugalia wygra. Ja złożyłem takie coś w całość i dałem jeszcze że musi to być pierwsza bramka i ten kursik baaaardzo zachęca do gry. Polecam i powodzenia!

stoko1
18-06-2016, 13:03
PORTUGALIA - AUSTRIA typ: zwycięstwo Porugalii i powyżej 2,5 bramki

W dzisiejszym meczu typuję zwycięstwo Porugalczyków, którzy co by nie mówic zawiedli w pierwszej serii gier i tym razem będą chcieli odnieśc przekonujące zwycięstwo. Dodatkowo warto postawic, że w meczu padnie więcej niż dwie bramki. Obie drużyny będą grały ofensywnie a to gwarantuje dużą ilośc bramek.

sozzini
18-06-2016, 18:40
Austria - value bet po 5.00

Austria po słabym występie z Węgrami jest niedoszacowana. Można znaleźć kurs nawet 5.00 na Austrię (bet365). Po takim warto ich obstawić. Portugalia nie zagrała zbyt dobrze z, bądźmy poważni, przeciętną, choć dobrze zorganizowaną Islandią. Traciła punkty z Albanią. Austria zdeterminowana może zaskoczyć i wygrać np. 1:0 lub 2:1.

paweltyper
18-06-2016, 23:59
Portugalia - Austria

Data: 18.06.2016, 21:00
Typ: Cristiano Ronaldo strzeli jako pierwszy w meczu i Portugalia wygra
Kurs: 5.10

Witam serdecznie. Na dziś przygotowałem bardzo ciekawy typ, może i nieco ryzykowny ale jak dla mnie istnieje duże prawdopodobieństwo że to właśnie dziś CR7 pierwszy wpisze sie na liste strzelców. Na pewno po pierwszym meczu jest bardzo stfrustowany ze nie udało mu się nic strzelić a przecież dogodnych sytuacji miał bardzo dużo. Dzisiaj rywalem Portugalii jest słąbiutka Austria która po meczach z Holandia i Węgrami zastanawiam się jakim cudem znalazła się na Euro 2016. Portugalia nie może już nie potykać po tym pierwszym spotkaniu i dzisiaj muszą za wszelką cene wygrać! Na pewno gre bedzie ciagnal własnie Ronaldo i tutaj upatruje swojej najwiejszej szansy ze w pierwszych minutach bedzie mial pare sytuacji i chociaz ta jedna zamieni na bramke. Uważam ze dzisiaj Portugalia wygra to spotkanie nawet dwoma bramkami a dwie bramki może strzelić Ronaldo byle by tylko poprawił skutecznosc z pierwszego meczu. Fajną opcją na to spotkanie jest właśnie ten mój typ a kurs zachęca zdecydowanie do gry. Dla mniej odważnych można grać że Ronaldo strzeli bramkę w tym spotkaniu lub że po prostu Portugalia wygra. Ja złożyłem takie coś w całość i dałem jeszcze że musi to być pierwsza bramka i ten kursik baaaardzo zachęca do gry. Polecam i powodzenia!

To się nazywa pech karny w 79 minucie i Ronaldo strzela w słupek :)