PDA

Zobacz pełną wersję : Jakie systemy stosowaliściepaweltyper
24-04-2016, 02:22
Jakie systemy spośród tych najbardziej znanych stosowaliście i jakie były efekty?

admin
29-04-2016, 12:49
Ja stosuję praktycznie płaską stawkę (http://www.surebety.pl/artykul/plaska-stawka) 25€/zakład. Dla każdej strategii mam płaską stawkę o różnych wartościach, czasem jest to stawkowanie modulowane (tenis) i często zależy ona od wysokości kursu.

Tenisa (http://www.surebety.pl/artykul/tenis-ziemny) obstawiałem za 5€, 12,5€, 25€, 50€ na zakład w zależności od kursu.

Swego czasu zaczynałem w piłce nożnej (http://www.surebety.pl/artykul/pilka-nozna) od zakładu za 25€ na betfair (http://www.surebety.pl/artykul/betfair) na DW 0-0 po kursie ok. @9,0-13,0 i obserwowałem mecz na żywo. Gdy widziałem, że tempo gry jest powolne, mało akcji bramkowych, to trzymałem ten zakład. Gdy widziałem, że jest przeciwnie, to odstawiałem się z zakładem.

Odstawiałem się dopiero około 40 minuty. Do przerwy nie ma go co trzymać, bo w czasie przerwy kursy na under rosną, by spaść gwałtownie dopiero ok. 50-55 minuty. Wtedy najczęściej zostawiałem zysk na wyniku 0-0 i stosunkowo często udawało się go dowozić do końca meczu. Zyskiwałem wtedy ok. 100-150€ w zależności od kursu początkowego i momentu kontry.

Około 75 minuty kurs under/over potrafił się wyrównywać. Jeśli kontrowałem to zwykle w przedziale 60-75 minuta, bo w ostatnich minutach, gdy zawodnicy są zmęczeni pada relatywnie sporo bramek.

Widać, że dobrą strategią może być pobranie undera ok. 50 minuty tuż przed gwałtownym spadkiem by sprzedać go za 2-3 minuty. Jeśli się uda kupić tuż przed gwałtownym spadkiem (bo zrobiła się "ściana strachu"), to w długim okresie czasu powinno to przynieść profit, co wynika z analizy fundamentalnej wykresów kursów.

Wracając do stawkowania, bawiłem się kiedyś progresją na remisy (http://www.surebety.pl/artykul/progresja-na-remisy) i systemem d'Alemberta (http://www.surebety.pl/artykul/dalembert). W moim przypadku oba skończyły się stratami, bo zakłady które wtedy grałem, nie miały value (http://www.surebety.pl/artykul/value-bet-valuebet).

Lazarro
01-05-2016, 21:21
Ja grałem systemem Greenwood (http://www.surebety.pl/artykul/greenwood) (zmodyfikowanym według swoich preferencji).

Mianowicie wybierałem 4 zdarzenia z kursem 1.3-1.4 tak, żeby kurs ogólny nie był mniejszy niż 3.15 lub 2 zdarzenia z kursem 1.7-2.0 ( w tym przypadku zazwyczaj były to o/u w piłce nożnej).

Zazwyczaj wychodziłem z takiego grania na +, ale grałem niskimi stawkami czasami zaczynałem od 5PLN-10PLN.

Punkt stop dla mnie to był 5 poziom no i oczywiście zdarzało się nie dokończyć serii pozytywnie, ale ogółem tak jak pisałem wcześniej wychodziłem z tego na +.

Ogólnie progresja (http://www.surebety.pl/artykul/progresja) jest moim ulubionym systemem do grania mimo iż wiele osób to odradza m.in. Krzysztof, ale wiadomo dlaczego. Szybki sposób na bankructwo jeśli ktoś gra nierozsądnie.

1rocke1
06-05-2016, 21:53
Aktualnie żadnego systemu nie mam. Mimo przetestowania wielu, na żadnym nie dało rady w miarę regularnie coś ugrać.

Natomiast popieram w dużej mierze admina. Tylko płaskie stawkowanie (http://www.surebety.pl/artykul/plaska-stawka) w oparciu o wysoką skuteczność względem wartości granych kursów.

Moim zdaniem wszystkie progresje to totalna pomyłka i koniec zawsze będzie taki sam... "złudzenie Monte Carlo"

Mausero
15-05-2016, 13:27
Admin bardzo ciekawy system z tym DW 0-0 przed meczem, możesz mi opisać w jaki sposób kontrowałeś? Tzn. przy 0-0 np. w 60 minucie, posyłałeś kontrę na over 0,5?

Bo rozumiem, że np. na Bet365 (http://www.surebety.pl/artykul/bet365) stawiając przed meczem 0-0, np. po kursie 11, to około 40 minuty jest możliwość zamknięcia zakładu z zyskiem, o ile w meczu dalej mamy 0-0?

Janas132
01-06-2016, 12:38
Stawka modulowana (http://www.surebety.pl/artykul/stawkowanie-modulowane) 1-10 jest dla mnie najlepszą opcją.

DzikDzik
01-06-2016, 18:28
A ja gram progresją (http://www.surebety.pl/artykul/progresja) na kurs ok.5 Oczywiście AKO maks 3 mecze.
I nie gram na żadne remisy bo to się po prostu nie opłaca.

Gram tylko w weekendy ( Piątek, Sobota, Niedziela) wtedy są najlepsze i najciekawsze mecze więc jest w czym przebierać.

Gram 2 progresje naraz. Każda 10 poziomów. (Budżet na 2 progresje ponad 2 tys zł.) Zanim postawie to długo analizuje, wybieram najlepsze warianty. Zazwyczaj są to 3 mecze z kursem każdy ok.1,7,1.8.

Zespoły dobieram naprawdę róźne, wszystko zależy od wcześniejszej analizy.

Mam swój arkusz Excela (http://www.surebety.pl/artykul/arkusze-excel) i tam wszystko notuje, prowadze róźne statystyki poszczególnych zespołów czy mojej skuteczności ligowej. (W których ligach idzie mi najlepiej).

Nigdy nie doszedłem do 6 poziomu, Wygrywam na 5 i cofam się do 1. Raz szybciej wejdzie jedna progresja, raz druga ale obydwie wchodzą :)
Zdarzy się że np. na 2 poziomie na 6 meczy 2 mi nie wejdą w dodatku po jednym na każdą progresje.
Ale to jest wpisane w ryzyko :)

Na ten moment średnie zyski ok.1200zł co mc. Ale to dopiero początek. Nie będe zwiększał poziomów, tylko odpale 3 progresje z 10 poziomami ( Koszt taki sam jak 2 progresje po 12 poziomów) Małymi kroczkami do przodu :)

Mam nadzieje że kiedyś dam wypowiedzenie mojemu szefowi z uśmiechem na twarzy :):):)

Włączyłem też w moje progresje i w arkusz Excela opcje Cash Out! Bo lepszy wróbel w garści, niż gołąb na dachu..

mani
15-08-2016, 17:26
Próbowałem:
- progresji
- system fortuna
- własne typy
- typy dobrych typerów

Najlepiej wyszedłem na typach innych jak to jest na głównej "poznaj jubilera". Są po prostu na świecie ludzie którzy mają talent do typowania tak jak ktoś ma talent do jakiegoś zawodu. Grając typy oparte na analizach sportowych wykorzystujemy przewagę zakładów nad pewną przegraną w kasynach.

TOMCIOOMEN
16-08-2016, 23:56
Ja nie mam strategi przeważnie gram teraz dużą stawką ,a na live bardziej siedziałem ,ale tak były wałki ,ciężko wchodziło .Na piłkę staram się grać overki 0,5 ,albo większe zależności od kursów
A systemami nie grałem nigdy ,zawsze sam sobie ustalałem typki ,albo ze statystyk patrzyłem na daną dziedzinę
Przeważnie lubię hokeja stawiać na gole ,ale i tak nie zawsze wchodzi :)
Pozdrawiam wszystkich Serdecznie :):cool:

Kamil123
06-04-2017, 23:26
Po różnych próbach skłaniam się do płaskich stawek i szukania valuebetów, właściwie 2-3 dziennie powinny spokojnie się znaleźć, gdzie widać, że kurs 2,8 czy 3,3 nie oznacza, że drużyna jest bez szans a nawet, że w mojej ocenie raczej powinna wygrać. Stosuję to w piłce a w NBA np. przy Chicago.

mathe0
12-11-2017, 10:53
Przyznam szczerze, że o niektórych systemach to do dzisiaj nie słyszałem, zazwyczaj kierowałem się tymi typami http://zawodtyper.pl/ i co jakiś czas udało się zgarnąć fajną sumkę. Postaram się teraz zastosować wasze systemy i za niedługo podzielę się efektami :)

gostek365
12-11-2017, 11:47
U mnie najlepsze zyski wychodzą ze stosowania D Alemberta w połączeniu z zakładami typu handicap azjatycki , ponad 90% zakładów gram handicapy dodatnie czyli +0,5 ; +0,75 ; +1 ; +1,25 itd.( kursy ktore najczęściej spotykamy na interesujących mnie liniach handicapu są od 1,80 do 2,40 ) dzięki takiej grze zysk mam grając nawet płaska stawka te typy ale bardziej mi się opłaca D alembert który nie jest żadnym systemem który zapewnia zyski , grając wartościowe zakłady jednak podkręca yield i zwiększa zyski .

foxmulder
12-11-2017, 13:05
Płaska stawka jest dla graczy rekreacyjnych, którzy nie potrafią realnie ocenić szans na powodzenie danej selekcji. Jej jedynym plusem jest wysoka kontrola bankrolla, bo wpłacając np. 100j, i grając za 1-2j nawet największy gamoń, nie przegra wszystkiego w krótkim okresie czasu. Z drugiej strony tylko bardzo dobry typer osiągnie taką grą korzyść, w dłuższej perspektywie czasu, bo tutaj trzeba trafić 51% betów ze średnim kursem 2.0 żeby coś zarobić. Moim zdaniem, dobry gracz, znajdzie bez problemu lepszy sposób na dobór stawki.

paweltyper
13-11-2017, 08:29
Płaska stawka jest dla graczy rekreacyjnych, którzy nie potrafią realnie ocenić szans na powodzenie danej selekcji. Jej jedynym plusem jest wysoka kontrola bankrolla, bo wpłacając np. 100j, i grając za 1-2j nawet największy gamoń, nie przegra wszystkiego w krótkim okresie czasu. Z drugiej strony tylko bardzo dobry typer osiągnie taką grą korzyść, w dłuższej perspektywie czasu, bo tutaj trzeba trafić 51% betów ze średnim kursem 2.0 żeby coś zarobić. Moim zdaniem, dobry gracz, znajdzie bez problemu lepszy sposób na dobór stawki.

Po ponad 400 typach grając płaską stawką osiągnąłem yield w granicach 9%. http://www.surebety.pl/typerzy/paweltyper