PDA

Zobacz pełną wersję : Skargi i zażalenia

admin
22-04-2016, 21:35
W tym temacie proszę pisać skargi i zażalenia na działanie serwisu, Admina czy moderatorów.

Janas132
30-11-2016, 18:30
Chciałbym podzielić się moim zażaleniem, mianowicie jestem profesjonalnym typerem i ten tytuł "seryjny AKOwiec" wygląda nie poważnie przy moim nicku :D Postawiłem w życiu ponad 3 tysiące zakładów i ani jeden nie był zakładem ako, jeśli jest taka możliwość proszę o zmianę tytułu.
Pozdrawiam Janas132 ;)

niegramwsts
30-11-2016, 19:04
Napiszesz jeszcze kilka postów to dostaniesz rangę "Król pewniaków". :D
Na końcu chyba jest "Rekin livebetu" (TOMCIOOMEN ma taką rangę), ale trochę postów trzeba napisać.

Inbloom
01-12-2016, 09:56
No proszę, pojawiło się pierwsze zażalenie ;) Zgadzam się, że czasem nazwy nie są adekwatne do stylu lub rzeczywistego poziomu umiejętności użytkownika, raczej mają wymiar symboliczny. Nazewnictwo dotyczy tylko forum SureBety.pl, więc nie należy tego jakoś generalizować :)

Ale jako moderator zobowiązuję się to zgłosić i z administracją omówimy ten temat. Przy okazji wpadłem na pewien pomysł dotyczący rang, więc Twoja uwaga mnie do czegoś zainspirowała.

admin
02-12-2016, 12:53
Trafne spostrzeżenie Janas132, dlatego najlepiej być moderatorem lub administratorem :D
Mam nadzieję, że nie do końca prawdziwy tytuł zmotywuje cię do większej ilości postów :)

Przygotowałem 21 rang posegregowanych na 3 kategorie: brązową, srebrną i złotą.
Jak wiadomo forum rządzi się swoimi prawami i nazwy tytułów są symboliczne, aczkolwiek mocno przemyślane począwszy od gracza, który nie ma pojęcia o zakładach do takiego, który żyje z zakładów.

Postaram się kiedyś więcej napisać, jednakże teraz niestety nie mam na to czasu, z uwagi na wyższe priorytety.
Rangi zostały specjalnie zaprojektowane dla naszych potrzeb i nie ukrywam, że sporo mnie kosztowały nie tylko pieniędzy :)

Wybacz, że nie mogę zaspokoić twojej ciekawości.
Życzę wytrwałości w zdobyciu rangi Króla pewniaków, a później kolejnych rang ;)

niegramwsts: Najwyższa ranga to nie Rekin livebetu, lecz Stary wyjadacz ;)

kontodziewczyny
04-12-2016, 22:24
Probowalem zalozyc konto na nick "kontodziewczyny" natomiast limit loginu to max 12 znakow. Po co takie glupie ograniczenie? Z punktu bezpieczenstwa im dluzszy login / haslo tym lepiej dla uzytkownikow. Prosze sie nad tym zastanowic!

admin
05-12-2016, 10:43
Widzę, że 15 znaków by wystarczyło. Przekażę tę słuszną sugestię do działu IT.
Wyślę od razu prośbę do IT. To powinna być chwila roboty i dam znać.

Po naprawie zaktualizuję ci login ;)

Edit:
Dnia 6.12.2016 o 10:47 zmieniłem ci login z kontogirl na kontodziewczyny.
Limit został podniesiony do 30 znaków ;)