PDA

Zobacz pełną wersję : Trading - wątpliwości?Inbloom
30-04-2016, 02:47
W tym temacie chciałbym poruszyć temat tradingu (http://www.surebety.pl/artykul/co-to-jest-trading).

Ilu z was już handluje a kto myśli by zacząć ?

A może macie jakieś obawy (http://www.surebety.pl/artykul/strach-obawy) lub wątpliwości aby poczynić ten pierwszy krok ?

Co sprawia, ze jest nas tak niewielu ?

Zapraszam do komentarzy

1rocke1
06-05-2016, 19:33
Siedzę w tym od około 4 lat i z bólem muszę stwierdzić, że handel przed meczami się strasznie zwija.

Przeciętni użytkownicy praktycznie nie generują już "płynności" i ruchem kursów kierują dowolnie buki.
Natomiast tam gdzie nie ma buków to i o jakimkolwiek handlu już nie ma mowy, bo takie pustki :/

pabblo
02-06-2016, 12:57
To ja dodam też swój grosz. Zgadzam się z przedmówcą, że ruchy na giełdach są regulowane przez bukmacherów. Z tego co się orientuję część tradujących jest wyposażona w specjalistyczne oprogramowanie napisane pod API dajmy na to Pinnaclesport, którzy wiedzą dużo wcześniej o zmianach kursów, niż Ci co śledzą ruch kursów poprzez witrynę Pinnaclesport lub Oddsportal i inne. Efekt jest taki, że wykoszają wszystkich czekających i w rezultacie pozostaje już tylko minimalizowanie strat. Kiedyś faktycznie szło ładnie tradować dziś nie mając odpowiednich specjalistycznych programów (pisanych zazwyczaj na zamówienie przez zdolnych programistów) jet to niestety bardzo trudne.

paweltyper
19-06-2016, 21:31
Giełdy zakładów posiadają ten plus że przy małym kapitale początkowym można się szybko wzbogacić. Trzeba tylko dobrze przewidywać przebieg meczów i grać na live. Zakłady podczas meczu można wiele razy zamykać z zyskiem lub stratą i uzyskane pieniądze ponownie inwestować.
Na giełdach typu betfair dzięki temu uzyskuje się o wiele większe obroty niż u bukmachera jeżeli zaczynali byśmy z podobnym kapitałem startowym.