PDA

Zobacz pełną wersję : Historia zakładów, wpłat i wypłat

paweltyper
02-05-2016, 22:17
Większość firm bukmacherskich umożliwia najczęściej przegląd historii zakładów oraz wpłaty i wypłat tylko z ostatnich kilku miesięcy. Jak myślicie czy jest to celowy zabieg bukmacherów aby początkujący gracze nie zdawali sobie sprawy z tego jakie kwoty wpłacali i wypłacali oraz na jakich zakładach osiągnęli profity. Jak według was powinno się prowadzić swoją historię typów, wpłat i wypłat?

1rocke1
06-05-2016, 21:02
Myślę, że każdy bardziej zaawansowany gracz ma (z wiadomego powodu) konta w kilku firmach.
W takiej sytuacji prowadzenie statystyk w oparciu o same historie zakładów jest praktycznie niemożliwe.
Ja mam do tego stworzony arkusz kalkulacyjny i na bieżąco dopisuje zdarzenia, a przygotowane formuły mi wszystko rozliczają.

Co do teorii spiskowej to faktycznie jest ciekawa, ale też umówmy się, że początkujący i "rekreacyjni" gracze nie przejmują się takimi zagadnieniami jak optymalizacja gry w oparciu o wcześniejsze decyzje :)

cheetos
10-05-2016, 22:24
Ja tworzę historię zakładów od roku mimo że gram już 4 lata, jakbym wiedział że to takie istotne zacząłbym ją tworzyć wraz z pierwszym postawionym kuponem.