PDA

Zobacz pełną wersję : Liga Mistrzów Play Offy 03-04.05.2016

Mausero
03-05-2016, 18:14
Bayern Monachium - Atletico Madryt
Panowie, co sądzicie na temat tego spotkania?
Z przebiegu weekendowych meczy, można było zauważyć, że obie drużyny przywiązały ogromną wagę do tego meczu (co jest oczywiste)- oszczędzając najlepszych graczy.

Bayernowi zdarzyła się nawet wpadka, remis u siebie 1-1 - postawiłem na Bayern w tym meczu i się zawiodłem :p.

Moim zdaniem będzie to zwycięstwo Bayernu. Atletico pomimo posiadania przewagi jednej bramki z pierwszego spotkania, jest zdecydowanie ekipą o mniejszym potencjalne od niemieckiego konkurenta.

Stawiam na 1, tym bardziej, że kursy są nie najgorsze.

Niezłą opcją jest też granie na ilość bramek. Over na 1,5 czy nawet 2,5 jak najbardziej możliwy. Ryzykanci mogą się pokusić o overa na 3,5. Jeśli Atletico strzeli bramkę, taki scenariusz jest jak najbardziej możliwy.
Obie ekipy grają otwarty futbol, a pierwsze spotkanie było typowo badawcze.

Zachęcam do dyskusji!!!

Inbloom
03-05-2016, 20:55
Co prawda piłki nożnej już dawno nie typuje to mimo wszystko spotkanie zapowiada sie emocjonująco.

Jeśli miałbym coś obstawić to naprawde za minimalną stawkę.

Ciężko znaleźć tu jakiekolwiek value (http://www.surebety.pl/artykul/value-bet-valuebet), a uczony doświadczeniem, zdaje sobie sprawę, ze na na tym etapie rozgrywek można spodziewać się wszystkiego..

Za niecałe 90 minut będziemy mądrzejsi :)

offside
04-05-2016, 12:44
ja zagrałem na awans Atletico wprawdzie za grosze ale emocje były do końca.

Bayern nie zasłużył na awans 3 remisy i porażka w fazie pucharowej to słaby wynik od mistrza oczekuje sie dużo więcej.

dzisiaj proponuje zagrać przeciwko trendom na u2.5 kurs 2.25 Real bez ronaldo stał sie super defensywny.