PDA

Zobacz pełną wersję : Poszukuję strony najbardziej zbliżonej do txodds

robzone
05-05-2016, 10:39
Kiedyś wyżej wymieniona strona txodds (dawniej tip-ex) była darmowa. Jednak kilkanaście miesięcy temu stała się płatna (bardzo drogo). Przez dwa lata korzystałem z tejże strony i muszę stwierdzić, że lepszej nie spotkałem. Oprócz wielu innych pomocnych dla gracza informacji miała świetną funkcje przedstawiania aktualnych wahań kursów u ponad 300 bukmacherów w formie liczby spadających i rosnących. Można było błyskawicznie zorientować się o trendzie rynkowym. Sama zmiana kursu może być często myląca.

Zaletą tej strony były też aktualne kursy, a nie tak jak np. na oddsportal opóźnienia.
Szukając zamienników zwróciłem uwagę na stronę nowgoal. Jest tam wiele ciekawych rzeczy, łącznie z kursami u wielu buków oraz wyszczególnionymi zmianami kursów w czasie, ale nie jest to ujęte w takiej formie całościowej jak na txodds. Poza tym są mocno spóźnieni z aktualnymi kursami.

Jeśli zna ktoś stronę o podobnej funkcjonalności jaka jest na txodds, to proszę o informację, bo idealnie nadawała się do przewidywania zmian kursów np. na betfair.

Kreatywnie
11-05-2016, 00:07
Być może zainteresuje Cię http://www.betexplorer.com/ .