PDA

Zobacz pełną wersję : Serwis KlonyBukmacherow.pl

maxxi216
05-05-2016, 15:50
Chciałbym Wam zaprezentować moje nieślubne dziecko: stronę http://klonybukmacherow.pl.

Wiele razy zdarzało mi się borykać z problemem limitowania przez bukmacherów i poszukiwanie wtedy alternatywnych rozwiązań jest prawdziwą udręką. Gdy doszło do tego, że kilka razy w przeciągu paru miesięcy szukałem tego samego, zacząłem gromadzić swoją bazę danych, żeby oszczędzić sobie czasu. Baza się rozrastała i wyewoluowała w koncepcję zbudowania na podstawie tych danych strony internetowej, dzięki której (mam nadzieję) wielu graczom zakładów zaoszczędzę zbędnego googlowania.

W skrócie - bukmacher Cię zlimitował i szukasz innego z takimi samymi kursami? Szukasz podstawowych informacji o jakimś konkretnym bukmacherze? Zapraszam na http://klonybukmacherow.pl ;)

Jako że projekt jest cały czas w fazie rozwojowej, liczę że w tym temacie pojawi się feedback od użytkowników forum: co się podoba, a co nie, co nie działa lub działa nie tak jak powinno, czego Wam na stronie brakuje.

Będę bardzo wdzięczny za każdy wpis w temacie i usatysfakcjonowany za każdym razem, gdy komuś się moja strona do czegoś przyda ;)

cheetos
10-05-2016, 20:36
Strona bardzo ciekawa. Jednak według mnie zbieżność wszystkich kursów u dwóch bukmacherów nie oznacza że są one klonami. Spotkałem się z tym że kursy do serwisów bukmacherskich bardzo często dostarczane są przez zewnętrzne firmy, podobnie jak oprogramowanie. Może być tak że dwie różne firmy mają tego samego wspólnika który załatwia im kursy i oprogramowanie. Trzeba jednak przyznać że autor tej strony sporo się natrudził wyszukując strony oferujące takie same kursy. Strona jest bardzo przydatna dla osób co chcą rozkładać stawki na zakłady aby uniknąć limitów albo już są zlimitowani.

maxxi216
11-05-2016, 09:50
Strona bardzo ciekawa. Jednak według mnie zbieżność wszystkich kursów u dwóch bukmacherów nie oznacza że są one klonami. Spotkałem się z tym że kursy do serwisów bukmacherskich bardzo często dostarczane są przez zewnętrzne firmy, podobnie jak oprogramowanie. Może być tak że dwie różne firmy mają tego samego wspólnika który załatwia im kursy i oprogramowanie. Trzeba jednak przyznać że autor tej strony sporo się natrudził wyszukując strony oferujące takie same kursy. Strona jest bardzo przydatna dla osób co chcą rozkładać stawki na zakłady aby uniknąć limitów albo już są zlimitowani.

Dzięki za słowo w temacie :)
Gwoli ścisłości - dla mnie pojęcie klona jest szerokie i oznacza nie tylko firmy mające tego samego właściciela, ale również tego samego dostawcę kursów. Jeżeli kursy są takie same (albo różnią się tylko wysokością marży), to w mojej terminologii jest to klon ;)

maxxi216
18-07-2016, 12:07
Teraz profil każdego bukmachera zawiera również informację o ocenie serwisu Bookmakers Reviews, żeby zwiększyć poziom wiedzy na temat wiarygodności danej firmy ;)

GraczGracz43
18-07-2016, 15:56
Fajna stronka maxi , zajrzałem tak z ciekawości. Dlaczego Dafabet z tak wysoko, naprawde tak dobry buk? Ten twój ranking chyba posłuży mi do rejestracji jeszcze u 1 bukmachera , a zaprzestania gry w innym , szczegółów nie podam teraz :D Jest moc .:)Dzięki

maxxi216
18-07-2016, 16:07
Dlaczego Dafabet z tak wysoko, naprawde tak dobry buk?
Dla mnie buk bardzo dobry - nie limitują, nie robią problemów z wypłatami, mają powitalny bonus, konto w PLN, dopóki nie zostaniesz oznaczony jako gracz profesjonalny, możesz korzystać z dodatkowych bonusów (reloady, cashback). Naprawdę warto mieć w swoim bukfolio ;)

maxxi216
24-11-2016, 12:21
Dzisiaj dodałem coś, co myślę, że może się przydać wielu osobom - zasady rozliczania bardziej problematycznych zakładów (baseball, tenis, hokej) u najpopularniejszych bukmacherów (i wielu mniej popularnych też;)) zebrane w jednej tabeli.
Możecie je sprawdzić bezpośrednio pod tym adresem:
http://klonybukmacherow.pl/zasady.php

Oczywiście, gdyby wkradły się jakieś nieścisłości, dajcie znać.