PDA

Zobacz pełną wersję : Ekstraklasa sezon 2015/2016banitaszn
05-05-2016, 22:06
Zaszczytu dostąpiłem rozdziewiczenia wątku :)
Uwielbiam oglądać naszą Polską Ekstraklasę i nie pamiętam weekendu (w sezonie)abym czegoś nie postawił.Skoro nadchodzi weekend i forum widzę że ma potencjał z chęcią podyskutuje z kimś na temat weekendu z naszą rodzimą polską piłką.

Kilka szybkich analiz,to na pewno stawiam w weekend,oczywiście single.Broń Boże ako :)


Wisła Kraków-Jagiellonia Białystok TYP Wisła (AH -0.5,-1.0) kurs: 2.02

Wisła stanowczo Jadze nie leży.Ostatnie wyniki 4:1,5:1 dla Wisły.Efekt nowej miotły w postaci Wdowczyka wciąż działa.Jaga natomiast bez formy,na wyjazdach niedługo zacznie się potykać o własne nogi.Takie wrażenie sprawia przynajmniej.

Pogoń Szczecin-Zagłębie Lubin Typ Zagłębie (AH 0.0) kurs:1.82

Pogoń jak co roku odpuści puchary.Ze względu na brak infrastruktury,budżetu,szerokiej kadry.Teraz dochodzi temat sponsoringu przez grupę Azoty,pod wielkim znakiem zapytania.I trener Michniewicz...w kuluarach mówi się że ma być ekspertem od ME2016 w telewizji.Negocjuje kontrakt.Mały burdel się robi.Zagłębie zmotywowane na puchary.DObrze gra na wyjazdach.Dałbym czyste ich zwycięstwo,ale lepiej rozeprzeć z remisem.Bo wiadomo jak to z Pogonią.Raz się remisuje i raz się remisuje.

paweltyper
06-05-2016, 20:26
Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok liczba bramek powyżej over 2.5 oddsring 1.82

Zarówno Wisła jak i Jagiellonia w ostatnich meczach miały sporo sytuacji bramkowych.
Mam silne przeczucie że w tym meczu padną 3-4 bramki i w tym kierunku stawiam.

FokusTBG
13-05-2016, 19:31
W ostatniej kolejce sezonu piłkarze Białej Gwiazdy pojadą Do Bielska-Białej, by zmierzyć sie z miejscowym Podbeskidziem. Z Górali uszło powietrze od momentu podziału grupy na mistrzowską i spadkową, zwłaszcza w dwoch ostatnich meczach, ktore miałem nieprzyjemność oglądać. Zostali zdegradowani do 1 ligi, wiec nie pozostaje im nic innego, jak zagrać ostatni mecz na przyzwoitym poziomie dla swoich kibiców, co sie wiąże z otwartym meczem. Po drugiej Stronie Wisła, ktora wiadomo jaki ma potencjał w grze ofensywnej.Nie sądze, żeby odpuścili sobie ten mecz, w końcu stawka jest wysoka- mistrz grupy spadkowej :)

Typy: 14.05. 15:30
Podbeskidzie B-B-Wisła Kraków 2 3:4 ++
Podbeskidzie B-B-Wisła Kraków Over 2.5 gola