PDA

Zobacz pełną wersję : Polska II Liga 2017/2018banitaszn
07-05-2016, 17:31
Siarka Tarnobrzeg-Energetyk Row Rybnik typ Energetyk(remis nie ma zakładu)BET365 2.25

Może być okazja-Siarka bez 6 podstawowych zawodników,zagra kilku juniorów.Grają w kratkę i z seniorami.Rybnik full skład i walka o utrzymanie.

Szakal1982
20-05-2016, 21:53
Dyscyplina: Piłka nożna, Polska, II liga
Spotkanie: Znicz Pruszków - Kotwica Kołobrzeg
Godz; 19:00
Typ: Znicz
Kurs: 1.60
Bukmacher: Bet365
Analiza:

Ten mecz dla piłkarzy Znicza ma szczególne znaczenie. Zwycięstwo, przy braku zwycięstwa Wisły Puławy, oznaczać będzie historyczny powrót do I ligi. O brak zwycięstwa chłopaków z Puław bym się nie martwił, bo rozgrywają fatalną rundę, gdzie strzelają niewiele bramek i zdobywają niewiele punktów. A grać będą nie z byle kim, bo z dominatorem ligi - Stalą Mielec. Oczywiście można sobie zadawać pytanie, czy Stal po zagwarantowaniu sobie awansu nie odpuści kolejnych meczów, ale i tak myślę, że Wisła nie dam im rady. Nie z taką postawą.
No ale wracamy do Znicza. W ostatniej kolejce zaliczyli trudną do wytłumaczenia wpadkę - klęskę 0:4 z Legionovią. Prawdopodobnie wynikało to z faktu, iż w 32. minucie z boiska za kartki wyleciał kapitan Znicza - Arkadiusz Jędrych. Tak czy inaczej ja uznałbym to za wypadek przy pracy, a nie za nagły spadek formy.
Kotwicy oczywiście nie należy lekceważyć, bo podobnie jak Legionovia, potrafią zaskoczyć. Dość powiedzieć, że m.in. udało im się na wyjeździe pokonać ekipę z Mielca. Szykuje się więć arcyciekawy pojedynek. Z jednej strony rozpędzony Znicz, grający z charakterem, będący o krok od awansu. Z drugiej strony świetnie spisująca się na wyjazdach Kotwica, która co prawda nie gra już o nic, ale jednak nie ustępuje i potrafi popsuć krwi najlepszym. Dlatego też dziwi mnie tak niski kurs na Znicza, no ale stawiam na nich tak czy inaczej
__________________

FokusTBG
04-06-2016, 17:12
Polonia Bytom- Siarka Tarnobrzeg
Typ 2
Kurs: 1.80
Godz: 17.00


Ostatni mecz sezonu i zarazem najważniejszy dla ekipy z Tarnobrzega.
Chcąc awansować do 1 ligi muszą koniecznie wygrać ( inne scenariusze nie wchodzą w grę) przy tym licząc na potknięcie piłkarzy z Tych i Puław a jest to całkiem realne. Pełna mobilizacja w Tarnobrzegu, kibice w licznej grupie pojechali do Bytomia, aby wspierać piłkarzy i być dwunastym zawodnikiem na boisku. Na pewno łatwo nie będzie, bowiem Polonia, jako gospodarz, wygrała swoje ostatnie 4 mecze , lecz teraz nie groźny im ani spadek ani awans, wiec motywacja i wola walki jest po stronie Siarki.
Zapowiada się ciekawe i emocjonujące widowisko do ostatniej minuty, mimo wszystko liczę, że to właśnie Siarka wyjdzie z tej potyczki zwycięsko.

Polonia Bytom- Siarka Tarnobrzeg 1;0 ---