PDA

Zobacz pełną wersję : TYPY TOMKA - Komentarze

GraczGracz43
09-05-2016, 14:23
Tomciomen zarabianie jest najważniejsze , wg mnie tylko w takie kursy trzeba wchodzić zdecydowanie większą stawką na zakład. Ja szukam kursów pow 1,5 , mam złe doświadczenia z kursami< 1,5 które wydają sie że niski poziom ryzyka jest a często właśnie taki typ psuje mi dubel trebel. Singli wiadomo nie gram na takich niskich kursach.

TOMCIOOMEN
09-05-2016, 14:42
DZIĘKUJE ADMINOWI ŻE USUNĄ TEGO GOSTKA CO MI TEMAT ZAŚMIECIŁ JAKIMIŚ LINKAMI DZIĘKI GRACZ JA PRZEWAŻNIE GRAM MAŁE KURSY CHYBA Ż ECOŚ Z SIATKI WYPACZE NA LIVE NA SETY KTO WYGRA .DZIĘKUJE ZA KOMENTARZ POZDRAWIAM :)

GraczGracz43
10-05-2016, 11:28
Tomcioomen, pewniaków w dzisiejszym sporcie nie ma , zapamiętaj to . Dla własnego dobra. Lepiej faktycznie grać w kierunku underdogów , dużo niespodzianek,kursy dobre, tylko trzeba ich szukać . Już nie raz pojechałem na tych "pewniaczkach"

Inbloom
10-05-2016, 17:19
Tomcioomen , nie sądzisz, że już najwyższy czas na podsumowanie tematu ?

Sugerujemy robić podsumowania co 5-10 postów.

http://www.surebety.pl/forum/showthread.php?1-Zasady-dzia%C5%82u-Prywatne-typy-u%C5%BCytkownik%C3%B3w

TOMCIOOMEN
10-05-2016, 18:58
Tomcioomen , nie sądzisz, że już najwyższy czas na podsumowanie tematu ?

Sugerujemy robić podsumowania co 5-10 postów.

http://www.surebety.pl/forum/showthread.php?1-Zasady-dzia%C5%82u-Prywatne-typy-u%C5%BCytkownik%C3%B3w

Dziękuje ale narazie nie umiem podliczać bo bez stawek podawałem każdy stawkuje jak chce od następnego postu będą stawki zaraz napisze typki ile typów i ile trafionych ale na minus jest przez kosza :(

kwoy
16-05-2016, 11:04
Rozumiem, że Administracja chce, by forum rozwijało się. Ale nie róbmy tego takim kosztem. Tematy powinny być prowadzone rzetelnie i rzeczowo. Temat bez podanej stawki (do tego pisanie CapsLock) utrudnia obliczanie statystyk, a to jest czymś najważniejszym w takiego rodzaju wątkach.

TOMCIOOMEN
22-05-2016, 20:31
Nie podaje stawki bo każdy gra jak chce i za ile go stać raz podawałem i wszystko wtopione zostało co podawałem stawkę ,najniższa stawka to od 100 w górę
A pisze z dużych żeby lepiej się czytało opisy robię pod spodem do meczy
Pozdrawiam :( Niedługo ME w piłce to mnie nie będzie i nie będzie typków przez jakiś tydzień w CZerwcu na początku jak wrócę to zacznę podawać typki
Przepraszam że nie podliczam bo nie umiem jedynie tylko typki trafione i nie trafione mogę podliczyć

Inbloom
22-05-2016, 23:28
Witaj Tomcioomen, taka delikatna sugestia ;)

Zeby lepiej czytało się Twoje komentarze to wcale niepotrzebne są "WIELKIE LITERY " - to jest wręcz nie wskazane na forum.

Sugeruję zapoznać się z lekturą Netykiety (http://www.surebety.pl/artykul/netykieta)

Myślę, że równie prosto i przede wszystkim czytelniej by to wyglądało gdybyś porozdzielał akapity oraz boldował kluczowe zwroty . Takie wielkie litery estetycznie nie wyglądają ;)

P.S. Czyż mojego postu z akapitami i boldowaniem dobrze się nie czyta? :rolleyes::p

Życzę sukcesów w prowadzeniu tematu i pozdrawiam.

Inbloom :cool:

Inbloom
29-05-2016, 20:21
Hej Tomcioomen. Miło, że wziąłeś się za poprawę estetyczną swojego tematu :)

Byłoby jeszcze lepiej jakbyś boldował (pogrubiał) nazwy klubów lub zawodników kórych grasz.

W ten sposób Twoje posty będą jeszcze bardziej czytelne a Twoje typy szybciej wyłapywane.

Pozdrawiam,

Inbloom

TOMCIOOMEN
29-05-2016, 21:46
Ok tylko nie wiem jak zrobić pogrubić bo nie mam tych opcji ,przydały by się kolorki ,zielony i czerwony do drużyn które wchodzą na zielono ,a na czerwono błędne .Dziękuje i Pozdrawiam :)

Inbloom
29-05-2016, 22:10
Ok tylko nie wiem jak zrobić pogrubić bo nie mam tych opcji ,przydały by się kolorki ,zielony i czerwony do drużyn które wchodzą na zielono ,a na czerwono błędne .Dziękuje i Pozdrawiam :)

Edytor niedługo powinien już działać, póki co możesz używać skrótu klawiszowego: po zaznaczeniu fragmentu

wciskasz: ctrl+b

TOMCIOOMEN
29-05-2016, 22:41
Dziękuje zaraz wypróbuje :) Pozdrawiam i dziękuje za radę ,stosuje się do nich :)

Inbloom
05-06-2016, 11:56
Tomcioomen, bardzo nam miło obserwować takie pozytywne zmiany w prowadzeniu tematu :)

Tak to wyglądało jeszcze na początku maja:

Hokej - Mistrzostwa Świata
19:15 Francja - Słowacja over 3,5 1.21
Hokej - AHL
4:00 Ontario Reign - San Diego Gulls 1 1.87
4:00 Ontario Reign - San Diego Gulls 1x 1.25
4:00 Ontario Reign - San Diego Gulls zm 1 1.52
Quarter-finals STAN RYWALIZACJI 2-0 POWINNI ZAMKNAĆ MECZYK U SIEBIE I AWANSOWAĆ DO DALSZEJ GRY PLAY OFFÓW
1 Z 5 GRA PO RUNDZIE ZASADNICZEJ OSTATNIE 2 MECZE MIEDZY NIMI
San Diego Gulls Ontario Reign 1:2 ET
Ontario Reign San Diego Gulls 5:3
JAK WIDAĆ U SIEBIE WYSOKO Z NIMI WYGRALI A WYJAZD PO DOGRYWCE NA GOLE NIE RUSZAM MOŻE BYĆ SPORO JAK I MAŁO CIĘŻKO BĘDZIE NA GOLE MOIM ZDANIEM

A tak to wygląda teraz:

stan -100zł

Live siatkówka

Czarnogóra K. - Hiszpania K. 1.42 25-20
Zwycięzca drugiego seta
stawka-100zł
e.w-142zł

Live siatkówka

Czarnogóra K. - Hiszpania K. 1.40 25-13
Zwycięzca trzeciego seta
stawka-142zł
e.w-198.80zł

Live siatkówka

Białoruś - Estonia 1 1.30 25-22
Zwycięzca drugiego seta
stawka-198.80zł
e.w-258.44zł

Live siatkówka

Holandia K. - Serbia K. 1 1.05 25-18
Zwycięzca pierwszego seta
stawka-258.44zł
e.w-271.36zł

Live siatkówka

Białoruś - Estonia 2 1.22 20-25
Zwycięzca trzeciego seta
stawka-271.36zł
e.w-331.06zł

Ze 100zł zrobione 331.06zł wszystko siatka live
Jutro kolejne typki wieczorkiem:)

Różnica kolosalna, całkiem przyjemniej się czyta tak prowadzony temat.

Zastanawiam się jeszcze nad typami live - których podajesz sporo.

Zastanawiam się czy nie założyć osobnego działu z typami live. Ewentualnie Ty mógłbyś założyć nowy temat gdzie znajdowałyby się tylko i wyłącznie typy live. Jeszcze przedyskutuje tą kwestie z administracją i dam znać.

Póki co, trzymaj tak dalej i życzę powodzenia !

TOMCIOOMEN
05-06-2016, 13:04
Nie ma sprawy wreście nowe zmiany z kolorkami jest fajnie i fajnie wygląda.
Szkoda by było zmienić temat ,bo dużo ludzi już zagląda w mój wątek.

No dużo live podaje bo na pojedynczych ciężko ugrać mi coś. Dzisiaj trafiłem piłke 1.52 jak pisałem że powinni wygrać i wyciągnęli na 2-1 a przegrywali 0-1. Ja dałem opcje bezpieczną 0,5 i 13 min i padł gol i jestem szczęśliwy że dało się ugrać trochę dzisiaj. Przez tenis i Agnieszke to straciłem trochę - nie spodziewałem się tego po niej - trudno, była mokra nawierzchnia :)

Pozdrawiam i Dziękuje za te opcje na forum z dodatkami kolorku ,teraz będzie lepiej wyglądać temacik.

Pozdrawiam Wszystkich :)

Inbloom
05-06-2016, 14:15
Z tymi typami live to jest tak, że ciężko nad nimi nadążyć więc jeśli ktoś nie wejdzie w Twój temat niemal natychmiast po jego obublikowaniu to taki post dla innych staje się praktycznie bezużyteczny.

Dlatego też myślałem o innym dziale gdzie inni z góry by wiedzieli, że tego typu propozycje się tam pojawiają. Przecież głownie chodzi o to, żeby pomagać innym.

Kolejna sprawa, jeśli coś piszesz, to również postaraj się o przejrzystość. Nie wymagamy niczego skomplikowanego ale przynajmniej akapity, pogrubienia czy interpunkcja - od razu czyta się lepiej :)

Pozdrawiam :)

GraczGracz43
05-06-2016, 22:55
Tomek jak ogólnie , a co powiesz o systemie 15 ? widze nieżle ci idzie z tym live , a próbowałeś tego systemu? moze jakis inny polecisz , szukam odpowiednich modyfikacji swojej gry.

TOMCIOOMEN
05-06-2016, 23:40
Nie wiem o co chodzi z systemami dzisiaj mnie Live przekręciło 2 razy siata ,odpuszczam Live już ostatni live podałem z kosza i koniec robię ,trochę się straciło dzisiaj dzień na Minus ​,trudno nieraz tak bywa że nic nie wchodzi .Pozdrawiam i dzięki za pisanie w moim temaciku dyskusyjnym :)

Petri
07-06-2016, 03:28
Live nie warto stawiać, bo przeważnie wtopa, nic na siłę.

TOMCIOOMEN
03-07-2016, 13:11
Live fajnie się gra ,sporo zarobiłem na live ,wszystko wchodziło,a teraz ciężko trafić ,zawsze jakieś jaja są ,wygrywają sety sporo przewagi mają , a później wtapiają seta .Ale na ogól jest nieźle ,wczoraj zarobione 1000zł ,to dzisiaj Egipt zabrał ten zysk cały .mam nadzieję że jeszcze coś się zarobi i będzie na plusie :)

crims
12-07-2016, 00:12
Super temat, granie stawek po 30k live robi wrażenie, chciałbym mieć kiedyś na koncie u buka 100k :D
Pozdrawiam

HAdrenaline
12-07-2016, 10:23
nie sądzisz, że najwyższy czas na podsumowane typów?

Rezultaty proponuję podawać razem z podsumowaniem typów, które warto robić co 5-10 postów.

Przykładowe podsumowanie może być w takiej formie:

Ilość typów: 15
Postawionych: 200j
Zysk: +20,2j
Yield: +10,1%

gdzie:
j - ilość jednostek
yield = zysk/postawionych

TOMCIOOMEN
13-07-2016, 21:51
Z live ciężko wyliczyć bo szybko się dzieje ,po za tym nie umiem obliczać yield ,a nieraz gram piłę przed meczem na overki 0,5 albo większe ,ale rzadko teraz bo od rana w robocie jestem do wieczorka i jedynie Niedziele mam wolną.Przepraszam wszystkich że nie obliczam live ,nieraz się straci w dzień ponad 3 tyś ,a zyska jedynie tysiąc :) Tak to jest z livami ,na ryzyko jadę ,i nie wystarczy duża przewaga żeby wygrać seta czy mecz po 2 wygranych setach jak w tenisie tak było ,wygrał 2 sety i przegrał cały mecz ,a kursy malały :)
Pozdrawiam wszystkich

crims
13-07-2016, 23:29
ja podobny styl przyjąłem do Twojego gram same live ale głównie piłkę nożną od wczoraj i jak narazie z 100 zrobiłem 254zł po 3-4 spotkaniach, a tak single rzadko wchodzą, a tenis na live to też ciężko.
A ogólnie wychodzisz na plus z bukmaherki ? Czy bardziej forma zabawy ?

TOMCIOOMEN
13-07-2016, 23:40
Teraz to się bawię tylko ,jak pracuje to mało czasu spędzam na kąpie i na meczach ,jedynie Sobota wolna tak od 14 kończę i w domu jestem koło 16 a w Niedzielę mam wolne to odpoczywam .Dzisiaj jestem na minusie przez siatkę ale wcześniej live mi wchodziło pięknie ,dało się zarobić sporo ,a teraz coś słabo idzie .Ciężko jest przewidzieć siatkę jeszcze jak Polska gra .Zapomniałem z eto już Finałowa serja w Polsce a nie w grupach ,pomyliłem się coś z tymi rozgrywkami
Gratulacje za wygrane i obyś trafiał jak najwięcej ,ja przeważnie pojedyncze gram ,nieraz dodam coś do 2 spotkań ,ale mało
Pozdrawiam i dzięki za opinie :) i życzę dużo wygranych :)

crims
13-07-2016, 23:51
no mi ogólnie chodziło o ogólny rozrachunek czy jesteś na plusie czy raczej ciągle dokładasz na konto hehe :P, bo sam zamierzam stawkować coś koło 500/1000zł właśnie głównie live
Pozdrawiam :)

TOMCIOOMEN
13-07-2016, 23:57
Na początku tylko dokładałem ,ale ostatnio nie musze bo sporo wygrywałem na live w moim temacie jest wszystko co grałem i sporo się zarobiło ,teraz coś od jakiegoś czasu tracę sporo , a nieraz jestem na zero po jednym dniu ,a co zarobie w 1 dzień,to na 2 przegram jak dzisiaj wtopiłem 3 tyś a nie zarobiłem ,ani tysiaka dzisiaj na live
Brawo Polacy pokazali klasę z 0-2 na 3-2 kto zaryzykował duży kurs na Polskę ten wygrał :)
Ja będę w Sobotę coś puszczał dopiero po robocie .Dzisiaj nie byłem taki zmęczony to usiadłem do grania :)
Pozdrawiam i życzę miłego wieczorku
Zapraszam do pisania w moim temacie tutejszym:)

HAdrenaline
14-07-2016, 11:03
Z live ciężko wyliczyć bo szybko się dzieje ,po za tym nie umiem obliczać yield

szczerze?
po co w ogóle podajesz tutaj te typy? jaki to ma sens, skoro nawet nie wiadomo czy w ogóle zarabiasz na tym co podajesz, dodatkowo nie stosujesz się do zasad ustanowionych przez admina
to wstyd, że dalej nie wiesz jak się yield liczy, bo jest taki topic w tym wątku, jest także artykuł na blogu

to że z live ciężko wyliczyć to żaden argument, bo skoro typy podajesz w wątku, to nic nie stoi na przeszkodzie, zeby raz w tygodniu przepisać wszystkie do arkusza i rzetelnie podsumować.

TOMCIOOMEN
14-07-2016, 11:51
Tak podaje sobie to co gram ,nie zawsze Yeld się liczy ,ja to traktuje jako rozrywkę ,a jak mam wolny czas to sobie siedzę na Expie i na forum wcześniej w temacie moim liczyłem z live ,i widać było ile się zarobiło ,teraz mało czasu jest .Zawsze pisze w temacie ile straconych jest jak wczoraj napisałem .A typki sobie podaje tak z ciekawości ,traktuje to jako forma zabawy teraz jak teraz pracuje ,a nie jka przedtem siedziałem od rana do wieczora na kąpie .Teraz to już przeszłość jest ,szkoda czasu się męczyć przed komputerem .Ważna jest robota w zimnie będzie więcej czasu do siedzenia bo nie będzie roboty ,tylko na sezon jest jak jest ciepło w zimie nie Handluje bo jest zimno
i wszystko marznie .Zimą mało towaru schodzi ,lepiej latem ,zawsze jakieś warzywka zejdą jak czereśnie ,potem ,śliwka ,pomidorki
Pozdrawiam i życzę dużo wygranych .Nigdy nie obliczałem Yeldu jakoś tylko patrzyłem na ile się wyciągnęło w danym dniu i na koncie ile kasy zostało .A forum mi kolega polecił ,i postanowiłem zamieszczać typki .Na początku był hokej normalne meczyki ,a potem Live za czołem grać .
Przepraszam że nie umiem Yeldu obliczać .
Jak coś się nie spodoba Adminowi ,to można usunąć temacik :) I będzie po kłopocie moim zdaniem :)
Ja tylko podaje typki swoje co gram ,nic po za tym .W wolnych chwilach podaje na forum ,chyba ,że nie można to przestanę :) Będę tylko sam śledził live
Nie zawsze wchodzi wszystko ,raz jest porządna wtopa a raz można zarobić w 1 dzień sporo .Dzisiaj już zarobione z live zostało koło 500zł ,troszkę odrabiamy wczorajszy dzień :)
Dzisiaj pogoda paskudna ,ciągle pada to wolne mam ,i postanowiłem coś zagrać na forum i podać typki :)
Pozdrawiam i Dziękuje za posty i opinie :)

crims
14-07-2016, 23:43
też wtopiłem na Polskę ostatnią kasę na koncie, razem z murowanymi typami z tenisa... :(

GraczGracz43
15-07-2016, 15:51
Powiem tak, czasami śmieszą mnie jakieś obliczenia yield, fakt jest to ważne ale wg mnie w sporcie ostatnio tyle się dzieje, niespodzianki, faworyci przegrywają ciężko wyczuć nawet jeśli interesuje sie daną dyscyplina parę lat, co się może stać w danym meczu, że twierdzę nie ma tu nawet na surebety żadnej osoby która wyszłaby na plus z bukmacherki , nie sądzę panowie żeby był ktoś kto naprawdę z tego ma super kasę. W rozliczeniu miesiąca -dwóch to może się udać ale wątpię czy ktoś jest ogólnie na plus z bukmacherki, niby tutaj admin dorobił się tak ale ile w to włozył pozostaje tajemnicą poliszynela:red:
Ale ja próbuje teraz też coś zmienić w swojej grze bo gra nie daje mi profitu, wiem że jestem w plecy z tego systemu co gram obecnie i zastanawiam się czy nie próbować grać surebetów jednak... Ewentualnie przyjąć system Hadrenaline :D Bo lubię też grać wysokie kursy pow 2czasami nawet i więcej .rekordowy kurs trafiłem do tej pory 85:O

TOMCIOOMEN
15-07-2016, 21:30
Dziękuje nie załamujmy się ,Faworyci nie zawsze wygrywają a Polacy wiadomo lepiej ich nie ruszać jak zauważyłem ,nie wiem jakim cudem wygrali z Francją ale nie daje im żadnych szans na Rio ,chyba że coś zmienią w grze swojej .Brazylia będzie faworytem i może ktoś jeszcze :)
Dzięki Gracz masz racje Pozdrawiam i nie załamujemy się jedziemy dalej z bukami ,albo kończymy dzisiaj po meczyku Brazyli
Chciałem dać Brazylia -1,5 kursik 1.61 ale bałem się bo różnie bywa z tymi Handicapami ,oby wygrali to ben de grał w Sobotę cosik jak wrócę z roboty :)
Dziękuje i Pozdrawiam

TOMCIOOMEN
15-07-2016, 23:33
Brazylia odwala chyba po kasie trudno ,nie zawsze wygrywają wielcy faworyci jak widać .Troszkę mam nerwa ale co zrobić taki sport .Zaryzykowałem i trudno straciłem wszystko co zostało na koncie ,część poszła do wypłaty ,ale ostatnio przegrywałem sporo na live będzie z 10 tyś moim zdaniem .Dziękuję wszystkim za wpisy i oglądanie temaciku .Na razie przerwa jak nie wygram .Spróbuję ,później grac od 100zł z live i zobaczę czy da się coś ugrać .Normalnie jestem zdziwiony tym że nic nie wchodzi .Kie dyś wszystko mi wchodziło ,a teraz nic .Może przerwa dobrze zrobi :) Pozdrawiam Wszystkich
Takie życie z tą grą jest raz się wygra sporo ,a potem straci zarobek uzbierany :) Dam rade jeszcze nie raz wygramy sporo :)

crims
16-07-2016, 12:41
live bywa zdradliwy wczoraj +220zl dziś postawiłem 150 po 1.98 że będzie under 0.5 w meczu i oczywiscie musieli strzelić w 95 minucie w doliczonym czasie..

TOMCIOOMEN
16-07-2016, 21:23
Szkoda mi się far tło z Brazylią 3-2 wygrali a przegrywali 0-2 i wyciągnęli ,Wróciłem z roboty i widzę że Brazylia wygrała ,a myślałem z ewtopiłem bo było 0-2 .Jednak mam farta jednak
Live straciłem ponad 10 tyś ,troszkę odrobiłem na Brazyli :)
Dziękuję i jednak fart mnie trzyma jak za wszystko zagrałem :) Pozdrawiam

TOMCIOOMEN
17-07-2016, 19:12
To co Brazylia zarobiła na 2 dzień live zabrało ,ale nie załamuje się bo niema sensu to tylko dodatkowe hobby moje ,nieraz da się wygrać ,a nieraz wtopić jak ostatnio czarna seria się zaczęła .Praca teraz w sezonie jest najważniejsza ,zimą będę odpoczywał i będę więcej grał .teraz czas zarobić kaskę latem i coś wpłacić na konto .Jak wszystko się przegra przez live
Jestem rozczarowany tym co się dzieje z livami ,tak przegrywać meczyk zwycięski .Kiedyś tak nie było nie pamiętam kiedy przegrałem tyle hajsu na live ,zawsze był zysk jakiś minimalny , anie całkowicie porażki jak ostatnio
Spokojnie zbieram siły na lepszy dzień ,może uda się wyciągnąć z live sporo kasy jak kiedyś
Pozdrawiam i Życzę dużo wygranych Wszystkim na Forum :)

TOMCIOOMEN
24-07-2016, 21:54
Dzisiaj na razie ze wszystkich Live -350zł jak Darts wejdzie będzie -20zł ,jest nieźle niż ostatnio mała strata ,a nie jak ostatnio że sporo tyś z live straciłem ,Mogło być lepiej gdyby nie kosz i tenis na sety .Jestem zadowolony że piłka weszła nie na live tylko meczowe ,nie było niespodzianek jak widać .To się odrobi tą strate 20zł jedno live z kursem ponad 1.20 i odrobione będzie
Pozdrawiam Wszystkich :) i dziękuje za opinie i oglądanie moich postów :):cool::red:

TOMCIOOMEN
29-07-2016, 13:43
Dzisiaj spory zysk z Live ponad 2 tyś ,super dzień dla mnie jak nigdy dotąd .Szkoda tylko siatkóweczki bo by było ponad 3 tyś zysku dzisiaj ,ale nie narzekam jest pięknie :) Oby tak dalej wchodziło to odrobię to co straciłem ostatnio po kilka tyś dziennie
Pozdrawiam wszystkich i dużo wygranych .Wygrywajcie ile się da i żeby zysk był jak ummie dzisiaj :cool:

GraczGracz43
29-07-2016, 22:51
Tomcioomen to jak w końcu ile jesteś na plusie ?:D Troche tego grasz dużo, ja live zrezygnowałem ,nie sprawdzam się w tym. Tak trzymać ,ja gram inne kursy , preferuje trochę większe ryzyko :)

TOMCIOOMEN
30-07-2016, 13:25
Dziękuje Graczu .Wczoraj spory zysk był na Live ponad 4 tyś ,jest nieźle ,ale ostatnio marnie idzie ,będzie koło zera ,albo malutki zysk po ostatnich wtopach
Hokej towarzyskie się zaczęły i 1 mecz który dałem Cska zremisowało ,więc odpuszczam towarzyskie bo to jest loteria .Dzisiaj tez gra Cska i kurs 1.40 ,a jak znowu zremisują to nie ruszam .Puchar zagram Białorusi powinno coś wejść za małą stawkę ,jedynie Live tylko zaczynam od 1000zł , a pojedyncze meczyki od 100zł ,bo nie jestem przekonany co do wyników
Pozdrawiam i dziękuję za komentarz :)

TOMCIOOMEN
07-08-2016, 16:43
Wszystko fajnie ,ale nie można edytować postu ,żeby wpisać wyniki ,nie otwiera mi się stronka ,tylko Forum działa jak daje na superbety strone główna , to wyskakuje Angielska stronka .Czekam aż się da edytować Posty ,bo Polacy weszli mi zw meczu ręczna jak dawałem ,tylko wynik nie mogę wpisać
Pozdrawiam dzisiaj mam sporo meczyków zagranych :) z Siatki Brazylia -2,5 ,Polska 1 i Usa 1
Ręczna Polska 1 z Brazylią
kosz Usa over 152,5 pk ,Holandia u18 zw meczu i Brazylia w kosza

GraczGracz43
07-08-2016, 23:40
Tomcioomen spokojnie edycja pewno będzie naprawiona .

Tomcio próbuj z kosza PAU GASOL over 16,5 @1,62 bet365

NIGERIA-ARGENTYNA over 158,5 @1,9 bukmacher bet365

Nie poddawac sie to grunt

TOMCIOOMEN
08-08-2016, 12:45
Dziękuje już Polska dała popis kolejna wtopa ,kurde raczej live idzie mi dobrze niż pojedyncze mecze
Dziękuje w expie brak zawodników ,tylko same meczyki są :)
Dziękuje i Pozdrawiam .Nie poddaje się
Poddam się jak będzie stan 0 ,albo wpłacę 100 i od nowa zacznę grać live i może ugram coś ,jak ugrywałem z live sporo kaski :)
Dziękuje za opinie i Pozdrawiam :)

GraczGracz43
08-08-2016, 17:43
Tomek dałeś Włoszki w siatkówkę ,czy miałeś na Chinki , nie pomyliłeś sie? To handi -2,5 ma znaczyć że dałeś na Włoszki ?Bo piszesz że Włoszki wygraja.

TOMCIOOMEN
08-08-2016, 20:30
Dałem włoszki +2,5 seta ,a pisałem że wygrają bo większość spotkań ogrywała ich ,a tu lipa ,nic nie idzie niestety
Ryzykuje Serbia z kosza zw meczu 1.45 i handi -4,5 1.88 jak nie wejdzie tylko same live gram i kobiety kosz gram Canada +2,5 1.88 :)
Pozdrawiam i dziękuje

TOMCIOOMEN
08-08-2016, 23:12
Kanadyjki win 1 typ siadł a Australia pokonała Serbie +15 straszne rzeczy się dzieją :( kurde wyczaiłem Canada z kosza kurs ponad 2 ,to super
ale straty są poważne -5 tyś jak nie więcej ,nie idzie mi coś z normalnymi meczykami tylko z Live jadę
Pozdrawiam i gratulacje za CANADA :)

TOMCIOOMEN
09-08-2016, 20:16
Polacy dali zarobić +4 z handi i Niemcy 1 ,super straty odrobione ,ale i tak na minusie będzie z 50tyś jak nie więcej od mego grania początkującego
Kosz też wchodzi Australijki ,chciałem handi dac -9,5 kurs ponad 1.80 , a dałem overka oby zrobili i będzie superek
Czekamy na meczyk HISZPANÓW :)
Japonki mogą wygrać meczyk z Turcją kurs ponad 2 ,ale nie ruszam tego
Jak gram dużo meczy coś nawala mi zawsze ,pomału będę jechał do przodu już po tysiaku weszła Polska i Niemcy ,zarobione koło tysiaka na plusie :)

TOMCIOOMEN
09-08-2016, 21:05
Kosz wszedł over jestem zadowolony 4 typy siadły :)
Pozdrawiam wszystkich :)
Wygrywajmy a nie traćmy jak ja ,więcej tracę niż wygrywam przez to że dużo gram ,na Koszu można zarobić jak się da odpowiednie handi :)

TOMCIOOMEN
10-08-2016, 13:35
Panowie coś widzę dobry kursik na hokej

12:30 Bars Kazan - Ryazan 1 3.55 albo 1x 1.95

Bars ograł 2 drużyny lepsze czerepowca i Lokomotiv Yarosław i to 5-3 z czerepowcem z lokomotiwem 4-1
over 4,5 dają kurs 1.85
Kto chce nich ryzykuje ,albo zabacze czy mi się potwiedzi Hokej
Pozdrawiam i dużo wygranych

TOMCIOOMEN
10-08-2016, 15:47
I lipa z tym Hokejem 0-2 po 1 tercji ,HUNDAY też remisuje :( szybko straciłem kasę ,kurde co za dzień do kitu a szczególnie piłka ,nie ma w niej Pewniaków
To chyba spokój mam z grą tylko będę typki podawał te co bym grał ,nic innego nie pozostanie ,chyba że wpłacić 50zł i dać na BAZYLIE ,a lbo handi -1,5 1.65 albo połowa -1,5 1.90 ta połowa mnie kusi
Jak coś to prosze o opinie do tego meczu 1 pewna moim zdaniem 1.40 śmiało wejdzie ale wygram 20zł do przodu tylko ,lepsze to niż nic
Pozdrawiam ,marny jestem z piłki jak widać ,nie zawsze wygrywają faworyci
Hunday 2-1 zarąbiście kasa w grze Panowie i wale Brazylijki za 1400 jak utrzymają piłkarze :)
Live coś na razie Bastuje ,chyba że zagram bez podawania jak tą piłkę na szybkiego zagrałem 15 min przed meczykiem
Pozdrawiam i warto czekać na koniec meczy bo nieraz w końcówce strzelają :)
Dziękuję i Pozdrawiam

GraczGracz43
10-08-2016, 16:33
Suma sumarum w końcu ile jesteś w bilansie bukmacherskim? Ogarniasz Tomcioomena proponuje podziel to jakoś chociaż na dyscypliny . pozdrawiam . Biorę tylko coś z przedmeczowych od ciebie , live nie ruszam strach .

TOMCIOOMEN
10-08-2016, 17:07
Na minusie Graczu jestem porządnym
Brazylijki zabrały 2400zł ,nie przepuszczałem ,że tak marnie zagrają u siebie po 2 meczach wspaniałych ,trudno ,oby hokej siadł i bedzie git
Z tego wszystkiego została Połowa kaski 3000zł ,chyba dam jednak na over Jukuritu w towarzyskim ,powinni wygrac spokojnie o 17:30 ,ale marny kurs .Sam jestem nie zadowolony z tych wyników
Dziękuje i Pozdrawiam i Przepraszam za Brazylię :(

TOMCIOOMEN
10-08-2016, 18:08
Na live odrobiłem 2 tyś jest nieźle ,Super Hiszpanki dały zarobić po 1.30
Dziękuje :) Kolejne typki za nie długo oby zrobić sporo , anie stracić
Pozdrawiam wszystkich

TOMCIOOMEN
10-08-2016, 23:27
I dzisiaj spory minus co się zyskało na live ,zabrało 2 live i Kosz Serbowie
Zostało -296zł już nie dojdę do 5 tyś jak bym chciał ,chyba że będzie wchodzić mi sporo Live
Pozdrawiam i walczę od małej sumki do dużej kaski :)

TOMCIOOMEN
11-08-2016, 19:22
Hokej dzisiaj wyśmienicie poszedł ,jednak się znam coś niecoś

Hokej towarzyskie klubowe

15:00 Barys Astana - Admiral Vladivostok 1 1.80 4-2
Barys Astana - Admiral Vladivostok under 5,5 1.65 4-2

Super weszło jestem zadowolony tylko ten gol w końcówce na pusta bramkę ,ale jest nieźle
Pozdrawiam i oby weszło następne hokejki z czeskiej ligi towarzyskie

TOMCIOOMEN
12-08-2016, 00:28
Koszykówka super Kobietki Francuski ładnie wygrali 3 opcje weszło ,jestem zadowolony ,ale Brazylia wtopiła a tak walczyła z Hiszpanią
Same jaja się dzieją w tej olimpiadzie bez kitu :) Kursy duże wchodzą ,tylko dzisiaj nie zawiedli Polacy .liczę na medal Siatkarzy

TOMCIOOMEN
12-08-2016, 01:17
Kolejne jaja Niemcy przegrywają w ręczną a prowadzili 3 ,nie mam pytań do tej olimpiady
kosz też walą te pk nic nie wchodzi ,kurde jestem wściekły bo nie wiem czy uda się pomnożyć 50zł ,ale próbuję :) oby ze skutkiem
Zaczynamy zbierać kaskę na poważnie ,albo wóz albo przewóz :)

TOMCIOOMEN
12-08-2016, 02:12
i szybko poszło 1 live trafione 2 w buty ,jestem beznadziejny niestety :(
Marny zemnie typer ,same wtopy zaliczam jak widać
Dziękuje i pozdrawiam :)

TOMCIOOMEN
12-08-2016, 16:56
Angola K. - Brazylia K.
Wynik meczu
Angola K.
3,75

Powinna wygrać Angola można zaryzykować jak ktoś się boi x2
Pozdrawiam

TOMCIOOMEN
14-08-2016, 21:57
Edycja wróciła jestem zadowolony .dziękuję :)

TOMCIOOMEN
20-08-2016, 23:53
Dzisiaj Salzburg nie zawiódł over 7,5 2.55 ,jestem zadowolony z hokeja ,Piłka ciężko ummie z niej wytypować coś
Proszę pisać czy typki z hokeja dobre daje i dziękuję
Nieraz napiszę typ na czacie ,tam Proszę zaglądać ,nie wszystkie typki duże kursy wpisuje w temat jak widać z tym overkiem ,ale na czaciku było napisane :)

TOMCIOOMEN
22-08-2016, 00:50
Hokej tragedia co się stało sam nie wiem .Francja też dała popis ,coraz mniej kasy zostaje ,kurde chyba nic nie wygram ,jedynie co piłka nieźle poszła ,początek super ,ale końcówka zła ,a tak się cieszyłem że piłka nadrobi straty ,a widzę marnie to ,chociaż dała zarobić częściowo :cool:
Pozdrawiam i jakieś pomysły proszę pisać ,bo nie wiem co mam zrobić z ostatnim groszem 5 tyś a było ponad 20 ,Peszka mam kurde potrzebuje szybko dorobić do 10 tyś ,może ktoś pomoże z góry Dziękuję

TOMCIOOMEN
23-08-2016, 02:27
Troszkę podreperowany stan konta 8-) i o to chodzi
Obyśmy wygrywali zawszę i będzie git
Pozdrawiam wszystkich gorąco

TOMCIOOMEN
31-08-2016, 13:29
Coś lepiej mi idzie na hokeju i na gole z piłki ,tenis przegrywam wszystko niestety tenisa ciężko wyczuć w moim przypadku
a niskie kursy nie zawsze wchodzą ,może nie wiem co zrobię jestem troszkę załamany ,ale piłka weszła na nockę jestem szczęśliwy
Ale i tak wrypałem sporo 1 raz taką sumę ,najwięcej przegrywałem mniejsze a wczoraj w nocy porażką co odwaliła Wiliams
Trudno taki sport i życie jedziemy dalej z koksem ,nie poddaje się ,miałem już zamykać temat jak by nie weszła piłka ,ale weszła i jedziemy dalej
Hokeja się zacznie grać to moja ulubiona dziedzina .Wcześniej w temacie było widać że hokej ładnie mi w chodzi . Pozdrawiam i czekam na propozycje od was co zmienić w grze .Jakie typować dziedziny
Wszystkie propozycje mile widziane
Dziękuję i Pozdrawiam Serdecznie Wszystkich :)

Inbloom
31-08-2016, 14:46
San Miguel Beerman - Meralco Bolts 1 1.40
Zwycięzca meczu
stawka-49000zł
e.w-68600zł

ooj ooj uważaj na to bo w koszykówce Filipińskiej siedziałem ładne parę lat i tam często ładne niespodzianki siadały. Za taką stawkę moim zdaniem nie warte ryzyka więc jeśli możesz to mimo wszystko radzę kontrować póki się da ;) ... przed chwila San Miguel prowadził i można było kontrować ale już jest 11:11 niestety.

TOMCIOOMEN
31-08-2016, 18:22
Dziękuje ale weszło jestem zadowolony a chciałem zagrać -3,5 1.87 kurs też by weszło .Dziękuję za opinie i Pozdrawiam i wysokich wygranych
Na farcie weszło bo wygrywali 11pk a wygrali 4 coś 3 kwartę odpuścili ,ważne że na plus .Jutro hokejki kwalifikację olimpijskie to zacznie się zarabiać bo ruska mi wali troszkę trudno:) Pozdrawiam Inbloom (http://www.surebety.pl/forum/member.php?3363-Inbloom) i dizękuje za wpis:)

TOMCIOOMEN
05-09-2016, 00:06
Dzisiaj jestem zadowolony z hokeja wszystko siadło oprócz 1 ale i tak jestem pod wrażeniem cska co pokazali 6-1 z ladą a kurs na 5,5 było 2.50 :)
Pozdrawiam wszystkich i życzę wysokich wygranych
Na piłce super idzie na overki ,można gracza grubą kaskę tylko trza wyczuć te mecze gdzie padnie overki:cool:

TOMCIOOMEN
07-09-2016, 15:46
Wczorajszy dzień do kitu poszło parę tyś do śmieci przez dziwną piłkę a szczególnie overki:( takie życie jak widać jest nie zawsze można wygrywać ,trza się liczyć z porażkami ,u mnie to jest zdecydowanie za dużo tych porażek co zrobić .Postaram się dzisiaj trochę podciągnąć zyski ,albo i stracić z moim szczęściem .Nie martwcie się ja jestem słaby typer ,ostatnio nic nie wchodzi ,zobaczymy dzisiaj .Jak nic z tego to Podziękuję wszystkim bardzo za współpracę i oglądanie mego temaciku .Po prostu nie da się wygrać zemną same wtopy ,chyba że ktoś wybierał hokej i trafiał to dziękuję że mogłem pomóc:) Pozdrawiam wszystkich i nie wiem jak długo jeszcze zostanę z typkami .dzisiaj się okaże wszystko
Powodzenia wszystkim życzę i sporo wygranych .Ja jestem cienki

kwoy
07-09-2016, 16:44
Myślałeś może nad dokładniejszą selekcją typów? Publikujesz ich bardzo dużo i zastanawiam się, czy kierujesz się jedynie wysokością kursów (czym mniejszy, tym większe prawdopodobieństwo zdarzenia), czy może bierzesz pod uwagę także inne czynniki?

Okresowo potrafisz zaliczyć udaną passę zwycięstw, a później jeden nietrafiony typ znacznie uszczupla stan konta. Być może mniejsza liczba typów nieco by Ci pomogła.

TOMCIOOMEN
07-09-2016, 18:27
Dzięki Kwoy za radę ,postaram się mniej dawać sam hokej jedynie będę grał ja tylko ze statystyk typuję mecze ,nie biorę kursy ,jedynie ze statystyk tylko patrze jak grali ostatnio drużyny .Dzięki za komentarz i Pozdrawiam
Przemyślę tą decyzje o mniej typach jedynie będzie hokeja sporo bo to mi wychodzi nieźle :cool:

TOMCIOOMEN
08-09-2016, 18:20
Dziękuję Ruskim u 19 i plażowej wtopiłem sporo trudno nic nie zostało już ostatnia nadzieja w koszu live i hokejach ,Piłka coś jest zdradziecka u19 Nie wiem jak Ruskie mogą wtopić z Izraelem jestem w szoku trudno oby kosz wszedł i hokeje
Nie wiem czy zagrać gomel over 6,5 kurs 1.85 bo to 1 mecze są ich ale gomel zawsze był mocny jak yupost minsk :)
Pozdrawiam i dziękuję jak ktoś coś ma niech pisze jakieś typki z piłki bo ciągle tracę na niej kasę .Wczoraj ładny zarobeczek a dzisiaj wtopa przez Ruskie łamagi .Ryzykuje hokej na 3,5 grubo Torpedo Nizhny Novgorod - Amur Khabarovsk co powiecie nanich 5,5 ponad 2.70 amur zawsze dostaje lanie patrzyłem staty to dużo z nimi wygrywali

kwoy
08-09-2016, 20:50
Na Twoim miejscu omijałbym wszelkie młodzieżowe (U19, U20, U21 itp.) rozgrywki. U kobiet też zdarzają się niespodzianki (i to właśnie na nich się zarabia).

Co do ręcznej, to dziś po sieci krążył "pewniak" AH +3,5 na Fuchse. Jak widać, nie bez powodu.

Polecam skupić się na jednej dyscyplinie i w niej poprawiać swoje osiągi. To może mieć dobry skutek dla budżetu.

TOMCIOOMEN
08-09-2016, 22:22
Dziękuję za radę już nie gram młodzieżówek a co do ręcznej nie widziałem tego handi żeby był pewniak ,trudno już jest odrobione 1/100 pomału sie odrobi ,mam nadzieję .Nie wiem co grać sam chyba sam hokej i może kosza i siatkę .dzisiaj hokej super pojechał oprucz ruskich Torped :O trza ruski hokej walić undery 5,5 widzę
Pozdrawiam i dzięki za komcia Kwoy :)

crims
12-09-2016, 17:59
U jakiego buka grasz, że pozwala Ci stawiać 100 000zl ? Pinnacle ?
Podziwiam Cie za te stawki, ja bym chyba wykorkował mając 100 000+zł i grać za tyle, musisz być bogatym człowiekiem :D

Inbloom
12-09-2016, 20:43
U jakiego buka grasz, że pozwala Ci stawiać 100 000zl ? Pinnacle ?
Podziwiam Cie za te stawki, ja bym chyba wykorkował mając 100 000+zł i grać za tyle, musisz być bogatym człowiekiem :D

Też mnie to ciekawiło w jakich bukach grasz bo w większości buków o limity nie trudno ... a czyż jest bogaty czy nie, to już nie moja sprawa :) :p

TOMCIOOMEN
12-09-2016, 20:56
Dziękuje ja gram w expekcie tylko w 1 buku ,ale słabo idzie ,hokeje cienko dzisiaj jutro będzie lepiej i na lm atakuje Borussie za grubo
a nie jestem bogaty bo większość wtopiłem sporo ostatnio po 50 tyś novak mi zabrał trudno jakoś daje radę
Dziękuję za komcia i zapraszam do śledzenia tematu ,i czy ktoś jakieś typki korzysta z hokeja jestem ciekawy
czeska liga w hokeja jest zdradziecka jak widać po jychlawie zawsze z nimi wygrywali a tu lipa
Jutro będzie lepiej i tak najlepsza skuteczność na hokeju mam :)8-)
Pozdrawiam wszysciutkich i Moderatorów :)

TOMCIOOMEN
12-09-2016, 22:12
Hokej
Postawione-7928.55zł
zarobione-8124zł
na czysto-195.45zł

Jak widać mały zysk na hokeju dzisiaj ale ważne że na plusie jest nieźle z hokeja szkoda ruskiej że przegrali po karnych ,ale tą lige cieżko wyczuć jak widać ,Czeską tez ligę 3 mecze i 1 nawalił trudno jutro będzie lepiej nie mogę mieć 100% skuteczności na hokeju ale mam powyżej 50% tak wnioskuje jest dobrze nie ma co szaleć z hokejem jedynie można walić od 100zł do 1000zł ,szkoda więcej kasy ,chyba ż ejest jakiś pewniak to za więcej ,ale nie ma drewniaczków :)
Pozdrawiam

TOMCIOOMEN
15-09-2016, 05:40
Było 253600
zostało-192631
głownie jestem hokejem rozczarowany Szwecją .canada dobiła swoje w dogrywce ładnie a miałem nerwa przez hokej
rano się wygra coś na hokejach z europy ,szkoda dawać towarzyskie .Kurde tylko Canada nie zawiodła a Usa dało Ciała .ale najbardziej mnie boli Szwecja bo 1 mecz z Finami 5-2 wygrali a Europa nic nie pokazała z Usa
Trudno straty trza ponieść niestety dobrze że Canada wygrała przed karnymi bo bym wtopił sporo ,a tak to tylko nie cała połowę straciłem .Na ogól jestem zadowolony z typków szkoda hokeja zepsuły mi skuteczność niezłą
trudno :) Pozdrawiam wszystkich

TOMCIOOMEN
17-09-2016, 05:28
Tiafone w tb 1-4 i wygrał 5-7 a miałem już mokro aż głowa mi pęka z tych emocji kto skorzystał na live to zarobił bo kursy były na niego koło 2 w 3 secie a w tb to ponad 3 a wyciągną .Gratulacje składam a nie powiem że miałem ciepło ,ale szczęście jest po mojej stronie ;)i dziękuje za to te emocje teraz nie usnę pewnie przez ból głowy :S:|

crims
17-09-2016, 11:20
wklej kiedyś screena z kuponu za 199 000 zł :)

TOMCIOOMEN
17-09-2016, 13:20
Ważne jest co się gra i wszystko u mnie w temacie jest ,wszystkie typki :)Podaje w temacie dla wszystkich a stawki każdy gra jakie chce ,oby na plus każdy wygrywał .Niedługo chyba skończę bo mało ludzi podaje typki ,jedynie ja tylko i mało co inni wrzucają ,ja staram się pomagać innym ,ale nie muszą brać typków nikt nie zmusza .Jestem zadowolony z tego co robię dla innych ,staram się pomóc tylko ,wiadomo nie zawsze wejdzie
Kto chce niech gra Usa over 5,5 1.75 w expie powinni śmiało rozjechać Europe
jak Canada z Czechami ale Czesi są nie obliczalni dlatego bym to odpuścił ,ale na gole można zagrać jak kto chce
Głowackiego dlatego wystawiłem szybko typki dzisiaj :)

TOMCIOOMEN
18-09-2016, 23:41
Hokeje dzisiaj tragedia :( trudno Rosja tez daje popis na 0-0 ciężko jest na gole grać ,kto nie ryzykuje nic niema
Coraz mniej kasy się zrobiło przez hokeje .odrobimy spokojnie jutro piłka troszkę zyskała i Flor bal
Jestem zadowolony oby ten typek z piłki siadł bo będę bankrutem na razie kasa jest 6323 z boliwiaru overa
Czekamy na następną piłkę oby strzelili do połowy
Pozdrawiam i przepraszam za typki HOKEJOWE ciężko trafić jest
Skuteczność spadła moja do 30% przez niedzielę
Hokeja będe stawkował góra 1000zł nie ma co szaleć
Pozdrawiam wszystkich zaglądających

TOMCIOOMEN
20-09-2016, 05:02
Dziękuję Usa +1,5 nie weszło wszystko przegrałem 300000zł a zostało koło 100000zł jestem cienias nie wiem poco dałem handi na USA trza było na gole dać i spokój ,ciężko będzie odrobić to bardzo ,Jestem za bardzo roztargniony chcę wygrać jak najwięcej i dupa a sporo straciłem przez moje nie myślenie .Napalam się na zarobek spory ,nie wiem czy zacznę grać coś jedynie będę grał po 1000zł góra i może się odrobi ,ale jestem :@ przez moje stawianie .Trudno jedynie grać na gole a nie handi jak widać nie zawsze wejdzie co byśmy chcieli
Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieje że nikt nie traci kasy jak ja
Jestem nie normalny :(;'(Hokeja gram na gole jak wstanę i oby wygrać te 10tyś będzie ciężko ale możliwe ,chyba live zacznę grac za wszystko na odrobienie ;)8-)

TOMCIOOMEN
20-09-2016, 06:03
Usa 3-4 handi weszło dziękuję bardzo jak się cieszę że weszło :O :|:) czas na drzemkę
Dobranoc jednak mam szczęście jak widać ,to jest najważniejsze:S

TOMCIOOMEN
20-09-2016, 23:09
Dzisiaj z 400000zł zostało ponad 100000zł czyli n aminus 300000zł ,kurde kosz i hokej mnie przekręcił ,musiałem stracić to cały zarobek ,bo było zbyt pięknie :(Taki jest sport jak widać .Nie ma pewniaków nawet w koszu małe kursy zawodzą a jeszcze towarzyskie mecze
Trudno jedziemy dalej z bukami na przegranie,musimy ich załatwić kurde mnie załatwiły dzisiaj porządnie .
Teraz tak nie szaleje jedynie na owerki 0,5 bo na hokej gole też ciężko Szwedzi

kwoy
21-09-2016, 13:10
Podchodzisz do tego zbyt emocjonalnie. To duży błąd. Grasz ogromnymi stawkami, przekraczającymi 50% budżetu. To kolejny błąd. Inwestujesz w wiele rynków, na których po prostu się nie znasz (opierasz się praktycznie na wartości kursów zdarzeń, a to nierzadko błędne założenie), co daje efekt w postaci "sensacyjnych" porażek.

Na Twoim miejscu "spłaszczyłbym" (przynajmniej w jakimś stopniu) stawkę, skupił się na rynkach (np. sumy w hokeju, HC w piłce nożnej itp.), na których znasz się najlepiej (i na których zarabiasz). Bukmacherka to nie tylko wiedza na temat zdarzeń sportowych, ale też podejście do przegrywania ("chłodna głowa"), prawidłowe zarządzanie kapitałem, logiczny dobór stawek, odpowiednia częstotliwość gry, wybór właściwego bukmachera.

TOMCIOOMEN
21-09-2016, 17:37
Kwoy Dziękuję już wszystko przemyślałem ,spokojny jestem :)Teraz gram tylko hokeja i może od czasu piłkę ale na gole 0,5 jak będzie kurs od 1.05 w zwyż
Dzięki bardzo za ten komentarz jesteś super ;) Dziękuję ,człowiek uczy się na błędach własnych jak widać w życiu i w buk macherce
Pozdrawiam i dziękuję za opinie :)

TOMCIOOMEN
22-09-2016, 03:43
Brazylia się popisała w futsalu 3-3 jak się bawili to tak jest ,trudno już futsalu nie daje nie ma faworytów jak widać w niczym :)
Pozdrawiam i jestem troszkę rozczarowany Brazylią jak Canada wygra ben de na zero ,minimalny zarobek ,albo wszystko przegram to jest u mnie normalne .:@ :S A le co zrobić teraz ciężko trafić niż kiedyś jak wszystko w chodziło na początku ,a teraz coraz bardziej jest to zdradliwe 151zł zostało z overka Bazyli ,Dam radę albo stracę wszystko u mnie to normalka
Dziękuje wszystkim za oglądanie tematu i dawanie rad jak Kwoy8-)

TOMCIOOMEN
22-09-2016, 19:12
Już żadnych więcej koszy nie gram znowu zabiera pewniak dużo kasy ;'(:@ trudno ,coraz mniej kasy zostaje ,wiedziałem że przegram wszystko na głupim koszu .Jaja są niestety zawsze z nimi wygrywali a nowy sezon lipa.Tak bywa niestety ,trza się pogodzić z porażką .Jak się daje to co nie wchodzi trudno .Oby ta ręczna weszła i będę zadowolony :)
Trudno na początek dnia spora strata na 1 meczyku ,trudno jakoś damy radę
Pozdrawiam i życzę dużo wygranych wszystkim ,ja jestem beznadziejny jak widać ,szybko tracę kaskę ,albo za dużo daje ,już mój problem to jest .chyba będę dawał po 1000zł jak hokeja a narazie nic niema na koncie same 0 ,czekam na hokeje i Ręczną

niegramwsts
22-09-2016, 19:14
Kiedyś pisałem, żebyś dał mi trochę kasy to podziałało :)

Adziu
22-09-2016, 20:09
Mam pytanie do Ciebie. Czy czerpiesz jakieś wymierne korzyści z bukmacherki czy obrót kilkoma kaflami daje Tobie dziką satysfakcje? Pytam bo widze, że przeżywasz każdą stratę, wszystko w Twoim codziennym dniu podporządkowane jest na stawianiu meczów? :D

TOMCIOOMEN
22-09-2016, 21:09
Nie gram dzięki miałeś rację co do tego ,ale tez byś wtopił pewnie :D
Andziu dziękuje zawsze przeżywam i oglądam meczyki Kosz to parodia prowadzili 78-77 i wtopili 78-82 4 kwarte dali popis bo w 3 odrobili super
A tak jak będzie sezon to mało będę siedział na kąpie zacznę sprzedawać warzywka na targu ,jak kolega będzie dowoził towar mi
A tak to jest życie z tymi meczami .Myślisz że dużo postawisz to wygrasz sporo a tu psikusy się zdarzają .Ale lepsze to grać w mecze niż Maszyny to od szczęścia zależy ,a nie od ilości wrzucenia kasy do maszyny
Pozdrawiam i dziękuję za komentki wszystkim
Wygłupiłem się z tym koszem trudno ,jakoś dałem sobie spokój ,ważne że jeszcze parę zł jest z hokeja ;)

niegramwsts
24-09-2016, 15:24
Jak grasz takie "pewniaki" w hokeju to musisz mieć wysoką skuteczność na nich.
Wyselekcjonowałeś to Grodno? MHL bym nie ruszał raczej, bo z młodzikami różnie bywa.

TOMCIOOMEN
24-09-2016, 20:40
DZIĘKI STS skutecznośc spadła troche dzisiaj ,ale co zrobić 1 hokej wszedł ze Szwecji a 2 baty porządne ,trudno ,ważne że Bbiałoruś siadła ,ale to nic ,jestem zadowolony z hokeja ,ważne że więcej wchodzi
Pozdrawiam i Dziękuję

TOMCIOOMEN
25-09-2016, 04:50
Canada dała zarobić super ,hokeje zrobione na jutro na cały dzień ,bo nie wiem o której wstanę ,dlatego teraz podałem typki
Super dzień wczorajszy i nocka na LIVE udana .Dziękuję trochę hokej mi spadł na minus wczoraj ,ale już jest w porządku wszystko odrobione Na Canadzie i live
Pozdrawiam wszystkich Serdecznie i ogrywajmy buki wspólnymi siłami 8-):)

TOMCIOOMEN
25-09-2016, 23:36
i znowu koszykówka dała popis a zawsze wygrywało Fenerbacze z nimi ,trudno jakoś się pogodzić trza z porażką ,nie zawsze można wygrywać jak chcemy ,a towarzyskie meczyki to omijać 2 kosz towarzyski i 2 wtopa .Jestem jak widać nie poprawny jeszcze mnie nie nauczyło ta 1 porażka na koszu .Pozdrawiam jutro będzie lepiej na hokejach bo dzisiaj pól na pól trafionych .I tak jestem zadowolony z hokei ,tylko ten kosz mnie wnerwił Fenerbacze trudno jedziemy dalej nie raz i nie ostatni się przegrywa :)
Pozdrawiam

kwoy
26-09-2016, 17:18
Nadal masz za co grać? Ostatnia noc znacząco uszczupliła Twój kapitał.

TOMCIOOMEN
26-09-2016, 18:19
Nadal masz za co grać? Ostatnia noc znacząco uszczupliła Twój kapitał.

Jeszcze mam bo wczoraj wpłaciłem na noc 1000zł ,wczoraj nocka była nie udana ,pewnie przez to ze jestem w rozsypce przez pogrzeb w rodzinie i nic nie idzie ,zobaczę dzisiaj czy uda się wygrać trochę jak nie to trza będzie zrobić przerwę do czwartku bo w Środę pogrzeb i może ponim będzie lżej mi szło zobaczymy trochę zarobiłem na tenisie podania z 500zł zrobiłem ponad 1000zł i wszystko dałem na ręczną ,oby coś wygrać bo zostanie hokej w grze ,ale mało na hokeju jest wygrane
Kwoy Pozdrawiam i dziękuję że piszesz w moim poście dzięki bardzo po to jest żeby pisać :)

kwoy
26-09-2016, 23:17
Jeszcze mam bo wczoraj wpłaciłem na noc 1000zł ,wczoraj nocka była nie udana ,pewnie przez to ze jestem w rozsypce przez pogrzeb w rodzinie i nic nie idzie ,zobaczę dzisiaj czy uda się wygrać trochę jak nie to trza będzie zrobić przerwę do czwartku bo w Środę pogrzeb i może ponim będzie lżej mi szło zobaczymy trochę zarobiłem na tenisie podania z 500zł zrobiłem ponad 1000zł i wszystko dałem na ręczną ,oby coś wygrać bo zostanie hokej w grze ,ale mało na hokeju jest wygrane

Na Twoim miejscu rozważyłbym opcję chwilowego odpoczynku od typowania. Nadmiar emocji z życia osobistego może być sporym utrudnieniem dla typera. Do bukmacherki powinno się podchodzić z możliwie jak najczystszym umysłem.

TOMCIOOMEN
26-09-2016, 23:41
Dziękuję Kwoy za radę już mnie djon rozwalił 5 przegrali w końcówce nic nie trafili a mieli szanse ,trudno ryzykuje teraz na podania w tenisie ,jak wtopie to robię przerwę do CZwartku :| a teraz ostatni raz próbuję chce ugrać do 2 w nocy 500zł i starczy na dzień ,na samych podaniach
Pozdrawiam i życzę dużo wygranych ;).Umnie jeszcze nadejdzie słońce z wygrywaniami jak na początku tematu wierze w to mocno ,za bardzo się staram a nie wychodzi ,taki jestem za szybko reaguję na porażki
Pozdrawiam wszystkich

TOMCIOOMEN
27-09-2016, 01:47
I super zarobiłem 4000zł z 1000zł na tenisie i starczy na dzisiaj ,trza odpocząć troszkę bo może być wtopa ,a tak zarobek jest
Hokej jest dzisiaj dużo NHL ale towarzyskie a na gole nie wystawiają buki znaczy mój exp ,tylko z 1x oby Waszyngton wygrał
Pozdrawiam wszystkich i dziękuje za rady wszystkim :)

TOMCIOOMEN
28-09-2016, 02:32
Dzisiaj dzień na straty na live kosze i tenisy podania,teraz czekam na Canada -1,5 za wszystko jak nie wejdzie stracę wszystko co zarobiłem trudno taki sport jest
Pozdrawiam i trzymajcie kciuki za CANADE ŻEBY 2 WYGRAŁA :)

calkilove
28-09-2016, 21:56
Witaj,
bez urazy, ale ogólnie jestem przerażony tym co się tu dzieje XD Z Twoich postów aż kipi od emocji... Widać od razu, że jesteś nałogowym hazardzistą. No, aż mi się smutno zrobiło... Stawiasz tak naprawdę "chujwieco", bez żadnej historii typów, bez niczego. Nie jesteś przez to nawet w stanie dostrzec błędów, które popełniasz (a popełniasz ich dużo). Na stronie surebety.pl jest nawet specjalny artykuł, który pokazuje jak dużo moze dać ogarnięcie tego chaosu. Tak właściwie powinieneś przeczytać każdy artykuł od deski do deski, ponieważ nie wierzę, że zarabiasz na zakładach. Zakładając oczywiście, że taki jest Twoj cel. Możliwe, że stawiasz tylko po to, żeby poczuć dreszcz emocji - co bez wątpienia Ci się udaje. Szkoda tylko Twoich ciężko zarobionych pieniędzy

TOMCIOOMEN
29-09-2016, 00:04
Dzięki za komentarz ja lubię stawiać meczyki a hokeja akurat to też się znam bo mam stronkę do statystyk i tam patrzę jak grali ostatnie meczyki , A nie wszystko będzie wchodzić jak chcemy bo niespodzianki się znajdą :).U mnie jest dobrze raz do przodu a raz wiadomo .Nie zawsze mozna wygrać ja tam wolę emocje sobie ,jest super
Pozdrawiam gram co lubię ,każdy gra co lubi ja lubię wszystko prawie tenisa na live lubię stawiać na podania super emocje są naprawdę warto oglądać i stawiać moim zdaniem

GraczGracz43
29-09-2016, 13:41
Po mojemu też za dużo tego grasz, na twoim miejscu grałbym tylko 2-3 dyscypliny maksymalnie, i zakłady bez żadnych udziwnień typu kto 1 gola wbije , kto wygra następny gem ,moim zdaniem nonsens i błyskawiczna droga do plajty .to takie moje zdanie musisz sam zrobic bilans gry

TOMCIOOMEN
29-09-2016, 17:54
Dzięki Graczu ale emocje własnie są po to kto wygra swoje podanie jest ciekawie ,hokeja na razie dobrze idzie ,dziękuję Piłkę cieżko jest wyczuć kto wygra
Dzięki wszystkim za rady spokojnie można wygrać 8-) albo stracić sporo na podaniach :)

niegramwsts
29-09-2016, 20:31
To wyspecjalizuj się w hokeju n.p. ligi KHL, DEL, czy TipSport Extraliga.

Akurat nie zdziwiłbym się, jakby nie było over 1.5 w Twoim typie - według mnie kurs nie warty gry.

TOMCIOOMEN
29-09-2016, 23:22
Trudno i chyba nie będzie sporo osób grało -1 i do przerwy a tu 0-0 jestem w szoku ,co zrobić ,dzisiaj hokej w miare dobrze poszedł a piłka katastrofa Dzięki Sts kumplu za radę ,tak trza zrobić tylko ,już mi się znudziło wpłacać ,na porażki przez piłkę
Pozdrawiam i życzę dużo wygranych u mnie lipa jak widać :( Coś nie tak jest zemną ,niestety dobrze mi szło podania w tenisie to zmieniłem to na piłkę :| trudno mogłem zostać przy swoim live:)
Pozdrawiam wszystkich i nie martwcie się ,spokojnie odpoczynek zrobi ,szkoda piłkę ruszać bo są jaja w pucharach jak widać

TOMCIOOMEN
30-09-2016, 04:32
Canada się nie popisała grają 3 mecz pewnie bo grają do 2 wygranych dziwny finał .Trudno szkoda kasy na to jednak bo wały robią ,jedynie podania grać w tenisie to się opłaca .Nic tylko straciłem kolejną kasę a napaliłem się na ten hokej nie potrzebie
Pozdrawiam i wysokich wygranych wszystkim

TOMCIOOMEN
04-10-2016, 03:15
Coś mnie piłka zawodzi ostatnio 0,5 :( trudno hokeja w chodza wmiarę i jestem zadowolony większosc siada ,tylko wczoraj było cieńko a nie które weszły
Oby nocka była udana
Darts sensacja Teylor odpadł a kurs 1.08 i weś tu postaw coś ,kurde wszystko jest możliwe w tych czasach niema pewniaków
Pozdrawiam i oby było lepiej po południu ,bo coraz mniej kasy ubywa szczególnie przez piłkę 0,5 chyba odpuszczam takie granie już Hiszpanki pokazały a teraz Brazylijska :(
Hokeje w miarę wchodzą na gole i tego się trzymam oby na ligę mistrzów coś trafić z hokeja to będzie super
Pozdrawiam wszystkich i sporo wygranych życzę

niegramwsts
04-10-2016, 10:44
Napiszę po raz drugi - przerzuć się całkowicie na hokeja, jak się na tym znasz.

TOMCIOOMEN
04-10-2016, 17:05
Dzięki Niegram ale człowiek wszystkiego musi spróbować :),może się uda wygrać coś
Pozdrawiam cieplutko i dziękuję za radę ;)

TOMCIOOMEN
05-10-2016, 10:44
Znowu mnie kosz przekręcił dziady ,a miałem odpuścić ,trudno hokej jest super jak widać wczoraj niezły zysk był 8-)
Pozdrawiam wszystkich :)

TOMCIOOMEN
06-10-2016, 08:10
I tak z 1000zł zrobione zostało 10000zł jestem zadowolony i to bardzo zdzisiejszej nocki 8-);):)
Super poszło dziękuję jednak da się ugrać na podaniach ,tylko trzeba wiedzieć kiedy skończyć ,albo rozbijać za drobne za końcówki dużej sumy ,teraz jak mma np 10000zł to gramy za końcówkę tej kwoty ,zostawiam cała sumkę bo szkoda stracić szybko zarobionej kasy przez cała nocke ,a tak pomału się zrobi te następne pare zł .Spokojnie gramy i wygrywamy
Pozdrawiam wszystkich i do później będą typki nie tylko Hokej ,ale i Live
Postaram się coś zapodac na gole z hokeja

TOMCIOOMEN
08-10-2016, 06:35
Ale lipa z hokejem Reginą z ostatnią drużyną nie mogli sobie poradzić 1 tercje przegrali 3-0 a potem odrabiali ;( 1 tercja zadecydowała niestety ,tak to bywa ,znowu zaczynam tracić przez kosza na Live prowadzili ponad 10 i przegrali
Cieżko jest wygrać oby siadł futsal to będe szcześliwy a jak nie to znaczy że się nie nadaje na wygrywanie ,bo co zarobie to zaraz strace na jakiś dziwnych koszach ;'( kurde cieżko jest coś wygrać samemu jak widać ,jestem cieńki i tyle
Pozdrawiam wszystkich i mam nadzieje z eugram coś na tych 2 typach Popołudniowych i będe zadowolony ,będzie kasa na eliminacje :)

GraczGracz43
08-10-2016, 12:49
witaj , powiem tak skoro tracisz na koszykówce nie małe sumy to po ch... ją grasz ? Musisz wyrzucić koszykówkę kompletnie ze swoich typow ,u ciebie widze ponad 10 dyscyplin naprawdę znasz sie tak na tym ? Nastaw sie maksymalnie na 2 ,3 dyscypliny i koniec:)

TOMCIOOMEN
08-10-2016, 20:56
Dziękuje Graczu ,chyba coś odpuszcze kilka dyscyplin zaryzykowałem Pau ortez -9,5 1.88 i potem jak postawiłem była blokada ,kurde ,miałem farta z tym koszem bo teraz inna linia ata linia była promocja ,to wziełem jak wygrywali ponad 10pk to zaryzykowałem za wszystko,wóz albo przewóz
Pozdrawiam wszystkich cieplutko ,troszke dałem piłki na overy za końcówkę 10 tyś ,a chciałem za wszystko dać ale odpuściłem ,oby weszło i bede szcześliwy
dzisiaj ładnie pojechało Dynamo w futsalu do przerwy 2-2 a wygrali 6-4 i leksand tez zrobił swoje w hokeju to byłem pewny jego bo grali z przed ostatnią drużyną akurs 1.40 było jak za darmo ,ale wiadomo to u 20 tam nic pewnego niema ,ale się udało i super :) 8-)

bazyl2
10-10-2016, 21:06
siema bazyl2, przecież ten temat to jakaś istna kpina. Wirtualne stawki, edytowanie postów zmiana usówanie stawek... profesjonalnie

TOMCIOOMEN
10-10-2016, 21:43
siema bazyl2, przecież ten temat to jakaś istna kpina. Wirtualne stawki, edytowanie postów zmiana usówanie stawek... profesjonalnie

Tu niejest wątek do pisania tylko inne sa działy od tego ,a edytowanie jest poto żeby wpisywać wyniki , anie post pod postem pisać

Proszę usunąc z tego wątku albo przenieśc do komętarzy moich tam wszystko się pisze anie w typach a kazdy gra za ile chce jego sprawa to jest

bazyl2
10-10-2016, 22:06
bazyl przeciez to co piszesz jest fantazja zmieniasz te stawki zaleznie od tego czy wejdzie typ czy nie.

TOMCIOOMEN
10-10-2016, 22:17
bazyl przeciez to co piszesz jest fantazja zmieniasz te stawki zaleznie od tego czy wejdzie typ czy nie.
Poco zaśmiecasz dział i nie potzrebnie to niejest temat do rozmów tylko typów
Więc wszystko zostanie usunięte i przeniesione do odpowiedniego działu
Dziękuję Moderatorom za przeniesienie ja tez nie pisze w tym dziale bo jest specjalny wątek od tego komętarze i tam się pisze a tu same typy podaje

TOMCIOOMEN
11-10-2016, 02:26
Tenis dał popis ładnie 1 set dobrze grał a 2 to szkoda gadać co wyprawiał :(i fajnie oby koszyk wszedł będe zadowolony troszkę ,bo jest porażka totalna na tenisie .Trudno taki sport nie ma co sie dziwić jak grają w tenisa sety 1 dobrze to 2 może odpuścić :(
Pozdrawiam

kwoy
11-10-2016, 11:59
Dostałeś w tym temacie wiele porad i mimo obietnic zmian, nie zrobiłeś tego. Nadal grasz starym, nieefektywnym systemem. Rachunek prawdopodobieństwa jest bezlitosny. Przy tak niskich kursach jeden przegrany typ (szczególnie, że nie potrafisz sensownie zarządzać budżetem) zmniejsza znacząco Twój kapitał. To droga donikąd.

TOMCIOOMEN
11-10-2016, 16:45
Kwoy to tylko zabawa nie da się przewidzieć wszystkiego ,jak by tak było to by buki nie istniały :D
Pozdrawiam i dziękuję ,co ma być to będzie zobaczymy z czasem nikt nie wie co go czeka a szczególnie w sporcie ,cieżko jest coś ugrać nie stety ,nieraz człowiek chce szybko zarobić a tu lipa jak widać i potem nerwy już robją swoje :)
Pozdrawiam i miłego popołudnia wszystkich :)

Teraz nowy dzień i nowe wyzwania ;)

niegramwsts
11-10-2016, 18:07
W tej grze nie chodzi o to, aby przewidywać wszystko, bo się nie da, tylko o to, aby móc być lepszym od bukmachera w przewidywaniu mimo narzuconej przez niego marży (która z automatu robi z grania u buka tzw "grę niesprawiedliwą").

Jakiekolwiek nerwy są złym doradcą.

TOMCIOOMEN
11-10-2016, 21:40
Dziękuje wiem o tym że nerwy są złe i nie można nic typować bo się przegra jak ja kilka razy ,lepiej odpuścić jak nic nie idzie a nie dawać na siłę
Ja to za szybko chcem się odegrać taka prawda i potem są skutki jak widać
Dzisiaj piłki super powchodziły jestem zadowolony bardzo
Pozdrawiam wszystkich i Polska do Boju

niegramwsts
12-10-2016, 23:27
W Eurolidze w koszu jest nowa formuła, gdzie najpierw każdy z każdym gra (na drugi raz na razie bym tego nie tykał).

TOMCIOOMEN
13-10-2016, 06:14
Dziękuję ale się udało wszystko weszło tylko ręczna 1 typek zawalił połowe a prowadzili pod koniec na 5 min do końca 3 ,a tak jest udany dzień
Pozdrawiam i dzięki za info ale Hiszpanie są mocni u siebie :)

TOMCIOOMEN
13-10-2016, 23:43
Dzisiał ładny dzień dali zarobić hokeje szkoda Brynasa i Salzburga na overki ,ale jest pięknie i tak zarobek
Pozdrawiam wszystkich oby coś z hokeji siadło z Canady za mała sumke gram bo nie jestem pewny ich ,lepiej stracić 100 niż więcej , ajak zysk to troszke będzie a nie strace sporo jak na Salzburgu overy
Pozdrawiam i miłej nocki wszystkim życzę :);)

kwoy
17-10-2016, 20:02
VAN Canucks - CAR Hurricanes under 6,5 1.35 3-3
Punkty całkowite
stawka-25168zł
e.w-33976.80zł

Rozliczono jako wygraną. Powinieneś precyzyjniej podawać typy (najlepiej podawaj bukmachera, u jakiego dany typ grasz), bo nie wiadomo, czy zagrałeś sumę bramek w meczu z dogrywką czy bez dogrywki. Podajesz jedynie, nie zawsze jasne, typy i kurs. Bukmachera brak. Jesteś aktywny, ale nie przestrzegasz zasad. Przemyśl to.

TOMCIOOMEN
17-10-2016, 20:49
Przeciesz pisze under 6,5 to było na live zagrane pisałem ze gram w expekcie od samego początku a to liczy się bez dogrywki tylko wnormalnym czacie liczą Przepraszam

To Clasic dał popis z 5-1 na 5-7 co za pacjenci ,trudno mogłem dać 11,5 overek ale się bałem ,tak to jest jak grają 2 czołowe drużyny ,cieżko wytypować jest
Pozdrawiam WSZYSTKICH

TOMCIOOMEN
20-10-2016, 23:11
Dobranoc jaja w tej uefie sie dzieją bo Pilzen przegrywa trudno i tak dzień udany głownie hokejem petersburgiem i realemw kosza a piłki tez cieżko idą ,hokeje na straty dzisiaj Sparta odwaliła maniane 1 tercje 4-0 ,2 tercja 0-0 a w 3 1-0 a myślałem ze lekko wejdzie overek po 1 tercji a tu zonk
Miłego wieczorku wszystkim i pozdrawiam hokeja stawkuje góra 1000zł ,chyba z ebęde grał na gole coś pewnego to zaryzykuje ,piłke tez tak gram od 100 -1000 nie wiecej szkoda nerwów na te pewniaki ,niema pewniaków nic niejest pewne w meczach tylko przypuszczenia
Jutro postaram się ugrac 10 tyś moż ena live albo na normalnym hokeju
Dobranoc do jutra PRZYJACIELE I WYSOKICH WYGRANYCH

TOMCIOOMEN
22-10-2016, 03:51
I London odwalił kurde -50 tyś prawie przez over :( trudno jeszzce kasa w nadzieji na Regince ,jak wygrają bedzie super,ajak nie trudno prawie miljon w plecy ,jak to wszystko łatwo stracić jest jak widać ,przez to ze sie daje 2 takie same typki ,ale myślałem zę london ich pojedzie kolo 10 golami a tu lipka ,jeszce ryzykuje ostatni typ za wszystko wóż ,albo przewóż ,1 mecz wygrali u siebie 10-0 to powinno być minimum 67 goli ryzykuje za wszystko albo miljon do przodu albo 0 zostane z niecałym 5 tyś z ponad 244000zł
Ryzykuje bo na weekend niema co grać Pozdrawiam wszystkich gorąco i zapraszam do dyskusji:)

TOMCIOOMEN
22-10-2016, 06:49
Regina tylko dała zarobić ale i tak w plecy ponad 60 tyś przez london 1 gol zabrakło :@ trudno oby kosz wszedł bedzie ładny plusik a potem coś się zagra z hokeja ,zobaczymy co będzie w ofercie na Białoruś jakie linie na gole
Jestem troszkę zaszokowany hokejami 2 mecz ei 1 gol zabrakło trudno ,ale London przesaził moim zdaniem powinno być te 8 min ,ale zagrali pod buki trudno ,nie wyczaje wszystkiego ,ale Reginka pięknie pojechała dziękuje chociaż ci nie pozbawili mi kaski ,jest super ,zobaczymy co kosz przyniesie ,mam pecha do koszy ,ale może być szczeście zobaczymy jak nie to strace sporo i lipa będzie ale patzryłem w statach to zawsze z nimi wygrywali u siebie ponad 10 pk albo ponad 8 a to 1 meczyk zobaczymy jak pograją chłopaki :)
Pozdrawiam wszystkich i sorki za London overka :)

niegramwsts
22-10-2016, 13:32
to powinno być minimum 67 goli ryzykuje za wszystko albo miljon do przodu albo 0 zostane z niecałym 5 tyś z ponad 244000zł

Serio przemyśl swoje zarządzanie kapitałem, bo ewidentnie jest do d... .
Pisałem już kiedyś Tobie, że 100000zł ustawiłoby mi życie. ;) I pewnie większość może pomarzyć o takiej kasie.

A tak na serio poczytaj: http://www.surebety.pl/artykul/zarzadzanie-kapitalem-zaklady

TOMCIOOMEN
22-10-2016, 13:49
Dzięki ale ja się bawie tylko hokej nie wchodzi bedzie -20 tyś przez Cska i Zhobin ale besiktas w grze ,ja tam ryzykuje sobie co mi tam ,moz esie coś wygra jak w czoraj na Hokeju Reginie zobaczymy co pokaże zHOBIN MAJĄ 2 TERCJE ZOBACZYMY CO BĘDZIE GOMEL 3-0 PO 1 JEST SZANSA NA OVER 7,5 KURDE NIC NIE MOGE TRAFIĆ FAWORYTÓW :( POZDRAWIAM I DZIĘKUJE STS :)

niegramwsts
22-10-2016, 14:57
Na czacie widać, że przeżywasz. :D

TOMCIOOMEN
22-10-2016, 17:30
Ok bo mam nieraz nerwa na gole jak daje i zabraknie 1 to mnie szlak trafia :)
Pozdrawiam i obym miał z przodu 3 to bedzie git młodziki zabrali 20 tyś trudno ,ale kosz wszedł i jest git ,czekam na hokeja i kosza bo ładnie wchodzi koszykówa 8-)

kwoy
22-10-2016, 18:33
Jesteś niereformowalny. Zgadzasz się z tym, że nierozsądnie zarządzasz kapitałem, ale nie robisz nic, by coś zmienić w tej kwestii. Nie zależy Ci na wygrywaniu?

TOMCIOOMEN
24-10-2016, 02:21
Raz się wygra nie zawsze można wygrywać ,nieraz są niespodzianki jak zawsze we wszystkim ,trza omijać je
Każdy chce wygrać ,ale kilka razy się wygra a więcej przegra a ja chce ciągle wygrywać :Da nieraz przegram na głupich overkach bo zabraknie 1 gola ,co zrobić nie ma sensu panikować to tylko sport i życie pokaże czy da się zarabiać czy nie ,jak widać nieraz da się coś wygrać z hokeji i czasem z siatki jak dzisiaj ZENITA porażka nie grałem tego a miałem dac ale się bałem troszkę tylko pisałem gościom z ekazań moz eprzegrac i tak było Pozdrawiam Kwoy i dziękuję za radę .Wszystkim dziękuję bardzo ,ja tam gram po swojemu jak widać na nizszych kursikach ,tylko z hokeja łapie duże na overki ,a nie zawsze wejdzie ,ale taki sport
Miłego wieczorku życzę i Tygodnia nowego OD PONIEDZIAŁKU :)

TOMCIOOMEN
24-10-2016, 06:18
Koszykówka czarna lista Argentyńska :( trudno tam każdy wygrywa niema faworyta jak widać popłynełem strasznie przeznią ,spokojnie trza błędy wyeliminować i odrobić na spokojnie ,czekam na tenisa 1 ale już 2 dzień nie grają a kase mam zamrożoną
Pozdrwiam wszystkich

GraczGracz43
24-10-2016, 11:01
@Kwoy - na tym sie nie da w dłuższej perspektywie zarabiać , chyba że jesteś ułamkiem tych wygrywających .Zakłady to jeden wielki przekret, i nic tu nie pomoże zarzadzanie kapitałem, no może trochę tylko odłoży w czasie plajtę .:)Prędzej czy pózniesz stracisz co ugrasz ,wierz mi na tym być na plus to jak być świętym w 21 wieku:D

TOMCIOOMEN
24-10-2016, 11:39
Gracz masz rację pokazuje tenis jak faworyt dostaj aod ponad tysięcznego w rankingu i snooker też odwala faworyci ,cieżko jest ugrac coś ,raz wygrasz a więcej wtopisz ,chyba że masz szczeście które jest potrzebne w życiu ,ja go niemam widac zawsze cos nawali jak nie 1 gol to co innego faworyt ,dałem tenisa wcześniej 2 dni temu i czekam bo poszedł za sporo i olewa widzę trudno ,kolejna wtopa się szykuje ,ważne że hokej wszedł w nocy i tenisik .Dziękuje bardzo ja udeżam grubo over 1,5 z piłki o 11 zobaczymy wóż albo przewóz będzie ,albo gram dalej albo przerwe robję przez kilka dni i wpłacam znowu ale tym razem 100 nie tysiąc
Dziękuje za komcie wszystkim

niegramwsts
29-10-2016, 12:51
Liczyłeś, czy jesteś ogólnie na +, czy -?

TOMCIOOMEN
29-10-2016, 17:11
A ja niewiem ale na minus jak zawsze Niegram ,ostatnio słabo idzie
Postanowiłem zakończyć wszystko i mieć spokój od innych co mnie nękają i się nabijali
Dziękuję wszystkim za ogladanie tematu ,jak widać nie warto grać zemną bo same wtopki ,nic dobrego nie wnoszę z typami raz na jakiś czas się uda wygrać ,a więcej wtop takie życie niestety
Dziękuje wszysstkim za opinie i Powodzenia w grze ,sporo wygranych życzę i dużo zdrowia i szcześcia bo to potzrebne go grania
Ja tam sie nieznam na niczym jestem słaby i to prawda
Dziękuje wszystkim bardzo i Pozdrawiam czas mój dobiegł końca ,teraz kazdy odpocznie odemnie ,już nie będzie przeżywania wszystkiego jak to robiłem na czacie ,skończyłem już
Tematy można pozamykać ,albo jak kto woli to moga być zostawione ,odemnie nie zależy
Nanoc sporo hokeja jest z ahl na gole 4,5 ,moz ewystawie jeszce pod wieczór jak dam radę,i to będzie ostatnie typki na nockę i czy wejdzie to się zobaczy ,narazie jest czerwono i tak mało plusa ostatnio sam minusik
Trzymajcie się wszyscy cieplo i sporo wygranych .Dziękuje że mogłem podawać typki które nie wchodziły większość ,Pozdrawiam i bawcie się dobrze wszyscy ,jeszcze raz Bardzo Dziękuję za rady i komentki :) Wygrywajcie sporo kto umie ja nie umiem Dziękuje i kto grał moje typy jak yły takie osoby to przepraszam ,nie było sensu wygrać tylko przegrać ,chyba że ktoś dobre mecze wybierał ,ale było mało takich jak widać ,więcej na minusie
Powodzenia i Dziękuję Bardzo Wszystkim:)

GraczGracz43
29-10-2016, 17:38
Nie łam sie nie ty jeden tak masz ,tylko skończ grać tyle dyscyplin! Już co niektórzy ci to mówili max 2-3 dyscypliny i ogranicz to do 2 lig jeszcze w każdej.ja naprzykład z hokeja gram tylko DEL ,EBEL i czechy nic wiecej nawet NHL i KHL nie gram.Poszedlem po rozum do głowy fakt ugrać coś to trudno.i też wycofac sie chce bo jak na razie sponsoruje to wszystko a nie zarabiam .

TOMCIOOMEN
30-10-2016, 04:17
DZIĘKUJE ZABIERAM TO CO ZOSTAŁO
WESOŁYCH ŚWIAT WSZYSTKIM I SZCZEŚLIWEGO NOWEGO ROKU I POWODZENIA WWYGRANYCH I SZCZEŚCIA BO TO JEST POTRZEBNE W TYM GRANIU JA BRAK JEGO
MODERATOR MOŻE ZAMKNĄĆ TEMATY I DZIĘKUJĘ WSZYSTKIM ZA WSZYSTKO ,MIŁO BYŁO POPISAĆ NA FORUM I PODAWAĆ TYPKI KTÓRE NIE WCHODZIŁY NIC NIE POMOGŁEM WYGRAC TYLKO TRACIĆ KASE
POZDRAWIAM WSZYSTKICH I POWODZENIA Z WYGRANYMI I SZCZĘŚCIA DUŻO
DZIĘKUJĘ ZA RADY I ROZMOWY NA CZACIE WSZYSTKIM CO PISALI
POWODZENIA WSZYSTKIM WE WSZYSTKIM ASZCZEGÓLNIE GRANIU
DZIĘKUJĘ I MIŁEJ NIEZIELI I TYGODNIA WSZYSTKIM ,BAWCIE SIĘ DOBRZE NA ŚWIĘTA I NOWY ROK I WTYGODNIU TEŻ
DZIĘKUJĘ GRACZU,KWOY ,STS I INNYM CO PISALI WSZYSTKIM ZNAJDUJACYM SIE NA FORUM ,ZALOGOWANYM ,JAK I GOŚCIOM SZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO PANOWIE I OGRYWAJCIE BUKI
POZDRAWIEM BARDZO WSZYSTKICH I DZIĘKUJĘ KOLEDZE CO PODAŁ MI TE FORUM ,BYŁO SUPER I MIŁO ,ATMOSFERA PRZYJAZNA I TO NAJWAZNIEJSZE TYLKO BRAK SZCZEŚCIA
JESZCE RAZ ZDRÓWKA ŻYCZĘ I WSZYSTKIEGO DOBREGO NA ŚWĘTA I NOWY ROK
A JESZCE 1 ŚWIĘTO JEST WE WTOREK TEŻ NIE ZAPOMNIAŁEM I SIĘ WYBIERAM DO BABCI ,WÓJKA I DZIADKA
TROCHE SMUTNO BĘDZIE ŻE ICH NIEMA
POZDAWIAM WSZYSCIUTKICH I ZDRÓWECZKA ŻYCZĘ I WYGRANYCH SPORO
DZIEKUJE ZA WSZYSTKO PRZYJACIELE :);)

GraczGracz43
30-10-2016, 12:25
Zmien sposób myślenia o zakładach kolego, nie da sie być jasnowidzem zakładów w 100% :)będzie dobrze

kwoy
30-10-2016, 16:50
Tomcio, odpoczynek na pewno dobrze Ci zrobi. Warto zastanowić nad dotychczasowymi wynikami wyciągnąć wnioski z popełnianych błędów. Od siebie mogę Ci polecić:
- spłaszczenie stawki (budżet straciłeś na "pewniakach" granych za dużą część posiadanego kapitału),
- skupienie się na mniejszej liczbie typów (ogranicz dyscypliny i rozgrywki, które typujesz).

Umiejętne zarządzanie kapitałem to obok wiedzy na temat sportu i zakładów bukmacherskich bardzo ważny element zarabiania na zakładach sportowych. Przemyśl to.

Niezależnie od tego, jaką decyzję podejmiesz, życzę powodzenia.

admin
30-10-2016, 21:13
Temat był bardzo ciekawy. Wiele osób go obserwowało i wiele wyciągnęło z niego jakieś wnioski dla siebie.

Nie widzę potrzeby żeby go usuwać - z czasem odejdzie w zapomnienie, gdy forum będzie się toczyć normalnym trybem :)

Idzie "Wszystkich Świętych". Czas refleksji, zadumy, myślenia nad "wyższym celem", którym nigdy nie powinny być pieniądze.
Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś do nas wrócisz. Postaram się utrzymać równie miłą albo i milszą atmosferę na forum ;)

TOMCIOOMEN
30-10-2016, 23:53
Dzięki Kwoy i Admin i Graczu ,albo zaczać grac live to najlepiej mi szło przez ostatnie czasy ,a pojedyńcze typki to róźnie wchodziły ,większosc nie .Dziękuję wszystkim puściłem ostatni hokej przed weekendem ,zobaczymy czy wygrają ,czy nie ,czas pokaże
Za dużo waliłem na pewniakach ,jak wydawało mi się pewny typ atu bomba była niestety cieżko wyczuć to wszystko jest :S Oby było lepiej z tym hokejem .Kurde wyspałem się wdzień i mi się nudzi to sobie postawiłem 1 hokeja po długim spaniu ,pewnie w dzień bym wtopił ,ale zobaczymy o 23 bo grają wczoraj pewniak wszedł i to 6-0 wygrali ,ale NHL dało popis ,juz tego nie obstawiam wogóle jak hokej wejdzie ,każdy teraz typek bedzie po 100zł stawiany ,szkoda więcej kasy tracić ,chyba z ebędzie jakiś pewny na gole to po 1000zł będzie na ryzyko ,ale zobaczymy co bedzie
Już mi lepiej jakoś się nie poddaje jeszcze ,jeszcze miesiąc można powalczyć przed Mikołajem ,bo czas na prezenty bedą trza coś kupić maluchom od Brata i Siostry
Dziękuje wszystkim i walczymy oby na plus tym razem
Troszkę się wnerwiłem NHL ale co zrobić taki sport nie zawsze wszystko będą wygrywać

Inbloom
31-10-2016, 18:50
Ostatni typek na przegranie

Hokej - WHL

23:00 Regina Pats - Seattle Thunderbirds 1 1.77 6-3

Tak tu ładnie trafiłeś po ładnym kursie ten singiel. Nooo a potem znowu Cię poniosło albo ogarnął hurraoptymizm i poszła seria typków po słabiutkich kursach :( Mam nadzieję, że przynajmniej okażą się trafione ale value chyba to tam próżno szukać :P

TOMCIOOMEN
31-10-2016, 20:13
Hokej był dlamnie pewniak ale grał lider z ostatnią ,ale dzieją się różne rzeczy z tymi ostatnimi ,udało się i jestem zadowolony ,Dzisiaj tez nieźle poszło na live szkoda ż enie grałem piłki 1 tylko 0,5 ale bezpiecznie pograłem i wygrali 4-0 a kusiło mnie na 1 ale różnie to bywa z tą ligą Egipską tak już dzisiaj zrobiłem 5 tyś na plusie od ostatniego typku jest dobrze ,nie napalam się teraz ,wole małymi kroczkami coś ugrać
W nocy brak hokeji Odpuszczam granie ,bo niechcem tego skrzanic po dobrej serji ,bo piłka jest zdradliwa moim zdaniem ,jutro coś pogram wieczorkiem ,bo odwiedzam groby jutro Babci i Dziadka i Wójka ,i niewiem kiedy przyjadę Dziękuję Imblom i Pozdrawiam gORACO
Żadnych nhl niegram bo to jest zdradziecki sport ,tam moż ebyć 1 gol a nawet i powyżej 5 dlatego odpuszczam tą ligę raz na zawsze ,szkoda kasy nanią jak się nieznam tam faworyci zawodzą dośc często .zajme się Canadyjską ligą i Usa AHL 8-)

TOMCIOOMEN
02-11-2016, 00:38
No to ład nie poleciałem teraz z głową zaczynam grac ,żadnych koszy jedynie siatke na live i tenisa ,będe grał w koszu 20 pk to nic jak widać ,albo sprzedany meczyk ,albo tamci słabo zagrali 3 kwartę i 4 ,zobaczymy czy coś ugra się z tego co mam ,czas pokaże oby zrobić 5 tyś będzie super i wypłacić troszkę bo to najważniejsze anie trzymać kase na przegranie jak ja to zrobiłem ,teraz co troche ugram wypłata NA ŚWIĘTA odkładanie kasy a nie tylko zasilać buki w moim przypadku
Teraz inna taktyka jest umnie ,co wygram troszke wypłata minimum 500zł zobaczymy po 2 typach hokeja i siatkę który typek da zarobić oby obydwoje to moge 1000zł wypłacić i za kncówkę grać jak wtopie to będzie z czego doładować ,a nie tylko tracić
Pozdrawiam wszystkich i dizękuje za Podziękowania i posty przydatne :)

TOMCIOOMEN
04-11-2016, 05:07
Uefa zarobiona i Lm udało się coś wygrać w końcu ,jestem zadowolony z takiego obrotu Waszyngton też wygrał po dogrywce ,piłka overki trafione jest udana nocka .Dziękuję ż esię udało coś wyrwać ,hokeje słabiutko z Canadyjskiej ligi ale jest ogólnie dobrze nie narzekam bo poco ,raz się wygra a raz słabszy dzień .Umnie był lepszy z jeden lepszych i Pozdrawiam Wszystkich :);)

TOMCIOOMEN
07-11-2016, 15:11
Piłki staram się mało grac jedynie na gole ,w nocy mogłem Boca juniors grać ale się bałem a wygrali ładnie ,trudno ,ja wole po swojemu grać piłkę już się naniej przejechałem niestety i na gole też bo często padają wyniki 0-0 ,cieżko wyczuć gola 0,5 moim zdaniem ,a jeszcze bardziej 1,5 i 2,5
Zobaczymy tenis dał popis w 2 secie ,szkoda grać na sety moim zdaniem ,bo to jest loteria .Ciężko gra się po 1 wygranym lekko secie ,coś się dzieje że odpuszczają .Narazie jestem zadowolony z nocki szczególnie z kosza Olimpico overka 161,5 dali zarobić ,hokej słabo bo zawsze podało miedzy nimi ponad 8 goli a w nocy zaledwie tylko 5 goli ,trudno ,zobaczymy co dzisiaj pokaże dzień ,obym już nie musiał dopłacać ciągle bo to jest wnerwjające dlamnie jak idzie ładnie to potem dam za sporą stawkę i nawala .Teraz mniej stawkuje jedynie live będzie więcej ,jak coś będzie pewnego
Pozdrawiam i walczymy dalej do upadłego aż kasa się skończy :)

niegramwsts
07-11-2016, 16:24
Serio grasz niektóre zakłady n.p. za 20.000 zł?
Mógłbyś to w jakiś sposób udowodnić? (screen z konta da się łatwo podrobić, więc nie jest to za bardzo wiarygodne)

TOMCIOOMEN
08-11-2016, 15:39
Ok da się podrobić wszystko ,ja gram to co podaje ,nie musze nic robić żadnych screnów bo poco mam brać inne kupony z neta bo jest pełno ich ,wole podawać tylko niż coś kombinować ,a czy będzie wchodzić nie zależnie odemnie ,niema faworytów jak widać
Ciężko jest trafić ja gram na czuja :D ,może się coś uda wygrać ,a jak nie trudno
Pozdrawiam i miłego popołudnia życzę wszystkim i sporo wygranych
Dziękuję Bardzo :)

TOMCIOOMEN
18-11-2016, 05:11
Dziękuje Nocka udana ,po południu będa hokeje na gole ,coś wybiorę ,a teraz ide spać
Ruski hokej jest nie przewidywalny Petersburg gromił wszystkich ponad 4 gole a wczoraj 1-2 przegrali ,niespodzianka straszna jak dlamnie i to u siebie z końcową druzyną
Teraz dużo niegram na hokeja ,jedynie na live jak jest przewaga ,mozna za sporo dać
Pozdrawiam i oby było wiecej zielonych niż czerwonych

TOMCIOOMEN
21-11-2016, 23:13
Co zarobie to zabierają mi pewniaki :(,ale co zyskuje to wypłacam i zostawiam końcówkę do gry teraz ,szkoda wpłacać ,nidługo nic nie zostanie ,dobrz eż ewcześniej ugrałem sporo .Albo zrobie przerwę jak będą dalej takie wyniki śmieszne ,jeszcze pogram na Lm Borusje i to tyle zaryzykuje sobie ,śmiało powinni wygrać i z Realem walczyć o 1 miejsce w grupie
Zresztą Real zremisował z Legją to stracili 2 pk na pewnym zw ,ale Legia się postawiła
Pozdrawiam MI COŚ PIŁKA ZAWODZI NA OVERKI 0,5 JAK BĘDZIE REMIS Z CZILE 2 TO NIEŹLE POLECE ,DZIEŃ BĘDZIE NA MINUSIE .CORAZ BARDZIEJ ZAWODZI MNIE PIŁKA JEST DUŻO NIESPODZIANEK W NIEJ :(
Niewiem co zrobić z tym wszystkim ,czekam do lm i zabieram kase pewnie ,najwyzej wpłace znowu na Lm I WALNE GRUBO BORUSJĘ:)

GraczGracz43
27-11-2016, 00:58
Z milion przewaliłeś już Tomcio ?:DTrzymaj sie fajny temat , ogranicz dyscypliny w koncu . :)

TOMCIOOMEN
27-11-2016, 01:22
Dziękuję ja gram hokeja przeważnie i co jest na live ,a nie zawsze da się wygrać jak jaja w Szwajcarskim hokeju ,ale Ahl nie zawiodła Toronto pewnie wygrało 4-1 a miałem overka 4,5 a mogłem dac Toronto po większym kursie było 1.90 a zw meczu koło 1.50 ,ale i tak jest dobrze
Pozdrawiam i dziękuję .Dzisiaj się szykuje grubo postawiać na piłkę z Europy ,zobaczymy ile będzie po nocce z hokeji :)

TOMCIOOMEN
28-11-2016, 01:23
Hokej dzisiaj lipa strasznie w plecy jestem za dużo stawkuję Ajax mi zabrał sporo i hokej z Canady zremisowali aprowadzili 2-1 i potem przegrywali 2 bramkami i wyciagneli na remisa a mieli jeszce ponad 10 min i nic nie stzrelili ,trudno tajue są hokeje jak widać .Ważne ż epiłka siadła overek jest zaco grać ;) oby się udało coś pomnożyć , anie tylko tracić jak to robię ostatnio jestem na minusie niestety ,ale wazne jest zaco grać i mam nadzieje ż ez zyskiem będe pomnażał kapitał
Pozdrawiam Wszystkich :)

TOMCIOOMEN
02-12-2016, 04:44
Ostatni raz zagrałem Nhl to jest dziadostwo co tam wyrabia się co chwile jakieś niespodzianki ,ciągle trace kase ale czekam na Floorbala MŚ i będzie wygrywanie na gole moim zdaniem coś się będzie trafiać ,teraz gram kazde mecze po 100zł pierdziele traciś sporo kasy już ponad miljony w plecy :( ,ale spokojny jestem bo żyje anie umieram i trza się cieszyć z życia a zakłady to tylko taka przyjemność która kosztuje sporo nerwów jak się ogląda mecze .Lepiej isć spac i wynik sprawdzić na 2 dzień bez stresu ,a tak stres i nie wyspany człowiek siedzi po meczach
Pozdrawiam i jak się wyśpie obieram inny system stawkowanie po 100zł tylko a nie chce sie wygrać od razy tysiąc na 1 meczu ,teraz powolutku zbieram jak na początku tematu co zakładałem grałem normalnie i nie było niespodzianek ,a teraz coraz więcej jest ich niestety ,cieżko jest wygrać w tych czasach ,trza mieć dobre informacje a ja tylko patzre po stronach staty i nic więcej ,nawet nieznam piłki składów wszysstkich drużyn ,hokeja tez nie tylko po statach i tabeli
ale Szwecja wydaje sie pewna do zdobycia MŚ WE FLOORBARZE BO KURS JEST NA NICH 1.50 Zobaczymyw Sobotę jak się spisza polska tez gra w Niedzielę dopiero ale nieznam Polskiej ligi floorbalu tylko Finlandje i Szwedzką bo te ligi obstawiam w buku :)

Nie ma co szaleć ze stawkami jak się jest nie pewny a szczególnie na Nhl i Nba jedynie na live Pograć jak ktoś zrobi przewagę
Trzymajcie sie wszyscy zaglądający .Jak widać cieżko jest ugrać coś więcej wtapiam ostatnio niz wygrywam ,ale moja wina bo za dużo chce wygrać naraz ,trza pomalutku jechać nawet po 100zł dziennie to bedzie wielki sukces