PDA

Zobacz pełną wersję : Primera Division - 39 Kolejka 13.05-15.05.2016

olek2202
12-05-2016, 12:42
Atl. Madryt - Celta Vigo 2

(ANALIZA: w lidzie hiszpańskiej znamy już czwórkę, która zarówno pogra jak i zawalczy o grę w Lidze Mistrzów. Celta Vigo nie ma już na to szans, a w LE mają pewny już minimum udział w kwalifikacjach. Według mnie będą się starać utrzymać 5. miejsce, a co za tym idzie, pewny awans bezpośrednio do fazy grupowej LE. Z drugiej strony Altetico, które przed sobą ma trudny finał Ligi Mistrzów i zerowe szanse na mistrzostwo. Moim zdaniem Celta zawalczy o zwycięstwo i ma na to realne szanse, gdyż Atletico wyjdzie w mocno rezerwowym składzie.)

jaroslav
12-05-2016, 15:00
Niekoniecznie. Altelico ma jeszcze teoretyczne szanse przy potknięciu Realu i Barcelony. Nawet w rezerwowym składzie są w stanie wygrać z Cetla Vigo

olek2202
12-05-2016, 21:17
Właśnie nie jestem do końca pewien, jak wyłaniany jest mistrz, gdy po rozegraniu wszystkich kolejek dwie najlepsze drużyny mają po tyle samo punktów. Wydaje mi się, że liczą się wtedy bezpośrednie spotkania pomiędzy nimi, a Atletico oba spotkania z Barcą przegrało w tym sezonie i to bodajże 1:2. Stąd nawet przy porażce Barcelony nie zagrażają jej w żaden sposób. Jeśli jednak w pierwszej kolejności porównywany jest bilans bramkowy to również nie mają szans Atletico (61:18), Barcelona (109:29). A co do rezerw nie zaprzeczam, że są również silne, lecz wiem, że na pewno Celta pokaże to co najlepsze na zakończenie sezonu i tak jak pisałem wcześniej, powalczy o bezpośredni awans do LE. Jak to mawia nasz najsłynniejszy strongman "tanio skóry nie sprzeda"

kkonrad
13-05-2016, 08:22
Athletic Bilbao - Sevilla FC 1

(ANALIZA: Athletic w ostatnim meczu sezonu walczy o lepszą pozycję startową w Lidze Europejskiej, przy 5 miejscu ma gwarantoway start od fazy grupowej, przy 6 pozycji różnie może i wciąż tego nie wiadomo gdyż Sevilla ma przed sobą 2 finały i od ich rozstrzygnięć zależy od jakiego etapu 6 drużyna ligi będzie rozstawiona. Sevilli z kolei nie w głowie już liga, przed nimi 2 finały, co widać zresztą już od pewnego czasu, bo 3 z 4 ostatnich meczy przegrali).

Bilbao
14-05-2016, 11:23
Betis - Getafe

ANALIZA: Pojedynek Betisu którego zawodnicy już myślą o wakacjach kontra Getafe które dzielnie broni się przed spadkiem, a ich porażka w tym meczu to prawie na pewno spadek. Dodatkowo za ekipą z Madrytu przemawia dobra forma, nie przegrali od 4 meczy i 2 ostatnie wyjazdy wygrane z Depor i Sociedad. Jako że obie drużyny nie grzeszyły skutecznością w tym sezonie, więc nie przewiduję dużej liczby bramek. Typuję 0:1

Betis - Getafe 2, poniżej 2,5 gola