PDA

Zobacz pełną wersję : Poszukuje osoby z dostępem do betsample.com

daxx
15-05-2016, 20:43
Witam.

Poszukuje osoby z dostępem do http://betsample.com ewentualnie zapłacę za zweryfikowane konto. Płatność skrill. Proszę o wiadomości na priv.

paweltyper
15-05-2016, 22:29
Dziwne te betsample tylko niektórych zarejestrowanych dopuszczają do pisania postów.
Czy to nie jest te forum co zostało założone przez byłych użytkowników forum.bukmacherskie.com?

daxx
16-05-2016, 02:33
Z tego co wiem to Ci najlepsi użytkownicy tamtego forum odeszli na rzecz udzielania się na nowym ale ich procent w moim mniemaniu jest niewielki. Chociaż dokładnie nie wiem jak sprawy wewnętrzne się mają. Dostałem się tam raz ale dałem idiocie znajomemu swoje konto wypisywał głupoty i mnie zbanowali. A teraz nie mogę przejść weryfikacji. Forum jest bardzo hermetyczne i specyficznie ale z tego co byłem przez chwile to ładnie zarabiają... No i nie ma tego bydła gimnazjalnego i januszy co na forum.bukmacherskim.com. Tutaj u was też jest bardzo fajnie, jak by nie patrzeć i życzę wam najlepiej.

paweltyper
16-05-2016, 09:43
Dziwne te forum, zarejestrowałem się i aby móc uzyskać dostęp do całego forum trzeba założyć temat w którym będzie się zamieszczać typy wraz z analizami. Niektórych po 5 zamieszczonych analizach już biorą do tego hermetycznego grona.

daxx
18-05-2016, 04:43
Pokaż mi taki temat. Kolego nie jestem amatorem bo gram płaską po 1k i już pewniaczka wam dałem na forum, a ciężko mi się było tam dostać. Po tym jak podasz swoje typy, analizuja cie jeszcze prywatnie. Jezeli ktoś chce sprobowac przejsc weryfikacje no to zapraszam, daje 500zl za czyste konto.

paweltyper
18-05-2016, 10:29
Mi akurat te forum nie jest do niczego potrzebne, przez 2 dni nie zamieściłem ani jednego typu i mi podziękowali. O tym że analizują prywatnie nie wiedziałem, widziałem tylko tematy innych osób które starały się o przyjęcie, gdzie po 5 postach admin tego forum napisał w temacie że przyjęto delikwenta.

asurbanipal
18-05-2016, 14:39
Bylem na tym forum, ale z racji ze z mojej dyscypliny (siatkowka) wypowiadali sie tam sami amatorzy to stierdzilem ze nie ma sensu tego kontynuowac. Czy znaja sie na innych dyscyplinach ? nie mam pojecia

daxx
18-05-2016, 19:32
A jaki miałeś nick ? Też cie wyjebali ? Siatke mam w du**, głównie o tenis mi sie rozchodzi.

Oni maja tam statystyki prowadzone wszystkich dzialow i widac czy sa na plusie czy na minusie i chyba prawie wszystkie dzialy byly na plusie oprocz nielicznych.

Zreszta szczerze mowiac nie chce mi sie gadac o polityce tego forum i ten temat nie temu sluzyl.
Pytam sie kto ma dostep ! Jezeli ktos ma to pisac na PW i sie dogadamy

Mi sie tam glownie podobalo ze nie bylo gimbusow jak na forum bukmacherskim co graja po 5zl kupony i *** farmazony...
Tam na PW gadalem nawet z senior traderem jednego buka ktory udowodnil mi to zablokowujac na prowadzony przez niego spotkanie live w danym umowionym przez nas momemncie.

To forum jest bardzo fajne i zamierzam tutaj sie udzielac, ale jak bedzie wiecej osob to tez zaleje was fala gimbusow jak na fb...

MarcinOdra
20-05-2016, 17:56
daxx ja posiadam tam konto

Może się dogadamy, napisz

Pozdro dla kumatych