PDA

Zobacz pełną wersję : MŚ 2016

admin
19-05-2016, 14:50
Dziś spotkania ćwierćfinałowe w ramach MŚ 2016.

75

Sama impreza cieszy się jednak małym zainteresowaniem:

76

W tym momencie faworytem do zwycięstwa na betfair (http://ads.betfair.com/redirect.aspx?pid=5709&bid=8544) jest Rosja (@2,65 u bukmacherów), potem Kanada (@2,75 u bukmacherów) i Finlandia (@4,0 u bukmacherów).

viking1F
21-05-2016, 12:25
Stany Zjednoczone - Kanada
Typ: Liczba bramek poniżej 5.5
Kurs: 1,99
Bukmacher: Pinnacle

Nie jestem znawcą hokeja, niemniej opierając się na tym co widziałem na tym MŚ celuję w taki typ.

USA mnie zaskoczyło awansem do 1/2 - sądziłem że Pepiki na lajcie wywalczą awans - a tu klops dogrywka i karne w których lepsi okazali się Amerykanie. W grupie dostali poważne lanie, ale teraz stawka zdecydowanie większa, chęci na pewno są. Pytanie czy przełoży się to na lepszy wynik.
Kanada - obok Rosji - to główny kandydat do złota. W 1/4 pogrom Szwedów którzy wg niektórych mieli się postawić a wyszło im to bardzo słabo. Mecze grupowe zakończone overami [oprócz dwóch ostatnich gdzie był pewny awans] + popis ze wspomnianymi Szwedami.
Ale. To gra o finał, USA na lodzie się nie położy, trudno też o powtórkę z grupy. Myślę że tym razem będzie to wyrównany mecz, a minimalnie [1 lub 2 bramkami] wygra go Kanada. Trochę też na przekór bo staty sugerują overowy mecz. Jak dla mnie - nie tym razem.

GraczGracz43
21-05-2016, 20:16
JA jestem hokejowym fanem od 20 lat . Jutro ide na całość ALL IN Finlandia.Ale za Kanadą wiele przemawia na tym turnieju mimo to gram Finów .Kanadyjczycy maja presje- muszą wygrać ,wiadomo ojczyzna hokeja , Finlandia jest kadrowo tez mocna , w fazie grupowej juz pokonali Kanadę 4-0 . Teraz tamci mogą chcieć rewanżu na Finach ,ale ja konsekwentnie za Suomi . Polecam stawką 1/10j . Mój typ więc zwyciestwo w finale Finlandia:)