PDA

Zobacz pełną wersję : Szwajcaria Super League

DzikDzik
19-05-2016, 16:19
ANALIZA MECZU YOUNG BOYS - BASEL

Young Boys - Basel 2
1-2.00 X-3.50 2-3.60 bet365

Mecz o pietruszke? Niby tak. Basel juz dawno zapewniło sobie mistrza Super League, Young Boys zapewniło sobie wicemistrzostwo. Basel zagra w LM, Young Boys zagra w kwalifikacjach. Ostatni mecz Basel poległo w Luzeren aż 4-0 zaś Young Boys wygrało z 5 ostatnich meczy aż 4 doznając tylko jeden raz porażki ze Sionem. Dużo wskazuje na Young Boys, lecz wydaje mi się jednak , że Basel wygra na stadionie rywala jedną, może dwoma bramkami. Ostatni mecz Bazylei na wyjeździe w tym sezonie i myślę że wygrają aby pokazać rywalom że bez dwóch zdań to oni zasłużyli na majstra. Kusi także kurs więc czemu nie zaryzykować? :) Kursy podobne jak wczoraj w Finale LE. A jednak Sevilla uniosła trofeum w góre! Stawiam na Basel!

Bilbao
19-05-2016, 22:24
ANALIZA MECZU YOUNG BOYS - BASEL

Young Boys Berno - FC Basel (1) kurs: 2,06 (Pinnacle)

Mecz o przysłowiową pietruszkę, ale grają 2 najlepsze drużyny ligi i sądzę że Young Boys przed własną publicznością wygrają, chcąc pokazać że nie są słabszą ekipą od Basel. Dodatkowo za nimi przemawia bardzo dobra forma - w ostatnich 10 meczach 8-0-2. A Basel po wygraniu mistrzostwa wyraźnie poluzowało.

1rocke1
27-10-2016, 09:19
Zurich - St. Gallen
Zurich wygra po 1,9 w oddsring

Mecz 1/8 finału, pucharu Szwajcarii.
Zurich jest zespołem z zaplecza, ale jego potencjał może być niedoceniany o czym sam już się boleśnie przekonałem. W samej lidze jest zdecydowanym liderem i z 7 punktami przewagi nad kolejnym rywalem, pewnie zmierza po awans. Przede wszystkim jednak reprezentuje swój kraj w lidze europy i to z bardzo dobrymi efektami. Pokonał u siebie Osmanlinospor, zremisował na wyjeździe ze Steauą i minimalnie przegrał z Villrrealem.
St. Gallen jest ostatnim zespołem w Szwajcarskiej superlidze i notuje w niej wyjątkowo słabe wyniki na wyjazdach więc raczej nie jest to poziom z europucharów.