PDA

Zobacz pełną wersję : Darts

Dawid147
19-05-2016, 21:53
Phil Taylor - Gary Anderson 1
1,75 Marathonbet

Moim zdaniem value po stronie Taylora. W fazie zasadniczej dość łatwo ograł dzisiejszego rywala i to dwukrotnie: 7-3, 7-4. Teraz grają do 10 wygranych legów co jeszcze zwiększa szanse Phila na końcowy triumf.

paweltyper
19-05-2016, 22:36
Jestem ciekaw jak finał będzie wyglądać, oglądam teraz i Taylor jakoś wystrzałowo nie gra ale powinno starczyć na ogranie Andersona. Na razie gram na żywo na braki 180 w poszczególnych legach. Finał będzie zapewne należeć do van Gerwena.

paweltyper
19-05-2016, 23:06
van Gerwen Michael H-2.5 lega - Taylor, Phil typ 1 kurs 1.72 Marathonbet Wynik: 11-3

Niestety wyboru dużego nie było na finał handicapy tylko kilkoro bukmacherów wystawiło.
Zdecydowanie lepiej prezentował się dzisiaj w półfinałach holender, stawiać na niego po kursie 1.3 nie opłaca się więc biorę handicap.

cheetos
26-05-2016, 19:55
Van Gerwen M. H-4.5 lega - Wright P. typ 1 unibet kurs 2.0

Van Gerwen ostatnio gra rewelacyjnie, wygrana Premier League zmotywuje go jeszcze bardziej do gry w Dubaju zwłaszcza że pula nagród jest całkiem ładna. H2H zdecydowanie za Holendrem który prawie wszystkie mecze wygrywał z Wrightem, w większości przypadków z bardzo dużą przewagą.

Abes1
02-06-2016, 20:32
Dziś startuje drużynowy World Cup, jedyne co udało mi się na ten wieczór skonstruować to 'januszową' taśmę:

Belgia - Polska 1
Szkocja - Nowa Zelandia 1
Holandia - Rosja 1
Walia - Finlandia 1
Anglia - Hiszpania 1
Austria - Włochy 1

AKO 1.96 na Bet365

Mocno wbrew idei valuebettingu, aczkolwiek te reprezentacje to zdecydowani faworyci swoich rywalizacji i porażka którejkolwiek z nich byłaby dużą sensacją. Gram za 2 jednostki.

paweltyper
03-06-2016, 00:07
Dziś startuje drużynowy World Cup, jedyne co udało mi się na ten wieczór skonstruować to 'januszową' taśmę:

Belgia - Polska 1
Szkocja - Nowa Zelandia 1
Holandia - Rosja 1
Walia - Finlandia 1
Anglia - Hiszpania 1
Austria - Włochy 1

AKO 1.96 na Bet365

Mocno wbrew idei valuebettingu, aczkolwiek te reprezentacje to zdecydowani faworyci swoich rywalizacji i porażka którejkolwiek z nich byłaby dużą sensacją. Gram za 2 jednostki.

Ja bym takich kuponów AKO nie grał. Oglądam teraz mecz Szkocja - Nowa Zelandia, Anderson wraz z Thortonem z reprezentacji Szkocji właśnie męczą się aby wygrać z jakimiś mało znanymi zawodnikami z wyspiarskiego kraju. :)

Abes1
08-06-2016, 13:06
Owszem, męczyli się niemiłosiernie ale czasami takie tasiemki na pierwsze rundy na wyraźnych faworytów (zwłaszcza zaraz po opublikowaniu kursów w darcie) są dość opłacalne, tj. zauważyłem z własnego doświadczenia, że skuteczność takich AKO 1.8-1.9 wynosi ~65%, więc warto wg mnie grać, choć oczywiście teoria gry mówi co innego. :)