PDA

Zobacz pełną wersję : Dlaczego obstawiasz zakłady bukmacherskie?admin
20-05-2016, 13:15
Rozmawiałem w swoim życiu emailowo z tysiącami polskich graczy. Wielu z nich gra dla pieniędzy, wielu z nich jest/było "kombinatorami". Niektórzy mieli pieniądze w kwocie 50.000+ PLN, ale nie chcieli się uczyć tylko je "zainwestować". Było w końcu niewielu graczy grających rekreacyjnie. Wielu lubi wyzwania, rywalizację i sport.

Zważywszy na to, że na SureBety.pl trafiają zwykle osoby, które szukają wiedzy jak zarabiać na zakładach bukmacherskich (bo o tym jest strona), wydaje mi się, że czynnik finansowy jest dominujący, ale jako matematyk wolę to sprawdzić statystycznie :)

Ja jestem typem grającym dla pieniędzy. Zaczynałem od kombinowania (zgarniania bonusów powitalnych (http://www.surebety.pl/artykul/najlepsze-bonusy-bukmacherskie)) i multikont (http://www.surebety.pl/artykul/slownik-bukmacherski#multikonto). Z czasem podszkoliłem się z prawdopodobieństwa i statystyki. Wystarcza mi już giełda zakładów (http://www.surebety.pl/artykul/betfair) + ewentualnie buki z wysokimi limitami (http://www.surebety.pl/artykul/wybierz-bukmachera).

A ty? Czemu obstawiasz zakłady bukmacherskie? :confused:
Zachęcam do wypełnienia ankiety na górze tego tematu.

paweltyper
20-05-2016, 15:41
Ja również gram dla pieniędzy, wyspecjalizowałem się w jednej dyscyplinie. Przez kilka lat analizowałem jak bukmacherzy wystawiają kursy i gdzie się mylą, dzięki temu wiem który bukmacher źle wystawia kursy i na tym zarabiam.

GraczGracz43
21-05-2016, 18:08
Obstawiam z 2 powodów dla zysku i dla emocji. Na razie średnio mi idzie z tym.

Gram w 3-4 firmach zastanawiam się nad azjatyckim rynkiem bukmacherskim ew Betfair (http://www.surebety.pl/artykul/betfair) dla giełdy w której mam obecnie 0 doświadczenie. Powód można grać naprawdę dużymi kwotami , chociaż stawkuję najczęściej 100- 250 na zakład. Lubię też grać kursy >2.0 nawet i większe.To tyle na początek:)

mani
15-08-2016, 16:22
Dla pieniędzy i może to nieskromne własnego samopoczucia/uznania, bo fajnie jest (było) pracować przy kompie i nie musieć codziennie dojeżdżać do pracy.