PDA

Zobacz pełną wersję : BETSAMPLE.COM - nowe forum bukmacherskie i blog

betsample
22-05-2016, 08:50
BETSAMPLE to nowe, założone w lutym 2016 r. forum bukmacherskie (http://betsample.com) oraz blog poświęcony tematyce zakładów i obstawiania różnych dyscyplin sportu (http://betsample.com/blog). Obecnie zrzeszamy ponad 100 aktywnych użytkowników. Od momentu powstania forum użytkownicy napisali już ponad 2000 analiz i podali ponad 3000 typów w swoich tematach z kuponami.

Co wyróżnia BETSAMPLE spośród innych forów o tematyce bukmacherskiej ?
- BETSAMPLE nie jest nastawione na ilość użytkowników, tylko na jakość – fakt, że zrzeszamy mniej osób jest rekompensowany wysoką jakością analiz i sprawdzalnością typów;
- wiedza nowych użytkowników jest potwierdzana w toku weryfikacji / okresu próbnego lub na podstawie ich dotychczasowej działalności w innych miejscach, dzięki czemu mamy pewność, że typują u nas osoby doświadczone i sprawdzone;
- użytkownicy BETSAMPLE są doświadczeni w typowaniu i stanowią zgraną społeczność, a osoby trollujące, spamujące, niedojrzałe, generujące konflikty nie zagrzewają u nas długo miejsca;
- BETSAMPLE nie jest i nie będzie powiązane z bukmacherami ani od nich zależne. Na BETSAMPLE nie ma reklam bukmacherów, ich materiałów sponsorskich czy kont ich przedstawicieli. Działamy po to, aby z bukmacherami wygrywać, a nie dawać im dodatkowo zarabiać;
- na forum jest specjalny temat do dyskusji i typów na żywo wolny od ścisłej moderacji, w którym można podawać typy, ale i luźniej podyskutować czy nawet wyładować emocje towarzyszące wydarzeniom sportowym;
- przejrzyste statystyki na forum zliczane regularnie przez osoby odpowiedzialne za poszczególne działy, dzięki czemu widać nasze rezultaty;
- dobra infrastruktura techniczna i stabilny serwer, nowoczesne rozwiązania techniczne (tagowanie zakładów LIVE, wersja forum na urządzenia mobilne);
- zabezpieczenie forum przed atakami z zewnątrz i ochrona danych użytkowników (w BETSAMPLE nie ma tajemniczych zmian domen, wycieków baz e-maili, "konfliktów prawnych", znikania forum na tydzień i innych podobnych historii);
- sporo różnych form aktywności na forum (typy na żywo, analizy, Oferta Dnia, dział z kuponami) - praktycznie każdy typ gracza znajdzie u nas coś dla siebie, jak i będzie mógł realizować się w wybrany przez siebie sposób;
- forum stale się rozwija i systematycznie dodawane są nowe funkcjonalności, zarówno merytoryczne jak i techniczne.

Do BETSAMPLE można dołączyć albo przechodząc okres próbny w formie tematu z typami / analizami, albo wykazując swoje doświadczenie i umiejętności typerskie na podstawie wcześniejszej działalności w innych miejscach (prowadzenie bloga, aktywność na innych forach itp.). Wszystkich chętnych do dołączenia i wymieniania się wiedzą typerów zapraszamy do rejestracji.

Z forum BETSAMPLE połączony jest blog (http://betsample.com/blog), na którym użytkownicy BETSAMPLE publikują przydatne teksty na temat dyscyplin sportu i ich typowania.

JESTEŚ DOBRY ? DOŁĄCZ DO NAS :)

asurbanipal
25-05-2016, 15:41
maroon na co wam nowi ludzie

:lol:

gostek365
25-10-2016, 16:22
A czy przypadkiem na tym forum nie ma zbieranina typerow z Typerbook ? bo strona już przestała istnieć i podejrzewam że to właśnie oni między innymi są na tym betsample.

asurbanipal
26-10-2016, 22:55
betsample to ludzie z forumbukmacherskie.com

gostek365
27-10-2016, 01:12
asurbanipal dziękuję za odpowiedź, i takie pytanie czy warto się tam rejestrować , i podawać im swoje typy czy nie? Bo dając od siebie dobre typy i informacje oczekiwał bym tego samego od nich ,jeśli naprawdę mają wybornych typerow to można by było zwiększyć miesięczne zyski o jakies 300 j

asurbanipal
27-10-2016, 21:37
gram tylko siatkowkę i jeśli chodzi o te dyscypline to pare osob ktore ją tam stawia nie ma o tym pojęcia. jesli chodzi o inne dyscypliny to sie nie wypowiem, choc przypuszczam ze na takiej pilce pare osob sie tam na pewno zna.

tzn pamietam ze bylo tam duzo osob, ktore zna/znalo sie na robocie i wiedzialo co robi, ale nie wiem kto tam aktualnie jest bo z tamtego forum zawinalem jakos po 2-3 tyg od jego powstania bo polityka tamtego forum zaczela zmierzac w chorym kierunku.

paweltyper
27-10-2016, 22:05
betsample to ludzie z forumbukmacherskie.com

Skąd to wiesz? Po co ludzie z forum.bukmacherskie.com mieliby tworzyć nowe forum?

asurbanipal
27-10-2016, 23:14
iles mies temu na forumbuk ktos sobie wymyslil ze pobanuje sporo ludzi (a bylo to takie kolko wzajmenej adoracji, ze tak to ujme, na dodatek w wiekszosci sami czolowi typerzy, badz ludzie ogarniajacy temat)
z tego 'narodzilo' sie betsample, sam bylem w tej grupie ludzi i stad to wszystko wiem..

w duzej mierze bany polecialy za rozmowy nie stricte bukmacherskie (wg mnie totalna bzdura, ale to juz problem młotów z forumbuk.com)

bernanbuko
27-10-2016, 23:29
większość ludzi na betsample to zbanowani na FB (w tym ja), wystarczy tam poszukać dobrze i wiadomo o co chodzi :) polityka tamtego forum od dłuższego czasu spycha to forum w platformę bardziej rozrywkową niż taką na której można zarobić. Z czystym sumieniem mogę ci polecić Betsample, nie jesteśmy dla nikogo konkurencją, robimy swoje, zebraliśmy naprawdę solidną ekipę w praktycznie każdej dziedzinie. A ty kolego, który krytykujesz dział siatkówki - yield za wrzesień wyniósł 42%, także jeśli to dla ciebie mało no to gratulacje :) pozdrawiam i zapraszam na Betsample.com

asurbanipal
28-10-2016, 01:06
jak wytypowaliscie 1 bet po 1.42 i wszedl to macie yield 42%

:D

to tak na marginesie odnosnie tematu "czy yield jest wazny i co on w ogole mowi". nic :D

paweltyper
28-10-2016, 08:25

to tak na marginesie odnosnie tematu "czy yield jest wazny i co on w ogole mowi". nic :D

Yield to jest najlepszy współczynnik pokazujący skuteczność gracza. Ma sens ale dopiero po pewnej ilość oddanych typów np 100.

paweltyper
28-10-2016, 08:32
większość ludzi na betsample to zbanowani na FB (w tym ja), wystarczy tam poszukać dobrze i wiadomo o co chodzi :) polityka tamtego forum od dłuższego czasu spycha to forum w platformę bardziej rozrywkową niż taką na której można zarobić. Z czystym sumieniem mogę ci polecić Betsample, nie jesteśmy dla nikogo konkurencją, robimy swoje, zebraliśmy naprawdę solidną ekipę w praktycznie każdej dziedzinie. A ty kolego, który krytykujesz dział siatkówki - yield za wrzesień wyniósł 42%, także jeśli to dla ciebie mało no to gratulacje :) pozdrawiam i zapraszam na Betsample.com
Też mam bana na FB, udzielałem się kilka ładnych lat na forum i z racji tego że miałem dużo postów nie dali mi bana a zablokowali pisanie na forum oraz PW co jest niemal równoznaczne z banem. Postępują tak w stosunku do osób z dużą ilością postów ponieważ zbanowane konto brzydko wygląda na forum.

bernanbuko
28-10-2016, 15:12

po twoim konstruktywnym komentarzu wcale się nie dziwie że nie zagrzałeś u nas długo miejsca :)

Paweł napisz do mnie na priv to pogadamy

daxx
30-10-2016, 13:02
witajcie

próbowałem tam się dostać chyba z 30 razy i za każdym razem muszą mnie wypier***. byłem tam na samym początku raz i trochę siana zarobiłem, później przez swoją wyszczekaną mordę zarobiłem bana i mnie wyje****. Teraz za ch** nie mogę się tam dostać. przepraszam za to co zrobiłem, jak ktoś z administracji to czyta to dajcie mi szanse.

co do mojej obserwacji to tam jest po 60-100 uzytkonikow online, nie ma ich po 1000 jak to jest na forum bukmacherskim i tez nie ma od ch*** typow, ale mi wystarcza 2-3 dobre typy w przeciagu dnia i tyle. nie musze grac po 10000 dziennie. tez jest lepsza rotacja takich typow bo nie ida pod publike i mozna zgarnac kase na bledu buka w takim zamknietym gronie.

dlatego takie strony jak ta surebety.pl czy tez betsample to spoko i wedlug mnie o wiele lepsze alternatywy niz to gowno forumbumacherskie.com gdzie jest masa gimbusow i administracja tylko liczy siano na swoim koncie

bernanbuko
30-10-2016, 16:26
daxx nawet o tym nie myśl :D

2 akapit jak najbardziej trafny

daxx
30-10-2016, 21:09
daxx nawet o tym nie myśl :D

2 akapit jak najbardziej trafny

a ty kim jestes? bo żadnego bernanbuko nie kojarze.
jesteś adminem czy po prostu szarym użytkownikiem który pier** ?

bernanbuko
30-10-2016, 22:28
nie kojarzysz bo nie musisz, jestem osobą która w imieniu forum cię o tym informuje :-)

asurbanipal
01-11-2016, 22:22
Yield to jest najlepszy współczynnik pokazujący skuteczność gracza. Ma sens ale dopiero po pewnej ilość oddanych typów np 100.

jesli wyliczysz yield z calej historii typow, a nie jak ten koziolek matolek napiszesz "mamy 42% yieldu z wrzesnia", ktore to nic nie mowi.

np jak ja powiem (to z mojej historii typow) z przedzialu od kiedy gram "na powaznie" czyli styczen 2014 - pazdziernik 2016 na ilosc okolo 5700 mam yield +7% to to cos mowi. to jest hsitoria typow. ale ja sie z tym koniem nie mam zamiaru kopac, jaki tam stan byl jesli chodzi o moja dyscypline sie wypowiedzialem, znam 50x lepszych typerow siatki z ktorymi mam staly kontakt.

pzdr

bernanbuko
02-11-2016, 16:52
chłopie, szkoda komentować :) skoro masz lepszych typerów to po co chciałeś się dostać, hmm? już nie będę ci odpowiadał bo szkoda czytać dalej tych twoich wypocin także sukcesów życzę

asurbanipal
04-11-2016, 00:29
chłopie, szkoda komentować :) skoro masz lepszych typerów to po co chciałeś się dostać, hmm? już nie będę ci odpowiadał bo szkoda czytać dalej tych twoich wypocin także sukcesów życzę

kto nie umie czytac ten nie umie... post #8

iles mies temu na forumbuk ktos sobie wymyslil ze pobanuje sporo ludzi (a bylo to takie kolko wzajmenej adoracji, ze tak to ujme, na dodatek w wiekszosci sami czolowi typerzy, badz ludzie ogarniajacy temat)
z tego 'narodzilo' sie betsample, sam bylem w tej grupie ludzi i stad to wszystko wiem..

bylem jedna z osob ktora zakladala to forum, ty nawet pewnie nie wiesz ze grupa najpierw siedzielismy na twitchu po tym byla przesiadka ne jedno forum, a dopiero na samym koncu 'wyladowalismy' na betsample.com. niestety podejscie niektorych osob, ktore bylem naprawde chetny uczyc jak grac ale wykazywaly ze nie chca tej wiedzy( mam na mysli te nieszczesna siatkowke :D ), zadecydowalo ze jak to mowia "po co sie kopac z koniem"? :D

do tego bylo wielu glupkow ktorzy bawili sie w "szpiegow" z forumbukkamcherskie.com, dla zabawy ;]

paweltyper
04-11-2016, 13:29
kto nie umie czytac ten nie umie... post #8

bylem jedna z osob ktora zakladala to forum, ty nawet pewnie nie wiesz ze grupa najpierw siedzielismy na twitchu po tym byla przesiadka ne jedno forum, a dopiero na samym koncu 'wyladowalismy' na betsample.com. niestety podejscie niektorych osob, ktore bylem naprawde chetny uczyc jak grac ale wykazywaly ze nie chca tej wiedzy( mam na mysli te nieszczesna siatkowke :D ), zadecydowalo ze jak to mowia "po co sie kopac z koniem"? :D

do tego bylo wielu glupkow ktorzy bawili sie w "szpiegow" z forumbukkamcherskie.com, dla zabawy ;]Szpiedzy z forum.bukmachersskie.com hehe. Ja dostałem zakaz pisania oraz blokadę na PW na forum fbuk.com. Po kilkudniowym funkcjonowaniu fbuk na forum.bukmacherskie.com ten zakaz i blokada na tym samym koncie dalej była. Te całe forum.bukmacherskie.com według mojej opinii nastawione jest tylko na zysk z linków afiliacyjnych a nie daje nic w zamian. Po powstaniu fbuk linki afiliacyjne były pozmieniane w porównaniu z starym forum, widać że ktoś chciał przejąć forum.

MarcinOdra
04-11-2016, 15:24
Zapraszam na betsample

najlepsze obecnie forum w Polsce

bernanbuko
04-11-2016, 16:57
Tadzin tak się składa że jestem również od początku tego forum i sam werbowałem ludzi na twitcha tak więc zastanów się co mówisz :) nie licząc idiotów pokroju bruksela to byłeś najbardziej konfliktową osobą na betsample i wiem że lubisz wylewać swoją frustrację po innych forach bo wyleciałeś. Czego ty Nas mogłeś nauczyć? :) bo na pewno nie gry

daxx
04-11-2016, 17:46
bernanbuko to moze napiszesz kim ty jestes, a nie gal anoniim jakis ? kieruje swoje oswiadczenie do administracji a nie jakiegos zbuka. piszesz do wszystkich po imieniu to kultura wymaga abys tez sie przedstawil

MarcinOdra
04-11-2016, 18:06
Skąd to wiesz? Po co ludzie z forum.bukmacherskie.com mieliby tworzyć nowe forum?

Tutaj wszystko jest opisane

http://prnt.sc/9xk3yf

paweltyper
04-11-2016, 18:46
Tutaj wszystko jest opisane

http://prnt.sc/9xk3yf

Ja słyszałem że pełno osób odeszło po zlikwidowaniu "Dyskusje na tematy bukmacherskie"

bernanbuko
04-11-2016, 19:01
bernanbuko to moze napiszesz kim ty jestes, a nie gal anoniim jakis ? kieruje swoje oswiadczenie do administracji a nie jakiegos zbuka. piszesz do wszystkich po imieniu to kultura wymaga abys tez sie przedstawil

nie interesuj się bo kociej mordy dostaniesz :D

http://filmixxy.pl/20913/odcinek4

było dokładnie jak w tym filmie

asurbanipal
08-11-2016, 00:16
bo na pewno nie gry

no wlasnie nie mam zamiaru, wole sam z paroma osobami kosic hajs niz sie kopac z koniami :D

cheetos
08-11-2016, 21:00
Ktoś korzystał już z tego forum? Czy warto starać się o dostęp do tego forum?

MarcinOdra
09-11-2016, 17:37
Ktoś korzystał już z tego forum? Czy warto starać się o dostęp do tego forum?

Warto Pozdrawiam

cheetos
11-11-2016, 10:58
Warto Pozdrawiam

A co tam takiego ciekawego jest?

Kreatywnie
14-11-2016, 04:32
A co tam takiego ciekawego jest?

Fixy.

Tak na poważnie. Wystarczy zapoznać się z lekturą:
http://betsample.com/blog/historia-i-misja-forum/

kontodziewczyny
04-12-2016, 22:23
Dlaczego nie chcecie wspólpracowac z bukmacherami?
Czy jest tutaj na forum jakis przedstawiciel tego forum? Mam kilka pytan.
Kto to sponsoruje? Surebety.pl opisuje wiele stron bukmacherskich, tutaj nic na tej temat nie ma. Na forum przebywa duzo osob a w sieci malo informacji. To jakas grupa bildbergow?

Czy moja korespondencja jest w jakis sposob zabezpieczana?
Na forum bukmacherskim administratorzy i moderatorzy czytają prywatne wiadomosci (co jest czystym s***em!)

Inbloom
05-12-2016, 18:20
Forum jest nowe i jest powiązane z serwisem Surebety.pl.

Korespondencja jest zabezpieczana, nikt z administracji nie ma do niej wglądu.

paweltyper
05-12-2016, 20:36
Na forum bukmacherskim administratorzy i moderatorzy czytają prywatne wiadomosci (co jest czystym s***em!)
To tylko źle o administracji świadczy. My nie mamy wglądu w PW i szanujemy prywatność forumowiczów a tak w ogóle to jaki jest sens czytać korespondencję osób których się nie zna osobiście . Może adminom forum.bukmacherskie.com się nudzi. :)