PDA

Zobacz pełną wersję : Ulubiony bukmacherpaweltyper
31-05-2016, 10:59
Jaki jest wasz ulubiony bukmacher i dlaczego?

Ja lubię Pinnacle Sports za wysokie kursy i dobre limity.

maxxi216
31-05-2016, 11:16
Dla mnie nie ma wątpliwości - Pinnacle. Żaden inny bukmacher nie daje tyle zarobić na surebetach.

cheetos
15-06-2016, 14:25
Ja grywam u różnych bukmacherów i nie mam ulubionego.

Inbloom
20-06-2016, 10:27
Swoją przygodę z bukami online zacząłem w 2007 roku na Bwin (http://www.surebety.pl/artykul/bwin).

W tamtych czasach moja wiedza nt. zakładów on-line była praktycznie zerowa dlatego trzymałem się tego buka stosunkowo długo. Do dzisiaj mam do niego sentyment. Świetna szata graficzna, intuicyjna obsługa oraz duża ilość zakładów live + transmisje video - sprawiły, że przez dobre kilka lat Bwin był moim ulubionym bukmacherem.

Drugim w kolejności jest GameBookers (http://www.surebety.pl/artykul/gamebookers) - także ze względu na dobrą szatę graficzną i zakłady live z video. W tamtych czasach w tej firmie było jeszcze coś co sprawiało, że uważałem ją za wyjątkową i solidną.

Z czasem znalazłem serwis "Surebety.pl" i od tamtego momentu moja wiedza nt. zakładów nabrała innego, większego wymiaru.

Wkrótce w poszukiwaniu lepszych kursów zacząłem otwierać konta u innych bukmacherów ale tych ulubionych zostało tylko kilka.
Oprócz tych dwóch wspomnianych wyżej, to miło wspominam także Betsson (http://www.surebety.pl/artykul/betsson), Unibet (http://www.surebety.pl/artykul/unibet) oraz oczywiście nieśmiertelny bet365 (http://www.surebety.pl/artykul/bet365) (którego używam do dzisiaj) o którego walorach chyba nie muszę się wypowiadać.

Mimo wszystko numerem 1 na mojej liście pozostaje giełda zakładów Betfair (http://www.surebety.pl/artykul/betfair). Dużo większe możliwości w porównaniu do zwykłych bukmacherów. Od dobrych paru lat z drobnymi wyjątkami poruszam się już tylko tam.