PDA

Zobacz pełną wersję : Typy by Ogienn - Komentarze

Ogienn
03-06-2016, 21:15
Proszę o dyskusję lub jakieś pytania odnośnie moich typów zadawać w tym temacie.

Inbloom
04-06-2016, 11:28
Witamy na forum, zapowiada się interesujący temat. Niewiele osób decyduje się typować kolarstwo.

kolarstwo, piłka nożna, koszykówka, siatkówka. Dyscypliny które sam uprawiam lub uprawiałem i którymi się interesuję.

Które z powyższych dyscyplin trenujesz, trenowałeś bądź tylko interesujesz się ?

Ogienn
04-06-2016, 12:13
Trenowałem koszykówkę i siatkówkę, ale typy z tych dyscyplin pewnie będą stanowiły mniejszość. Grałem też troche w piłkę nożną w niższych rozgrywkach. Natomiast na tę chwilę amatorsko trenuję kolarstwo i głównie na typowaniu tego sportu chcę się tutaj skupić. Jesteśmy w tej chwili w połowie sezonu więc jeszcze sporo wyścigów przed nami.

W ten weekend rozpoczyna się Criterium Dauphine czyli próba generalna przed Tour de France. Trasa raczej nie dla sprinterów. Obsada wyścigu bardzo mocna. Ciekawy górski 4 kilometrowy prolog na początek, który w moim odczuciu nie koniecznie musi wygrać jakiś góral. Widzę tu szansę dla puncherów między innymi dla Kwiato czy Alaphilipe. Myślę że są oni niedoszacowani. Według moich prognoz czasy prologu powinny oscylować w granicach 11-13 minut

Inbloom
05-06-2016, 14:49
Jeszcze zapytam, jak wygląda u Ciebie skuteczność i yield w poszczególnych dyscyplinach - a zwłaszcza w kolarstwie?

Prowadzisz jakieś statystyki? Albo nawet tak orientacyjnie, jak to się u Ciebie przedstawia ?

Ogienn
05-06-2016, 20:14
Jeśli chodzi o koszykówkę to tutaj grywam głównie NBA szczególnie na początku sezonu zasadniczego. Yeld w okolicach 10%.

Piłka nożna i siatkówka yeld w okolicach 6%.

Kolarstwo zapraszam do sprawdzania mojego tematu co jakiś czas bedą robione podsumowania ogólne i z konkretnych wyścigów.

Na razie rozpocząłem kiepsko ledwie 1 typ na 4 trafione i to ten z niewielkim kursem ale niełatwo było przewidzieć dzisiejsze wyniki. Większość zawodników startujących w Dauphine ponad miesiąc się nie ścigała tylko trenowała głownie na wysokościach i różnie ich organizmy reagują na taką sytuację. Myślę, że w kolejnych typach będze lepiej.

GraczGracz43
09-06-2016, 10:35
Ogienn , te typy z dziś na kolarstwo ten 1 z kursem 1,9 jakie szanse ,nigdy kolarstwa nie typowałem z chce pomnożyc troche kapitału .Sorry że zaśmiecam ,powodzenia .

Ogienn
09-06-2016, 22:27
Witam niestety nie miałem dziś czasu wejść wcześniej na forum i odpowiedzieć. Typ wydawał się wielce prawdopodobny ale zabrakło trochę szczęścia Bennet był 9 a degenkolb 8. Natomiast Hagen wygrał więc niewiele zabrakło.

Chyba jednak chodziło Ci o typ Alaphilipe-GVA. Moim zdaniem było tu value ale sam typ nie był jakiś pewny. Co ciekawe później kursy na młodego francuza skoczyły do jakiś 2,3 i wtedy było już tu spore value.

Ogólnie to wiadomo nigdy nie ma pewnych typów a już tym bardziej w kolarstwie. Na kolarstwie można zarobić ale raczej w dłuższej perspektywie. Nawet typy po kursach 1,3 w kolarstwie w cale nie są pewne więc raczej pojedyńczych typów za dużą kasę nie polecam grać.