PDA

Zobacz pełną wersję : Hiszpania Segunda Division

Baskonia
04-06-2016, 11:00
Analiza meczu Athletic B - Tenerife

Ostatnia już kolejka zaplecza Primera Division, mecz bez wielkiej stawki dla obu drużyn.
Tenerife środek tabeli, rezerwy Athletic cały sezon w strefie spadkowej i spodziewany spadek. Jako że Athletic Bilbao słynie z wychowanków, co sezon dołączani są kolejni ze szkółki, więc rezerwowi na pewno powalczą aby się jeszcze pokazać w ostatnim meczu, i przy dobrym meczu i szczęściu może jeszcze któryś z młodzieżowców wpaść w oko trenerowi pierwszego zespołu i zostać dołączony do przygotowań na nowy sezon. A Tenerife myślą już o wakacjach, tym bardziej że nie mają daleko - są na miejscu - Kanary :cool:

Mój typ: 1 (przy kursie 2.64 w Pinnacle)

DBoniem
04-06-2016, 18:38
Real Oviedo - Real Mallorca @ typ 2 @ 1,80 Bet365

Sytuacja w tabeli prosta Oviedo bez szans na awans do baraży o Primera Division, Osasuna by je zachować musi wygrać ten mecz i liczyć, że Girona nie wygra, a rozgrywa spotkanie w Ponferadinie z grającym o utrzymanie zespołem, więc łatwo nie będzie

Bilbao
03-09-2016, 22:20
Analiza meczu: Zaragoza - Huesca

Real Zaragoza już od kilku lat walczy o powrót do Primera División, zawsze w czołówce, lecz awansu brak, nowy sezon i nowe nadzieje, na razie dobrze rozpoczęli sezon - w 2 kolejkach 4 punkty ale i skuteczność jest bo 6 bramek.
Do Saragossy przyjeżdża Huesca, która po 2 remisach w dole tabeli i tylko 1 bramka strzelona, w ataku Urko Vera, były zawodnik Athletic Bilbao, bardzo wysoki, ale żeby go wykorzystać to muszą działać skrzydła i dośrodkowania, a na razie tego brakuje.

Mój typ: 1 (przy kursie 1.99 w Pinnacle)

Bilbao
27-11-2016, 12:28
Czas zdarzenia: 2016-11-28 20:45
Dyscyplina: Piłka nożna
Zdarzenie: powyżej/poniżej 2.5
Typ: under
Bukmacher: Pinnacle Sports
Kurs: 1.90
Stawka:

Las Palmas vs Athletic Club

Jako kibic mam nadzieję że Athletic wygra ten mecz, ale będzie bardzo ciężko, bo Las Palmas w domu jeszcze nie przegrało, a dodatkowo Athletic jest po czwartkowym zaciętym meczu z Sassuolo w Lidze europejskiej.
Tak więc Athletic na pewno nie będzie forsował tempa i jeśli strzeli to będzie bronić przewagi. Las Palmas gra już słabiej niż na starcie sezonu, w ostatnich 8 spotkaniach tylko jedno zwycięstwo, i tylko z Celta strzelili więcej niż 1 bramkę.
Ogólnie w 5 meczach domowych Las Palmas ma bilans bramkowy 5:5, a Athletic w 5 meczach wyjazdowych tego sezonu 7:5.
Wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują linię poniżej 2,5 gola.