PDA

Zobacz pełną wersję : ATP Tour - Halle, Queen's - 13.06-19.06.2016paweltyper
13-06-2016, 21:08
http://www.atpworldtour.com/%7E/media/images/atp-tournaments/logos/halle_tournlogo.png?h=100&la=en&w=200&hash=8644141AC55977B2CFE546C609DFC50F0AB9170D
Miejsce: Halle, Niemcy
Data rozgrywania: 13.06.2016-19.06.2016
Nawierzchnia: Grass
Kategoria: ATP World Tour 500
Pula nagród: €1,700,610
Oficjalna strona turnieju: http://www.gerryweber-open.de/gwo_en
Lista startowa: http://www.gerryweber-open.de/gwo_en/Players/Single
Drabinka: http://www.gerryweber-open.de/gwo_en/Scores/Singles-Draw
Plan gier: http://www.gerryweber-open.de/gwo_en/Schedule-of-day
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/germany/atp-halle/
Zwycięzca singla 2015: Roger Federer
Zwycięzcy debla 2015: Raven Klaasen i Rajeev Ramhttp://i68.tinypic.com/2415r1e.png


Miejsce: Londyn, Wielka Brytania
Data rozgrywania: 13.06.2016-19.06.2016
Nawierzchnia: Grass
Kategoria: ATP World Tour 500
Pula nagród: €1,802,945
Oficjalna strona turnieju: https://www.lta.org.uk/major-events/aegon-championships/home/
Lista startowa: https://www.lta.org.uk/major-events/aegon-championships/aegon-championships-entry-list/
Drabinka:
Plan gier:
Zestawienie kursów: http://www.oddsportal.com/tennis/germany/atp-queens/
Zwycięzca singla 2015: Andy Murray
Zwycięzcy debla 2015: Pierre-Hugues Herbert i Nicolas Mahut

LoSBlancoS
14-06-2016, 16:22
Kyrgios (http://www.flashscore.pl/mecz/QwKPjcd0/#)
-
Raonic (http://www.flashscore.pl/mecz/QwKPjcd0/#)ATP Tour Queen'spowyżej 26gema 1,90 pinnacle
Mecz pierwszej rundy pomiędzy dwoma zawodnikami o bardzo dobrym serwisie, których przełamanie gemu serwisowego jest bardzo trudne tym bardziej że grają na szybkiej nawierzchni trawiastej. Obaj zawodnicy w tym roku prezentują sie dobrze jednak bedzie to pierwszy pojedynek na tej nawierzchni ale mimo wszystko myśle że obaj są dobrze dysponowani i licze na wyrównany pojedynek zakończony 3-setami.

paweltyper
15-06-2016, 12:47
Baghdatis - Brown over 23.5 gema kurs 2.0 Bet365 25 gemów
Pierwszy set powyżej 12.5 gema kurs 3.0 Bet365 12 gemów


W tym meczu ciężko jest wskazać zwycięzcę więc wolę postawić zakłady na liczbę gemów. Obaj zawodnicy mają dobre predyspozycje aby grać na nawierzchni trawiastej. Baghdatis we wczorajszym meczu ograł Berdycha po dwóch zaciętych setach zakończonych tie breakami. Liczę że dzisiejszy mecz też będzie bardzo zacięty.

Baghdatis to zawodnik uniwersalny który potrafi grać na każdej nawierzchni jeżeli serwis mu nie wychodzi potrafi wymęczyć punkty z wymian. Brown to gracz którego umiejętności idealnie pasują do szybkich nawierzchni zwłaszcza takich jak trawa, jego styl gry jest dość specyficzny mocne forehandy i backhandy oraz ryzykowne returny które z różnym skutkiem wychodzą. Ogólnie ujmując jest to zawodnik dość agresywny który stara się każdy punkt meczu jak najszybciej zakończyć. Jego drugi serwis też jest niebezpieczny i trudny w odbiorze.

Przewidywany scenariusz meczu.

Baghdatis będzie zdobywał punkty w swoich gemach serwisowych poprzez serwis, nieudane próby agresywnego returnu ze strony Browna, dłuższe rozgrywki, liczne błędy niewymuszone Browna jak i jego nie zawsze rozsądną grę przy siatce.

Brown będzie zdobywał punkty w swoich gemach serwisowych głównie poprzez pierwszy jaki drugi serwis oraz zagrania kończące po returnie przeciwnika.

Przełamać się któremukolwiek z zawodników będzie bardzo ciężko nawet jeżeli będą mieli okazje.

cheetos
15-06-2016, 13:10
Isner - Del Potro over 10.5 gema pierwszy set kurs 1.69 Marathonbet

Zero szans na przełamanie dla obu zawodników, pierwszy set i 13 gemów .

Ten typ warto zagrać przede wszystkim ze względu na kurs który powinien być w okolicach 1.5 tak jak u innych buków.
Nawet Bet365 na powyżej 12.5 wystawił niższy kurs niż marathon na powyżej 10.5. Taka sytuacja utwierdza mnie w przekonaniu że postawiłem valuebeta.

Co do zawodników. Isner to gracz którego nie trzeba innym przedstawiać silnie serwuje i jest wysoki. Del Potro wraca po długiej kontuzji nadgarstka i kilku operacjach, nie grał jeszcze po leczeniu kontuzji z zawodnikiem tak silnie serwującym. Szybko latające serwy od Amerykanina zarówno te pierwsze jak i drugie na nawierzchni na której piłki nisko i mocną się odbijają mogą zniechęcić Del Potro do prób przełamania serwisu przeciwnika. Isner zbyt dużo okazji do przełamania również nie powinien mieć, jego przeciwnik potrafi dobrze serwować a co najważniejsze bardzo dobrze ustawia się do piłek. Kurs bardzo opłacalny.

paweltyper
16-06-2016, 09:50
Isner - Muller
Powyżej 25.5 gema Otobet kurs 1.7
Powyżej 12.5 gema pierwszy set Bet365 1.61

Isner zmarnował 10 piłek meczowych :) Zobaczcie na tie breaka z 2 secie, dopiero w 34 punkcie tie breaku nastąpiło przełamanie serwisu przeciwnika.

Jestem bardzo zaskoczony kursem który wystawił Otobet. Większość bukmacherów na to zdarzenia wystawiła kurs o wiele niższy w okolicach 1.5. Dzisiejszy mecz będzie dość specyficzny zagrają ze sobą dwaj zawodnicy świetnie serwujący na dodatek nawierzchnia trawiasta nie będzie spowalniać prędkości serwów.

Isner to zawodnik który dzięki wysokiemu wzrostowi ma bardzo silny serwis nawet ten drugi niestety wzrost w tej dyscyplinie może być nie tylko atutem ale i wadą. Wysocy zawodnicy mają kiepski return zwłaszcza na takiej nawierzchni jak trawa gdzie piłki nisko się odbijają ale i nie najlepiej poruszają się po korcie, zdarzają się też im problemy w zagraniach kończących. Amerykanin niestety ale kiepsko returnuje oraz piłki posyła w aut poprzez złe ustawianie się do nich.

Muller to zawodnik bardzo specyficzny ma bardzo dobry serwis a jak nawet przeciwnikowi uda się go odebrać to potrafi podczas wymian punkt wywalczyć. Jego serwisy są bardzo podkręcane i często lądują w okolicach linii dla takiego zawodnika jak Isner serwy będą bardzo ciężkie w odbiorze. Wadą gry Mullera jest kiepski return, widać że mało czasu na treningach poświęcił na jego ulepszenie. Niestety ale przełamywać Amerykanina mogą zawodnicy którzy potrafią mocne serwy dobrze returnować do takich Muller nie należy.

Nie widzę żadnych atutów gry w gemach returnujących dla obu zawodników poza jednym, mianowicie w dłuższych wymianach Muller będzie miał znaczną przewagę ale czy w ogóle będzie podczas meczu do nich dochodziło. Najprawdopodobniej w meczu zobaczymy 2 tie breaki a okazji do przełamania może nie być wcale.

paweltyper
16-06-2016, 10:10
Kohlschreiber - Karlovic
Liczba gemów pierwszy set powyżej 12.5 kurs 1.77 Unibet

Karlovic w ostatnim czasie nie należy do zawodników którzy dają okazję do przełamania. W ostatnich 4 meczach w sumie jego przeciwnicy mieli 4 break pointy i żaden nie został wykorzystany. Niestety ale ze względu na wzrost Chorwat posiada tylko jeden atut do gry w tenisa mianowicie serwis. Backhand, returnowanie i nieudolne bieganie w kierunku siatki w dzisiejszym meczu punktów nie powinny mu dać.

Kohlschreiber to zawodnik uniwersalny umie na każdej nawierzchni grać, jego cechą specyficzną jest jednoręczny backhand którym potrafi punkty zdobywać. Z wygrywaniem swoich podań nie powinien mieć problemów chyba że się wystraszy swojego przeciwnika który po każdym ewentualnym udanym returnie będzie się starał zbiegać do siatki. Pierwszy set będzie bardzo ciężki do przełamania dla obu zawodników.

Jako ciekawostkę można podać że w H2H pomiędzy oboma graczami zostały rozegrane 4 spotkania w 3 z nich padł tie break w pierwszym secie. Jedynym meczem w którym nie doczekaliśmy się tie breaka to turniej na nawierzchni ziemnej w Dusseldorfie.

Adziu
16-06-2016, 14:27
ATP Londyn
B.Tomic - F.Verdasco 2 @2.25

Przy tak wystawionych kursach warto iść w stronę Hiszpana. Tomic w tym sezonie nie pokazuje się z dobrej strony, w pierwszej grze w Londynie pokonał słabego Andersona. Sezon na clayu w jego wykonaniu był tragiczny, wiadomo, że Tomić na szybkich kortach a Tomić na cegle to dwaj różni gracze mimo to nie sądzę by uporał się z będącym w przyzwoitej formie Verdasaco, który w pierwszej rundzie wyeliminował Stana Wawrinke. Generalnie zagra przeciw sobie dwójka graczy mega chimerycznych, co ciekawe pierwszy raz zagrają ze sobą na kortach trawiastych do tej pory 4 mecze na hardzie- bilans 3-1 dla Tomicia.

paweltyper
17-06-2016, 21:24
Federer- Zverev Dokładny wynik 2:0 Unibet kurs 1.8

Mam duże przeczucie że w tym meczu będzie podobny wynik jak na tegorocznym turnieju w Rzymie gdzie Szwajcar wygrał gładko 2:0.

Federera nikomu nie trzeba przedstawiać to znakomity zawodnik który pomimo wieku trzyma poziom chociaż w ciągu ostatnich kilku lat miał jeden bardzo nieudany sezon. Co ważne w meczu z Zverevem głównym atutem Szwajcara będą returny na nie zawsze łatwy w odbiorze serwis przeciwnika. Podczas meczu w Rzymie obaj gracze szli łeb w łeb i tylko raz udało się Federerowi w pierwszym secie przełamać i seta wygrać. Drugi set to już było załamanie Zvereva który nie doprowadził do stanu 6-6 i przegrał seta 7-5. Podobny scenariusz meczu możemy mieć jutro i na to bardzo liczę.

Zverev to młody zawodnik z małym doświadczeniem, na początku meczu serwis często mu się udaje ale im bardziej jest zmęczony tym gorzej z jego serwowaniem. Oglądałem kilkanaście meczy Niemca i wielu sytuacjach jego gra była bez celu, przebijał piłkę na drugą stronę siatki bez żadnego ryzyka tylko po to aby przebić, przy takiej grze z Federerem może mieć problemy ponieważ szwajcar słynie z ofensywnej gry i niebezpiecznego jednorękiego backhandu.