PDA

Zobacz pełną wersję : Ulubiony klub piłkarski, komu kibicujecie.

paweltyper
17-06-2016, 22:01
Ja patriotycznie jako że jestem z Wrocławia kibicuję Śląskowi ale jak kluby z ekstraklasy grają w rozgrywkach ligi europy bądź ligi mistrzów to każdemu polskiemu klubowi kibicuję.

Kacap
18-06-2016, 00:44
to samo u mnie z polskimi zespołami grającymi w europejskich rozgrywkach, także jestem z Wrocławia i kibicuje Śląskowi :D a jeżeli chodzi o zagraniczne kluby to jest ich parę: Manchester United, FC Porto, Bayern Monachium

Inbloom
20-06-2016, 08:07
Widzę, że Wrocław się odzywa to ja też dołączę ;)

Ja również tak jak i Paweł kibicuje każdemu polskiemu klubowi w rozgrywkach międzynarodowych a także reprezentacji.

Od przeszło 20 lat jestem też wierny Śląskowi Wrocław. Tak się złożyło, że całe dzieciństwo spędziłem w sąsiedztwie dawnego stadionu Śląska przy Oporowskiej więc chcąc nie chcąc przesiąkłem klimatem :)

W ostatnich latach już tak maniakalnie nie śledzę ich poczynań ale barwy: "Zielono biało czerwone" - ciągle noszę w sercu :)

GraczGracz43
13-08-2016, 16:34
Ja pochodzę z NR ale rodzina moja z miasta na Odrą zwanego Wrocław :) Od dziecka kibicuje Śląskowi Wrocław w piłce nożnej ale moją największą miłością był klub koszykówki Śląsk .Zawsze w sercu zostanie mi "CAŁA POLSKA W CIENIU ŚLĄSKA" Eh niestety to se newrati:)