PDA

Zobacz pełną wersję : Chiny Super League

Jabuko23
17-06-2016, 23:01
Spotkanie: Shandong Luneng - Shanghai SIPG
Typ: Under 2,5
Kurs: 2,04
Buk: 1xbet
Stawka: 5/10

Pewnie kilku laików ligi chińskiej i "ekspertów" livesporta zdziwi tak wysoki kurs na Shanghai SIPG, przecież oni grają z ostatnią drużyną w tabeli. Jednak w mojej opinii będzie to bardzo wyrównany mecz, Shandong Luneng po bardzo nie udanym starcie musi wystrzegać się błędów w następnych spotkaniach. Trener zespołu zapowiada poprawę gry w defensywie, jego słowa też nie są bezpodstawne, gdyż do zespołu powraca brazylijski obrońca - Gil który zakończył swoją przygodę z Copa America wraz z Brazylią. Gil jest filarem defensywy a wraz ze swoim rodakiem Jucilei stanowi o grze obronnej zespołu. Chiński regulamin pozwala na występ 3 obcokrajowców(+1 Azjata). Zespół Shanghai SIPG zdecydowanie przy budowaniu składu postawił na ofensywę, gdyż w składzie mają Elkesona(dobrze znanego w chinach), Gyan i Conca. Gospodarze mają aż 6-ciu obcokrajowców lecz w jutrzejszym meczu spodziewam się bardziej trójki defensywnej i na ewentualną końcówkę wejścia Trandelliego. Poza tym w zespole doszło do zmiany szkoleniowca i ten mecz będzie poważnym sprawdzianem. Mimo potężnej siły rażenia Shanghai SIPG, spodziewam się że to Shandong zdominuje ten mecz pod względem posiadania piłki, grając zarazem uważnie w defensywie. Dlatego w niedzielnej konfrontacji spodziewam się małej liczby bramek. Jeżeli Shandong strzeli jako pierwszy gola spodziewam się gry na taktykę tzn. autobusu, gdyż wynik 20 straconych bramek trzeba zdecydowanie poprawić. Shanghai SIPG mimo wysokiej siły rażenia nie grzeszy obecnie formą strzelecką, bowiem nie przekraczają limitu jednego gola na mecz od kilku spotkań. Polecam wszelkie typy na poniżej 2/2,5/3,0 oraz typ na betano 1&under3,5

Jabuko23
19-06-2016, 14:26
Spotkanie: Shandong Luneng - Shanghai SIPG
Typ: Under 2,5
Kurs: 2,04
Buk: 1xbet
Stawka: 5/10

FT 0-0

Jabuko23
02-07-2016, 20:27
Spotkanie: Hebei - Shanghai SIPG [03.07.2016 13:35]
Typ: 2 & over 2.5
Kurs: 4,33
Buk: bet365
Stawka: 3/10

Chyba będzie to najciekawszy mecz ligi chińskiej w tej kolejce, a przynajmniej na to się zapowiada. Jutro zagrają ze sobą dwa zespoły z top5. Do wczoraj zdecydowanym faworytem było Hebei, lecz po wczorajszych doniesieniach o zakontraktowaniu Hulk'a przez Shanghai SIPG kurs zdecydowanie spadł. Był to największy transfer ligi chińskiej, a wszyscy powinni wiedzieć że w ostatnim czasie Chińczycy próbują zdominować rynek europejski. Transfer Hulka ma wspomóc ofensywę gości, ma on wspomóc graczy o których pisałem w poście wyżej. Gospodarze mimo takich wzmocnień gości, wciąż nie pozostają bez szans. W Hebei bowiem występują Gervinho i Lavezzi lecz ten drugi jest kontuzjowany. Dlatego też w mojej opinii faworytem jest zespół prowadzony przez szwedzkiego szkoleniowca Erikssona. Lecz doświadczenie skłania mnie do podbicia kursu linią na powyżej 2,5 gola, gdyż w tej lidze pada dużo głupich bramek, gdyż obrona złożona z chińskich "gwiazd" słabo sobie radzi w starciu z europejskimi najemnikami. Poza powyższą propozycją polecam również BTS.

Jabuko23
06-07-2016, 10:26
Spotkanie: Hebei - Shanghai SIPG [03.07.2016 13:35]
Typ: 2 & over 2.5
Kurs: 4,33
Buk: bet365
Stawka: 3/10

FT 0-2

Jabuko23
08-07-2016, 08:26
Spotkanie: Shandong Luneng - Jiangsu Suning [09.07.2016 13:35]
Typ: 2
Kurs: 2,55
Buk: bwin
Stawka: 4/10

Gospodarze grają słabo, a wręcz fatalnie. Ostatnia pozycja w tabeli chyba najlepiej o tym świadczy a oni przecież mieli się bić o czołowe pozycje. Klub osłabił się ostatnio odejściem Wenzhao Zhang do mistrza ligi chińskiej. Odejście uzdolnionego chińczyka to duże osłabienie. W jutrzejszym meczu przyjdzie im stanąć oko w oko z taki zawodnikami jak Teixeira, Ramires, kurs 2,55 to dla mnie prezent. gdyż oceniam szanse gości na co najmniej 65%

Jabuko23
09-07-2016, 15:48
Spotkanie: Shandong Luneng - Jiangsu Suning [09.07.2016 13:35]
Typ: 2
Kurs: 2,55
Buk: bwin
Stawka: 4/10

FT 2-1