PDA

Zobacz pełną wersję : Surebety

paweltyper
24-06-2016, 22:58
Temat do dyskusji na temat wszystkiego co dotyczy surebetów, sposobów ich odnajdywania. Jak wyszukujecie surebety? Lepiej grać surebety przedmeczowe czy szukać surebetów w zakładach live? Czy obracaliście bonusy na surebetach?

mani
15-08-2016, 16:03
Jak wyszukujecie surebety?
Ja lubię wy*********.pl - Po Polsku, sporo buków, pow. sms i e-mail i najważniejsze - niskie ceny bo jak patrzę na ceny rebel******* to nie wiem jakimi stawkami trzeba grać, aby na sam abonament zarobić, a wtedy łatwiej o limity. Unikać stron podających surebety z opóźnieniem bo w sure to ważne.

Lepiej grać surebety przedmeczowe czy szukać surebetów w zakładach live? Czy obracaliście bonusy na surebetach?

Jeśli sure to tylko przedmeczowe, są w miarę stabilne, w live za często są zawieszenia przyjmowania zakładów, zmiany kursów. Co to byłby z surebet gdy postawisz, a w drugim buku kurs się zmianił. Surebet = pewny zakład

Czasem quasi surebetami obracałem bonusy.

paweltyper
15-08-2016, 16:23
Ja lubię wy*********.pl - Po Polsku, sporo buków, pow. sms i e-mail i najważniejsze - niskie ceny bo jak patrzę na ceny rebel******* to nie wiem jakimi stawkami trzeba grać, aby na sam abonament zarobić, a wtedy łatwiej o limity. Unikać stron podających surebety z opóźnieniem bo w sure to ważne.

Jeśli sure to tylko przedmeczowe, są w miarę stabilne, w live za często są zawieszenia przyjmowania zakładów, zmiany kursów. Co to byłby z surebet gdy postawisz, a w drugim buku kurs się zmianił. Surebet = pewny zakład

Czasem quasi surebetami obracałem bonusy.

Dzięki za odpowiedź
Samemu zbyt często nie gram surebetów ale słyszałem opinie od innych że grając surebety przedmeczowe łatwiej o limity. Ponoć w serebetach na live trudniej wykryć bukmacherowi że gracze go ogrywają dzięki surebetom. Jak obawiamy się zmiany kursów może warto brać do grania surebetów takie dyscypliny w których występują częste przerwy w meczu np tenis przerwa co 2 gemy. Z płatnych serwisów wynajdujących surebety nigdy nie korzystałem z racji tego że surebety mają to do siebie że szybko się pojawiają jak i znikają. Już sama idea sprzedawania informacji o surebetach szerokiemu gronu odbiorców może spowodować że tylko niektórzy z nich zagrają polecanego surebeta.

Xai
25-08-2016, 01:15
Witam, mam pytanko, bo dopiero zacząłem się interesować surebetami i chciałbym uzyskać troszeczkę wiedzy praktycznej od ludzi, którzy z tematem są bardzo dobrze zapoznani. Czy jest możliwe wygrywanie(zysk) 50-100 EURO, PLN, DOLARÓW, FUNTÓW, czegokolwiek na jednym zakładzie... w którym surebet wynosi 1%? Oczywiście przy odpowiedniej stawce. Po jakim czasie zostanie nałożony limit?(bo rozumiem, że takie coś nie przejdzie, nie wiem, co 2 dni powiedzmy?) Do tego sprawa jak wygląda sprawa z transferem pieniędzy na i z konta?(tu również pewnie pieniądze muszą się znajdować na, dajmy na to, 2-3 stronach bukmacherskich, bo nie możliwe jest jakkolwiek 'swobodne' operowanie nimi na linii portfel internetowy/konto bankowe/skrill/czy co tam innego-bukmacher, tak?) Kolejną sprawą(choć jeżeli dwie wcześniejsze okażą się 'ciężkie', to nie będzie sensu udzielania odpowiedzi na nią) jest przewalutowanie. Czy aby nie pochłonęłoby ono większości zysku? I na koniec. Jeżeli samemu nie można tego osiągnąć(wygrywać 50-100, powiedzmy co 2 dni, czysto teoretycznie zakładając), to czy istnieją jakieś... nie wiem... grupy osób, które się tym zajmują 'zawodowo'?

Prosiłbym o jasne, klarowne odpowiedzi, 'o rozpisanie wszystkiego jak dla głupiego'. Również prosiłbym o nie zamieszczanie 'zabawnych', ironicznych komentarzy, bo to nie o to tu chodzi. Ewentualne odpowiedzi mile widziane są również w prywatnej wiadomości.

Z góry dziękuję.

Pozdrawiam.

paweltyper
25-08-2016, 15:36
Witam, mam pytanko, bo dopiero zacząłem się interesować surebetami i chciałbym uzyskać troszeczkę wiedzy praktycznej od ludzi, którzy z tematem są bardzo dobrze zapoznani. Czy jest możliwe wygrywanie(zysk) 50-100 EURO, PLN, DOLARÓW, FUNTÓW, czegokolwiek na jednym zakładzie... w którym surebet wynosi 1%? Oczywiście przy odpowiedniej stawce. Po jakim czasie zostanie nałożony limit?(bo rozumiem, że takie coś nie przejdzie, nie wiem, co 2 dni powiedzmy?) Do tego sprawa jak wygląda sprawa z transferem pieniędzy na i z konta?(tu również pewnie pieniądze muszą się znajdować na, dajmy na to, 2-3 stronach bukmacherskich, bo nie możliwe jest jakkolwiek 'swobodne' operowanie nimi na linii portfel internetowy/konto bankowe/skrill/czy co tam innego-bukmacher, tak?) Kolejną sprawą(choć jeżeli dwie wcześniejsze okażą się 'ciężkie', to nie będzie sensu udzielania odpowiedzi na nią) jest przewalutowanie. Czy aby nie pochłonęłoby ono większości zysku? I na koniec. Jeżeli samemu nie można tego osiągnąć(wygrywać 50-100, powiedzmy co 2 dni, czysto teoretycznie zakładając), to czy istnieją jakieś... nie wiem... grupy osób, które się tym zajmują 'zawodowo'?

Prosiłbym o jasne, klarowne odpowiedzi, 'o rozpisanie wszystkiego jak dla głupiego'. Również prosiłbym o nie zamieszczanie 'zabawnych', ironicznych komentarzy, bo to nie o to tu chodzi. Ewentualne odpowiedzi mile widziane są również w prywatnej wiadomości.

Z góry dziękuję.

Pozdrawiam.

Jest możliwe wygrywanie po 100 PLN przy surebecie 1%. Przypuśćmy że znajdujesz surebeta 1% dwa kursy na przeciwstawne zdarzenia, pierwszy kurs wynosi 2.02 a drugi wynosi również 2,02. W takiej sytuacji masz surebeta 1%. Jeżeli chcesz osiągnąć 100 zł czystego zysku to musisz na każdą z opcji postawić 5000zł. Problem polega na tym że niewielu bukmacherów pozwala postawić 5000zł na jedno zdarzenie.
Można oczywiście znaleźć 10 surebetów 1% postawić w sumie na każdy z nich 1000zł i też być 100zł na czystym plusie ale to nie jest takie łatwe. Jedynie co Ci mogę polecić to obracanie bonusów powitalnych surebetami. Do tego surebety są najlepsze.