PDA

Zobacz pełną wersję : 1/4 Finału Euro 2016

paweltyper
25-06-2016, 22:42
Temat do pisania analiz i zamieszczania typów z 4 meczów ćwierćfinałowych.

lerken
26-06-2016, 01:20
1/4 Finału Polska- Portugalia

obecnie kurs na expekcie odpowiednio 3,75 3,0 2,20

Obie drużyny są po dogrywkach , przy takim kursie na Polaków myślę , że warto zagrać (ewentualnie jakaś kontra po paru dniach bo wydaje mi się że kurs na polskie na pewno spadnie )

http://scr.hu/36h0/4uiuo

paweltyper
26-06-2016, 11:47
Portugalia w meczu z Chorwacją zdecydowanie nie zasłużyła na to aby zagrać w ćwierćfinale. Chorwaci mieli pełno akcji podbramkowych ale nie potrafili zamienić ich na bramkę, niestety pod koniec dogrywki jedna kontra drużyny Portugalii i gol. Granie na Polskę w ćwierćfinale nie wydaje się takie głupie a kurs bardzo zachęcający.
Boję się postawić czystą wygraną w pierwszych 90 minutach więc gram awans.

Polska Awansuje do półfinału 2.45 Unibet

DBoniem
26-06-2016, 12:22
Chorwacja wydaje się, że na własne życzenie odpadła, zamiast zagrać na swoim własnym dobrym poziomie zagrali bardzo asekuracyjnie. Praktycznie czekali na dogrywkę i rzuty karne. Najbardziej komiczna sytuacja przydarzyła się w 115 minucie, gdy nie wiadomo czemu nagle zostawili tylko czterech zawodników w obronie i nadziali się na kontrę.

Warto jeszcze dodać, że Polacy przebiegli wczoraj łącznie 137,4 km, natomiast Portugalczycy 148,3 km (według oficjalnych danych), więc kwestia zmęczenia dla obu ekip będzie na podobnym poziomie.

Można spodziewać się raczej wyrównanego spotkania, Portugalia niczym nie zachwyca.

cheetos
26-06-2016, 12:25
Polska - Portugalia Pierwsza połowa poniżej 0.5 bramki Marathonbet kurs 2.30

Typ warty zagrania, bardzo prawdopodobne że oba zespoły w pierwszej połowie będą starały się bardziej nie stracić bramki niż strzelić. A mecz może być nudny na początku tak jak mecz Chorwacji z Portugalią albo Polski z Ukrainą. 0-0 do przerwy to bardzo prawdopodobny wynik.

cheetos
26-06-2016, 12:29
Chorwacja wydaje się, że na własne życzenie odpadła, zamiast zagrać na swoim własnym dobrym poziomie zagrali bardzo asekuracyjnie. Praktycznie czekali na dogrywkę i rzuty karne. Najbardziej komiczna sytuacja przydarzyła się w 115 minucie, gdy nie wiadomo czemu nagle zostawili tylko czterech zawodników w obronie i nadziali się na kontrę.

Warto jeszcze dodać, że Polacy przebiegli wczoraj łącznie 137,4 km, natomiast Portugalczycy 148,3 km (według oficjalnych danych), więc kwestia zmęczenia dla obu ekip będzie na podobnym poziomie.

Można spodziewać się raczej wyrównanego spotkania, Portugalia niczym nie zachwyca.

Portugalia ma Cristiano Ronaldo który w meczu z Chorwacją oddał jeden strzał na bramkę co jest dość słabe porównując do jego występów w Realu Madryt. Według mnie Portugalia w meczu z Polską będzie groźna ze stałych fragmentów gry typu rzuty wolne.

St0pa
29-06-2016, 22:38
Polska - Portugalia, typ Polska 0,0,+0,5
Bet365 kurs 2,0

Portugalia nie zdołała wygrać na Euro 2016 jeszcze żadnego meczu w regulaminowym czasie gry wszystkie remisując. Portugalia zawodzi w obronie i często marnuje dogodne sytuacje, jeżeli w ogóle uda im się je stworzyć (wyjątek z Węgrami, chociaż obrona dziurawa). Polska gra bardzo dobrze w obronie i ma przy tym dużo szczęścia, pomimo słabej gry napastników potrafią strzelić bramkę. Mecz zapowiada się do jednej bramki i myślę że strzeli ją drużyna Adama Nawałki. Pomimo że Portugalia uważana jest za faworyta jej skład wcale nie wygląda lepiej od Polski. Oba zespoły mają po jednym piłkarzu klasy topowej i po 2-3 dobrych/bardzo dobrych, chociaż w Portugalii są to raczej gasnące nazwiska. Polacy na tym turnieju już nic nie muszą jedynie mogą, są pod mniejszą presją i są prawdziwą "Drużyną" grającą ambitnie, walczącą o każdą piłkę. Portugalia natomiast uchodzi za faworyta, ale chyba raczej z przyzwyczajenia. Oni muszą po prostu wygrać ten mecz, przegrana w tym meczu będzie traktowana w ich kraju jako kolejna klęska. "Drużyną" bym ich raczej nie nazwał - jest to zespół indywidualności, który bez ich błysku/przebłysku nie jest w stanie wygrać. Jeśli Polacy nie strzelą bramki to będzie 0-0 i zwrot połowy stawki ;-)

kkonrad
29-06-2016, 23:28
Francja - Islandia
Typ:1
Kurs: 1.45
Buk: Unibet

Islandia - czarny koń turnieju, budzi już sympatię na całym świecie, no może poza Anglią :) . W mecz z Francją zagra zapewne z takim samym sercem jak z Anglią, lecz taki mecz jak ten ostatni wychodzi raz na kilka razy, bardzo mało prawdopodobne że z Francja podzieli los Anglików. Kante i Rami nie zagrają z powodu żółtych kartek, ale przy kadrze jaką mają Francuzi to nie będzie problemem.

wojtekk
30-06-2016, 00:41
Polska - Portugalia X, 3.05 ( Betano )

Oba zespoły dość zmęczone po dogrywkach, zmęczone turniejem. Portugalia jak już pokazali, są specjalistami od remisów, Polska nie ma na tyle silnych argumentów aby pokonać Portugalię. Remis jest najbardziej prawdopodobny w tym spotkaniu. Nie będę się rozpisywał przestawiając oba zespoły, bo jak grają wszyscy widzimy oglądając Euro.

leczeslaw
30-06-2016, 00:46
Polska-Portugalia-X
Portugalia ma jakieś problemy i nie zachwyca grą. Polacy grają dobrze w obronie (choć ze Szwajcarią w II połowie było słabo) i będą starali się utrzymać wynik 0-0 i rozstrzygnąć mecz w karnych. Teraz mają więcej czasu na odpoczynek, więc myślę, że dogrywkę wytrzymają bez trudu. Stawiam na remis.

Bilbao
30-06-2016, 07:23
WALIA - BELGIA; typ-2; kurs-1.76; bukmacher-Oddsring

Walijczycy dotarli dalej niż się można było spodziewać, już można mówić że są odkryciem tego turnieju. Wygrali 3 spotkania, ale z drużynami "średniakami" - Rosja, Słowacja, Irlandia Płn. Co mieli do pokazania to już zaprezentowali.
Belgia po falstarcie w pierwszym meczu, złapała swój rytm, ich forma zwyżkuje, 3 zwycięstwa i to bez straty bramki. I przy ich ponadprzeciętnej skuteczności (8 goli w tych 3 wygranych meczach) na pewno strzelą. Mój typ: Belgia.

Marko
30-06-2016, 07:54
Mecz: Francja - Islandia
Typ: powyżej 2.5 gola w meczu, Kurs: 2.19, Bukmacher: SBOBET.

W dotychczasowych spotkaniach Francuzów (oprócz meczu ze Szwajcarią) padało 2,3,3 gola, wliczając ten remis 0:0 ze Szwajcarią daje 2 gola na mecz. W meczach z udziałem Islandii te bramki też padały ponad średnią turnieju - 2,2,3,3 czyli 2,50 gola na mecz.
Mój typ: ponad 2.5 gola w meczu i nie liczę tu tylko na bramki Francji, bo Islandię tez stać na strzelenie z gospodarzami.

admin
30-06-2016, 11:03
UEFA opublikowała podsumowanie dot. zawieszeń za kartki.
Do składu wraca Kapustka. Zagrożeni są Kamil Grosicki, Krzysztof Mączyński, Sławomir Peszko, Łukasz Piszczek, Michał Pazdan, Artur Jędrzejczyk

Po ćwierćfinałach kartki się "zerują".

Uważać muszą zwłaszcza Włosi, którzy są znani z "udawania" i "południowego temperamentu".

Germany: Jérôme Boateng, Mats Hummels, Sami Khedira, Joshua Kimmich, Mesut Özil
Italy: Andrea Barzagli, Leonardo Bonucci, Gianluigi Buffon, Giorgio Chiellini, Daniele De Rossi, Mattia De Sciglio, Éder, Lorenzo Insigne, Graziano Pellè, Salvatore Sirigu, Simone Zaza

http://www.uefa.com/uefaeuro/news/newsid=2385046.html

===

Mój typ: Francja - Islandia 2
Kurs @10 bet365 (http://http://www.bet365.com/home/?affiliate=GM_00000281)

Uważać muszą także Islandczycy. Mają 9 zawodników z kartkami. Ale myślę, że nie będą się oszczędzać, gdyż grają z faworytem turnieju i gospodarzem - Francją. Awans będzie dla nich wielkim sukcesem i prywatnie uważam, że jest całkiem realny.

Islandczycy grają świetnie w defensywie, mają wysokich zawodników, są skuteczni i zmotywowani, mają świetnego trenera, groźni z kontry.
Francja mnie nie zachwyciła swoją grą. Gra poprawny futbol.

Średni wzrost Francji 181cm, Islandii 185cm. Waga 76kg vs 81kg.
Absencje: Rami (obrońca 190cm), Kante (pomocnik) we Francji, Islandia brak.

Ze statystyk jest wyraźne value na gości:

168

Własny stadion nie koniecznie musi być atutem - kibiców Islandii na pewno nie zabraknie :)

Sędziowie na mecze ćwierćfinałowe:
http://www.uefa.com/uefaeuro/news/newsid=2372154.html

Lesio13
30-06-2016, 12:49
Walia - Belgia powyżej 2.5 gola kurs 2.50 LeonBet.

Mój typ na ten mecz - powyżej 2.5 gola przy kursie 2.50.
Obie drużyny potrafią strzelać o czym nas przekonały podczas tych mistrzostw, w 4 meczach zarówno Walii jak i Belgii padło w sumie 10 goli, czyli 2,5 gola na spotkanie, więc mój typ jest bardzo prawdopodobny, dodać należy stawkę meczu i zmęczenie turniejem, więc łatwiej o błędy w obronie.

Zamko29
30-06-2016, 16:43
Mecz: Polska - Portugalia
Typ: Pepe otrzyma czerwoną kartkę (liczy się dogrywka również)
Kurs: 21.00
Stawka: 0,5j/10j
Bukmacher: Unibet

Analiza: No dobra dobra, rozumiem że czerwonych kartek na tych Mistrzostwach jest jak na lekarstwo ale żeby wystawiać taki kurs na jednego z najbardziej agresywniej grającego zawodnika na świecie to już lekka przesada. Wiemy że Pepe nie lubi odpuścić nogi i czesto łapie zółte kartki. Gdy zaczyna łapać kartki zaczyna się u niego również nerwówka, bardzo łatwo go wytracić z równowagi. Myślę że Lewandowski i Milik powinni mieć to na uwadze. Wiadomo ten typ jest bardzo ryzykowny ale jeśli jest taki kurs to nawet za te 5 zł można spróbować. Jeszcze ciekawiej wygląda kurs na bezpośrednio czerwoną kartkę dla Pepe @36.0 ale to już za 2 zł puszczam a nóż widelec ten brutal wjedzie w któregoś z naszych. Powodzenia!

DzikDzik
30-06-2016, 19:18
Francja - Islandia 1 1,44 bet365

Francja - Gospodarz i mimo woli faworyt do złotego medalu Euro 2016, chociaż grają ciężko, są nieskuteczni i nie grają widowiskowego futbolu to uważam, że awansują do półfinału. Naprzeciwko staną Islandczycy, którzy już teraz osiągnęli ogromny sukces i na tym ich udział w tym turnieju się zakończy. A wygrają Francuzi ponieważ grają 10 razy lepiej niż Anglicy, i mimo że Islandczycy zagrali świetnie z Synami Albionu to równie dobra dyspozycja z Francuzami nie da im upragnionego awansu do półfinału. Stawiam na Francje 3-0

Baskonia
30-06-2016, 20:05
Niemcy - Włochy
Typ: X 3,05 w Otobet

Kursy na remis dość niskie, podobnie jak w meczu Polska-Portugalia, i słusznie bo w obu meczach pachnie remisem.
Niemcy jak zawsze są drużyną turniejową, co po raz kolejny pokazują, mimo słabych not przed turniejem, Włosi pokonując Hiszpanię też pokazali że są jednym z 3 faworytów do złota obok Niemiec i Francji. Dwie wyrównane drużyny, stawka wysoka - mój typ remis 1:1

Carol
30-06-2016, 20:32
Mecz: FRANCJA - ISLANDIA
Typ: 1 (wynik do przerwy)
Kurs: 2,05
Bukmacher: ComeOn, OtoBet

Za Francją przemawia prawie wszystko, jest faworytem mistrzostw, gospodarzem, faworytem spotkania, może nie grają olśniewająco ale za to skutecznie. Do przerwy powinni strzelić minimum jedną bramkę i kontrolować spotkanie. Z całym szacunkiem dla Islandii ale to będzie ich ostatni mecz na tym tyrnieju.

HugoSanchez
30-06-2016, 23:05
Niemcy-Włochy under 2.5 gola 1.50 (Tipico)

Spotkanie wyrównanych drużyn, obie bardzo solidne w obronie, jak do tego dodamy że to ćwierćfinał Euro więc wielu goli raczej nie będzie. W żadnym meczu z udziałem Włochów nie padło więcej niż 2 bramki, podobnie Niemcy jedynie w meczu ze Słowacją były 3 bramki.

KOGUT
01-07-2016, 02:06
Niemcy - Włochy typ 1, WilliamHill 2,30

Niemiecka maszyna nie jest zepsuta jak wielu sądziło przed mistrzostwami, z meczu na mecz się rozkręca i nawet Włosi pogromcy Hiszpanów ich nie zatrzymają. Niemcy jeszcze bramki nie stracili, bilans 6:0, 3 zwycięstwa i 1 remis. Włochom dodatkowo wypadło 3 zawodników - De Rossi. Motta i Candreva.

GraczGracz43
01-07-2016, 12:02
Napiszę ten post bez jakiejś szczegółowej analizy .Mam nadzieję że to nie przeszkadza tu na tym forum, poprostu chcę wam opisać to co sądzę o reszcie meczow 1/4 finału, bo do tej pory przeczucie , intuicja mnie na ogól nie zawodziła.

Mecz 1/4
Walia -Belgia - stawiam osobiście na awans Belgów do półfinału, ale czy nastąpi to po reg. czasie gry czy dogr to się okaże , generalnie Walia i tak osiągnęła już duży sukces w porównaniu z Anglikami są wyżej :) Sądzę że gdybym miał stawiać pieniądze zagrałbym typ +1,5 handicap na Walie. W eliminacjach euro statystyka na korzyść Walijczyków , ale Belgowie na euro są faworytem. Belgia na pewno wg mnie kandydat nawet do zdobycia mistrzostwa :)
Próbuje więc tak Walia +1,5

GraczGracz43
01-07-2016, 12:09
Kolejny mecz który najbardziej daje mi do myślenia Francja-Islandia

Powiem krótko. Wiadomo kto w tym meczu jest faworytem jednak po tym co zobaczyłem w meczu Islandii z Anglikami ryzykuje typ w stronę drużyny Wikingów .Francja nie gra dobrze na tym turnieju a Islandczycy eliminując Synów Albionu zagraja na totalnym luzie nic nie "musząc " i moga zrobić kolejną sensację na euro.
Gram tak
Francja - Islandia typ x2 @3 bukmacher bet365 , ewentualnie opcja handicap +1,5 Islandia

DBoniem
01-07-2016, 12:56
Belgia - Walia @ 1 @ 1,85 Bet365

Walijczycy dotychczas wcale nie zachwycili, w grupie co prawda udało im się pokonać Słowaków i reprezentację Rosji, przegrali z Anglikami. Nie byli jednak w tych spotkaniach zdecydowanie lepsi od rywali. W 1/8 najmniejszym nakładem sił pokonali Irlandię Północą, lecz również nic ciekawego nie pokazali.

Belgia dobre mecze z Irlandią i Szwecją, również w 1/8 pokazali ogromny potencjał ofensywny gromiąc Węgrów 4-0. W tym meczu nie widzę innego scenariusza niż ataki Belgów i raz na jakiś czas kontry Walii, z taką ofensywną siłą Belgia musi awansować do półfinału.

GraczGracz43
02-07-2016, 12:00
Napiszę ten post bez jakiejś szczegółowej analizy .Mam nadzieję że to nie przeszkadza tu na tym forum, poprostu chcę wam opisać to co sądzę o reszcie meczow 1/4 finału, bo do tej pory przeczucie , intuicja mnie na ogól nie zawodziła.

Mecz 1/4
Walia -Belgia - stawiam osobiście na awans Belgów do półfinału, ale czy nastąpi to po reg. czasie gry czy dogr to się okaże , generalnie Walia i tak osiągnęła już duży sukces w porównaniu z Anglikami są wyżej :) Sądzę że gdybym miał stawiać pieniądze zagrałbym typ +1,5 handicap na Walie. W eliminacjach euro statystyka na korzyść Walijczyków , ale Belgowie na euro są faworytem. Belgia na pewno wg mnie kandydat nawet do zdobycia mistrzostwa :)
Próbuje więc tak Walia +1,5
A jednak siadło
Tylko rozmiary wygranej Walijczyków mnie zdziwiły tego chyba nikt sie nie spodziewal, no czekam na rozliczenie poniżej :D

Dawid147
02-07-2016, 12:07
Francja - Islandia -1
typ: 2
2,10 bet365

Francuzi moim zdaniem rozczarowują swoją grą na tych mistrzostwach, dodatkowo zagrają bez pauzujących za kartki Kante i Ramiego (Islandia w najmocniejszym składzie). Liczę tu na niespodziankę i co najmniej dogrywkę.

Abes1
02-07-2016, 21:51
Niemcy - Włochy 1 (-1) @3.65

Tym razem idę w stronę wyższego kursu kosztem pewnej wygranej Niemiec - w razie minimalnej różnicy będzie zwrot stawki. Uważam, że nasi zachodni sąsiedzi są dzisiaj w stanie zagrać naprawdę świetny futbol, a intuicja podpowiada że może to być mecz podobny do tego z Brazylią w 2014 roku. Sam nie wiem dlaczego, po prostu tak podpowiada 'czutka', a przeciwko niej nigdy się nie stawia. Abstrahując od tych 'metafizycznych' argumentów, Włosi mają pewne kłopoty kadrowe, a Niemcy mogą i powinni dziś zagrać na tzw. 'pełnej'. Do tej pory w turnieju nie błyszczeli ani Oezil, ani Goetze, ale myślę teraz przyjdzie czas, gdzie po prostu muszą pokazać pełnie swoich umiejętności.

Cinek773
03-07-2016, 12:14
Francja - Islandia over 2,5 @ 2,08 Unibet
Bardzo przyjemny kurs na over w tym meczu. Islandczycy pokazuja sie z bardzo dobrej strony na tym turnieju. Mimo defensywnego nastawienia co mecz strzelaja przynajmniej gola. Francja powinna w koncu potwierdzic swoje mistrzowskie aspiracje i zagrac na miare oczekiwan. Typuje wynik 2-1 dla Francji wiec over powinien wejsc.